Děkuji vám za pozornost. Naposledy v základní části se s textovým online přenosem ozveme za týden, kdy se v pátek 24. února od 18:10 koná utkání Třinec - Karlovy Vary.
Sparta dnes naprosto jednoznačně vyškolila Třinec v produktivitě. Zatímco Oceláři vyslali na Pöpperleho 43 puků, avšak pouze 2 skončily za zády nejlepšího brankáře soutěže a Oceláři měli jen ve třetí třetině dostatek velkých příležitostí na srovnání kroku s Pražany, Sparta kromě brankových situací mnoho dalších vyložených šancí neměla. Sparta kromě přesilových her nepotřebovala v Třinci ani nijaký trvalý tlak. Po zápase tak v obou táborech zavládne velmi odlišná nálada. Zatímco Sparta udělala velký krok k zisku Poháru prezidenta ČSLH, Oceláři, ač si to jistě nebudou chtít připustit, jsou namočení do bojů o holou účast v předkole play-off.
Nejlepší hráči zápasu: David Ostřížek - Tomáš Pöpperle.
Zásahy brankářů ve 3. třetině: Pöpperle 15, Hamerlík 5. Střely na branku v zápase: Třinec 43 - Sparta 26.
60:00
59:27
Klouček zkusil od červené vypálil na Pöpperleho, ale jelikož jeho spoluhráč byl v útočném pásmu, je to úmyslný ofsajd.
58:53
Třinec právě vstřelil branku! Puk končí v síti, i když tato branka již nic nebude řešit. Václav Varaďa z úhlu trefil jen horní tyč, avšak před brankou stojící TOMÁŠ KŮRKA ze vzduchu baseballově puk sklepl do prázdné branky Sparty. Asistence: Václav Varaďa, David Ostřížek. Stav utkání 2:5.
58:41
Ojedinělý pobyt Sparty před Hamerlíkem končí nepovedenou přihrávkou do rohu.
58:21
Nepřesná rozehrávka Richtera a zakázané uvolnění Třince.
57:32
Tenkrát ještě zavezl puk do útočného pásma, na nějaké útočné manévry to však už nevypadá.
56:54
Ofsajd Třince. Hrabal od plic vysvětloval rozhodčímu, že to postavení mimo hru dle jej pohledu nebylo, avšak bylo. A tak mu hlavní rozhodčí dal desetiminutový osobní trest.
56:25
Po Zíbově chybné rozehrávce další ušetřené sekundy při Kočího trestu.
55:53
Orsava upadl a Y. Treille vyvezl puk až k Hamerlíkovi.
55:15
Sparta je opět ve čtyřech. Třineckou akci překazil ofsajd.
55:02
David Kočí ale dlouho na ledě nepobyl. Málo vídaný pátý dvouminutový trest si vysloužil za to, že hrál bez povinné přilby na hlavě.
54:51
Kočí je na ledě a Oceláři jsou v pásmu, kde tráví poslední sekundy přesilovky.
54:29
Oceláři po minutě 22 sekundách jedou střídat. Sparta byla celou dobu ve svém obranném pásmu, Třinec ale žádnou střeleckou pozici nepřetavil v branku.
54:21
... stále kombinují, ale málo střílejí a své akce možná vedou až moc složitě.
53:54
Oceláři kombinují, kombinují...
53:30
Zíbova střela po Kůrkově přihrávce byla hodně čitelně avizovaná. Pöpperle tak bez problémů kryje.
53:07
Tomáš Rachůnek po buly zasáhl Adamského vysokou holí. Oceláři tak mají 94 sekund přesilovky 5 na 3.
52:41
Vše končí čtvrtým menším trestem Kočího v zápase - vyloučen za hrubost.
52:41
Kočí následně vystartoval na Hrabala, do křížku se s ním dostal i Varaďa. Rozhodčí bude vylučovat.
52:39
Kočí udržel puk na útočné modré, rozhodčí mu ale odpískal přihrávku rukou.
52:16
Kůrkova příhra na Varaďu šla do ofsajdu. Máme zde poslední komerční pauzu v utkání.
51:53
Oba týmy se teď předhánějí v tom, kdo udělá větší minelu.
51:13
Na modré získal puk Adamský, do útoku s ním jel Květoň, který nakonec vzal akci na sebe. Pöpperle paží vyrazil.
