To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které v prvním poločase nabídlo čtyři branky a Hamburk hrál s Werderem nerozhodně 2:2. Druhý poločas už tak zajímavý nebyl, branka nepadla a utkání tak skončilo nerozhodně 2:2. Remíza je zřejmě spravedlivá.
90+3
90+1
Rozhodčí přidal tři minuty.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Žlutou kartu dostává Nicolai Müller (Hamburger SV).
87
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Fin Bartels, přichází Izet Hajrović.
85
Po krátkém ošetřování se opět hraje. Domácí se stále tlačí dopředu, ale vypadá to, že dnešní duel nebude mít vítěze.
83
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Michael Gregoritsch, přichází Pierre-Michel Lasogga.
81
Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
79
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Po souboji zůstal ve vápně leže jeden z hráčů, ale rozhodčí zůstal klidný.
78
Rohový kop pro domácí.
77
Už je to velmi opatrné. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu, což je za současné situace zcela pochopitelné.
75
Nyní jsme viděli několik zblokovaných střel, ale ani jedna se neujala a stav se stále nemění.
73
Žlutou kartu dostává Johan Djourou (Hamburger SV).
71
Žlutou kartu dostává Philipp Bargfrede (Werder Brémy).
70
Nyní to vyzkoušel Kostić a jeho rána byla tečována, ale Drobný byl na svém místo a nakonec si s tímto pokusem dokázal poradit.
68
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Claudio Pizarro.
66
Do zakončení se dostal domácí Fritz, ale jeho projektliku scházela přesnost a Drobný tak zasahovat nemusel.
64
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Dennis Diekmeier, přichází Gian-Luca Waldschmidt.
62
Domácí přidali a nyní jsou aktivnější, ale ve druhém poločase se jim směrem dopředu příliš nedaří.
60
Už se opět hraje. Domácí hráč je v pořádku a v utkání bude pokračovat.
58
Jeden z domácích hráčů je ošetřován, takže se chvíli určitě hrát nebude.
56
Nakonec z toho byl jen dlouhý nákop, ale ten byl velmi nepřesný a pro míč si pohodlně došel pozorný Drobný.
54
Po několika faulech jsou u míče domácí fotbalisté, kteří trpělivě kombinují, ale zatím pouze na své polovině.
52
Druhý poločas se zatím hraje v hodně poklidném tempu a na další šanci stále čekáme.
50
Ani hosté ale nic nevymysleli. Druhý poločas je zatím plný nepřesných přihrávek.
48
Jako první se ve druhém poločase dopředu vydali domácí, ale jejich snaha skončila útočným faulem.
46
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Thanos Petsos, přichází Philipp Bargfrede.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhý poločas.
Hráči obou celků se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:34.
První poločas je za námi a nutno dodat, že byl velmi zajímavý. Domácí se brzy dostali do vedení, ale Werder rychle odpověděl. Domácí poté ještě jednou vedli, ale těsně před odchodem do šaten vyrovnal Gnabry. Ve druhém poločase to ale ještě bude hodně zajímavé a myslím si, že se máme na co těšit.
45+2
45+1
Werder právě vstřelil branku!
Tak vše beru zpět, protože hosté ještě dokázali vyrovnat na 2:2. Na sebe to vzal SERGE GNABRY, který prošel do vápna a chytře poslal míč za bezmocného brankáře.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Domácí to i tentokrát zvládli na jedničku a vypadá to, že v prvním poločase se už další branky nedočkáme.
43
Rohový kop pro Werder.
42
Ale Hamburk se v pohodě ubránil a vydal se dopředu, jenže Gotoku Sakaj na pravé straně hřiště neuspěl.
41
Hosté se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco kloudného vymyslet.
40
Žlutou kartu dostává Niklas Moisander (Werder Brémy).
38
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. První poločas se pomalu blíží ke svému konci, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.
37
Svůj první rohový kop v tomto utkání vybojovali také hostující fotbalisté.
35
I tentokrát se hosté ubránili. V posledních minutách ale na trávníku opět dominují domácí fotbalisté.
