Bundesliga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Frankfurt - 7. února 2021   15:30

Hoffenheim
47' Bebou (Kramarić)
1:3
(0:1)
Frankfurt
15' Kostić  (Younes) • 62' N'Dicka  (Kostić) • 64' André Silva  (Kostić)
Hoffenheim
Baumann (C) – Richards, Vogt, S. Posch (83. Dabbur) – Gaćinović (46. Kadeřábek), Rudy, Samassékou (70. Grillitsch), Baumgartner (46. Bebou), John – Belfodil, Kramarić.
Pentke – Brenet, Kadeřábek, Nuhu, Bogarde, Grillitsch, Bebou, Dabbur, Adamjan.
Siebert – Koslowski, Seidel
WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim
Frankfurt
Trapp – Tuta, Hinteregger, N'Dicka – Durm (84. A. Touré), Sow, Hasebe (C) (73. Jović), Kostić – Kamada (83. Zuber), Younes (73. Rode) – André Silva (89. Ilsanker).
Schubert – A. Touré, Ilsanker, Hrustic, Zuber, Rode, Chandler, Barkok, Jović.

To už je ode mne pro tuto chvíli vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 15:12.
Frankfurt si nakonec připisuje celkem bezproblémové vítězství, i když dost času to bylo opravdu vyrovnané. Hoffenheim hrál dobře hlavně v první půli a na začátku druhého poločasu, kdy tedy srovnal krok. Eintracht se následně dlouho vracel do hry, přičemž nakonec se během krátké chvíle prosadil rovnou dvakrát, čímž si zajistil plný bodový zisk. Dvougólový náskok následně v klidu ubránil.
90+4'
90+3'
Brankář hostů ještě jednou zasáhne, ale ani tentokrát to nebylo nic složitého. Nyní tak dokonce může vykopávat.
90+2'
Domácí ještě vymysleli příliš nepřesný centr, takže od skórování měli daleko. Kevin Trapp tak následně odkopává co nejdál od své klece.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Zápas už se jenom dohrává. Hoffenheim se sice pořád pokouší o skórování, ale určitě už tuší, že nejspíš dvě branky nevstřelí.
89'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází André Silva, přichází Stefan Ilsanker.
88'
Tuta sice při skluzu první trefil míč, ale následně sejmul i protihráče, což hlavní rozhodčí ohodnotil žlutou kartou.
87'
André Silva svými kličkami sbírá cenný čas na útočné polovině, následně ještě zkoušel procpat míč na Sebastiana Rodeho, ale to se mu už nepovedlo.
85'
Domácí snad poprvé v zápase míří do nějakého protiútoku, při kterém je ale Ihlas Bebou zatlačen až k pravé postranní čáře, kde o míč přišel. Uhasit to zkoušel Sebastian Rudy, ale ten jenom fauloval.
84'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Erik Durm, přichází Almamy Touré.
83'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Steven Zuber.
83'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Stefan Posch, přichází Munas Dabbur.
82'
André Silva mohl potvrdit výhru Frankfurtu svou druhou brankou, opět pálil po přihrávce Filipa Kostiće, ale Oliver Baumann ho tentokrát vychytal!
81'
Domácí se zase bez větších okolků dostávají do útoku a tentokrát už se dostali i do šestnáctky, kde vypálil Ishak Belfodil, ale z velkého úhlu nemohl brankáře pořádně ohrozit.
80'
Erik Durm se toho nebál a zkoušel procpat míč do pokutového území, to mu však nedovolili pozorní obránci, kteří jeho pas zneškodnili.
79'
Florian Grillitsch si nerozuměl se svým spoluhráčem, jeho pas tak skončil mimo hrací plochu, což znamená další získané sekundy pro hosty.
78'
Domácí kombinují na útočné polovině, ale nemají žádnou možnost k průniku, takže se nakonec stáhli zpátky dozadu.
76'
Hosté při rohu zbytečně necentrovali do pokutového území, rozehráli nakrátko a následně se stáhli na vlastní polovinu, čímž získávají další čas.
75'
Eintrach po delší době kombinuje na útočné polovině a nakonec se dokonce Sebastian Rode dostal do úniku, při kterém ještě přihrával, ale trefil jen prvního protihráče.
74'
Hoffenheim má v posledních minutách pochopitelně jasně navrch. Pořád krouží kolem šestnáctky soupeře, ale ničemu nebezpečnému se stále nedostává.
73'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Amin Younes, přichází Sebastian Rode.
73'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Makoto Hasebe, přichází Luka Jović.
