NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Toronto - 7. března 2020   04:00

Anaheim
Gibson (51. R. Miller) – Ja. Larsson, Del Zotto, Guhle, Irwin, Djoos, Hakanpää – Milano, Getzlaf, Heinen – Rakell, Henrique, Silfverberg – Jones, Steel, Sherwood – Deslauriers, Backes, Rowney.
Sutherland, Meier – Daisy, Nagy
Honda Center, Anaheim
15 984 diváků
Toronto

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Toronto Maple Leafs: 31.
Ne, Toronto sice dnes překročilo svůj stín, když konečně dokázalo dát gól, ale jinak jedno velké nic... třetí prohra v řadě a třetí totálně nezvládnutý zápas. Až po gólu Nylandera se ve hře Maple Leafs objevily konečně nějaké prvky souhry, neočekávaných kombinací apod., nicméně alespoň na vyrovnání to již nestačilo.
Anaheim nepředvedl kdovíjaký výkon, podobně, jako v minulém zápase další kat Toronta, Los Angeles, ale na výhru to stačilo.
59:48'
Ryan Getzlaf (Anaheim) zabojoval ve středním pásmu, kde podržel na chvíli puk.
59:30'
Domácí dostávají puk ze třetiny, Toronto ztrácí další cenné vteřiny.
59:21'
Oddechový čas pro hosty.
59:18'
Toronto v útočném pásmu, Auston Matthews (Toronto) to zkouší z levé strany, ale Miller je pozorný.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny, puk ve středním pásmu, hosté ho nastřelují do pásma Anaheimu.
58:19'
Ryan Miller (Anaheim) má puk ve své lapačce, po střele Tavarese, hra přerušena, vhazování po levici domácího gólmana.
58:15'
Hosté v útočném pásmu, domácí usilovně brání těsný náskok.
57:58'
A ta chvíle přichází nyní, Jack Campbell (Toronto) opouští brankoviště, hosté v šesti.
57:40'
S velkou pravděpodobností to zkusí také v šesti, máme se tak na co těšit.
57:18'
Gól Nylandera znamená zajímavou zápletku v závěru třetí třetiny, hosté budou usilovat o vyrovnávací gól.
57:00'
Toronto právě vstřelilo branku!
Dlouhé střelecké trápení Toronta končí! WILLIAM NYLANDER sebral na modré čáře puk rozehrávajícímu Milanovi, najel si obloukem, z pravé strany, k brance a střelou z úhlu tentokrát dává gól, svůj třicátý v sezóně. Bez asistence.
56:50'
Calle Rosén (Toronto) nezvládl brzdu za vlastní brankou a svalil se na led... úsměvný okamžik.
56:42'
Toronto v útočném pásmu, Tyson Barrie pálí od modré, ale trefuje pouze před sebou stojícího Guhleho.
56:16'
Jakob Silfverberg (Anaheim) získává cenné vteřiny ve středním pásmu, domácí rychle střídají.
55:51'
Nahozený puk dojíždí za vlastní brankou obránce Brendan Guhle (Anaheim), který rozehrává na pravou stranu.
55:00'
Posledních pět minut třetí třetiny, hosté v nich budou chtít konečně protrhnout střeleckou smůlu a ještě zdramatizovat zápas.
54:28'
Díky přesilové hře ale hosté alespoň vyrovnali statistku střel na branku – 28:28, nicméně co je to platné, když prohrávají o dva góly.
54:02'
Hosté tak promarnili další dobrou příležitost na snížení náskoku soupeře a třetí třetina pomalu spěje do svého závěru.
53:45'
53:09'
Michael Del Zotto (Anaheim) ztečoval střelu Matthewse, puk končí vysoko nad brankou Anaheimu.
52:50'
Maple Leafs v útočném pásmu, domácí se zatím celkem snadno brání.
52:38'
Že se Torontu nedaří, je hodně vidět i v přesilových hrách...
