Děkuji za pozornost a přeji Vám příjemné prožití pátečního večera!
Kadaň již vyrovnat nestihla a hokejisté Přerova se tak radují z vítězství 2:1. Domácí přitom museli dotahovat poté, co v 11. minutě využil přesilovku hostující Ondřej Beránek. Ve 14. minutě však vyrovnal Jan Berger. Ve druhé části branka nepadla a vše tak rozhodl v úvodu závěrečné dvacetiminutovky střelou od modré Lukáš Chmelíř. V nervózním závěru už Zubři tři body uhájili.

Střely na branku – 37:24 (11:8, 10:6, 16:10)
59:37
Hosté hrají power-play, tedy v šesti proti čtyřem!
59:36
Hosté si vyžádali time-out.
59:36
Za vražení je vyloučen Jakub Ferenc. To je šance pro Trhače!
59:29
Kadaň kompletní. Horčička musel likvidovat nepříjemnou střelu, která směřovala na jeho vyrážečku.
59:01
Běží poslední minuta třetí třetiny.
58:29
Mohlo být hotovo! Před kadaňskou brankou byl úplně volný Lubomír Malina. Lukeš si s jeho zakončením poradil a se štěstím udržel před brankovou čarou i následnou dorážku.
58:03
Nahození od modré vyrazil Lukeš. Domácí drží útočné pásmo.
57:21
Velká komplikace pro hosty! Za nedovolené bránění je totiž vyloučen Darek Hejcman. Protesty kapitána Trefného jsou marné.
56:51
Veterán Karel Plášek se prezentoval jedovatou střelou z levé strany. Lukeš ji vyrazil.
56:10
Domácí se už snaží především pozorně bránit. Trhači se do šancí nedostávají.
55:14
Domácím bylo odpískáno zakázané uvolnění.
54:58
Hokejisté Kadaně mají na vyrovnání posledních pět minut.
54:29
Hodně zajímavý nápor Kadaně, kterému předcházela špatná rozehrávka domácích. Cestu za Horčičku si však nenašla ani střela Tomečka.
53:50
Zakázané uvolnění Kadaně.
53:38
Hostující brankář Lukeš zamířil ke střídačce, kde podstoupil drobnou úpravu výstroje. Fanouškům Přerova se tohle počínání moc nelíbí.
53:15
Přímo před hlavním rozhodčím byl sražen domácí Tomáš Sýkora. Dle jeho jmenovce v pruhovaném bylo vše v pořádku.
52:35
Se střelou od pravého mantinelu si poradil Luboš Horčička. Zkušený domácí gólman si pro puk sáhl lapačkou.
51:48
Po objetí branky zakončoval Dymáček. Lukeš si situaci pohlídal.
51:24
Hostům bylo odpískáno postavení mimo hru.
50:45
Střelu od modré čáry vyrazil Lukeš. Domácí jsou ve třetí třetině lepším týmem. Vypadá to, že mají více sil.
50:20
Milan Procházla přejel modrou dříve než se tam dostal kotouč. Postavení mimo hru.
49:44
Hosté opět zahráli přes všechny čáry, ale tentokrát se icing nepíská.
49:17
Trhači zahráli na zakázané uvolnění.
48:39
Domácí se pokusili o kombinaci na jeden dotek, ale obrana Kadaně včas zasáhla. Lukeš tak zasahovat nemusel.
47:39
Zakázané uvolnění Přerova. Buly tedy před Horčičkou.
47:22
Hned dvakrát pálil na domácí klec Denis Šimek. Horčička si s oběma pokusy poradil. Domácí jsou v plném počtu.
46:24
Domácí v oslabení zaútočili a donutili Lukeše přerušit hru.
45:17
Za hákování je vyloučen Roman Dymáček. Přesilová hra pro hosty.
Hlasatel oznámil, že dnešní utkání sleduje 1637 diváků!