50:48
Po dlouhé době měl zákrok Hamerlík. Vhazování v obranném pásmu Třince.
Dnešnímu utkání přihlíží 2297 diváků.
50:22
Hosté jsou kompletní. Puk drží na svých holích Třinečtí, ale zhruba 50 metrů od sparťanské branky.
49:19
Sparťané po přetahované nakonec dostali puk za modrou, Foster tak mohl nějaké sekundy uspořit.
48:46
V další velké přesilovkové šanci Kůrka, ale opět neúspěšný.
48:39
Po Hrabalově střele dorážel Polanský, našel ale pouze beton sparťanského brankáře.
48:07
Za faul kolenem, po kterém se ztěžka zvedal z ledu Peterek, byl potřetí v zápase vyloučen Troy Milam.
48:00
Orsava pílil do samostatného úniku, při kterém byl poslán k zemi. Podle sudích povoleně.
47:47
Yorick Treille probruslil po pravém křídle a následně přestřelil Hamerlíkovu branku.
47:12
Puk se v oslabení dostal mezi kruhy k Hamplovi, který vypálil bombu, jež pouze orazítkovala levou tyč Pöpperleho branky.
46:47
Petr Ton dostal dobrou příhru do jízdy na modrou čáru, vystřelil na Hamerlíka, ale trefil jen boční síť.
46:24
Novotného střelu z pravého křídla kryje Pöpperle v lapačce.
46:02
Přesilovka pro hosty - za podražení vyloučen Martin Adamský.
45:50
Lojek stál v ofsajdu, ale raději nehrál a nabídl tak hostům možnost jít 2 na 1. Nic z toho ale nevzniklo.
45:04
Polanský ztratil puk a Foster s Y. Treillem uspořili pár sekund k dobru.
44:43
Za faul na Hamplovi (hákování) je vyloučen Troy Milam.
44:21
Mladí Oceláři si vysloužili další přesilovku...
43:41
Lojek ještě na konci přesilovky chtěl vystřelit, jeho ránu ale Pöpperle vyrazil. Následně domácí obránce chyběl a do úniku se mohl dostat I. Rachůnek. Klouček jej ale již v obranném pásmu odzbrojil.
43:02
Ve velké šanci Kůrka, ale ani nadvakrát nedokázal Pöpperleho překonat.
42:51
T. Rachůnek se hnal v oslabení dopředu, nakonec ale puk ztratil.
42:37
Hrabal dával před branku na teč Varaďovi, jeho usměrnění ale Pöpperle vykryl.
42:05
Do dalšího útoku se hnali Oceláři, ale jako dnes již tradičně, šance končí v rohu.
41:56
Fatální chyba Třince v rozehrávce a Y. Treille měl na holi velkou šanci. Hamerlík vykopnul.
41:37
Broš vyhodil puk za mantinel, bylo to ale s tečí. Vhazuje se tedy opět před sparťanským brankářem.
41:32
David Kočí jde dnes již potřetí na trestnou lavici. Je vyloučen za podražení.
41:20
Krátký nápor Sparty končí Milamovou střelou, jež Hamerlík dokázal vyrazit až za modrou čáru.
40:59
Adamského střela po buly končí v Pöpperleho rukavici.
40:55
Lojkova bomba od modré končí bezpečně v Pöpperleho rukavici.
40:15
Oba týmy mají za sebou první pobyt v útočném pásmu.
40:01
Závěrečná třetina normální hrací doby začne cca ve 20:00.
Druhá třetina byla brankově jednoznačně v režii Sparty, která dokázala v gól přetavit většinu svých větších příležitosti v této periodě. Postupně se trefil do odkryté branky Bližňák, následně po samostatné akci Ton a po dorážce i Ivan Rachůnek. Třinečtí pak vrhli svou aktivitu do útoku, vytvořili si šance a některé vyložené, snižující branka však nepřišla. Oceláři tak kopírují vývoj z Plzně, kde po 40 minutách také prohrávali 1:5 a nakonec podlehli 5:7.
Zásahy brankářů ve 2. třetině: Pöpperle 11, Vojtek 3, Hamerlík 5. Střely na branku po 2 třetinách: Třinec 27 - Sparta 21.
40:00
39:39
Varaďa s Polanským teď bojují za brankou Sparty, nic ale nevymysleli.