52:20'
Toronto musí znovu získávat útočné pásmo, což se opět nedaří.
52:07'
Ryan Miller (Anaheim) si připisuje první důležitý zákrok, kdy chytá dělovku Tysona Barrieho.
51:45'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kiefer Sherwood – 2 min., podrážení).
51:20'
Hosté si zahrají přesilovou hru, nyní zkouší hru v šesti.
50:40'
Pokračuje se ve hře, Toronto se dostává do další nepříjemné situace a další porážka doslova visí ve vzduchu.
50:20'
Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.
50:20'
A pozor, John Gibson (Anaheim) nemůže pokračovat dál v zápase a po krátké poradě s lékařem týmu opouští brankoviště! Zranění si způsobil pravděpodobně sám, při jednom ze zákroků, nebylo tam cizí zavinění.
50:20'
Anaheim právě vstřelil branku!
Pětadvacátým gólem v sezóně možná ADAM HENRIQUE rozhoduje tento zápas! Jacka Campbella dokázal domácí ostrostřelec překonat střelou z pravého kruhu pro vhazování, odkud poslal puk nechytatelně pod víko. Bez asistence.
50:00'
Je před námi posledních deset minut třetí třetiny, Anaheim se v posledních minutách dostal pod tlak Toronta.
49:30'
Anaheim pod tlakem, dočkají se hosté konečně gólu?
49:12'
William Nylander (Toronto) projel s pukem až před Gibsona, kterého ale překonat nedokázal.
48:52'
Puk míří ze třetiny Anaheimu, kterému to v tuto chvíli evidentně stačí.
48:04'
A nakonec musel zasahovat John Gibson (Anaheim), který po střele z pravé strany raději přerušuje hru.
47:48'
Další nepřesná rozehrávka Toronta, nicméně puk se k hráčům v bílém, s javorovým listem na hrudi, opět dostal.
47:05'
Ryan Getzlaf (Anaheim) dvakrát pokazil přihrávku a díky druhé chybě již domácí přišli o útočné pásmo.
46:38'
Toronto s pukem ve středním pásmu, Travis Dermott ale pokazil rozehrávku a hrát tak mohou domácí.
46:00'
Puk na střídačce Toronta, vhazovat se bude ve středním pásmu.
45:25'
44:50'
Puk míří ven ze třetiny a přesilová hra Maple Leafs se pomalu chýlí ke svému konci.
44:27'
John Tavares (Toronto) zkoušel překvapit Gibsona tečí, ale puk končí vedle branky, dobrý zákrok domácího gólmana.
44:10'
Toronto v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.
43:50'
Na úvod vyhazují domácí puk ze třetiny a Mitchell Marner (Toronto) musí rozehrávat až zpoza vlastní branky.
43:40'
Uvidíme co nyní předvedou hosté, při další přesilové hře.
43:25'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (David Backes – 2 min., vražení na hrazení).
42:50'
William Nylander (Toronto) získal puk ve středním pásmu, najel do útočného pásma a znovu, místo nějakého přemýšlení, že by mohl přihrát před branku, prostě a jednoduše vypálil z pravé strany, z úhlu... Gibson jeho pokus vyráží.
42:08'
V podání Toronta ale útočným akcím chybí nějaký nápad... většinou je to jen o střelách, nikdo si nenajíždí do vhodných prostorů, do nichž pak nesměřují ani přihrávky... smutný pohled na útočné akce Maple Leafs.
41:40'
Rozehrávka Toronta, zpoza branky Campbella.
40:57'
John Tavares (Toronto) operoval před brankou Anaheimu, když už měl ale Gibson puk pod svou lapačkou.
40:38'
40:10'
V úvodu třetí třetiny dohrávají ještě domácí přesilovou hru, při vyloučení Marnera.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 5:57.
