Skončilo zajímavé utkání, ve kterém se toho nejvíce událo v poslední třetině. Souboj o čtvrté místo tak vyhráli domácí, kteří byli po velkou většinu zápasu lepší.

Nejlepšími hráči vyhlášeni: Tomáš Vlasák (PLZ) – Lukáš Žejdl (SLA).

Zásahy gólmanů: Machovský (PLZ) 13 (30) – Furch (SLA) 4 (14).

Pouze připomínám, že podrobné statistiky z tohoto zápasu naleznete v odkazu pod skórem.

Tímto konstatováním se s vámi loučím a přeji úspěšný zbytek týdne!
60:00
59:46
Plzeň je stále za brankou soupeře...
59:20
Indiáni sice prohráli buly, ale stále drží svého soka v obraném pásmu.
57:42
Buly ve středním pásmu, přihrávka Lva byla sražena do obecenstva.
57:05
Slavia má sice kotouč v držení, ovšem domácí dobře drží modrou čáru.
56:35
Machovský si pohlídal ránu od modré, buly.
55:55
Hollweg nedokázal přihrát v situaci dvou na jednoho.
55:21
Slavia je kompletní.
55:03
Hosté se opět osvobozují.
54:22
Jeřábkova rána sražena, Slavia se osvobozuje.
53:21
Zbytečně přehnaně šel nyní do souboje s Tomášem Sýkorou, který byl v útočném pásmu osamocen, Jaroslav Bednář (SLA) a je vyloučen na dvě minuty.
53:05
Tomica chtěl odčinit své vyloučení, ovšem Machovský ho z mezikruží nadvakrát dokázal vychytat!
52:31
Plzeň právě vstřelila branku!
JAKUB LEV dostal ideální příhru na brankoviště, kde osamocen dokázal nadvakrát překonat Furcha. Asistence: Pavel Kašpařík, Ján Sýkora.
51:55
Hosté hned z kraje oslabení vyhazují.
51:43
Slavistický tlak nyní uťal Marek Tomica (SLA), který zasáhl při napadání vysokou holí Jeřábka.
51:22
Doležal to zkoušel od mantinelu z levé strany, Machovský připraven.
49:59
Slavia právě vstřelila branku!
Tomica poslal kotouč na modrou na Kolaříka, jehož rána byla nadvakrát tečována, poslední kontakt byl přiznán LUKÁŠI ŽEJDLOVI. Asistence: Pavel Kolařík, Marek Tomica.
47:32
Tak za to brankáři vraždí! VOJTĚCH MOZÍK v nouzi nahodil touš na bránu, který chtěl Furch ukrýt do lapačky. Jenže Petr Kadlec chtěl touš srazit do rohu a výsledkem je znovu vedení indiánů o dva góly, protože jeden z nejzkušenějších slávistických obránců ho kopl přímo do vlastní sítě. Bez asistence.
46:04
Knot nahození rozvlnil ochranou síť, buly ve středním pásmu.
45:01
Domácí tak dlouho napadali, až vybojovali na hostech kotouč, ovšem následná střela byla sražena.
44:14
Vrdlovec objel branku a rychle zasouval, Machovský si místo u tyče pohlídal.
42:50
Bednář poslal touš mezi kruhy na KYLA WHARTONA, jenž z první trefil přesně na levou tyč. Asistence: Jaroslav Bednář, Lukáš Krenželok.
42:31
Tak to je neuvěřitelné! Kadlecova rána řádně zavařila Machovskému, na toho letěly hned tři dorážky, ale domácí gólman i v leže odolal!
41:57
Po vzájemném pošťuchování před domácí klecí je vyloučen jen Tomáš Frolo (PLZ) za nedovolené bránění.
40:29
Hanzlík vyhazoval z pásma po mantinelu, touš však nečekané odrazil proti fyzikálním zákonům a zasahovat tak musel Machovský.
40:01
Máme za sebou dalších dvacet minut a lépe jsou na tom zatím domácí, kteří kontrolují hru a až na chyby, které sami vytvoří, si Slavia zatím proti její hře neví rady, hlavně se jí nedaří přesilové hry. Střelecky jsou sice hosté aktivnější, indiáni jsou však nebezpečnější. Stále tak platí, že modrobílí a Machovský proti Slavii letos v pěti třetinách neinkasovali.

Nechme se ale překvapit, s čím oba celky nastoupí do třetí třetiny.

