KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Red Star Kunlun - 13. února 2020   17:00

Čerepovec
Čerepovec
00:08' Jakimov (Čižikov) • 54:29' Kudako (Petunin)
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
Red Star Kunlun
28:47' Smith-Pelly  (Magee, Werek)
Čerepovec

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera.
Dnešní utkání sledovalo 2919 diváků.
Velmi vyrovnaný duel nakonec končí vítězství Čerepovce 2:1, když o třech bodech pro domácí rozhodl až v 55. minutě přesnou ranou pod víko z úhlu Kudako. V brance Kunlunu nepředvedl špatný výkon Šimon Hrubec, ačkoliv inkasoval už po osmi sekundách, z gólu se rychle oklepal a držel hostům naději na body.

Střely na branku: 26:36
59:59'
Ryan Sproul se ještě dostal k jedné střele, ta však byla sražená.
59:55'
Rána hostů od modré čáry se od plexiskla za brankou odrazila do ochranné sítě a vhazovat se bude ve středním pásmu.
59:41'
Šimon Hrubec na střídačce, Kunlun útočí a má poslední šanci srovnat!
59:14'
Následují další vyloučení, ale hrát se bude se hrát čtyři na tři Dvě minuty za hrubost obdržel domácí útočník ze Slovenska Adam Liška. Vyloučen je však za stejný prohřešek také hostující Luke Lockhart.
59:05'
Devante Smith-Pelly za brankou odzbrojen a Kunlun se pokouší rozehrát ve třech.
58:43'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min., vysoká hůl).
58:43'
Šimon Hrubec mířil na střídačku, mezitím ovšem vypáil Victor Bartley a Podjapolskij kryje. Následně však před brankou Brulé trefil soupeře vysokou holí v souboji a to je kombinace pro Kunlun. Hrubec se vrací do branky a Čerepovec hraje přesilovku čtyři na tři.
58:13'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Makar Chabarov – 2 min., podrážení), bude se hrát čtyři na čtyři, možná pět na čtyři pro Kunlun, jestli hosté odvolají gólmana.
57:50'
Kodola zavezl puk do útočného pásma, proti Petuninově střele se skvěle přesunul Hrubec a následná dorážka Kudaka nebyla přesná.
57:17'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Trevor Murphy – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
57:17'
Čerepovec si zahraje přesilovku, jelikož Kunlun podruhé v této třetině špatně střídal!
56:05'
Přihrávka rukou zastavila akci Red Star.
55:34'
Bogdan Jakimov vystihl hostující rozehrávku, nakonec ho ovšem stíhali hned tři hráči Kunlunu, a tak z toho nebyla ani střela.
54:29'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Severstal se necelých šest minut před koncem posouvá zpět do vedení! Zmatky v defenzivě Kunlunu, který nedokázal rozehrát a Čerepovec to trestá. VADIM KUDAKO dostal pas na levou stranu, zblízka z úhlu se pokusil vypálit a ranou na bližší tyč překonal Šimona Hrubce! Trefil se naprosto přesně kolem helmy českého gólmana, který nemohl reagovat. Asistence: Alexandr Petunin.
53:50'
Liška se prokličkoval až mezi kruhy, odkud poté vypálil z otočky bekhendem, Hrubec musel svůj beton rychle natáhnout, ale tento československý souboj nakonec zvládl.
53:05'
Gilbert Brulé kličkoval domácí defenzivou, zastavil ho až poslední obránce Severstalu.
52:29'
Ofsajd zastavil akci Kunlunu.
52:22'
Vladislav Kodola střelou z levého kruhu Hrubce nepřekvapil.
52:04'
Podjapolskij si poradit se střelou z levé strany a přerušuje hru.
51:12'
Zakázané uvolnění čínského týmu.
50:50'
Kunlun zvyšuje tempo a znovu si vytvořil minutový tlak. K šancím to však nevede.
49:54'
Millerova střela z pravé strany sražená do ochranné sítě.
49:12'
Veliký tlak Kunlunu, při kterém se ovšem hosté do velké šance nedostali. Palebnou pozici měl Cory Kane, ale z mezikruží minul.
47:58'
Spencer Foo dostával přihrávku před poloprázdnou branku, kotouč mu ovšem přeskočil hůl a z velké šance nebylo nic.
47:17'
Jegor Morozov vypálil svižně od pravého mantinelu, puk zastavila až svižná lapačka Šimona Hrubce.
46:43'
Zakázané uvolnění Kunlunu.
46:17'
Ilja Chochlov zůstal naprosto osamocený před brankou soupeře, což jako obránce asi příliš často nezažije, ani nadvakrát však nezasunul puk za beton skvělého Šimona Hrubce!
45:47'
44:54'
Kunlun dobře dostupuje protihráče a za minutu přesilovky Severstal k ničemu nepustil, ačkoliv domácí po celou dobu drželi útočné pásmo. Teď se Red Star osvobozují.
43:47'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Andrew Miller – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
43:27'
Ilja Chochlov ranou z levého kruhu těsně minul bližší tyčku.
42:42'
Kunlun se ubránil domácímu tlaku a rozehrává zpoza Hrubcovy branky.
41:46'
Jednoduchý Hrubcův zákrok po nahození Kudaka hned po buly.
41:40'
40:57'
Šimon Hrubec kryje bekhendovou střelu Markovina z levé strany.
40:19'
40:01'
Další třetina začne přibližně v 18:42.
Kunlun ve druhé části dokázal srovnat, když se zblízka trefil Devante Smith-Pelly. A po zásluze, jelikož hosté přestříleli v prostřední třetině Severstal 19:5. Vše je tak před poslední třetinou otevřené, jelikož stav je vyrovnaný 1:1.