44:24
Projektil Lubomíra Maliny od modré vyrazil do rohu kluziště brankář Lukeš.
43:58
Zakázané uvolněná Zubrů.
43:50
Hosté vytěžili z dobrého forčekingu střelu Kohouta od modré čáry. Puk zůstal přilepen na výstroji Horčičky a hráči Kadaně tak nemohli dorážet.
42:38
Přerov právě vstřelil branku!
Domácí strhávají vedení na svou stranu! Milan Procházka nahrál na modrou LUKÁŠOVI CHMELÍŘOVI a zkušený obránce propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Milan Procházka a Tomáš Sýkora.
41:53
Velkou šanci měl Jan Berger! Zakončení z předbrankového prostoru mu ale nesedlo ideálně a puk skončil mimo. Stejný hráč pak pálil ještě jednou a tentokrát puk vyrazil betonem Lukeš.
41:40
Nahození z rohu kluziště skončilo v lapačce hostujícího brankáře Lukeše.
40:47
Martin Kohout se dostal do zajímavé příležitosti. Po levé straně ujel domácím obráncům a jeho zakončení musel pacifikovat Horčička.
40:01
Aktéři zápasu se vracejí zpět na led. Třetí třetina za malou chvíli začne.
Další třetina začne přibližně v 19:37.
Ve druhé třetině žádný gól nepadl a tak stále platí stav 1:1. Nadále sledujeme vcelku vyrovnané utkání, předposlední Kadaň zatím drží s favoritem zápasu krok. Nepříjemnou kaňkou na prostřední dvacetiminutovce bylo zranění hostujícího beka Lukáše Popely, kterému přejeme, aby se nejednalo o nic vážného.
40:00
39:51
Druhá třetina se už jen dohrává, skóre se pravděpodobně měnit nebude.
39:01
Začala už poslední minuta druhé části.
38:02
Mezi kruhy zůstal úplně volný Tom Ringel. Hráč Kadaně však trefil jen nohy bránícího hráče!
37:39
Domácí jsou kompletní.
37:15
Hosté jsou sice v útočném pásmu, ale Horčičku v této přesilovce ještě neohrozili.
36:23
Domácí se zatím brání dobře. Podařilo se jim vyhodit.
35:38
Další vyloučení na straně domácích. Jakub Ferenc svůj trest za podražení nese hodně těžce, ale rozhodčí Sýkora je nekompromisní.
35:04
Zkušený Milan Procházka se ze strany natlačil až před Lukeše. Ten odolal.
34:29
34:16
Domácí vyhazují a tohle oslabení zřejmě přežijí.
33:32
Střelu Kohouta z vrcholu pravého kruhu vyrazil brankář Horčička.
33:01
Domácí dokázali vyhodit.
32:28
Právě Jakub Ižacký při pokusu individuální průnik nešťastně vložil hůl pod nohy bránícímu protihráči a je vyloučen za podražení.
31:43
Před brankou dokázal tečovat letící puk Jakub Ižacký. Neusměrnil ho však mezi tyče.
31:35
Zakázané uvolnění Trhačů.
31:17
Martin Podešva dostal zajímavou přihrávku před branku. Domácí útočník nedokázal zkrotit skákavý kotouč.
30:40
Zakázané uvolnění Přerova.
30:29
Začala už druhá polovina utkání. Přerov stále hraje s Kadaní nerozhodně 1:1.
29:35
Domácí v postavení mimo hru.
29:02
Už se opět pokračuje. Dá se očekávat, že do třetí obranné dvojice Kadaně se stáhne Dan Ringler. Bek, který dnes nastoupil v útoku.
28:25
Jde o Lukáše Popelu. Těžce otřesený obránce Kadaně je odváděn do útrob stadionu za podpory dvou spoluhráčů. Doufejme, že nepůjde o vážné zranění.
28:25
Na ledě zůstává ležet jeden z hráčů Kadaně. Už k němu přispěchal i lékař.
