KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minsk : Dynamo Moskva - 16. října 2018   18:30

Minsk
Minsk
28:32' D. Osipov (Chochlov)
1:3
(0:0, 1:1, 0:2)
Dynamo Moskva
34:37' Šipačov   • 54:45' Indrašis  (Alexejev) • 58:21' Alexejev  (Sidljarov, Indrašis)
Minsk
Enroth (M. Karnauchov) – Wiercioch, D. Osipov, Lisovec, Chenkel, Chochlov, Jevenko, Znacharenko, Bovbel – Pulkkinen (C), Q. Howden, S. Kosticyn – A. Kosticyn, Kovyršin, Bujnickij – An. Stěpanov, Kitarov, Kazjonov – Kogaljov, A. Volkov, Drozdov.
Beljajev, Naumov
Minsk Arena
Bočarov (Jerjomenko) – D. Višněvskij, Koivisto, I. Nikulin, Volkov, Pepeljajev, J. Zajcev, Menšikov, Mojsejev – Tarasov, Šipačov, Kagarlickij – I. Makarov, Indrašis, Alexejev – Sidljarov, Igumnov, Brjukvin – V. Kuljomin, Pankratov, Muranov.

A je dobojováno! Tři body putují do Moskvy, která o svém vítězství rozhodla ve třetí třetině, když ke konci vstřelila rozhodující druhou branku.
59:34'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
59:16'
Minsk to opět zkouší bez gólmana!
58:54'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min., faul kolenem).
58:21'
Dynamo právě vstřelilo branku!
A je praktickyrozhodnuto, že tři body poputují do Moskvy! Opuštěnou klec Minsku lehce trefil ze středního pásma ANDREI ALEXEJEV. Asistence: Sidljarov, Indrašis.
58:05'
Minsk jde do rizika, zkouší to bez gólmana.
57:50'
Bočarov byl připraven a skryl střelu z pravé strany do své výstroje.
56:40'
Dynamo Moskva se dočkalo branky, ale ta nakonec neplatí, jelikož předtím nakonec přece jenom čárový rozhodčí odpískal ofsajd.
54:45'
Hodně studená pro Minsk v závěru zápasu! Hosté se dostali do pásma po chybě soupeře a po pasu Alexejeva zakončoval MIKS INDRASIS do prázdné branky za bezmocného Enrotha. Asistence: Andrej Alexejev.
54:42'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Kristian Chenkel – 2 min., držení).
54:17'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., držení).
53:19'
Moskva se snaží být aktivnější, ovšem zatím naráží na pevný obranný val Minsku v čele se spolehlivým Enrothem.
51:45'
Další dva zákroky předvedl domácí gólman proti střele a následné dorážce Vadima Šipačova.
50:52'
Gólman Enroth nyní zavřel svojí bránu proti dorážce z těsné blízkosti!
49:40'
Prudká rána Makarova byla sražena do ochranné sítě a následovat bude reklamní přestávka.
48:10'
Minsku chyběl jen kousek, aby se po pěkné akci ujal vedení! Chyběl asi metr, aby se dostal Kovyršin k přihrávce a zakončoval by do prázdné svatyně.
46:36'
Dění na hřišti s stále přelévá z jedné strany na druhou, gólmani jsou nicméně stále bez práce.
45:02'
Hraje se už dlouhou dobu bez přerušení, na nějakou zajímavou příležitost nadále čekáme.
43:29'
Domácí přečkali oslabení bez větších potíží.
42:55'
Minsku se podařilo vyhodit puk a může v klidu vystřídat.
41:59'
Hosté zavřeli čtveřici hráčů Minsku v pásmu, ale gólmana Enrotha zatím neohrozili.
41:29'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Andrej Kosticyn – 2 min., sekání).
40:01'
Ve druhé třetině jsme se dočkaly prvních dvou branek v utkání. Do útoku se nejprve dostal Minsk, o něco aktivnější Dynamo poté našlo odpověď. Jinak se ale hraje nadále poměrně vyrovnané utkání.
40:00'
39:15'
Kagarlickij se uvolnil na levém křídle a poté zamířil z levého kruhu do Enrotha.
38:13'
Prudkou střelu od pravého mantinelu zblokoval srdnatě obránce Chochlov.
37:22'
Pěkná Moskvy skončila neúspěšně po příliš dlouhé přihrávce, na níž nedosáhl Kagarlickij.
36:19'
Kitarov se uvolnil na levé straně a jeho pokus lapil Bočarov na své hrudi.
34:37'
To už nyní ale neplatí, Dynamo Moskva srovnává na 1:1! VADIM ŠIPAČOV se dostal do pásma a z mezikruží přes obránce trefil horní polovinu branky, gólman Enroth na střelu ani nezareagoval. Bez asistence.
34:16'
Hraje se opět už poměrně dlouhou dobu bez přerušení a Minsku se daří držet hru dál od své svatyně.
32:55'
Domácí rychle zaútočili a Bočarov měl plné ruce práce se svými obránci, aby přečkal závar před svým brankovištěm. Gólman Dynama nakonec zasahovat nemusel.
32:27'
Hosté přidali a vytvořili nad obranou Minsku poměrně pevný zámek, brankáře Enrotha ovšem zatím příliš neprověřili.
31:44'
Nepříjemnou střelu na teč musel gólman Enroth vyrážet svým betonem.
29:55'
Letící puk na branku raději gólman Enroth podržel a uklidnil hru.
28:32'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Domácí se ujímají vedení! Přesilovka Minsku byla sice už u konce, ale Chochlov našel pěkným pasem DENISE OSIPOVA, který přesnou střelou našel mezeru v postavení gólmana Bočarova. Asistence: Ilja Chochlov.
27:45'
Gólman Bočarov teď výborně zasáhl proti nebezpečné střele z mezikruží!
27:19'
Domácí tým zavřel Moskvany v jejich třetině a jen dva obětavé zákroky obránců zachránili hosty před nepříjemnými střelami.
26:23'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min. – příliš mnoho hráčů).
25:30'
Dynamo získává postupně více ze hry a mačká v poslední minutě svého protivníka v jeho pásmu.
24:11'
Gólman Minsku opět v poklidu zasáhl, tentokrát svým betonem. proti ráně Kagarlického.
22:46'
Alexejův pokus po přejetí modré čáry skončil v Enrothově výstroji.
21:36'
Střela Chenkela od modré čáry skončila ve výstroji gólmana Bočarova.
21:12'
Dynamo je kompletní.
20:50'
Minsk se zatím jen těžce usazuje v útočném pásmu.
20:01'
První třetina nabídla poměrně vyrovnaný hokej bez větších šancí na obou stranách. Klasicky se hodně bruslí a není příliš přerušení, uvidíme, zda se něco změní ve druhé části.
Další třetina začne přibližně v 19:20.
20:00'
19:50'
Ještě jedna nebezpečná střela mířící na Bočarova, ovšem i tentokrát si gólman Dynama poradil.
19:12'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Alexej Pepeljajev – 2 min., hákování).
18:28'
Šipačov sice netrefil ideálně puk, přesto musel Enroth rychle vystrčit proti tomuto pokusu svůj beton.
17:26'
Obě mužstva jsou v plném počtu.
16:59'
Ani jeden z týmů se nikam příliš nežene. hraje se dlouhou dobu bez přerušení a vychází se z pevné obrany.
16:06'
Howden se probíjel do pásma, nicméně na modré čáře ho čistě zastavil jeden z obránců Moskvy.
15:26'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Arťom Volkov – 2 min., sekání).
13:06'
Šipačov se prohnal až do pásma, kde z levé strany pálil těsně vedle svatyně.
11:59'
Nepříjemná střela pořádně zaměstnala gólmana Bočarova, který měl před sebou chumel hráčů, ale nakonec dokázal najít volný kotouč.
10:55'
Zatím se hraje poklidný hokej bez větších šancí na obou stranách,
10:01'
Zaútočil i Minsk, ale defenzíva Moskvy zapracovala na jedničku.
09:10'
Hosté zavřeli běloruský celek v jeho třetině a gólman Enroth se měl co otáčet, domácí se ale nakonec dokázali ubránit.
07:10'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Oleg Jevenko – 2 min., sekání).
05:27'
Pokus Kogaleva z pravé strany lapil Bočarov lehce do své lapačky.
04:01'
Domácí tým se dostal do brejku, jenž Bujnickij zakončoval jen slabě do Bočarova.
03:15'
Moskva zavřela svého soupeře a gólman Enroth musel dvakrát zasahovat proti nepříjemným střelám.
02:29'
Nyní naopak rychle skončil puk nejprve mimo hrací plochu a následně se Dynamo provinilo zakázaným uvolněním.
02:15'
Dlouhou dobu bez přerušení přerušil až odpískaný ofsajd Minsku.
00:45'
Zatím se hraje nahoru, dolů, gólmani jsou ale zatím bez práce.
00:01'
Do dnešního utkání nezasáhne nikdo z českých ani slovenských hokejistů.
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu v letošní sezóně jednou střetli. Dynamo Moskva v polovině září na svém ledu vyhrálo 5:2.
HC Dinamo Minsk