71'
Marco John při přihrávce podklouzl, takže míč poslal jen k protihráči, který okamžitě startuje protiútok.
70'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Florian Grillitsch.
69'
Andrej Kramarić zkusil štěstí z velké vzdálenosti, ale naději pro své spoluhráče nevykřesal, protože mířil jen mimo tři tyče.
67'
Kevin Trapp se v dnešním zápase poměrně nudí, takže je určitě rád, že mohl pokrýt centr soupeře a následně ještě může rozehrávat.
66'
Pavel Kadeřábek se s porážkou jeho týmu nechce smířit a tak operuje na pravé strany, ale ani jeden z jeho centrů nebyl úspěšný.
64'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Eintracht během krátkého okamžiku skóruje podruhé a o vítězi je nejspíš rozhodnuto! Opět u toho byl Filip Kostičć, který vedl útok do rozhozené defenzivy soupeře a nakonec vymyslel parádní centr na zadní tyč, kde byl úplně nehlídaný ANDRÉ SILVA, který už to měl dost jednoduché. Asistence: Filip Kostić.
62'
Hosté se pomalu vrátili do hry a nyní za svou trpělivost byli odměněni! Z přímého kopu vymyslel parádní pas za obranu Filip Kostić, který tak našel EVANA N'DICKU, jenž výborně umístil míč k levé tyči, takže Oliver Baumann nestačil zasáhnout. Asistence: Filip Kostić.
61'
Evan N'Dicka sice vyhrál hlavičkový souboj, ale míč srazil jen k Pavlovi Kadeřábkovi, který si získal autové vhazování.
60'
Nakonec se ve vápnu dostal k míči Filip Kostić, ale ten si odražený balón nedokázal ideálně zpracovat, takže mu zakončení nebylo dovoleno.
59'
Eintracht už zcela kontroluje hru, i když od pokutového území soupeře je stále hodně daleko. Nemá ale kam spěchat, protože má pořád něco přes třicet minut.
58'
Chris Richards jen tak tak zabránil rohového kopu, i když to bylo jen za cenu autu. Frankfurt tak vhazuje poblíž rohového praporku soupeře.
56'
Dlouho hru s míčem nakonec svým spoluhráčům pokazil Amin Younes, který to s důrazem přehnal a dokonce si vysloužil žlutou kartu.
55'
Frankfurt velmi chytře protihráčům vůbec nepůjčuje míč, čímž ho značně unavuje. Díky tomu navíc začíná být aktivnějším celkem.
54'
Hosté rozehrávají další roh nakrátko, následně se o centr pokusil Djibril Sow, ale žádného spoluhráče nenašel.
53'
Eintracht v posledních minutách zaostává, do hry se tak zkouší vrátit pomocí kombinace na vlastní polovině, což se mu daří.
52'
Oliver Baumann se trochu zahřeje odkopem balónu na útočnou polovinu, kde našel své spoluhráče, kteří se následně prokombinovali až k zakončení, které měl na svědomí Ishak Belfodil, ale ten nemířil přesně.
50'
André Silva se chtěl uvolnit za pomoci rychlých přešlapovaček, pozorný Chris Richards mu to ale nedovolil a srazil míč mimo hrací plopchu.
49'
Frankfurt s vyrovnaným stavem samozřejmě není spokojen, takže rychle získal roh, za pomoci kterého se pokoušel o srovnání, ale to se mu nepovedlo.
47'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Střídající hráč se prosazuje po minutě hry a máme tedy srovnáno! Nově příchozím hráčem byl IHLAS BEBOU, který si doslova pohrál s celou obranou soupeře, díky čemuž se dostal až na hranu malého vápna, odkud v klidu překonal gólmana střelou ke vzdálenější tyči. Asistence: Andrej Kramarić.
46'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Christoph Baumgartner, přichází Ihlas Bebou.
46'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Mijat Gaćinović, přichází Pavel Kadeřábek.
46'
První poločas nám nic extra zajímavého nepřineslo. Oběma celkům se totiž směrem dopředu příliš nedařilo, ale Frankfurt se mohl aspoň jednou radovat díky brance Filip Kostiće. Hoffenheim od té doby hledá jakoukoliv odpověď, na kterou má však ještě celý druhý poločas, takže se může stát ledacos.
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
45+1'
45'
Oliver Baumann je po delší době ve hře, a to když si s ním narazili jeho obránci, kteří mají problémy s napadajícími protihráči.