39:06
Neskutečné situace, které Oceláři nedokážou přetavit v gól. Pöpperle už byl téměř "zasunutý" za brankovou čárou, ale ani Květoň s Adamským nedokázali puk dostat do branky.
38:30
Orsava ani bruslí nedokázal dostat puk za bránicí modrou, Richter nakonec puk sebral a hru uklidňuje.
37:53
Y. Treille teď vyhodil puk až ke stropu, odkud bez doteku konstrukce spadl zpět na led, hra tedy pokračuje.
37:26
Po Polanského příhře krásná střela Hrabala od modré z první, Pöpperle ale bez problémů vyráží.
36:55
Kůrka dostal na modrou puk, Hanzlík jej ale včas odzbrojil.
36:22
Ani další závar před Pöpperlem nic zajímavého nepřinesl.
36:17
Adamský získal za brankou Sparty puk, ale nedokázal jej dostat před branku.
36:04
Další zakázané uvolnění Sparty.
35:54
Adamský to opět zkoušel z rohu, tohle ale není nejlepší střelecká parketa.
35:46
Zakázané uvolnění Sparty.
35:40
Květoň skolil za sparťanskou brankou T. Rachůnka, ale puk nevybojoval.
34:57
Hamerlík vyrazil sparťanskou střelu a až Novotného odpal zabránil v dalšímu puku v jeho cestě do odkryté části třinecké branky.
34:30
Polanský si krásně prokličkoval až před Pöpperleho, ale puk mu v poslední chvíli sklouzl. Kůrka dorážel, ale vedle.
34:00
Oceláři se snaží vymyslet nějakou kloudnou akci, ale bez výsledku.
33:16
Hosté jsou kompletní a Pacovský vyzkoušel zpoza modré Hamerlíkovu pozornost.
32:08
Milam podpořil útok, ale následně propadl a Oceláři si po ose Polanský - Varaďa - Kůrka připravili krásnou akci a velkou šanci, ale opět bezvýsledně.
31:44
Třinecká minela v rozehrávce a Peterek dostal od Fostera pořádnou pecku. Je v pořádku.
31:29
Foster uspořil trochu času a zahodil puk za třineckou branku.
31:10
Za hrubost vyloučen podruhé v zápase Sparťan Kočí.
30:52
Velký tlak třinecké třetí lajny. Orsava bekhendem v pásmu těsně míjí.
30:20
Domácí jsou v plném počtu a po ofsajdu se bude vhazovat za obrannou modrou Třince.
29:39
Petr Tenkrát probruslil přes půl hřiště, v útočném pásmu ale zahrál nepřesně.
29:18
Kasíkovu ránu od modré Hamerlík viděl, a tak bez problémů kryje.
28:57
Yorick Treille teď v dobré pozici těsně minul.
28:40
Po ofsajdu vhazování ve středním pásmu.
28:25
Peterek uspořil pro Třinecké trochu času.
28:11
A může být ještě hůř! Nebo líp, podle toho, komu fandíte. Za podražení jde za katr Josef Hrabal.
27:54
Kůrka vybojoval puk a chtěl vysunout Varaďu, tomu ale touš utekl za brankovou branku soupeře. Znamená to, že se po icingu bude vhazovat před Hamerlíkem.
27:15
Sparta právě vstřelila branku! Ihned po buly v obranném pásmu se po nepřesnosti v třinecké rozehrávce hnal do útoku IVAN RACHŮNEK. Vyzkoušel Hamerlíka, ten puk jenom vyrazil před sebe, Rachůnek následně vymetl růžek třinecké branky. Bez asistence. Stav utkání 1:5.
27:07
Ostřížek vyzkoušel nahozením od hrazení Pöpperleho, ale takhle to nepůjde.
26:28
Domácí Třinec ve druhém zápase po sobě mění brankáře. Za stavu 1:4 se do branky podívá i Peter Hamerlík.
26:28
Sparta právě vstřelila branku! Jak jednoduché to je! Třinečtí ztratili na útočné modré puk, ten šel rychle na sparťanskou útočnou modrou, kde byl PETR TON a ten poslal na párek do bufetu jak Hrabala, tak Vojtka a bez problémů skóruje - 1:4. Asistence: Dominik Pacovský.
25:48
Hosté se opět uvolnili, zatím s oslabením nemají žádné problémy.