Je to tak, ve druhé třetině gól nepadl a z pohledu Toronta je to jen pokračování střeleckého utrpení... naposledy skórovali borci s javorovým listem na hrudi na konci druhé třetiny utkání se San Jose. Poté následoval zápas na ledě LA Kings, kde gól nezaznamenali a nyní je tu souboj na ledě Anaheimu, kde jim ani další dvě třetiny ke vstřelení gólu nestačily. Auston Matthews (Toronto) tak zatím nemůže pomýšlet na první místo v pořadí střelců.
40:00'
39:45'
Druhá třetina se dohraje, pravděpodobně, již bez změny skóre...
39:03'
Ryan Getzlaf (Anaheim) v šanci, zívala před ním odkrytá část branky, kdy šel Campbell již na led... nicméně domácí veterán poslal puk pouze do lapačky gólmana.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, Anaheim v útočném pásmu.
38:48'
Na úvod vlastního oslabení vyhazují hosté puk ze své třetiny.
38:38'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Mitchell Marner – 2 min., podrážení).
38:05'
Auston Matthews (Toronto) pokazil přihrávku v útočném pásmu a tím hosté ztratili možnost ohrozit branku Gibsona.
36:58'
Pokud ani v této třetině Toronto gól nevstřelí, bude to již šestá třetina, v níž hráči Maple Leafs nedokázali vstřelit gól...
36:32'
Toronto se dostává do třetiny Anaheimu, dočkají se hosté konečně gólu?
35:45'
Anaheim nyní tlačí svého soupeře, domácí ostřelují Campbella ze všech stran.
35:28'
Rickard Rakell (Anaheim) netrefuje branku, střelou od modré.
35:03'
Adam Henrique (Anaheim) zaváží puk do útočného pásma, kde s ním končí za brankou.
34:40'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nicolas Deslauriers – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Kyle Clifford – 5 min., bitka).
33:40'
Bránící Ryan Getzlaf (Anaheim) odpaluje puk z vlastní třetiny, Toronto, zdá se, nabírá dech.
33:05'
Dobré střídání Toronta, které se nyní drželo v útočném pásmu, defenziva Ducks ale obstála.
32:24'
Jakob Silfverberg (Anaheim) zablokoval střelu Justina Holla, dobrá defenzivní práce.
31:28'
Ale ani ze strany Anaheimu to zatím není nějaká ofenzivní smršť... střelu Jacoba Larssona vyráží pravým ramenem Jack Campbell (Toronto).
30:29'
Jsme ve druhé polovině utkání, střelecká mizérie Toronta pokračuje i v dalším zápase!
29:48'
29:18'
Michael Del Zotto (Anaheim) vypálil od modré, Sam Steel se dostal k odraženému puku, ale Jack Campbell pohotově vyráží.
28:58'
Anaheim až nyní získává útočné pásmo.
28:38'
Další puk míří do třetiny Anaheimu, kterému se zatím přesilová hra vůbec nedaří.
28:20'
Toronto v úvodu oslabení získalo cenné vteřiny ve středním pásmu, následně zastavuje soupeře ofsajd na útočné modré.
27:48'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Justin Holl – 2 min., podrážení).
26:48'
Jani Hakanpää (Anaheim) přišpendlil na mantinel, ve vlastní třetině, útočícího Clifforda a puk získávají domácí.
26:30'
I to dokresluje, jak se Toronto v útočné fázi, i v tomto zápase, trápí...
26:05'
Auston Matthews (Toronto) to bere na sebe, po levé straně se prodral do třetiny soupeře, pak ale neměl jak přihrát, tak jen plácl do puku, ten získávají domácí.
25:46'
Znovu se Torontu nepodařilo přejít přes střední pásmo.
25:10'
Rozehrávka Toronta, Anaheim se nikam v této třetině nežene a vyčkává ve středním pásmu, kde rozbíjí akce soupeře.
24:05'
Jason Spezza (Toronto) nezpracoval pas na levé straně a hosté o útočné pásmo přicházejí.