Střely na branku: 15:28
40:00'
39:48'
Kunlun se sám nepřesným pasem vyhnal z útoku.
39:21'
Severstal posílá puk alespoň do středního pásma.
39:00'
Poslední minuta druhé části, Kunlun se drží v útoku.
38:19'
Oddechový čas pro hosty.
38:19'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jegor Jakovlev – 2 min., vysoká hůl).
37:56'
Spencer Foo získal puk za brankou soupeře a přihrál mezi kruhy, kam si najel Wong, kterého ovšem vychytal Podjapolskij!
36:45'
36:00'
Kotouč mimo hrací plochu, vhazuje se ve středovém kruhu.
34:59'
Kapustin spálil velkou šanci! Vyměnil si puk se spoluhráčem a rázem byl ve skvělé palebné pozici na pravé straně, Hrubec se teprve přesouval, ale ruský útočník trefil horní tyčku.
34:37'
34:15'
Yipovu střelu vyráží Podjapolskij a domácí vyhazují.
33:46'
Kunlun v plném počtu, Čerepovec ve čtyřech.
33:18'
Jurij Trubačjov se natlačil ke střele zblízka, ruského gólmana nepřekonal.
32:58'
Ryan Sproul pálil ostře z první z pravého kruhu, Podjapolskij připraven a kryje puk ve výstroji.
32:37'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Geoffrey Kinrade – 2 min., podrážení).
32:37'
Foo nahazoval kotouč na teč Brulému, který se puk snažil nasměrovat mezi betony Podjapolského. Neúspěšně. Ovšem následně byl tvrdě sestřelem Kinradem a Kunlun si zahraje přesilovku čtyři na tři!
32:14'
Spencer Foo byl zastaven na hraně falu, ale rozhodčí nepískají.
31:46'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jegor Morozov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Victor Bartley – 2 min., hrubost).
31:46'
Velká mela následovala po přerušení hry mezi střídačkami. Bude se hrát čtyři na čtyři.
30:58'
Čínský tým je v tlaku, Podjapolskij si připisuje další těžký zákrok.
30:31'
Kunlun mohl během dvou minut otočit skóre, k volnému kotouči před brankou se dostal Tyler Wong, zblízka však Podjapolského nepřekonal!
29:55'
Hrubec lehce zariskoval v rozehrávce, s pomocí obrany nakonec situaci ustál.
28:47'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Z ničeho nic je srovnáno! Před brankou se zjevil zcela osamocený DEVANTE SMITH-PELLY, který po bekhendovém pasu Mageeho neomylně zavěsil – 1:1. Asistence: Brandon Magee a Ethan Werek.
28:27'
Jegor Jakovlev obdržel přihrávku před branku, ale zblízka nepřekonal českého brankáře.
27:43'
Zakázané uvolnění Red Star.
27:33'
Šimon Hrubec si musel poradit s dělovkou od modré čáry, teď už hraje Kunlun.
27:13'
Severstal se usazuje v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.
26:22'
Lockhartova střela od modré čáry sražena do ochranné sítě.
25:46'
Kunlun se chvíli držel v útočném pásmu, ale další šanci si nevypracoval.
24:40'
Menší závar před Podjapolským, Werek ani Murphy ale puk do sítě nedotlačili.
24:30'
Kotouč opustil ledovou plochu, vhazuje se v útočném pásmu Red Star.
23:33'
Adam Cracknell stál v brankovišti, hra se přesunuje do středního pásma.
23:22'
23:10'
Wongovi puk přeskočil hůl a do protiakce mohl vyrazit Kodola, vypálil přes Sproula a Hrubec musel předvést dobrý zákrok!
22:46'
Kotouč znovu až za Hrubcovou brankou.
22:05'
Miller branku minul a Čerepovec vyváží puk z obranného pásmu.
21:58'
Pokus Trevora Murphyho z pravé strany si pohlídal Podjapolskij.
21:29'
Čerepovec se po buly osvobozuje.
21:22'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikita Makejev – 2 min., držení hole).
21:07'
20:35'
Andrew Miller uvolnil Gilberta Brulého, který byl rázem sám před Podjapolským, zkusil kličku do bekhendu, ale beton ruského gólmana byl proti!
20:01'
Další třetina začne přibližně v 17:49.
Šimon Hrubec zažil začátek zápasu, jaký si asi každý gólman představuje v nejhorších nočních můrách. Inkasoval hned z první střely na branku po osmi sekundách. Čerepovec vstoupil do utkání jasně lépe a měl ještě další příležitosti na skórování, ty však nevyužil. Hosté poprvé vypálili na branku až v 10. minutě a od této fáze hry byli Severstalu vyrovnaným soupeřem, vyrovnat ovšem Kunlun nezvládl.

