58:26
Litvínov právě vstřelil branku!
Brejk 3 na 1 využil svou třetí dnešní trefou VIKTOR HÜBL. Asistence: Peter Jánský.
57:54
Desátou branku dnešního večera si připisuje JAKUB ČERNÝ, když byl první u vyraženého puku a vrátil jej do odkryté branky. Asistence: Jiří Zeman, Matěj Stříteský.
57:09
Liberec právě vstřelil branku!
Liberec se prosazuje ve třech, když TOMÁŠ BULÍK vystihl nepřesnou zadovku a bez problémů ujel Gulovi, který do stíhání zdaleka nedal vše. Bez asistence.
56:49
Hanzl to zkoušel dnes již podruhé na Trávníčka, ale neuspěl.
56:20
Ručinský pálí mimo.
56:04
Za nesportovní chování hráčské lavice odsedí Pospíšil.
56:04
Kolmann vyloučen na 2 minuty za podražení.
55:50
Zeman tečuje střílenou přihrávku od Hunkese a téměř jistě zabránil Pospíšilovi ve skórování.
53:58
Majdan by mohl posloužit jako vzor pro hráče obdobného vzrůstu. Nezalekl se soupeře o 2 hlavy většího a výzvu k regulérní bitce přijal. Majdan s Vlachem dostávají 5 + do konce, vítězem bitky byl Vlach a za předchozí faul dostává navíc Šlégr 2 minuty. Hraje se 5 na 4.
53:16
52:20
Litvínov se bez problémů brání.
51:15
Posmyk vyloučen na 2 + 10 za vražení na hrazení.
50:10
49:15
Ručínský dojel vlastní vyhozený kotouč o který obehrál Melicherčíka a už už hledal Hübl a mezi kruhy, s ním se dobře vrátil Hunkes a nebezpečí zažehnal.
48:09
Martynek vyloučen na 2 minuty za hákování.
46:55
46:50
Až nyní Bulíř vyhazuje.
46:20
Urban znepříjemňuje pozici na modré Zemanovi.
45:50
Ručinského stahovačku vystihl Valský a vyhazuje.
44:55
Kolmann vyloučen na 2 minuty za sekání.
44:20
Piroš prošel mezi obránci v zakončení byl atakován a trefil pouze pravý beton. Přesilovka Litvínova pokračuje výhodou.
43:27
Jánský se snažil najít skulinku mezi betony brankáře Melicherčíka, ale neuspěl.
42:39
2 minuty za sekání dostává Valský.
42:08
Majdan vyprášil pravý beton brankáře Tygrů.
41:30
Bulíř selhal v zakončení breku 2 na 1, když mu při střele sjel kotouč z hole.
40:55
40:38
Ručinský napřáhl na modré mezi obránci. Melicherčík vyráží.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:27.
40:00
38:58
Před brankou dobře clonící MICHAL TRÁVNÍČEK zasáhl střelu Ručinského od modré. Asistence:Martin Ručinský. Marek Posymk.
38:48
Urban vyloučen na 2 minuty za podražení.
38:30
Zeman se souhrou náhod octl v brejku na levém křídle a jeho bekhendová stahovačka vyzrála na Melicherčíka, ale netrefila branku.
37:42
Pospíšil vyloučen na 2 minuty za sekání.
37:30
Chaloupka vyráží vlastním tělem střelu Liberce. Celá řada Litvínova teď byla více na ledě než na bruslích.
36:44
Šlégr zbytečně ponechal za brankou h§l soupeřovi kolem pasu a jsou z toho 2 minuty.
35:58
Trávníček s Hanzlem vypracovali gólovku mezi kruhy pro Martynka, který míjí branku.
34:05
Vlach nepříjemně propálil brankoviště a Francouz se raději rozhodl nechat kotouč proletět do rohu.
32:59
Rovněž na bližší tyč a ještě o poznání lépe se z pravého křídla trefil TOMÁŠ BULÍK, který vymetl pavouky z růžku branky. Asistence: Martin Bartek, Jiří Hunkes.
32:41
Skulinku mezi tělem a pravou tyčí našel přesnou střelou z kruhu JIŘÍ ZEMAN a domácí už mají pověstného bůra. Asistence:Viktor Hübl, Matěj Stříteský.
32:14
Ručinský od modré trefuje levý beton a Liberec vyhazuje.
31:40
2 minuty za podražení inkasuje Valský.
31:30
Do třetice v akci Trávníček, když je faulován za brankou.
31:00
Opět Trávníčkova střela nad branku, když dostal pas od Martynka přesně proti holi.
30:42
Ručinského střelu tečuje nad branku Hunkes.
30:18
Zakázané uvolnění Liberce.
30:10
Oba celky v plném počtu.
29:17
Trávníček pádem do střely tečuje nad branku ránu od modré.
28:55
Ten nejméně pravděpodobný se rozjel do brejku ve třech. Šlégrův únik obrana nebrala vůbec vážně a tak se domácí bek dostal k nahození za modrou čárou a když ani Melicherčík nepodal 100% výkon dostal se Šlégr i k dorážce.
28:07
Výtisk vyloučen na 2 minuty za držení.
27:52
Sudí jsou dnes hlavními hrdiny hokejové komedie.
27:41
Gula vyloučen na 2 minuty za krosček.
27:30
Gula s Hüblem si dávali přednost při vyhazování kotouče a nakonec nevyhodil ani jeden z nich.
27:07
Posmyk vyloučen za hákování. 5 na 3 pro Liberec.
26:55
Francouz vůbec nic neviděl, když před ním stáli jako vzrostlé stromy dva dlouháni Liberce. Ani Výtisk ani Urban se však nakonec k teči nedostali.
25:58
Zeman vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl, když byl za branku tvrdě atakován Urbanem a při snaze se udržet na bruslích ho zasáhl holí.
25:20
S Martynek se vrátil Čutta a tečuje jeho střelu nad.
24:54
Zacha nestihl vystřídat a Víšek tak způsobil ofsajd.
23:33
Hunkes s Výtiskem ostřelují Francouze od modré, ale ten jejich střely zatím v klidu odráží do rohů.
22:10
Ve druhé třetině sledujeme uklidněný a koncentrovaný Liberec, který má optickou převahu, ale nedovede ji proměnit v šanci. Bartek nyní pálí vysoko nad.
20:25
Hübl vyslal do samostatného zakončení Ručinského, ten nevyzrál na Melicherčíkovu vyrážečku.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:28
20:00
19:25
Před Francouzem byl úplně volný TOMÁŠ BULÍK a tak pro něj nebyl problém vrátit mezi tyče střelu od modré. Asistence: Jiří Hunkes.
19:30
Sudí se snaží vyrovnat kolonku trestů a tak jde za vysokou hůl Rostislav Martynek.
18:55
Ručinský vyhazuje.
18:00
Litvínov brání modrou čáru a hosté pouze nahazují.
17:06
Přesilová hra i pro Liberec. Šlégr vyloučen na 2 minuty za hrubost.
14:44
Brankostroj se zadrhl. Vydatně k tomu přispívají Bílí Tygři, kteří se snaží o návrat do zápasu především tvrdou hrou.
12:45
Domácí si ve zbytku přesilovky vybrali malou chvilku volna, když bylo třeba uklidnit emoce i na straně domácích.
12:41
09:20
Kdo by se snad ve změti branek neorientoval, tak Liberec nyní hraje ve čtyřech a bude tomu tak ještě 3 minuty.
08:37
Hanzl byl ve vyložené šanci u pravé tyče, ale puk ještě vrátil a MICHAL TRÁVNÍČEK jej už pouze doklepl do prázdné branky. Asistence: Robin Hanzl, Marek Posmyk.
08:17
Posmyk s Hüblem tak dlouho vymýšleli zakončení až jim byl puk odebrán.
08:05
Hanzl s Trávníček hlídkovali před brankou marně. Melicherčík nahozený puk nepustil.
07:50
Zeman trefuje Melicherčíkovo rameno.
07:01
Nedvěd se z trestné lavice doslova vrhl na sudí v jejich kruhu, je opakovaně napomínán a nakonec míří s osobním trestem do kabin.5 minut + trest ve hře!
07:01
VIKTOR HÜBL se trefil z pravého kruhu. Asistence: Robin Hanzl, Jakub Černý.
06:56
Černý na brankovišti tečuje mimo!
06:46
Posmyk pálí, Melicherčík kryje.
06:10
Hübl nenašel křizným pasem Hanzla a Hunkes vyhazuje.
05:51
Před Hanlzem odpálil puk za hrazení Víšek a doplní trio na trestné lavici!
05:41
Liberec je frustrován a jde do tří. Během signalizované výhody po sekání Nedvěda se provinil stejně ještě Čutta.
05:11
Do branky Liberce jde Melicherčík!
05:11
Z pokračujícího tlaku se přesně mezi betony trefuje VIKTOR HÜBL a Schwarz jde z branky! Asistence: Martin Ručinský, Jiří Zeman.
05:05
Zeman z nulového úhlu trefuje boční konstrukci.
03:31
Hunkes vyloučen za zdržování hry.
03:14
PETER JÁNSKÝ dostal pas mezi obránce, udělal 2 rychlé roky a už byl sám před Schwarzem, kde zachoval chladnou hlavu a zavěsil nad lapačku s odrazem o horní tyč. Asistence: Martin Ručinský.
02:00
Nepříjemní Majdan s Černým se usadili za Schwarzem, ale byla z toho pouze střela z nulového úhlu.
00:38
Hübl pouze protečoval do pásma.
00:01