23:15'
Další pokus Maple Leafs o rozehrávku, znovu ale akce končí ztrátou puku.
22:48'
Toronto rozehrává, Mitchell Marner nastřeluje puk do útočného pásma.
21:49'
Alexander Kerfoot (Toronto) tečuje před brankou Anaheimu střelu od modré, Gibson ale dokázal zareagovat a puk poslat mimo branku.
21:15'
Na druhé straně pohotová střela Tavarese, kterou Gibson chytá do své lapačky.
20:32'
Puk se nyní převalil přes klečícího Campbella a naštěstí pro Toronto, se odvalil mimo brankoviště.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 5:00.
První třetina je za námi. Toronto v ní předvedlo podobný výkon, jako v minulém zápase na ledě Los Angelse. Je patrné, že se Maple Leafs nedaří, hlavně v koncovce jsou hráči Toronta bezzubí, což platilo i v první dvacetiminutovce tohoto zápasu. V ní padl jediný gól, když se po dorážce prosadil Carter Rowney (Anaheim).
20:00'
19:40'
A hosté donutili Johna Gibsona hned k několika zákrokům.
19:14'
Zach Hyman (Toronto) vybojoval puk ve vlastní třetině a hned zakládá útočnou akci svého mužstva.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, která se zatím vyvíjí lépe pro Anaheim.
17:58'
Anaheim udržel útočné pásmo, puk ale posléze vybojovali domácí, kteří se osvobozují.
17:27'
Toronto s pukem ve středním pásmu, Sam Steel to zkusil individuálně po levé straně, ale zavrávoral a o puk přišel.
16:38'
Trochu chaotická rozehrávka Maple Leafs končí ztrátou puku, hrají domácí.
16:18'
Toronto se sice dokáže dostat do útočného pásma, ale tam končí většina akcí v rozích.
15:35'
Travis Dermott (Toronto) si sjel od modré do levého kruhu pro vhazování, odkud střelou zápěstím vyzkoušel pozornost Gibsona, ten chytá a přerušuje hru.
15:05'
A hned poté získávají puk domácí, kteří útočí po pravé straně.
14:47'
Vhazování po levici Gibsona, puk vybojovali hosté, ale Auston Matthews je hned přišpendlen na mantinel.
14:18'
Pohotová střela Dantona Heinena (Anaheim), z levého kruhu pro vhazování, Jack Campbell (Toronto) ale máchl lapačkou a střelu zneškodnil.
13:38'
13:15'
Toronto zůstává, po vyhraném vhazování před Gibsonem, v útočném pásmu.
12:29'
John Tavares (Toronto) bojuje o puk za brankou Anaheimu, ten ale odpaluje ven ze třetiny bránící Michael Del Zotto.
12:16'
Anaheim dostává puk ze třetiny.
11:52'
William Nylander (Toronto) se snažil zpoza branky překvapit Gibsona, ten si však svou pravou tyčku pohlídal.
11:38'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (John Gibson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Sam Steel.
11:27'
Jack Campbell (Toronto) podržel svůj tým, když dokázal zneškodnit střelu Irwina.
10:57'
Toronto se zatím prezentuje podobně matným výkonem, jako v duelu s Los Angeles, není divu, že již prohrává.
10:47'
Puk končí v hledišti, hra opět přerušena, vhazovat se bude středním pásmu.
10:00'
Úvodní desetiminutovka zápasu patřila jednoznačně domácím.
09:15'
Matt Irwin (Anaheim) nastřeluje puk do útočného pásma a domácí poté střídají.
08:20'
Michael Del Zotto (Anaheim) se prezentuje další pohotovou střelou od modré, kterou Campbell opět jen vyráží před sebe, nikdo však tentokrát nedoráží.
07:32'
Jack Campbell (Toronto) sbírá puk do své lapačky a raději přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.
