NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Arizona - 23. listopadu 2019   22:08

Kings
Kings
22:25' Kopitar (Doughty, A. Kempe) • 58:25' Prochorkin (Roy, Walker)
2:3
(0:1, 1:1, 1:1)
Arizona
Arizona
10:24' Kessel  (Keller, Stepan) • 35:29' Crouse  (Söderberg, Hinostroza) • 57:50' Fischer
Kings
St. Laurent, O'Halloran – Murchison, Gawryletz
Staples Center, Los Angeles
Arizona
Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Goligoski, Oesterle, Ljubuškin – Dvorak, Schmaltz, Garland – Crouse, Söderberg, Kessel – Hayton, Stepan, Keller – Fischer, Richardson, Hinostroza.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
Tři hvězdy utkání
1. Antti Raanta (ARI) 43 zák., 2 góly, 95,6 %
2. Anže Kopitar (LAK) 1+0
3. Jason Demers (ARI) 0+0
Na střely přitom LA vyhrálo 45-19!
Los Angeles Kings po pěti domácích výhrách v řadě před svým publikem padli. S Arizonou prohráli 2:3 a právě Arizona je týmem, který připravil Kings poslední dvě porážky, které se vklínily do úspěšného období, při kterém LA sbírali výhry.

Coyotes vstupovali do třetí třetiny za stavu 2:1 a dlouho odolávali náporu soupeře, než Fischer dokázal v 58. minutě poslat puk do prázdné branky domácích. Pak se sice při další hře bez brankáře povedlo Kings vsítit kontaktní gól, ale na vyrovnání už domácí nedosáhli.
59:47'
Další šikovné vyhození Stepana, Kings mají ale ještě čas.
59:28'
Arizoně se při buly povedlo dostat puk ze svého pásma.
59:24'
Oddechový čas pro domácí.
59:24'
Kopitarova střela byla sražena do ochranné sítě. Vhazuje se před Raantou.
59:03'
Söderberg svým tělem zastavil Wagnerovu ránu zpoza kruhů a vypomohl Raantovi.
58:41'
Hra je přerušena před Raantou, kotouč skončil v ochranné síti.
58:35'
A Quick spěchá znovu na střídačku!
58:25'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
A ještě tu je jedna zápletka! NIKOLAJ PROCHORKIN protečoval přihrávku od pravého mantinelu do levého horního růžku Raantovy klece. Asistence: Matt Roy, Sean Walker.
58:10'
Quick je znovu na střídačce!
57:50'
Arizona právě vstřelila branku!
CHRISTIAN FISCHER se ve svém pásmu dostal k puku a vypálil prudkou střelu přes celé kluziště do prázdné branky domácích. Bez asistence.
57:32'
Quick odjíždí na střídačku, Kings hrají v šesti!
57:25'
Grundstrom od modré poslal svou střelu přímo do Raanty, který puk krotí nad svými betony na břiše.
56:45'
Výpad Wagnera končí zblokovanou střelou do ochranné sítě. Vhazuje se před Raantou.
56:23'
Obrovská šance Arizony! Kessel se vřítil do útočného pásma, vystřelil z levého kruhu a Quickovi propadl puk do brankoviště. Ještě, než se stihl Keller dostat k dorážce, dokázal domácí brankář otočkou postavit do cesty puku svou brusli a zachytit i Kellerovu dorážku, ke které byl zády. Neskutečné.
55:46'
Vyhození hostů doletělo až ke Quickovi, který rozehrává.
55:34'
Hra se nyní hodně kouskuje. Další vhazování před Raantou.
55:10'
Po dalším přerušení přichází komerční přestávka.
55:00'
Hosté se dopustili zakázaného uvolnění, hra se vrátí před Raantu.
53:59'
Coyotes se dostali do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
53:15'
Raanta maskou vyráží vysokou střelu z prostoru u modré čáry. Hra pokračuje.
52:45'
Puk velmi rychle střídá majitele, útok střídá útok, nebezpečnější jsou domácí, kteří se ženou za vyrovnáním.
51:41'
Wagner z kraje pravého kruhu míjí branku Arizony.
51:30'
Hosté se dopustili zakázaného uvolnění.
50:53'
Quick měl nyní i hodně štěstí. Prudké nahození se odrazilo před branku, brankář domácích chtěl puk odpálit ale promáchl, ale stejně tak promáchl i najíždějící hráč Arizony.