25:17
Snažili se rozestavit si přesilovkový deštník, Sparta se ale nakonec uvolnila.
24:57
Třinečtí se teprve nastěhovali do útočného pásma.
24:12
Oceláři tak musejí dohánět dvoubrankové manko. Novotný trefil spojnici Pöpperleho branky. Následně si Třinečtí vybojovali třetí přesilovku v zápase. Vyloučen Dominik Pacovský.
23:41
Sparta právě vstřelila branku! V okamžiku když bylo ohlášeno, že jsou Třinečtí kompletní, se Sparta raduje z třetí branky v síti Vojtkově. Nahození od modré tečoval třinecký brankář před úplně prázdnou branku, kdy neměl problém skórovat MARIO BLIŽŇÁK. Asistence: Ivan Rachůnek, David Kočí. Stav utkání 1:3.
23:34
Teď ovšem jeli 3 na 2, Y. Treille však nedokázal akci nijak rozvinout. Vhazování před Vojtkem.
23:12
Hořava opět uspořil trochu času. Sparťané se nemohou dostat zpět do pásma.
22:37
Adamský to zkoušel na Pöpperleho bekhendem téměř z rohu. Vybojoval pro Třinecké alespoň vhazování.
22:16
Sparta si rozestavěla přesilovkový vzorec a až po půl minutě dokázal získat a vyvézt puk Hrabal.
21:40
Za nedovolené bránění jde pykat třetí třinecký hráč. Vyloučen David Ostřížek.
21:37
Philipp zavezl puk až do třineckého brankoviště, kde se tentokrát nic nečekaného nestalo.
21:15
Oceláři se zatím snaží nahazovat puky, Sparťané je zatím bez problémů sbírají a uklízejí do bezpečí.
20:41
Kůrka dostal puk do jízdy, ale neobhodil si Milama, který jej tělem čistě skolil na led.
20:01
První třetina příliš záživný hokej nepřinesla. Lepší byli Oceláři, kteří si vyrobili více brankových příležitostí. Respektive Oceláři, kteří si na rozdíl od Sparty nějaké šance vytvořili. Avšak zatímco Adamský, Varaďa nebo Orsava, Sparta dala dvě laciné branky a může se tak těšit z jednobrankového vedení. Gólový účet otevřel v 17. minutě Broš, který přišel k brance možná ani neví jak. Vyrovnáno bylo 49 sekund před koncem, když si zpoza branky vybruslil Polanský. Ovšem ještě před pauzou - v čase 19:48 - převážil opět na stranu hostů skóre S. Treille.
Druhá třetina začne cca v 19:06.
Zásahy brankářů v 1. třetině: Pöpperle 15, Vojtek 8. Střely na branku po 1. třetině: Třinec 16 - Sparta 10.
20:00
19:48
Sparta právě vstřelila branku! ... který končí gólem! Vyrovnaný stav tedy dlouho v Třinci nebyl. Hosté šli přímočaře do branky a střelcem gólu je nakonec SACHA TREILLE. Asistence: Alex Foster, Yorick Treille. Stav utkání 1:2.
19:43
Klouček na modré nezachytil puk a hosté se nastěhovali do útočného pásma a mají zde územní tlak.
19:11
Třinec právě vstřelil branku! Třinečtí se díky své aktivitě dočkali vyrovnání. JIŘÍ POLANSKÝ získal za brankou puk, dostal se před brankoviště a mezi betony hostujícího brankáře vyrovnal! Asistence: Václav Varaďa, Tomáš Kůrka. Stav utkání 1:1.
19:05
Kůrka se dral ke střele, trefil ale svého spoluhráče.
18:57
Richterovo divoké nahození zkoušel za Pöpperleho hrudí a pak i hokejovou výzbrojí dostat Orsava. Hostující brankář ale v krkolomné pozici dokázal udržet puk před brankovou čárou.
18:15
Klouček zatáhl puk do útočného pásma, přihrát svému spoluhráči ale nedokázal.
18:00
Peterek ukořistil puk po nepovedeném nahození Hanzlíka, ale Hořavu ani Adamského nenašel.
17:25
Další velká šance Varadi! Krásný ťukes třinecké první lajny končí těsně vedle sparťanské branky.
17:01
Varaďovu dobrou střelu z mezikruží hostující brankář vykopnul.
