Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Salzburg : Bolzano - 5. října 2021   20:20

Bolzano
14:18' Maione   • 18:52' Findlay   • 31:54' Findlay   • 58:33' Gazley   • 59:25' Alberga
Salzburg
Bolzano

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Střely na branku: 44 – 23
Je konec! Bolzano nakonec udrželo vedení a vítězí na ledě Salzburgu 5:3. Během třetí části snížil Peter Schneider. Domácí to pak v přesilovce zkusili bez brankáře, ale Gazley trefil odkrytou klec. Na jeho zásah ale ještě odpověděl Leonhardt. O šestnáct sekund později ale přidal dalším zásahem do prázdné branky definitivní pojistku Alberga.
59:25'
Bolzano právě vstřelilo branku!
Neskutečný závěr utkání! Bolzano se podruhé prosazuje do prázdné branky! O další branku se postaral DOMENIC ALBERGA!
59:09'
Salzburg právě vstřelil branku!
A ještě je tady drama! Padesát sekund před koncem základní hrací doby snižuje Salzburg na rozdíl jediné branky! Z dorážky na brankovišti se prosadil DANJO LEONHARDT! Asistence: Peter Schneider.
59:00'
Domácí to zkouší ještě jednou! Gólman Salzburgu už je na střídačce.
58:33'
Je rozhodnuto! Domácí zariskovali a během přesilové hry ještě odvolali brankáře! DUSTIN GAZLEY však trefil puk přes celé hřiště do prázdné branky! Asistence: Nicholas Plastino, Keegan Lowe.
58:00'
Probíhaj poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:56'
Domácí kouč si vyžádal oddechový čas!
57:56'
Vyloučení v týmu HC Bolzano (Findlay – 2 min., vysoká hůl).
57:32'
Findlay vyvezl puk z obranného pásma do pásma útočného, kde pro hostující Bolzano vybojoval cenné sekundy k dobru.
57:07'
Bolzano se nyní vymanili jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se přesune zpět před klec domácích.
56:32'
Halmo získal kotouč v obranném pásmu a odrazem o mantinel jej vyhodil do pásma středního. Za jeho pobídkou ale nespěchal nikdo v červeném.
56:10'
Salzburg se nadále dostává do útočného pásma. Hokejisté domácího celku jsou povzbuzení vstřelenou brankou a chtějí vyrovnání.
55:45'
Tak jsem to zakřikl! Salzburg se čtyři minuty před koncem základní hrací doby dočkal snížení! Krátce po vyhraném vhazování zakončil PETER SCHNEIDER a jeho pokus překvapil brankáře!
55:32'
Tlak Salzburgu postupně sice sílí, jenže akce domácích hokejistů jsou stále hodně kostrbaté. Hostující brankář nemusel hasit nějaké šílené nebezpečí.
54:31'
Po dalším souboji ve středním pásmu se kotouč odrazil mimo ledovou plochu. Sudí nařídil vhazování ve středním pásmu.
54:10'
Gazley se z levé strany prosmýkl do útočného pásma, nicméně nikdo ze spoluhráčů mu nepřijel pomoci. Obrana Salzburgu se nedostává pod tlak.
53:57'
53:00'
Také hostující brankář Boyle si dal pozor na zakončení z pravé strany a udržel kotouč mezi betony. Po přerušení hry se bude vhazovat po jeho levé ruce.
52:41'
Salzburg se usadil v útočném pásmu, ale opět tomu chybí zakončení. Obrana Bolzana nadále pokračuje v nesmírně obětavé hře.
52:06'
Nissner si kolem pravého mantinelu vybruslil na kruh a vypálil. Jeho pokus forhendem skončil vedle vzdálenější tyčky.
51:33'
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale jejich tlak je zatím spíše takový platonický. Hráčům Salzburgu schází zakončení.
51:09'
Wukovits se na pravé straně zbavil obránce a nahodil puk před hostující klec. Pozorný brankář Boyle bez problémů přikryl kotouč lapačkou.
50:40'
Hostům se podařilo vyhodit kotouč přes celé kluziště za branku domácího Salzburgu. Rakouskému celku se v dlouhé přesilovce zatím vůbec nedaří.
50:15'
Salzburg se po pravé straně dostal do útočného pásma, nicméně nikdo v bílém se stále nedostává do zakončení. Obrana Bolzana hraje skvěle.
49:44'
LoVerde si chystal na modré čáře kotouč k zakončení, ale projektil mu vůbec nesedl. Domácí se dnes dopředu opravdu trápí.
49:30'
Domácí už se usadili v útočném pásmu, ale zatím se nikdo v dresu Salzburgu neodhodlal k zakončení. Hosté skvěle vystupují proti kotouči.