28:16
Domácí akce skončila odpískaným postavením mimo hru.
28:02
Mladému celku Kadaně se nedá upřít bojovnost. Co se týče přístupu k protihráčům, jsou hosté velmi nepříjemní.
27:21
Nahozený puk sebral Horčička svou lapačkou. Hosté získali buly v útočné třetině.
26:28
S jedovkou, kterou poslal na hostující branku Malina, si Štěpán Lukeš poradil. Brankář Kadaně přerušil hru.
25:46
Rozhodčí teď pustili hostující icing, který se asi měl pískat. Obránce Přerova byl na spojnici kruhů viditelně první.
24:58
Martin Kohout byl mezi kruhy úplně volný! Bohužel pro hosty zamířil vedle branky.
24:31
Zakázané uvolnění domácích.
24:24
Darek Hajcman v závěru oslabení dokonce prověřil Horčičku. Nyní už je Kadaň kompletní.
23:42
Lukeš se stačil přesunout proti voleji Lubomíra Maliny z pravé strany a vyrazil puk za branku.
22:45
Hostům se podařilo vyhodit.
22:23
Domácí si zahrají přesilovku. Za hákování je vyloučen Martin Osmík.
21:54
Do zajímavého protiútoku se hnal domácí Ižacký. V tísni však Lukeše nepřekonal.
21:45
Severočeši zahrozili po buly. Pohotová střela byla sražena do ochranné sítě.
21:22
Hostující gólman měl štěstí, že puk po tečované střele od modré propadl vedle jeho klece.
20:59
Kadaň se dopustila zakázaného uvolnění.
20:01
Další třetina začne přibližně v 16:47.
Po první třetině hraje Přerov s Kadaní 1:1. Nerozhodný stav odpovídá obrazu hry. Skóre utkání otevřel v 11. minutě hostující Ondřej Beránek, který využil přesilovou hru. Za Zubr srovnal o tři minuty později Jan Berger, jenž zamířil na Hanou právě z Kadaně.
20:00
19:32
Martin Osmík prověřil Horčičku střelou od modré čáry. Brankář Přerova byl pozorný.
19:08
Hostům odpískána přihrávka rukou. Rozhodčí nařizují buly v obranné třetině Kadaně.
19:01
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:54
Hosté zahráli na zakázané uvolnění, hra se tak stěhuje před jejich branku.
18:35
V závěru třetiny se rodí na obou stranách hodně nepřesností. Ani jednomu z týmů se nedaří rozehrávka.
17:42
Hosté vysunuli forčeking a hned soupeři nadělali problémy v rozehrávce.
16:49
Od pravého mantinelu tvrdě pálil Martin Podešva. Lukeš sice švihl lapačkou do prázdna, ale puk skončil nad břevnem jeho svatyně.
15:21
Domácí ožili a zvýšili svou aktivitu. Lukeš byl donucen přidržet nahozený puk v lapačce.
13:58
JAN BERGER, který přišel do Přerova právě z Kadaně, se trefuje hned při svém debutu v dresu Zubrů! Jakub Ižacký jej našel přihrávkou od zadního mantinelu a Berger střílel z mezikruží naprosto přesně – 1:1. Asistence: Jakub Ižacký a Matouš Kratochvíl.
13:42
Na druhé straně vyslal jeden z domácích hráčů střelu z poměrně velké dálky. Štěpán Lukeš ji ukryl na své výstroji.
13:21
Šimek nahazoval puk na domácí branku od modré čáry. Horčička v rozkleku vyráží.
12:44
Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Horčičku.
12:30
Hokejisté Kadaně zatím mohou být spokojeni. V přesilovce se ujali vedení a při rovnovážné hře nepouštějí Přerov do šancí.
10:54
Domácí zahráli na zakázané uvolnění.
10:31
Kadaň právě vstřelila branku!
