Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný, čemuž také odpovídalo skóre po konci třetí třetiny 1:1. Hosté se dostali do vedení ve 37. minutě, když se střelecky dokázal prosadit Důras. Domácím se podařilo vyrovnat ve třetí třetině, když se ve 47. minutě trefil Švec. V prodloužení poté rozhodl v poslední minutě Filip Seman, který proměnil v gól přečíslení dva na jednoho. Hosté si tak z dnešního zápasu odvážejí dva body, domácí si připisují do tabulky alespoň jeden bod.
64:08
Dukla právě vstřelila branku!
Hosté rozhodují v prodloužení! Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Čachotský našel skvěle načasovanou přihrávkou FILIPA SEMANA a ten se střelou mezi betony přesunujícího se Kantora nemýlil. Asistence: Tomáš Čachotský a Jiří Říha.
63:00
Poslední dvě minutky prodloužení.
62:41
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
62:03
Březina dostal skvělou přihrávku před branku od jednoho ze svých spoluhráčů. Kotouč se mu však nepodařilo zasunout za záda Kantora.
61:03
Fantastický zákrok vzápětí předvedl proti střele z bezprostřední blízkosti jednoho z jihlavských hráčů Kantor a zachránil tak svůj tým od inkasování.
60:26
Venkrbec se dostal ke kotouči těsně před Škarkem, ale překonat ho nedokázal! Obrovská šance domácích zůstala neproměněna.
60:05
Pětiminutové prodloužení ve třech na obou stranách právě začalo.
60:01
Začalo prodloužení.
Třetí třetina je za námi. Domácím se podařilo ve třetí třetině vyrovnat zásluhou Švece, který tečoval střelu od modré, kterou vyslal Zadražil. Zápas se tak dostal do prodloužení, které za malou chvíli začne.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:59
Venkrbec dostal v poslední sekundě zápasu skvělou přihrávku do mezikruží. Jeho následný střelecký pokus však Škarek dokázal vyrazit mimo tři tyče!
59:49
Ve třetí třetině se už pravděpodobně nic nestane a budeme tak svědky prodloužení, případně nájezdů.
58:37
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
58:00
Poslední dvě minutky třetí třetiny!
57:53
Březina se dostal podél levého mantinelu až před Kantora. Toho sice překonat dokázal, ale trefil pouze tyč!
57:36
Kvapil vyslal na branku střelu od modré čáry. Branku však přestřelil.
57:18
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Škarkem.
56:35
Říha vypálil na branku z pravého kruhu, ale branku přestřelil.
56:26
Přihrávka rukou.
55:37
Bilčík zkusil své střelecké štěstí od modré čáry. Jeho tvrdý pokus však Kantor dokázal chytit.
55:10
Ofsajd domácích. Hra se tak přesune do středního pásma.
55:01
54:13
Kantor pohodlně chytil střelu od modré, kterou vyslal jeden z jihlavských hráčů.
53:41
Domácí drží kotouč na svých hokejkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
52:34
Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
51:26
Kvapil napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus však skončil daleko vedle levé tyče.
50:32
Luňák napřáhl ke střele od modré čáry. Branku však netrefil.
49:57
Moskal dostal nabito na modrou čáru, ale jeho následná bomba vyprášila pouze lapačku brankáře Škarka.
49:31
Kotouč skončil na střídačce hostů a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
48:31
Březinovi se nepovedla střela z pravého kruhu a Kantor tak neměl problém kotouč vyrazit mimo tři tyče.
47:42
Aleš Jergl střelou z pravého kruhu trefil břevno Kantorovi branky!
46:19
Jestřábi právě vstřelili branku!
Domácí vyrovnávají na 1:1! Zadražil se dostal ihned po buly ke střele od modré čáry. Jeho střelecký pokus ještě tečoval před Škarkem MAREK ŠVEC a kotouč tak následně skončil v síti. Škarek neměl proti této tečované střele žádnou šanci. Asistence: Vojtěch Zadražil a Lukáš Krejčík.
46:16
Luňák se po skvělé individuální akci dostal s kotoučem středem kluziště až před Škarka. Toho však střelou mezi betony nedokázal prostřelit.
45:50
45:22
Šidlík vyslal na branku střelu od modré čáry. Kantor však jeho pokus chytil do své lapačky.
44:32
Březina se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus však Kantor v pohodě chytil.
44:19
43:22
Kantor odjel z branky, neboť si myslel, že jeho tým bude hrát přesilovku. To se však mýlil a mohl být rád, že se ke kotouči nedostal nikdo z protihráčů.
42:37
Skořepa vyslal na branku tvrdou střelu od modré. Jeho pokus se odrazil od zadního mantinelu před branku k úplně volnému Protasenjovi. Ten však následně trefil pouze pravý beton přesunujícího se brankáře Kantora.
42:16
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude po levici Kantora.
41:32
Protivný vyslal na branku tvrdou střelu od modré čáry. Jeho pokus Škarek v pohodě chytil.
41:19
Ofsajd tentokrát na druhé straně. Vhazovat se tak bude opět ve středním pásmu.
40:53
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
40:38
Holík se dostal ke střele z mezikruží, ale jeho pokus dokázal Škarek vyrazit mimo tři tyče.
40:29
40:05
Domácí ještě dohrávají zhruba pětadvacet vteřin přesilovku pět na čtyři z konce druhé třetiny.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:40.
Druhá třetina je za námi. Začátek druhé třetiny nám příliš hokejové krásy nenabídl. To druhá polovina třetiny ano. Nejdířve se v čase 31:56 dostal do samostatného úniku domácí hráč Krejčík, ale na Škarka nevyzrál. Ani ne o minutu později se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží hostující Říha, ale ani on vstřelit branku nedokázal. To se povedlo až v čase 36:18 hostujícímu Michalu Důrasovi, který dokázal z dorážky rozvlnit síť za Kantorem.
40:00
39:40
Hostům se podařilo vyhodit a můžou tak jít vystřídat.
39:00
Právě se rozeběhla poslední minutka druhé třetiny.
38:59
Holík nahodil před branku kotouč od modré čáry. Škarek kotouč dokázal vyrazit do rohu kluziště.
38:29
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jiří Dobrovolný – 2 min., držení protihráče).
38:08
Seman se dostal ke střele z levého kruhu, ale branku soupeře přestřelil.
37:19
Kvapil vyslal na branku střelu od modré čáry. Trefil však pouze jednoho z obránců.
36:18
Hosté se dostávají do vedení! Aleš Jergl se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus vyrazil Kantor pouze k MICHALU DŮRASOVI a ten se střelou k levé tyči nemýlil. Asistence: Aleš Jergl a Adam Zeman.
36:04
Korhoň napřáhl ke střele z levého kruhu, ale jeho slabý pokus nenadělal Škarkovi větší potíže.
35:13
Diviš se dostal ke střele z mezikruží, ale jeho pokus dokázal zblokovat do ochranné sítě jeden z obránců.
34:54
Lukáš Luňák se dostal ke kotouči zcela osamocen v mezikruží. Jeho následná mířená střela do levého horního růžku branky skončila těsně nad.