48:54'
Vyloučení v týmu HC Bolzano (Catenacci – 5 min., zásah do hlavy nebo krku).
48:37'
Miceli se dostal do útočného pásma, kde v prostoru za brankou udržel kotouč před napadajícím soupeřem. Hosté nasbírali další cenné sekundy.
48:10'
Jarvinen spěchal s kotoučem na čepeli do útočného pásma, jenže nikdo ze spoluhráčů v bílém mu nepřijel na pomoc. Zadáci Bolzana se stačili stáhnout.
47:38'
Domácí se v rohu obranného pásma nedokázali dostat do střelecké pozice, nicméně hokejisté v dresu Salzburgu se opět nedostali do zakončení.
47:06'
Bolzano už se nikam nežene a spíše se koncentruje na pevnou defenzivu. Hostům se zatím daří výborně likvidovat útoky soupeře.
46:23'
Z dalšího tlaku domácích se hráči Bolzana vymanili jen za cenu vyhození kotouč přes všechny čáry. Vhazovat se bude před klecí hostů.
46:02'
Hostující gólman Boyle po delší době přerušuje hru. Brankář Bolzana si dal pozor na nahození ze středního pásma a přikryl kotouč v lapačce.
45:41'
Predan v rohu útočného pásma setřásl důrazného obránce a sklepl kotouč na modrou čáru. Jeho pobídku obrana soupeře odehrála do bezpečí.
45:10'
Salzburg se po delší době usadil v útočném pásmu, ale stále se nikdo v bílém dresu nedostává do zakončení. Hraje se dlouhou dobu bez přerušení.
44:51'
Nissner se po levém křídle prosmýkl do útočného pásma a bekhendem nahodil puk mezi kruhy. Nikdo v bílém se k jeho pobídce nedostal.
44:20'
Baltram si za brankou pohlídal volný kotouč a bez problémů jej odehrál do bezpečí. Domácí celek však potřebuje hrát na opačné straně kluziště.
43:40'
Domácí obránce v rohu vybojoval kotouč a nahodil jej do středního pásma. Salzburg má ale v úvodu třetí třetiny velké problémy se založením útoku.
43:15'
Domácí brankář si musel dát pozor na nahození z levé strany. Kotouč před ním vyskočil v poslední chvíli a domácí gólman jej vyrazil betonem.
42:24'
De Haas v rohu obranného pásma vybojoval kotouč a bekhendem jej odehrál do středního pásma. Hokejisté domácího Salzburgu se ale tlačí vpřed.
42:16'
Bolzano se v úvodu třetí třetiny nikam nežene a spíše spoléhá na pevnou defenzivu. Hráči domácího celku se tak těžko dostávají do útoku.
41:24'
41:06'
Po dalším souboji v rohu obranného pásma Salzburgu se kotouč odrazil až do ochranné sítě. Vhazovat se bude před klecí domácího mužstva.
40:40'
Domácí se zmocnili puku v obranném pásmu a bez větších problémů jej dokázali vyhodit přes celé kluziště za branku Bolzana. Hosté už moc času v přesilovce nemají.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Bolzano se hned v úvodu vydalo do útoku. Hostující celek ještě v úvodu závěrečné periody dohrává přesilovku.
40:01'
Střely na branku: 22 – 17
Druhá třetina končí! I po čtyřiceti minutách dnešního souboje je na tom stále o něco lépe hostující Bolzano. Ve 32. minutě totiž z ojedinělého útoku hostujícího celku překonal domácího brankáře Findlay. V závěru třetiny byl navíc vyloučen Kanzig, který si odpykává pětiminutový trest. Ten ještě bude pokračovat v úvodu třetí části. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 1:3.
40:00'
39:24'
Bolzano se v závěru druhé části opět usadilo do útočného pásma, jenže přesilovková kombinace hostujícího celku zatím nepřinesla nebezpečné zakončení.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:32'
Findlay pálil z pravého kruhu, ale proti jeho ráně se postavil pozorný obránce, který nepustil kotouč směrem na pozorného brankáře.
38:02'
Domácí zadáci vybojovali kotouč za svou brankou a jednoduše jej vyhodili přes celé kluziště za klec Bolzana. Unavené kvarteto stačilo vystřídat.
37:30'
Hosté se hned v úvodu přesilovky dostali několikrát do zakončení, ale domácí brankář ještě drží šance Salzburgu na návrat do dnešního duelu.
36:25'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Kanzig – 5 min., zásah do hlavy nebo krku).
36:24'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na ledové ploše a drží se za obličej.