Hosté přesilovku využívají a ujímají se tak v zápase vedení! Darek Hejcman našel mezi kruhy ONDŘEJE BERÁNKA, který překonal Horčičku střelou mimo dosah jeho vyrážečky. Asistence: Darek Hejcman.
09:39
Domácí jdou podruhé do oslabení! Za sekání je vyloučen Matouš Kratochvíl.
08:51
Jeden z domácích hráčů prověřil Lukeše střelou na vyrážečku. Ten byl pozorný.
07:43
A domácí už hrají v plném počtu.
07:09
Na volej dostal nabito Martin Kohout. Horčička se ale stačil včas přesunout!
06:46
Střelu Hlavy z levého kruhu zblokoval domácí obránce.
06:11
Tohle hostům nevyšlo. V přesilovce se dopustili zakázaného uvolnění.
05:42
Přesilovku si nyní vyzkouší i Kadaň. Rostislav Šnajnar je potrestán za držení protihráče.
05:26
Luboš Horčička svým zákrokem přerušil hru. Vhazuje se po jeho levici.
04:39
Na levém křídle byl rozjetý Beránek. Daleko se ale hostující forvard nedostal, byl vytlačen do rohu.
03:51
Zadražil na ledě, pokračujeme ve standardním počtu hráčů.
03:34
Hosté se opět osvobozují, jejich oslabení se chýlí ke konci.
03:02
Domácím zatím přesilovka nevychází, Kadaň vyhazuje.
02:39
A následuje ofsajd domácích.
02:34
Kadani se podařilo dostat puk do středního pásma.
01:50
Hostující Matěj Zadražil vyhodil puk do hlediště a domácí si tak zahrají první přesilovku.
01:24
První zákrok domácího gólmana Horčičky. Střelou z levého kruhu ho prověřil Nicolas Hlava.
00:21
Domácí zaútočili jako první. Trhači se ale ubránili a vyrážejí dopředu.
00:01
Na led Meo arény již nastoupili hokejisté Kadaně. Nyní diváci vítají domácí Zubry.

HC ZUBR Přerov: Horčička – Chmelíř, Šnajnar, M. Novotný, Ferenc (A), Zbořil, L. Vágner, Pala, Malina – Plášek, T. Sýkora (C), Milan Procházka (A) – Goiš, Podešva, Kovařík – Ižacký, Berger, M. Kratochvíl – Š. Kratochvíl, Dymáček, Tadeáš Král.

SK Trhači Kadaň: Lukeš (Tadeáš Dvořák) – Trefný (C), R. Černý, D. Šimek, Šafář, J. Tomeček (A), Popela – Hlava, Osmík, Kohout – O. Beránek, Hejcman, Krejčiřík – L. Vrána (A), M. Zadražil, Vaněk – Ringler, Chrpa.

Rozhodčí: Sýkora – Malý, Šimán.
HC ZUBR Přerov:
Zubři si vedou velmi slušně. Se 44 body se v tabulce soutěže usadili na šesté pozici. Od pátých Benátek je dělí jen dva body. Naposledy přehráli přerovští hokejisté doma 4:0 Most, předtím prohráli 2:3 s Třebíčí.
SK Trhači Kadaň:
Hokejisté Kadaně mají na kontě 33 bodů a v tabulce WSM Ligy jim patří předposlední třinácté místo. Na poslední Most mají k dobru pět bodů. Z posledních dvou zápasů vydolovali Trhači jediný bod, když nejprve doma padli 1:2 s Frýdkem Místkem a naposledy prohráli 2:3 v prodloužení v Ústí.
Vítám tu všechny hokejové fanoušky! V dohrávce 29. kola WSM Ligy se utkají týmy ZUBR Přerov a Trhači Kadaň. Tabulkově lépe je na tom Přerov, který je v tabulce šestý. To Severočeši jsou až předposlední a musejí tedy myslet spíše na udržení soutěže.