16:27
Mohlo být ihned srovnáno. Z boku útočil na branku Sparty Ostřížek, Pöpperle jej ale vychytal.
16:14
Sparta právě vstřelila branku! Sersenovo nahození od modré končí za Vojtkem! Domácí brankář puk měl, ale nedokázal jej přikrýt, hosté se radují z první branky. Nakonec je střelcem branky určen MICHAL BROŠ. Asistence: Michal Sersen, Radek Philipp. Stav utkání 1:0.
16:07
Polanský jde podruhé v zápase za katr. S Varaďou se nedokázali uvolnit z obranného pásma a tak si domácí centr první lajny pomohl háčkem.
15:20
Jánský zkoušel Vojtka z hodně velkého úhlu, ale neuspěl.
14:50
Hořava dostal puk za bránicí modrou, Kučný mu moc prostoru nedával.
14:21
Po ose Polanský - Hrabal a dorážející Varaďa teď vznikla valná hromada ve sparťanském brankovišti. Gólman Pöpperle byl dokonce ulovel do vlastní sítě.
13:58
Kůrka mohl postupovat sám na Pöpperleho, na červené si ale neobhodil Hanzlíka!
13:33
Střelu I. Rachůnka od modré Vojtek viděl a kryje.
13:29
Hraje se teď v útočném pásmu Třince, z tlaku Pražanů ale nevzniklo nic.
12:49
Tenkrát teď nebezpečně centroval do brankoviště, nic z toho ale nebylo.
12:32
Puk teď hodně vysokým obloučkem padal k Pöpperlemu, ale veškeré snažení zastavil ofsajd.
12:26
McGregor nedovoleně zasáhl puk na modré čáře a je to ofsajd. Máme zde druhou komerční pauzu v zápase.
11:33
Domácí Polanský je na ledě. Sparta snad na Vojtka ani nevystřelili.
10:52
Domácí opět vyvezli puk a Varaďa dělá Spartě problémy při rozehrávce.
10:28
Hosté zatím v útočném pásmu moc nepobyli.
09:48
Peterek získal puk a hledal Adamského, puk byl ale rychlejší.
09:37
Puk končí na třinecké střídačce. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
09:33
Za pád pod nohy vyloučen první Ocelář - Jiří Polanský.
09:15
Varaďa v obrovské šanci nedává! Pöpperle akci Třince 2 na 1 ustál, puk končí těsně vedle pravé tyče sparťanské branky.
09:05
Kůrka se teď uvolňoval do útoku, ale pak hru zabrzdil a hledal na vlastní modré Hrabala.
08:34
Hanzlík nahodil puk od vlastní modré a Vojtek měl s neposednou černou pryží problémy.
08:26
Kočí na ledě a Třinečtí v ofsajdu.
08:16
Nádherná akce mladých Ocelářů, která ale nekončí gólem! Hampl s Ostřížkem připravili Orsavovi stoprocentní šanci, ta ale končí pod nejlepším brankářem ligy!
07:35
Hořava se ted v útočném pásmu Třince nezorientoval a hosté pílili 2 na 2. Bližňák se ale proti bránícím hráčům neprosadil.
07:24
Lojkova jedovka končí Pöpperlemu v lapačce.
07:07
Ofsajd Třince a všeobecné střídání.
07:00
Varaďa zkoušel naslepo zadovkou na modré najít Hrabala, ten to měl ale na dlouhou hůl.
06:28
Velká šance Zíba! V dobré pozici mezi kruhy byl ale zblokován.
06:21
David Kočí se ale provinil vysokou holí. Oceláři tak mají druhou možnost hrát přesilovku.
06:17
Kočí teď nemilosrdně masíroval Květoně a diváci to nesli hodně nelibě. Na tenhle způsob hry není extraligový divák zvyklý.
05:57
Sparta už je kompletní a provinila se zakázaným uvolněním.
05:43
Oceláři byli teď celkem blízko branky. Novotného nahození bylo lehce tečováno a Pöpperle měl problémy.
05:11
Oceláři si krásně přiťukli, ale Adamský v dobré pozici hodně přestřelil.
04:42
A opět. Třinec zatím v přesilovce prakticky neškodný.
04:27
Po nepovedeném Varaďově přiťuknutí Kůrkovi Oceláři zahajují další útok od Vojtka.
03:58
Oceláři se drží v pásmu, ale jediným výsledkem byla nepovedená střela Hrabala.