36:03'
Salzburg se ze sílícího tlaku Bolzana vymanil vyhozením kotouče do útočného pásma. Unavená pětice domácích hokejistů stačila vystřídat.
35:38'
De Haas se hnal za přihrávkou na levou stranu útočného pásma, nicméně jeho průnik neměl dlouhého trvání. O puk jej připravil hned první soupeř.
35:03'
Halmo si na modré čáře přehodil kotouč na forhend a zakončil zápěstím. Domácí brankář jeho ránu vykopl pravým betonem do ochranné sítě.
34:28'
Bolzano přestálo další snahu domácích o přechod do útoku. Hokejisté v červeném nadále brání na podtrženou jedničku.
34:03'
Domácí brankář vyjel ven ze své klece, aby spoluhráčům vypomohl s rozehrávkou. Gólman Salzburgu následně odehrál kotouč na levou stranu.
33:29'
Domácí se usadili v útočném pásmu a snaží se odpovědět na třetí zásah Bolzana. Hosté ale brání opravdu na hranici sebeobětování.
33:00'
Hostující brankář si dal pozor na nahození z levé strany útočného pásma a schoval kotouč do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
31:54'
Bolzano z ojedinělého útoku odskakuje do vedení o dvě branky! Na prudkou přihrávku před branku si počkal BRETT FINDLAY, který puk doklepl do sítě! Asistence: Dylan Gazley.
31:19'
Hostující De Hass napřáhl ke střele od modré čáry. Domácí gólmana Tolvanen jeho ránu dobře viděl a vykopl puk betonem.
31:05'
Salzburg se znovu tlačil do útočného pásma po levém křídle, jenže hostující zadák Trivellato zastavil obránce výborným zákrokem.
30:27'
Trivellato projel do útočného pásma, kde se otočil kolem soupeře, přehodil si kotouč na forhend, ale už jej nepřizvedl nad beton gólmana.
30:00'
Je za námi polovina základní hrací doby a hostující Bolzano stále drží poněkud překvapivé vedení 2:1. Z obou stran je to v posledních minutách velký boj.
29:29'
Salzburg je ve druhé části jasně aktivnějším týmem, ale hosté skvěle napadají jeho rozehrávku a nenechávají domácím čas k rozehrávce.
29:10'
Borzecki se po levém křídle dostal do útočného pásma, kde ustál první souboj s obráncem, ale zakončením v pádu vůbec netrefil branku.
28:16'
Frank se po rychlé kombinaci hostů v útočném pásmu zjevil sám před brankou domácího Salzburgu, ale jeho bekhendový pokus zastavil gólman bekhendem.
28:03'
27:20'
Bolzano má obrovské problémy s přechodem do útočného pásma. Zadáci Salzburgu skvěle brání od červené čáry.
26:28'
Domácí se v obranném pásmu zmocnili odraženého kotouče a jednoduše jej vyhodili přes celé kluziště za branku Bolzana.
26:03'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Zundel – 2 min., krosček).
25:37'
De Haas vybojoval kotouč v obranném pásmu a jednoduše jej nahodil do pásma středního. Za jeho pobídkou nikdo v červeném dresu nespěchal.
25:10'
Salzburg je v posledních minutách hodně aktivní a tlačí se do útoku. Hokejisté v bílých dresech mají enormní tlak, který připomíná přesilovku.
24:35'
Lehmus dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud pálil příklepem, ale jeho projektil skončil na hrudi připraveného gólmana.
24:15'
Bolzano se dostalo do útočného pásma, kde hráči v červeném nevybojovali kotouč pro sebe. Salzburg se ubránil vyhozením obloučkem.
23:33'
Malone sprintoval za dalším nahozením do útočného pásma, nicméně kotouč tentokrát neudržel pro hostující celek. Hraje se hodně důrazné.
23:10'
Bolzano se hnalo do rychlého protiútoku, nicméně akce hokejistů v červeném skončila střelou pouze do bruslí prvního obránce v bílém dresu.
22:38'
Borzecki se prosmýkl do útočného pásma, ale střelou zápěstím trefil jednoho ze soupeřů do obličeje. Obránce zůstává ležet na ledě s bolestivou grimasou v obličeji.
22:10'
Nissner si sjel na přihrávku mezi kruhy, nicméně jeho projektil příklepem skončil na betonu připraveného brankáře.
21:37'
Mizzi projel po pravém křídle do útočného pásma, kde se mu nabídl Frank, jenže druhý jmenovaný nedokázal zakončit příklepem.
21:10'
Salzburg se zmocnil kotouč v obranném pásmu, nicméně nikdo v bílém dresu se s pukem nedostal do útočného pásma.