34:29
33:59
Šidlík vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho tvrdý pokus však Kantor dokázal vyrazit mimo tři tyče.
33:09
Hosté se nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.
32:29
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jan Káňa – 2 min., krosček).
32:19
Říha se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží, ale Kantora překonat nedokázal.
31:56
Krejčík se dostal do samostatného úniku, ale byl ještě otravován jedním z obránců, a tak nezakončil přesně a Kantor v pohodě kotouč vyrazil mimo tři tyče.
31:11
Korhoň vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho pokus však brankář soupeře v pohodě chytil.
30:30
Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
29:57
Ofsajd domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
29:22
Novák si našel střeleckou pozici v mezikruží, ale Škarka nedokázal překonat.
28:32
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a sami se tak vyhodili do středního pásma.
27:52
Diviš se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči však dokázal Kantor skvěle chytit.
27:15
Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus však Kantor dokázal chytit.
26:14
Luňák si nedokázal zpracovat kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou hosté.
25:52
25:05
Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a sami se tak vyhodili až do vlastního pásma.
24:53
Další zakázané uvolnění domácích.
24:43
Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune zpět před Kantora.
24:20
23:11
Kondratěv se dostal ke střele z mezikruží. Jeho příliš nepovedený pokus však Kantor v pohodě vyrazil mimo tři tyče.
22:54
22:12
Ondřej Fiala vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho střelecký pokus však Škarek dokázal vyrazit mimo tři tyče.
21:53
Kotouč opustil ledovou plochu a skončil na tribuně. Vhazovat se tak bude opět před Kantorem.
21:40
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Kantorem.
20:35
Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho. Luňák skvěle načasoval přihrávku na Půhoného, ale ten nedokázal prostřelit Škarka, který předvedl skvělý zákrok.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:50.
První třetina je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný, čemuž také napovídá prozatimní skóre 0:0. Jan Káňa byl blízko gólu v čase 05:23 když dostal skvělou přihrávku před branku od Moskala, ale v tu chvíli, když chtěl Káňa zamést kotouč do branky, tak mu přeskočil čepel a kotouč tak netrefil. Hosté se v první třetině taktéž dostali do zajímavé šance, když se s kotoučem ocitl zcela osamocen v mezikruží Březina. Jeho následný jedovatý pokus však dokázal Kantor skvěle vyrazit mimo tři tyče.
20:00
19:34
Domácí v plném počtu. Hosté se v této přesilovce dostali prakticky pouze jen ke dvoum střelám.
19:00
Právě se rozeběhla poslední minutka první třetiny.
18:34
Jiří Říha napřáhl ke střele od modré čáry. Kotouč však po jeho střele skončil pouze v lapačce připraveného Kantora.
18:03
Hosté se stále nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
17:39
Domácím se ihned po buly podařilo kotouč vyhodit z vlastního pásma.
17:34
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lubomír Korhoň – 2 min., nedovolené bránění).
16:36
Domácí chybovali ve vlastním pásmu, ale nakonec to zvládli, když jeden z nich tvrdě srazil Protasenju, který se dostal ke kotouči. Tento tvrdý zákrok ale rozhodčí netrestají.
15:47
14:55
Protasenja dostal dlouhou přihrávku až na útočnou modrou čáru. Následně se dostal ke střele z pravého kruhu, ale jeho pokus Kantor dokázal vyrazit mimo tři tyče.
14:40
Nyní si však mezi sebou špatně přihráli a o kotouč tak přišli.
14:14
Hosté se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
13:34
Zakázané uvolněné hostů. Vhazovat se tak bude před Škarkem.
13:11
Jergl zkusil své střelecké štěstí od modré čáry. Svým pokusem však trefil pouze jednoho z obránců.
12:36
11:42
Krejčík se dostal ke kotouči těsně před Škarkem. Následně se však dostal s kotoučem do velkého úhlu a prostřelit jihlavského brankáře se mu nepovedlo.
11:14
Domácí se vůbec nemohou udržet s kotoučem na delší dobu v útočném pásmu.
11:00
Korhoň se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus však Škarek dokázal vyrazit do ochranné sítě.
10:43
Hostům se podařilo ihned po buly vyhodit a domácí tak musí založit novou akci.
10:36
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Václav Půža – 2 min., podražení).
10:03
09:24
Březina se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží, ale jeho následnou jedovatou střelu dokázal Kantor skvěle vyrazit mimo tři tyče.
09:13
09:03
08:32
Další střelecký pokus od modré. Tentokrát napřáhl Jergl, ale Kantor tuto střelu dobře viděl a kotouč v pohodě chytil.
07:53
Kaláb vyslal na branku střelu od modré čáry. Kotouč však ke Kantorovi ani nedošel, neboť se zastavil o brusle jednoho z obránců.
07:12
Šidlík napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus však Kantor dokázal vyrazit svou vyrážečkou mimo tři tyče.
07:03
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Tomáš Kvapil – 2 min., vražení na hrazení).
06:23
Diviš převzal kotouč na útočné modré. Následně vyslal na branku slabou střelu, se kterou si Kantor v pohodě poradil.
05:23
Jan Káňa dostal skvělou přihrávku před branku od Moskala. Kotouč však Káňovi přeskočil čepel a ten ho tak nedokázal zamést mezi tři tyče.
05:10
04:47
Hosté dokázali vyhodit kotouč z vlastního pásma a mohou tak jít vystřídat.
04:04
Luňák dostal nabito na modrou čáru. Jeho následný střelecký pokus však Škarek dokázal vyrazit do rohu kluziště.
03:37
03:15
Protivný vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus však Škarek dobře viděl a kotouč tak v pohodě chytil.
03:10
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Čachotský – 2 min., sekání).
02:50
Domácí mají výhodu, neboť se bude vylučovat na straně hostů.
02:12
Fiala vyslal na branku backhandovou střelu z pravého kruhu. Jeho pokus vška nenadělal Škarkovi větší potíže.
01:52
Fiala hledal přihrávkou od pravého mantinelu před brankou Káňu, ale kotouč se dostal pouze k jednomu z obránců.
01:02
Důras se dostal ke střele z pravého kruhu, ale jeho pokus dokázal Kantor v pohodě svou vyrážečkou vyrazit do rohu kluziště.
00:23
Skořepa se dostal ke kotouči v útočném pásmu, ale ke střele se nedostal, neboť mu kotouč sjel z čepele.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli žluté dresy.