44'
Hosté už to chtějí ukontrolovat, opatrně tak kombinují na pravé straně, kde nakonec získali autové vhazování.
43'
Martin Hinteregger jako první vidí v dnešním utkání žlutou kartu, za což si může úplně sám, protože doslova praštil Sebastiana Rudyho do hlavy.
42'
Hoffenheim už dost dlouho něco zkouší vymyslet na pravé straně, ale zatím je to marné. Nakonec přišel vzdušný pas do středu, který ale hosté bez větších potíží vystihli.
41'
Sebastian Rudy si při souboji s Djibrilem Sowem přivodil nějaké menší zranění, protože se svíjí v bolestech, ale ani přesto přímý kop nezískal.
40'
Mijat Gaćinović na pravé straně získal autové vhazování, které vyslal dopředu, ale žádného spoluhráče tak nenašel.
38'
Eintracht už chce dohrát poločas v co největším klidu, obranu tedy zvládl a následně s rozehrávkou vůbec nikam nepospíchá.
37'
Christoph Baumgartner se šikovně prokličkoval do pokutového území, kde sice skončil na trávníku, ale pokutový kop si nevynutil.
36'
Erik Durm dlouhé přenesení hry sice zachytil, ale balón mu utekl od nohy, takže skončil jen u pozorného protihráče.
35'
Nacvičený signál Frankfurtu dokonale využil, Martin Hinteregger jen selhal při hlavičce, která byla moc pomalá a navíc mířila přímo doprostřed.
34'
Amina Younese skřípli hned dva protihráči, kteří ho pochopitelně faulovali a domácí tak budou muset řešit další standardní situaci soupeře.
32'
Dajči Kamada sice po pěkném nákopu za obranu skóruje hlavou, ale sám si je dobře vědom toho, že zakončoval jen z ofsajdu.
31'
Erik Durm ani tentokrát s autem příliš nespěchá, hlavní důvod je ale to, že nemá na koho rozehrát. Nakonec se mu nabídl protihráč, který si ale míč ani nedokázal zpracovat.
30'
Máme za sebou úvodních třicet minut a Eintracht si z nich odnáší těsné vedení. Kromě gólu jsme ale nic zajímavého neviděli.
29'
Hoffenheim sice soupeři nic nedovolil, ale vzápětí dost lacině fauluje, takže se balón rychle vrací k hostům.
28'
Frankfurt pořád hraje v naprostém klidu a pohodě. Se zakládáním útočné si tak dává extrémně záležet, takže rozehra trvá dost dlouho.
27'
Mijat Gaćinović si od pravé postranní čáry našel cestu téměř až na osu hřiště a pokusil se o technické zakončení, které mu však vůbec nesedlo a nevešlo se tak mezi tyče.
26'
André Silva se tentokrát uvolnil za obranou, ale zaprvé pálil jen nepřesně, a zadruhé byl navíc přichycen v ofsajdu.
25'
Sebastian Rudy se ujal další standardní situace, ale ani tentokrát mu to nevyšlo, protože mířil přímo do rukou gólmana hostů.
24'
Domácí napadají soupeře až v jeho pokutovém území, napadání jim ale zisk míče příliš často nepřineslo.
23'
Frankfurt ani nyní z vlastní poloviny příliš nespěchá, samozřejmě k tomu nemá důvod. Nakonec ale o míč poměrně rychle přišel.
22'
Hoffenheim už se oklepal z inkasované branky a pomalu se začíná pokoušet o vyrovnání, kombinace na útočné polovině mu ale tentokrát nevyšla.
20'
Andrej Kramarić se pokoušel o uvolnění na levé straně, což se mu nakonec nepovedlo, může však zůstat klidný, protože Tuta při souboji fauloval.
18'
Erik Durm si dal s vhozením autu docela dost čas, s přesností mu to ale příliš nepomohlo, protože se poté ujímají míče domácí.
17'
Eintracht měl tentokrát výhodu přímého kopu, díky kterému hlavičkoval Martin Hinteregger, ale mířil jen vysoko nad.
15'
Začátek zápasu byl dost chaotický, nakonec se ale favorizovaný Frankfurt dostává do vedení! O to se postala FILIP KOSTIĆ, který po přihrávce Amina Younese dostal příliš moc prostoru na levé straně, nakonec se tak dostal až do střelecké pozice, ze které se trefil přímo ke vzdálenější pravé tyči. Asistence: Amin Younes.
14'
Sebastian Rudy svým centrem dostal míč až do středu pokutového území, kde to ale hosté měli dobře pokryté, takže balón rychle odkopli.