50:30'
Demers od modré čáry trefil Quicka do vyrážečky, Coyotes poté přichází o puk.
49:28'
Kings jsou zastaveni postavením mimo hru.
49:07'
Kotouč ze středního pásma doletěl až k Raantovi, který rozehrál do strany.
48:45'
48:25'
Kings vyhodili na zakázané uvolnění.
48:11'
Hosté vyrazili do úniku ve dvou proti nikomu. Už to vypadalo na dobrou přihrávku do pravé strany, ale Toffoli skočil zpoza kruhů, natáhl ruku s hokejkou a přihrávku srazil mimo. Srazil ale i Quicka, jenže hostům se nepovedlo vystřelit na prázdnou branku!
47:52'
Raanta vyráží střelu Kopitara až do středního pásma.
47:04'
Hostům se povedlo dostat puk do neutrální zóny.
46:45'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jordan Oesterle – 2 min., hákování).
46:45'
Bude se vylučovat na straně hostů. Po přerušení hry došlo ještě k hromadné strkanici na zadním mantinelu. Komerční přestávka.
45:50'
Před brankou Raanty došlo k menšímu závaru, domácím se však nepovedlo vyrovnat. Wagner trefil jen beton soupeřova brankáře.
44:40'
Pro změnu rychlý přechod do obranné třetiny Kings. Quick si připisuje jeden z mála zákroků.
44:22'
Kings se po vyhraném buly rychle dostali do útoku, Iafallo z mezikruží byl Raantou vychytán.
44:07'
Pokus o návrat do útočného pásma nevyšel, domácí se dopouští zakázaného uvolnění.
43:15'
Lizotte se před Raantou dostal ke kotouči a snažil se ho propasírovat pod betonem hostujícího brankáře. Neuspěl.
42:18'
Zakázané uvolnění domácích po nepřesné přihrávce skrz střední pásmo.
40:37'
Hra pokračuje vhazováním ve středním pásmu.
40:37'
Crouse si na ledě sedá, což je rozhodně dobrá zpráva. Při srážce s hrazením se mu nepřirozeně secvaklo tělo do jakéhosi klubíčka, kdy se kolena přiblížila k hlavě. Naštěstí ale může chodit a nedošlo k vážnějšímu zranění. Je ale otřesen a to pořádně.
40:37'
Hodně nepříjemné chvíle pro Crouseho, který v plné rychlosti skončil na zadním mantinelu, když byl před brankou Kings po souboji poslán k ledu a nekontrolovatelně se vřítil zády do hrazení.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 23:59.
Los Angeles vede na střely drtivě 28-11. Jenže na góly prohrává 1:2. Domácím se povedlo využít ve 23. minutě přesilovku a vyrovnat na 1:1, jenže o svou převahu, kterou si užívali v první polovině druhé třetiny, postupně přišli a Arizona začala přebírat iniciativu. Toho plně využil Crouse, který dorazil po tyči Söderberga puk do branky Quicka.
40:00'
39:51'
Chychrun to ještě zkusil od modré, puk až ke Quickovi nedoletěl.
39:06'
Arizonu zastavilo v přechodu středního pásma postavení mimo hru.
38:34'
Dustin Brown zkusil štěstí z ostrého úhlu, spíše na odraz, ale netrefil branku.
37:56'
37:35'
Martinezova rána od modré Raantovi vypadla před brankoviště, Carter ovšem z dorážky neuspěl a hosté odpálili puk mimo nebezpečí.
36:54'
Kempeho ránu zpoza kruhů chytá Raanta o lapačky. Kempe dobře mířil do pravého horního rohu a moc nechybělo, aby byl puk rychlejší než brankářova lapačka.
36:02'
Hosté rychle vyhazují ze svého pásma.
35:56'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Clayton Keller – 2 min., hákování).
35:56'
Bude se vylučovat. Komerční přestávka.
35:29'
Hosté jsou za svou aktivitu odměněni vstřelenou brankou! Puk se snášel obloučkem k brance domácích, zakončení z levé strany od Söderberga skončilo na tyči a odrazilo se k LAWSONU CROUSEMU, který puk dorazil za záda Quicka. Asistence: Carl Söderberg, vinnie Hinostroza.
34:30'
Hraje se převážně před brankou domácích. Coyotes převzali iniciativu v utkání.
33:30'
Kings zahráli na zakázané uvolnění.
32:50'
Ještě šance Richardsona, kterému se nepovedlo z otočky obstřelit Quicka, jenž úspěšně vykopl svým betonem.