Střely na branku: 10:9
20:00'
19:48'
Nakonec to nebylo beznadějné, Tyler Wong ovšem z pravé strany nezamířil z dobré pozice mezi tři tyče.
19:35'
Kunlun drží puk za brankou a vymyslí poslední útok první části.
18:42'
Kotouč opustil ledovou plochu, vhazuje se ve středním pásmu.
18:15'
Devante Smith-Pelly dostal nabito na pravý kruh, ale hradbu těl nepropálil a dopředu mohli vyrazit domácí. Karill Kapustin se zbavil Cheliose a z levé strany pořádně prověřil Hrubce, ten kotouč nadvakrát ukryl.
17:32'
Gilbert Brulé zavezl puk do útočného pásma, když se v téže části kluziště nacházel jeho spoluhráč. Ofsajd.
16:30'
Zakázané uvolnění Severstalu.
15:54'
Šimon Hrubec musel vyrážet nahození přes dvě třetiny hřiště. Puk srazil do rohu a útočit může Kunlun.
15:14'
Werek ještě udržel útočné pásmo, ale poté už hrají domácí.
14:18'
Šimon Hrubec si poradil se střelou obránce od modré čáry.
14:06'
Kunlun si naopak vytvořil tlak, na jehož konci pálil z levého kruhu Ryan Sproul. Jeho pokus byl ovšem sražený do ochranné sítě.
13:18'
Rozehrávka Kunlunu pod velikým tlakem, hosté to ale nakonec zvládli.
12:38'
Po slabém nahození Smithe-Pellyho ještě Podjapolskij rozehrál, a tak se nepřerušuje.
11:34'
Zakázané uvolnění Kunlunu po nahození Millera.
10:32'
Kunlun se osměnil a vypracoval si další střelu, ránu Fooa z pravého kruhu vyráží Podjapolskij.
09:39'
Dva velké závary před domácí brankou, ani v jednom případě ovšem Kunlun neprotlačil kotouč za Podjapolského! Před brankou byli důrazní Brandon Magee a Ethan Werek, ani bývalý třinecký útočník však skóre nesrovnal.
09:14'
První střela hostů na branku, Devante Smith-Pelly se s kotoučem dostal až na pravý kruh, jeho pokus zápěstím vyráží Vladislav Podjapolskij betonem.
08:49'
Čerepovec poprvé v zápase vyčkává na vlastní polovině a čeká, co vymyslí Red Star.
08:28'
Ilja Chochlov vystihl přihrávku hostů, ale s kotoučem se daleko nedostal.
07:39'
Čerepovec se dlouho držel v útočném pásmu, kotouče se nakonec zmocnil Andrej Šustr.
07:04'
Šimon Hrubec kryje kotouč po nahození ze středního pásma.
06:27'
Hraje se dlouho bez přerušení. Kunlun však zatím čeká na ohrožení gólmana Vladislava Podjapolského.
05:10'
Kirill Kapustin obdržel pas na modrou čáru, stáhl si puk kolem bránícího hráče a natlačil se až před branku, na Hrubce však nevyzrál.
04:40'
Ofsajd zastavil další akci ruského celku.
04:08'
Čerepovec i nadále útočí a Hrubec se musí mít na pozoru.
03:12'
Zakázané uvolnění Kunlunu, který se zatím nepodíval s pukem za červenou čáru.
02:32'
01:54'
Menší závar před Hrubcem, ale čínský celek odpravil puk přes všechny čáry.
01:10'
Kunlun se osvobozuje.
00:32'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Ryan Sproul – 2 min., krosček).
00:08'
Neuvěřitelné, osm sekund a Šimon Hrubec poprvé inkasuje! BOGDAN JAKIMOV obdržel pas mezi kruhy a přesnou střelou nad lapačku českého gólmana otevírá skóre. Asistence: Jegor Čižikov.
00:01'