HC Verva Litvínov: Francouz – Stříteský, Zeman, Gula, Šlégr, Posmyk, Chaloupka – Jánský, Hübl, Ručinský – Martynek, Hanzl, Trávníček – Majdan, Piroš, J. Černý – Písařík, Jurčík, R. Pšurný

Bílí Tygři Liberec: Schwarz – Hunkes, Čutta, Voráček, Výtisk, Kolmann, Čakajík, Šimek – T. Urban, Nedvěd, Dušek – Bartek, Bulík, Víšek – Valský, Zacha, J. Vlach – Bulíř, Pospíšil

Rozhodčí: Kalivoda, Lacina – Podrazil, Zavřel.
Litvínov se v pátek dostal mimo postupovou desítku, kam se opět posunul Liberec. Šelmy zpod Ještědu hodně vylepšily svou situaci výhrou nad Plzní. Zápas 27. kola si předehrály už ve čtvrtek a minimálně do pátku se vítězstvím 4:2 dostaly na kýžený, ještě postupový post. Nakonec na něm vydržely i v pokračujícím víkendu, protože Litvínov v Pardubicích bodovat nedokázal.

Ukončil alespoň sérii minut bez svého gólu vstřeleného ze hry. Skončila Posmykovou ranou ve 33. minutě, tedy po 162 minutách. Předtím litvínovský gól nepadl 65 minut do sítě Slavie ani 65 minut do sítě Zlína.

Zda budou dnes opět dominovat obrany, nebo uvidíme útočnou smršť, nechme se překvapit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.