03:40
První trest zápasů. Za vystřelení puku mimo hřiště byl potrestán Troy Milam.
03:23
Po Hanzlíkově obranném zákroku Sparta dokázala rychle přenést hru až do svého útočného pásma.
02:53
Třinečtí se neudrželi v pásmu a útok začíná u Kloučka.
02:12
Ivan Rachůnek si rovnal puk v nebezpečné pozici za útočnou modrou, trefil ale nohy obránce.
01:57
Po zašlápnutém puku v rohu třineckého obranného pásma buly za obrannou modrou Ocelářů.
01:45
Lapšanský měl dobrou pozici na vrcholu kruhů, Vojtek pozorný.
01:28
Ostřížek lehkou střelou donutil Pöpperleho k zákroku, který způsobil buly v útočném pásmu Třince.
01:11
První souvislejší pobyt v útočném pásmu teď absolvují hráči Sparty...
00:44
Postavení mimo hru po zásahu Adamského.
00:40
Ani dnešní kapitán Třince nezahájil úspěšný útok.
00:15
První zakázané uvolnění utkání. Provinil se jím Zíb, který nenašel rozehrávkou žádného spoluhráče.
00:01
Do začátku zápasu zbývají zhruba minuta, čekáme na nástup hráčů a za okamžik - před zatím spíše slabě zaplněnou Werk arénou - může důležitý zápas z hlediska bojů o první místo a zároveň o play-off začít.
Úvodní sestavy: HC Oceláři Třinec: Vojtek (Hamerlík) – Hrabal, Zíb, Lojek, Klouček, Richter, Novotný, Hudec, Bolf – Kůrka, Polanský, Varaďa – Adamský, Peterek, Hořava – Hampl, Ostřížek, Orsava – Rufer, McGregor, Květoň HC Sparta Praha: Pöpperle (Falter) – Kočí, Philipp, Sersen, Milam, Hanzlík, Kasík, Kučný – Rachůnek I., Broš, Tenkrát – Pacovský, Bližňák, Ton – Treille S., Foster, Treille Y. - Rachůnek T., Lapšanský, Jánský Rozhodčí: Polák, Šír - Hlavatý, Tošenovjan.
Domácí tým bodově táhne David Květoň, kterému ale k prvenství jak v pořadí kanadského bodování, tak tabulky střelců mužstva stačilo 13 branek a 15 asistencí. Brankářskou jedničkou týmu je Peter Hamerlík. Hosté se mohou spolehnout opět na velmi produktivního Petra Tona, který nasbíral téměř dvojnásobek bodů, co třinecký Květoň (24+29). Jedničkou týmu je statistiky nejlepší brankář soutěže Tomáš Pöpperle.
Hokejisté vedení Josefem Jandačem, tedy mužstvo HC Sparta Praha, mají na rozdíl od Ocelářů jediného soupeře – je jím Plzeň. Sparta je prozatím první s dvoubodovým náskokem na Západočechy, kteří ale mají zápas k dobru. Plzeňští tedy mají čtyři, resp. pět zápasů před koncem obrazně řečeno karty ve svých rukou. Ukáže se tedy, zda Plzeň bude prvním týmem, který Prezidentskou trofej vyhraje podruhé, nebo Sparta bude po Plzni a Třinci třetí držitelem tohoto titulu.
HC Oceláři Třinec vedený trenérským duem Tlačil – Janků bojuje celou sezónu s nevyrovnanými výkony a výsledkem toho je neschopnost na povedené výkony navázat další výhrou, zato tým už absolvoval několik shluků porážek za sebou (o tom svědčí i poměr výher a proher – 21/27). Třinec se zatím krčí na deváté příčce s pětibodovou ztrátou na šesté Vítkovice a osmibodovým náskokem na jedenácté Karlovy Vary.
Dobrý večer z třinecké Werk arény, kde se od 18 hodin a 10 minut před kamerami ČT4 Sport představí v souboji o důležité body na různých pólech tabulky pražská Sparta a obhájce titulu Oceláři z Třince. Pražané bojují o čelo tabulky, kde se přetahují s minulým soupeřem Třince z Plzně o Pohár prezidenta ČSLH. Zato Oceláře čeká ještě zřejmě boj do posledního kola o pozici nejhůře do 10. místa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.