34
Domácí celek vybojoval další roh, třetí v tomto utkání.
31
Z rohu ale nic nebylo a stav se tentokrát nemění, takže Hamburk vede nad Werderem 2:1.
30
Rohový kop pro Hamburk.
29
Hamburg právě vstřelil branku!
A máme tu další branku a domácí jdou znovu do vedení! Po hezké kombinaci to vzal na sebe Müller, který obešel tři protihráče, zatáhl míč do vápna a poté ho poslal před branku, kde byl opět MICHAEL GREGORITSCH, který už neměl problém poslat svůj celek znovu do vedení.
27
Na druhé straně to ze střední vzdálenosti zkusil Nicolai Müller, ale míč skončil dobrý metr nad břevnem Drobného branky.
25
Aktivní Serge Gnabry se hezky uvolnil, ale přihrávku do vápna nezvládl a doslova daroval míč domácím fotbalistům.
23
Po nepřesné přihrávce bude od své branky rozehrávat Christian Mathenia, který ale nikam nepospíchá.
21
Oba celky se vydaly dopředu, ale ani z jedné akce nic nebylo. Diváci se zatím ale rozhodně nenudí.
19
Vzápětí už ale přišel centr o poznání lepší, ale Michael Gregoritsch tentokrát hlavou nezamířil přesně a branku o několik metrů minul.
17
Domácí fotbalisté se okamžitě vydali dopředu, ale jejich akce skončila pouze nepřesným centrem a rozehrávat tak bude Jaroslav Drobný.
15
A začínáme od začátku, protože po rychlé akci Werder vyrovnává na 1:1. Ve vápně se objevil FIN BARTELS, který se lehce zbavil obránce a poté levačkou poslal míč za marně se natahujícího Matheniu.
14
Podobná akce i na straně Hamburku. Z levé strany přihrával Filip Kostić, ale míč proletěl celým vápnem a doputoval do zámezí.
12
Po rychlé akci poslal dobrý míč před branku Serge Gnabry, ale žádný z jeho spoluhráčů ho nedokázal usměrnit do branky.
11
Žlutou kartu dostává Thanos Petsos (Werder Brémy).
9
Domácí jsou opět u míče a trpělivě kombinují.
7
Čekalo se opatrné utkání, ale zatím je vše jinak. Hraje se v hodně svižném tempu a oba celky se tlačí dopředu. Bude to hodně zajímavý duel.
5
Zahrozili také hosté. Po rychlé akci vystřelil z rohu velkého vápna Max Kruse, ale jeho ráně chyběl zhruba metr a Christian Mathenia tak zasahovat nemusel.
3
A z výborného vstupu do utkání nakonec domácí vytěžili úvodní branky a jdou do vedení 1:0. Hosté při rozehrávce vymýšleli, nakonec se k míči dostal Holtby, který ho poslal do vápna, kde byl volný MICHAEL GREGORITSCH a ten hlavou nedal Drobnému šanci.
3
Po dalším centru se do zakončení dostal Gideon Jung, ale měl to hodně těžké a hlavou branku trefit nedokázal.
2
Z první rohu ale nic nebylo. Hamburk ale začal hodně zostra a stále se tlačí dopředu.
2
A hned je tu rohový kop pro HSV.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří se hned vydali dopředu.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Hamburger SV: Mathenia – Diekmeier, Djourou, G. Jung, Santos – Sakaj (C), Ostrzolek – N. Müller, Holtby, Kostić – Gregoritsch.
Náhradníci: Mickel – Lasogga, Hunt, Jatta, Waldschmidt, Porath, Götz.

Werder Brémy: Drobný – Bauer, Veljković, N. Moisander, Santiago García – Bartels, Fritz (C), Petsos, Junuzović, Gnabry – M. Kruse.
Náhradníci: Wiedwald – Kainz, Gebre Selassie, C. Pizarro, Hajrović, Sané, Bargfrede..
Poslední vzájemné zápasy

Hamburk – Werder 2:1
Werder – Hamburk 1:3
Werder – Hamburk 1:0
Hamburk – Werder 2:0
Hamburger SV se zatím v této sezoně hodně trápí. Tradiční účastník německé nejvyšší soutěže, ze které ještě nikdy nesestoupil, má na svém kontě pouze 3 body nachází se na posledním osmnáctém místě. Hamburk ještě ani jednou nevyhrál, pouze třikrát remizoval, a to vše při hrozivém skóre 6:25. Dnes domácí neberou nic jiného, než tři body.

Werder Brémy je na tom dost podobně. Hostující celek zatím vybojoval pouze sedm bodů a v tabulce se nachází na šestnáctém místě. Hosté dokázali zatím vyhrát dvakrát, takže se také velmi trápí a i oni by samozřejmě dnes potřebovali urvat všechny body.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Hamburkem a Werderem. Mírným favorite je domácí celek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.