Jediný běloruský zástupce v Kontinentální hokejové lize je na tom ještě hůře. Minsk v sedmnácti duelech vybojoval jedenáct bodů a je na poslední dvanácté pozici Západní konference. Dinamo mělo v neděli skvěle rozehraný duel s Čerepovce, ale nakonec padlo v prodloužení. Na výhru už běloruský celek čeká šest zápasů. K dispozici jsou přitom největší opory včetně Sergeje Kosticyna. Dinamo však často prohrává i skvěle rozehrané zápasy.

Moskevské Dynamo zatím neprožívá povedený vstup do nového ročníku Kontinentální hokejové ligy. Dynamo sehrálo osmnáct zápasů, ve kterých získalo jen třináct bodů a patří mu až jedenáctá pozice Západní konference. Na kluzištích soupeřů navíc Dynamo vybojovalo jediný bod. Hlavní slabinou celku z ruské metropole je žalostná obrana. Dynamo inkasovalo už 53 branek! V minulém utkání prohrálo doma 0:3 s Lokomotivem Jaroslavl. Hostující kouč má navíc velmi početnou marodku. Do utkání nezasáhne Maxim Afinogenov. Nejistý je start další opory Hietanena.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Dinamem Minsk a Dynamem Moskva. Duel startuje v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.