20:34'
Baltram projel po levém křídle do útočného pásma, navedl si kotouč na střed, nicméně jeho projektil skončil na betonu pozorného brankáře.
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé části dnešního souboje. Uvidíme, zda bude mít druhá třetině o něco větší spád.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 21:20.
Střely na branku: 17 – 5
První třetina končí! Úvodní dvacetiminutovka se nám nakonec pořádně protáhla. Na úvodní branku jsme čekali do 11. minuty, kdy se prosadil Hochkofler. Na jeho zásah o čtyři minuty později odpověděl Maione. V závěru první třetiny pak otočil vývoj duelu Findlay. Do kabin se proto odchází za stavu 1:2.
20:00'
19:32'
Hostující brankář si dal pozor na zakončení z prostoru mezi kruhy a pravým betonem vykopl kotouč někam k mantinelu.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:52'
Bolzano ještě před přestávkou otáčí vývoj dnešního souboje! Hosté se usadili v útočném pásmu. První zakončení sice orazítkovalo pouze tyč, ale k dorážce se dostal BRETT FINDLAY, který doklepl puk do sítě! Asistence: Daniel Catenacci, Dustin Gazley.
18:35'
Po zákroku na Brennana se strhla pořádná mela ve středním pásmu. Rozhodčí ale výborně zareagovali a velmi rychle rozvášněné hráče odtrhli.
18:12'
Gluck vybojoval kotouč za vlastní klecí, kde zpomalil hru a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led i domácí kouč.
17:41'
Kanzig projel po pravém křídle do útočného pásma, přehodil si puk na forhend, nicméně jeho projektil trefil jen vnější konstrukci branky soupeře.
17:14'
Malone projel do útočného pásma, kde neustál souboj s důrazným soupeřem a poroučel se k ledu. Domácí Salzburg tak může rozjet další útok.
16:37'
Nissner vybojoval kotouč v rohu obranného pásma, odkud jej bez váhání vyhodil do bezpečí. Zadáci Bolzana puk nechali proklouzat na zakázané uvolnění.
16:04'
Po krátké době přichází další zakázané uvolnění domácího celku. Přihrávka na levou stranu byla znovu o kapičku prudší než bylo potřeba.
15:33'
Po delší době musel zasahovat brankář hostujícího celku. Ten si dal pozor na zakončení od modré čáry a jednoduše schoval kotouč do lapačky.
15:12'
Pokračuje hodně opatrná pasáž dnešního souboje. Ani jeden z týmů se teď nedostává do zakončení. Hraje se hlavně ve středním pásmu.
14:18'
Je vyrovnáno! Bolzano dokázalo najít odpověď ještě před přestávkou! Do útočného pásma se hosté dostali po levé straně. Před brankou se dobře zorientoval MATHEW MAIONE, který bekhendem překonal brankáře! Asistence: Diego Gluck.
14:10'
Další zakázané uvolnění Salzburgu. Domácí hráči si opět nerozuměli při přechodu do útočného pásma. Vhazuje se po levé ruce gólmana Wiesera.
13:28'
Lowe dojel přihrávku do středního pásma, kde se dobrou kličkou zbavil obránce, jenže už nedokázal přesně zakončit. Tempo hry nyní hodně opadlo.
13:03'
Domácím se vůbec nepovedla rozehrávka. Přihrávka směřující na levé křídlo byla příliš prudká a kotouč skončil na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před klecí Salzburgu.
12:41'
Aktivní Brennan znovu zakončoval od modré čáry, ale jeho projektil prosvištěl kolem levé tyčky hostující klece. Bolzano brání opravdu dobře.
12:10'
Brennan se po pravém křídle dostal do zakončení, nicméně jeho ránu brankář v červeném dresu dobře viděl a schoval kotouč do lapačky.
11:29'
Další nepovedená rozehrávka Bolzana. Pobídka směřující na pravé křídlo skončila až na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před hostující klecí.
11:02'
Hostující Bolzano se ihned po obdržení úvodní branky dnešního souboje vydala do útoku se snahou o rychlou odpověď. Hráči v červeném zrovna nehýří aktivitou.
10:31'
Favorizovaný Salzburg nakonec dokázal využít dlouhou početní převahu! Do zakončení od modré čáry se dostal T. J. Brennan a jeho ránu tečoval do sítě PETER HOCHKOFLER! Asistence: T. J. Brennan, Danjo Leonhardt.
10:03'
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale obránce DiPerna vybojoval kotouč pro Bolzano a s velkou porcí štěstí jej dokázal vyhodit do středního pásma.