06:05'
Anaheim opět v útočném pásmu, střela Guhleho, od modré čáry, zablokována, hrají hosté.
04:30'
Travis Dermott (Toronto) postupuje souboj u mantinelu, ve vlastní třetině, puk ale nevybojoval.
03:17'
Michael Del Zotto vypálil od modré, střelu tečoval Backes, na což ještě Jack Campbell (Toronto) stihl zareagovat a puk vyrazil. Nicméně přímo před volného CARTERA ROWNEYHO, který puk pohotově přehodil přes levý beton a poslal ho do branky. Asistence: David Backes a Michael Del Zotto.
02:59'
David Backes (Anaheim) se vydal za branku Toronta, aby vybojoval puk pro svůj tým.
02:10'
Až veterán Ryan Getzlaf (Anaheim) osvobodil svůj tým, když odpálil puk ze třetiny a domácí mohou prostřídat.
01:53'
Hosté stihli dokonce i prostřídat, to je zajímavý závar v úvodu zápasu.
01:38'
Toronto drží útočné pásmo, domácí se snaží vymanit ze své třetiny.
01:12'
John Tavares (Toronto) zabojoval v rohu, v útočném pásmu a je úspěšný, získal puk.
00:20'
Hned z prvního útoku zkoušel pozornost gólmana Rickard Rakell (Anaheim).
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Ja. Larsson, Del Zotto, Guhle, Irwin, Djoos, Hakanpää – Milano, Getzlaf, Heinen – Rakell, Henrique, Silfverberg – Jones, Steel, Sherwood – Deslauriers, Backes, Rowney.

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Andersen) – Dermott, Holl, Marinčin, Barrie, C. Rosén, Ceci – Hyman, Matthews, Marner – W. Nylander, Tavares, Engvall – Clifford, Kerfoot, Kapanen – Malgin, F. Gauthier, Spezza.

Rozhodčí: Sutherland, Meier – Daisy, Nagy.
TORONTO MAPLE LEAFS
Toronto se ve Východní konferenci statečně pere o play off. Aktuálně mu patří šestá příčka s tříbodovým náskokem před devátý NY Rangers. Ten má ovšem o jeden zápas méně, takže z tohoto pohledu je náskok Maple Leafs malý. V předposledním ligovém duelu Toronto prohrálo 2:5 na ledě San Jose, čímž skončila třízápasová vítězná série. V posledním zápase se Toronto představilo na ledě výtečně hrajícího Los Angeles a byl to hodně zvláštní zápas, v němž kralovali oba gólmani. Zápas skončil v normální hrací době 0:0, nerozhodlo ani prodloužení a rozhodnout o výhře domácích Králů tak musely až nájezdy. Každopádně výkon Maple Leafs byl v tomto zápase spíše nevýrazný a na konto si tak Toronto připsalo druhou prohru v řadě.
ANAHEIM DUCKS
Anaheimu patří předposlední příčka v pořadí Západní konference, ale náskok před posledním Los Angeles se tenčí, aktuálně je pouze čtyřbodový. Je to důsledek toho, že Králové s LA mají poslední dobou velmi dobré výsledky a rozdíl tak rychle stírají. Kačeři zakončili ne příliš vydařený únor dvěma výhrami, nicméně nový měsíc začali opět špatně – dvěma jasnými prohrami (doma s New Jersey 0:3 a v Chicagu 2:6). V posledním duelu ale Anaheim dokonale zaskočil letos parádně hrající Colorado, které se aktuálně drží na druhém místě v Západní konferenci. Na ledě Lavin totiž Kačeři vyhráli 4:3 v prodloužení, když navíc favorizovaný soupeř v zápase pouze dotahoval ztrátu. Rozhodující gól padl dvě vteřiny před koncem prodloužení z hole Rakella.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž ANAHEIM DUCKS přivítají na svém stadionu TORONTO MAPLE LEAFS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.