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Kinrade, A. Kulda, Makejev, Chochlov, Kudako, M. Chabarov, Provolněv, N. Chlystov – Monachov (A), Jakimov (A), Čižikov – Kapustin, J. Jakovlev, Geraskin – Petunin, Kodola, Markovin – Liška, Trubačjov (C), J. Morozov.

Red Star Kunlun: Hrubec (J. Smith) – Sproul, Bartley, Chelios, T. Murphy, Šustr, D. Osipov – Kane, Cracknell, Skvorcovs – Foo, Lockhart, Wong – Miller, Brulé, Yip – Smith-Pelly, Werek, Magee.
Československá stopa:

Na straně Kunlunu najdeme hned tři hráče. Brankáře Šimona Hrubce, obránce Andreje Šustra a útočníka Dávida Bondru, který ale pravděpodobně vinou zranění dnes nenastoupí.

V Čerepovci působí slovenský útočník Adam Liška.
Severstal se momentálně nachází v Západní konferenci na 10. místě se 48 body a skóre 110:160. V posledním utkání ovšem prohrál na ledě Nižněkamsku 2:6 a prohrál tak už počtvrté v řadě.
Kunlun aktuálně najdeme ve Východní konferenci na 7. pozici s 59 body a skóre 134:149. V posledním zápase zavítal na led Novosibirsku, kde dominoval a zaslouženě vyhrál 3:0.
V dalším zápase se proti sobě utkají týmy Severstal Čerepovec a Red Star Kunlun. Naposled se spolu tato mužstva utkala v říjnu na ledě Kunlunu, kde ovšem Čerepovec vyhrál 2:1 po prodloužení. Dnes se navíc bude bojovat na Ledovem dvorci v Čerepovci. Tato hala nabídne kapacitu pro 5 685 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.