13'
Andrej Kramarić po dlouhé době mohl ohrozit branku soupeře, prostor k zakončení mu ale nedal Tuta, i když to bylo jen za cenu rohu.
12'
Eintracht už pomalu začínají být o něco aktivnější, protože mají mnohem častěji míč. Většinu času ale kombinují kolem půlící čáry.
11'
Evan N'Dicka podniká útočný výlet přes levou stranu, do žádného risku ale nechtěl jít, takže míč nakonec předal jednomu ze záložníků.
10'
Frankfurt rozehrává již druhý rohový kop, ze kterého už přichází přímý centr do pokutového území, ale ani tentokrát z toho přesné zakončení nebylo.
8'
V posledních chvílích se vůbec nic neděje. Hosté se pouze pokoušejí s rozehrávkou, která jim vzhledem k napadajícím protihráčům trvá dost dlouho, ale o míč nepřicházejí.
7'
Hoffenheim už se také dostal do střelecké příležitosti. Marco John si však vyměnil míč s Andrejem Kramarićem, který byl přichycen v ofsajdovém postavení.
6'
Eintracht rozehrál roh nakrátko a Filip Kostić centroval až vzápětí, ale nebezpečné to už nebylo, protože míč skončil přímo v rukavicích Olivera Baumanna.
5'
Domácí vůbec nezvládli kombinaci na středu hrací plochy, to chtějí hosté potrestat dalším nákopem za obranu, po kterém už následoval centr, který však stačil odvrátit Kevin Vogt.
4'
André Silva dostal slušný pas za obranu, ale rychle u něj byl Mijat Gaćinović, který mu balón sebral a rychle ho poslal mimo hřiště.
2'
Sebastian Rudy pod tlakem protihráče nedokázal zpracovat přihrávku, balón tak doletěl až mimo hrací hřiště, což znamená vhazování pro Frankfurt.
1'
Úvodní výkop patřil Hoffenheimu, ale ten při útočném snažení o míč okamžitě přišel, avšak vzápětí ho má zpátky díky faulu soupeře.
1'

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Richards, Vogt, S. Posch – Gaćinović, Rudy, Samassékou, Baumgartner, John – Belfodil, Kramarić.
Náhradníci: Pentke – Brenet, Kadeřábek, Nuhu, Bogarde, Grillitsch, Bebou, Dabbur, Adamjan.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hinteregger, N'Dicka – Durm, Sow, Hasebe (C), Kostić – Kamada, Younes – André Silva.
Náhradníci: Schubert – A. Touré, Ilsanker, Hrustic, Zuber, Rode, Chandler, Barkok, Jović.

Rozhodčí: Siebert – Koslowski, Seidel.
Eintracht Frankfurt
Frankfurt má naopak výbornou fazónu, protože neprohrál již osm ligových utkání za sebou, přičemž v těchto duelech dokonce zaznamenal šest výher. Tuto skvělou sérii však pokazila jasná porážka s Leverkusenem v rámci poháru, ale Eintracht ukázal, že se tím rozhodně nenechal rozhodit. Od té doby totiž vyhrál tři duely ze čtyř, i když narazil na celky ze spodní části tabulky všechny tyto utkání zvládl na výbornou a jasně signalizoval, že chce letos zabojovat o Evropu. Dnes se tak od něj očekává další výhra.

Poslední tři utkání
Frankfurt vs. Hertha – 3:1
Bielefeld vs. Frankfurt – 1:5
Freiburg vs. Frankfurt – 2:2
TSG 1899 Hoffenheim
Hoffenheim letos působí ve středu tabulky, kde se celkem bez problémů drží, ale ještě bude muset něco udělat pro udržení. Aktuálně je totiž na dvanáctém místě s 22 body, přičemž na Bielefeld, který by nyní šel do baráže, má jen pětibodový náskok. Ten si dnešní domácí vytvořili v poslední době, kdy porazili o tři branky Herthu i Kolín nad Rýnem. Naposledy už to ale nevyšlo, i když proti Bayernu se to dalo očekávat. Dnes se navíc utkají s dalším papírově silnějším celkem, tak uvidíme, jak si poradí.

Bayern vs. Hoffenheim – 4:1
Hoffenheim vs. Kolín nad Rýnem – 3:0
Hertha vs. Hoffenheim – 0:3
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! V neděli od 15:30 nás čeká jeden duel v rámci Bundesligy, ve kterém na sebe narazí Hoffenheim a Eintracht Frankfurt. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.