Zásahy gólmanů: Machovský (PLZ) 11 (17) – Furch (SLA) 6 (10).

Závěrečná dvacetiminutovka začne zhruba v 19:16.
40:00
39:48
Holub pálí od modré, Machovský se ještě měl co ohánět.
39:24
Ještě uvidíme buly v útočném pásmu Plzně.
38:58
Domácí kontrolují kotouč.
38:19
Přihrávka rukou, buly v středním pásmu.
37:59
Vrdlovec třikrát sekl do Machovského a následně byl doslova sestřelen, nevylučuje se ani na jedné straně.
37:44
Icing Pražanů.
37:21
Dvořák objel klec a rychle zakončil, Furch na místě.
37:05
Hosté jsou kompletní.
37:03
Icing Plzně.
36:42
Indiáni musejí začínat až od vlastní branky.
35:51
Slovák pálil pár kroků za modrou, Furch vyráží.
35:05
Dvě minuty za hákování obdržel Tomáš Micka (SLA).
34:29
Dlouhé vyhození hostů končí až v lapačce Machovského, buly.
34:18
Zakázané uvolnění sešívaných.
33:46
Růžička se dostal k touši po chybné rozehrávce Plzně, ovšem z levého kruhu pálí mimo.
32:30
Tomica z první z mezikruží těsně mimo.
31:08
Domácí jsou kompletní, Štichovu ránu od modré Machovský uklidil do rohu.
30:19
Kadlecovy dvě rány neprolétly až k Machovskému, domácí znovu vyhazují.
29:51
Icing Slavie.
29:39
Hosté musejí začínat až od vlastní branky.
29:08
Tomáš Frolo (PLZ) inkasuje dvě minuty za vražení na hrazení.
27:56
Skokan dostával ideální příhru za obranu, ale nezpracoval.
27:16
Klhůfek to zkoušel jeden na jednoho na Slováka, neuspěl.
25:49
25:32
Bednář táhl situaci dvou na jednoho, jenže ho dobruslil vracející se Novotný a akci Pražanů přerušil.
25:02
Vlasák od jedné k tyče našel Kratěnu na druhé, Furch se stihl přemístit!
24:26
Slavia vyhazuje.
23:49
Navíc vybojoval početní výhodu – Jan Holub (SLA) – podražení.
23:40
Ján Sýkora uspěl kličkou ve středním pásmu a vybojoval situaci jeden na jednoho, kterou sám zakončil do tyče!
23:02
Hollweg pálil po křižné příhře z první těsně mimo.
22:12
Vlasák dostal příhru za branku a hned poslal černý nesmysl na brankoviště na Dvořáka, který jen přiťukl na najetého VÁCLAVA PLETKU, kterému stačilo trefit zařízení. Asistence: Michal Dvořák, Tomáš Vlasák.
20:01
Máme za sebou úvodní třetinu, ve které měli mírně navrch domácí. Ti přečkali dlouhé oslabení z úvodu utkání a následně začali postupně přebírat otěže zápasu do svých rukou.

Nechme se překvapit, jak bude zajímavé utkání pokračovat.

Zásahy gólmanů: Machovský (PLZ) 6 – Furch (SLA) 4.

Prostřední část začne zhruba v 18:21.
20:00
19:47
Vlasák ještě uspěl v situaci jeden na jednoho, následně ale jeho pokus vytěsnil Furch.
19:13
Plzeň stále kombinuje v útočném pásmu.
18:25
Domácí drží kotouč na svých holích.
17:32
PAVEL KAŠPAŘÍK efektně i efektivně tečoval ránu Novotného od modré, když mu šikovně zadovkou přistrčil Mozík. Asistence: Štěpán Novotný, Vojtěch Mozík.
17:25
16:45
Pletka pálil z hranice levého kruhu, mimo.
15:57
Podobně jako před chvilkou Mozík dopadl nyní za domácí klecí Poletín, ani tento zákrok se nepíská.
14:24
Tomica se dostal k vyraženému touši po ráně od modré, ale Machovský i v leže dokázal slávistickému útočníku sebrat černý nesmysl z čepele!
13:41
Mozík se vydal na útočný výpad, za brankou Furcha byl ale sražen, hra pokračuje.
13:06
Krenželok objel domácí klec, ale následné zakončení bylo sražené, buly před Machovským.
11:57
Nahození od modré končí v lapačce Furcha, buly.
10:40
Lev při zakončení na brankovišti schytal krosček, hra pokračuje.