09:34'
LoVerde střílel od modré čáry, jenže jeho pobídku tečoval obránce v červeném dresu mimo klec Bolzana. Salzburg ale zůstává usazený v útočném pásmu.
09:03'
Hosté se zatím brání velmi dobře. Zadáci Bolzana obětavě klekají do střel ze strany domácího celku a usnadňují práci gólmanovi v červeném.
08:12'
Salzburg se usadil v útočném pásmu a domácí hokejisté vytvořili tlak do brankoviště. Zadáci hostujícího Bolzana však srazili puk mimo nebezpečí.
07:17'
Vyloučení v týmu HC Bolzano (Mizzi – 2+2 min, sekání).
07:10'
Domácí obránci uklidňují rozehrávku v obranném pásmu, kde se nikdo v bílém zrovna nesnažil o zrychlení přechodu do útočného pásma.
06:35'
Hosté se znovu vymanili z tlaku Salzburgu vyhozením podél mantinelu. Tempo utkání zatím není zrovna závratné, ani jeden z týmů se nedostává do šancí.
06:10'
Za brankou Bolzana upadl po souboji jeden z domácích hokejistů, nicméně sudí ani v tomto případě neposoudil zákrok jako nedovolený.
05:23'
LoVerde střílel příklepem od modré čáry, nicméně jeho dělovka mířila jen do prostoru, kde stá připravený gólman Bolzana Boyle, který puk vyrazil.
05:06'
Domácí se dostali do útočného pásma díky nahození z pásma středního. Za kotoučem ale nespěchal nikdo v dresu Salzburgu.
04:32'
Hostující brankář si dal pozor na nahození od modré čáry a jednoduše schoval puk do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
04:09'
Bolzanu vůbec nevyšla snaha o rychlý přechod do útočného pásma. Prudká přihrávka směřovala na pravou stranu, kde se k puku nikdo v červeném nedostal.
03:10'
Po dalším souboji na modré čáře se kotouč odrazil na střídačku hostujícího mužstva. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:44'
Sudí nejprve signalizovali vyloučení na straně domácího Salzburgu, ale po krátké poradě signalizovaný trest odvolali. Pokračuje se v pěti na obou stranách.
02:10'
Wukovits se po levém křídle dostal do útočného pásma, kde zakončil příklepem, ale jeho projektil hostující brankář Boyle dokázal vyrazit.
01:41'
Malone vybojoval kotouč v obranném pásmu, nicméně se nedokázal prosmýknout kolem soupeře a odehrál puk jen do středního pásma.
01:10'
Hosté se znovu ubránili výpadu domácího Salzburgu a bez problémů puk odehráli do středního pásma. Defenziva Bolzana je zatím pevná.
00:37'
Plastino zastavil rodící se akci domácího Salzburgu, vybojoval volný kotouč a rozehrál jej na pravou stranu. Tam ale nikdo v bílém do útočného pásma neprošel.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování první třetiny. Bolzano se ihned vydalo do útoku, ale nikdo v bílém se nedostal do zakončení.
00:01'

EC Red Bull Salzburg: Tolvanen (Wieser) – LoVerde, Lehmus, Brennan, Stapelfeld, Zundel, Kanzig – Wukovits, Nissner, Baltram – Borzecki, Jarvinen, Schneider – Hochkofler, Leonhardt, Harnisch – Predan, P. Huber, M. Huber – Thaler

HC Bolzano: Boyle (Fazio) – DiPerna, Trivellato, Malone, Lowe, De Haas, Plastino – Gazley, Findlay, Frank – Mizzi, Pitschieler, Frigo – Halmo, Catanacci, Miceli – Insam, Alberga, Gluck.
EC Red Bull Salzburg

Rakouský celek po čtyřech odehraných duelech vládné tabulce skupiny H. Po čtyřech duelech má totiž na kontě plný počet dvanácti bodů. Jeho skóre 9:4 přitom není úplně excelentní. Zejména do ofenzivy se Salzburg ještě může zlepšit. V domácí soutěži pak drží třetí pozici. Na vedoucí Fehervar ztrácí jen čtyři body.
HC Bolzano

Italské Bolzano zatím může být se svým působením v Lize mistrů spokojené. Už po čtyřech odehraných duelech má jistý postup do další fáze. Na druhém místě má totiž devět bodů, zatímco třetí Frisk Asler pouze body dva. Na svého dnešního soupeře ale ztrácí tři body. Na hřištích soupeřů však Bolzano zvítězilo na ledě Frisk Askeru i Jastrzebie.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy mistrů mezi EC Red Bull Salzburg a HC Bolzano.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:20.