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Holomek, V. Zadražil, Vokurka – Luňák, Venkrbec (C), Půhoný – M. Novák, Moskal, Korhoň – L. Krejčík, J. Káňa, Fiala – Švec, Hozák.

HC Dukla Jihlava: Škarek (M. Svoboda) – Říha, Bilčík, Šidlík, Dundáček, Kaláb, Půža, Dobrovolný (C) – Čachotský, Skořepa, Protasenja – Důras, Zeman, Jergl – Stoklasa, F. Seman, Diviš – Březina, Kondratěv.

Rozhodčí: Šutara – Barteček, Ganger.

LHK Jestřábi Prostějov

To domácí jsou rozhodně spokojenější. Sezóna pro ně začala výborně a současně se nacházejí na druhé příčce tabulky s 24 body. Prostějov se utkal v minulém utkání se Slavií, kterou rozdrtil v poměru 13:0. Nutno říci, že hosté nastoupili v utkání s juniory, pro které to byl vůbec první zápas ve WSM lize.

HC Dukla Jihlava

Dukla nezačala sezónu příliš dobře, když v prvních zápasech ztratila nějaké body. Ovšem postupně se herně i výsledkově zvedala a současně jí náleží pátá pozice v tabulce WSM ligy s 21 body. Jihlava v minulém utkání zavítala na led Přerova, kde těsně prohrála 2:1.

Dobrý den všem hokejovým fanoušků. Dnes nás čeká další zápas WSM ligy, ve kterém se utkají LHK Jestřábi Prostějov proti HC Dukla Jihlava. Uvidíme, co nám tento jistě zajímavý zápas nabídne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.