32:21'
Hayton z velmi dobré pozice na levé straně brankoviště nedokázal usměrnit puk mezi tři tyče. Puk poslal křižně skrz brankoviště.
31:01'
Lizotte z pravého kruhu tlačil puk na Raantu, ten jej vytěsnil za branku. Už 24. zákrok finského brankáře.
30:50'
Keller srazil střelu soupeře do ochranné sítě, hra je přerušena.
30:25'
Nakonec se dostali pouze do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
29:45'
Kings se vrátili do útočného pásma a snaží se vymanit od mantinelu.
29:00'
Hra se přesunula před branku Los Angeles, střela Chychruna zpoza pravého kruhu se stala kořistí Quicka. Arizona prohrává na střely v tuto chvíli 8-24.
28:20'
Obrovské štěstí měl Raanta po střele Lizotta z pravého kruhu. Puk ho zasáhl do ramene a odrazil se do tyčky. Misto, aby se od tyče odrazil do bezpečí, zůstal ležet v brankovišti a jen pohotový zásah bránícího hráče a odpálení puku zachránilo Arizonu od inkasování dalšího gólu.
27:32'
Vůbec první střela Arizony ve druhé třetině. Quick puk vyráží.
26:57'
Grundstrom před brankovištěm tečoval nahození od modré, Raanta zachytil puk a přerušil hru. Komerční pauza.
26:20'
Tlak domácích je zažehnán jen za cenu zakázaného uvolnění Arizony.
25:45'
Kings se znovu dostávají do útočného pásma a okamžitě střílí směrem na branku.
25:01'
A domácí ještě zahráli o něco později na zakázané uvolnění.
24:30'
Po trochu hluché pasáži přišla chyba hostů na vlastní modré, k puku se dostal Clifford, ale střelu z hranice kruhů poslal mimo. Posléze míjí branku i Martinez od modré.
23:04'
Chychrun se marně snažil od modré ohrozit brankáře Quicka. Jeho střela byla zblokována Grundstromem.
22:45'
Kings se při snaze o přechod středního pásma dopustili zakázaného uvolnění.
22:25'
Kings využívají přesilovou hru po křižné přihrávce od levého mantinelu do pravého kruhu, odkud střelou z první prostřelil Raantu ANŽE KOPITAR! Asistence: Drew Doughty, Adrian Kempe.
21:54'
Kopitar z hranice kruhů vypálil parádní střelu k pravé tyči, Raanta ještě parádněji vymrštil svou lapačku a letící puk zachytil!
21:47'
Prudká rána Iaffala z levého kruhu, Raanta včas zaujal postavení a sklapl betony, aby vyrazil puk mimo.
21:16'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Fischer – 2 min., podrážení).
20:38'
Prudkou střelu Martineze chytá Raanta do své lapačky a přerušuje hru.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 23:04.
Úvodní třetina přinesla jednu branku, jíž dosáhl Phil Kessel během přesilovky Arizony v 11. minutě. Hosté, ač prohrávají 6-13 na střely, zatím drží své soupeře gólově na suchu.
20:00'
19:33'
Další výlet Kings do útoku už střelu nepřinesl, hosté odehráli puk mimo své pásmo.
19:11'
Ještě Doughty střílel, ale byl zblokován.
18:59'
Raanta musel po delší době čelit menšímu náporu soupeře, prošla na něj nakonec jedna střela, kterou vyráží.
18:32'
Arizona rychle přišla o pásmo a pokus o návrat končí jen zakázaným uvolněním.
18:08'
V obranném pásmu Los Angeles vyletěl puk do ochranné sítě. Bude se vhazovat před Quickem.
17:21'
Na druhé straně kluziště Demers od modré míjí Quickovu branku.
16:40'
První třetina odpočítává své poslední minuty. Kings se před brankou soupeře dostali ke dvěma zakončením, ale oba puky šly mimo tři tyče.
15:56'
Další z mnohých nahození Kings. Puk tentokrát skončil v ochranné síti. Komerční pauza.
15:08'
Když už poslali puk do středního pásma, přišli o něj a byla z toho šance Kings. Domácí nahodili a puk se od zadního mantinele odrazil před prázdnou branku. Raanta šel totiž rozehrávat na zadní mantinel, ale nečekaný odraz kotouče mu pořádně zamotal hlavu. Ke štěstí Arizony se nikdo z domácích před brankou nenacházel.
14:45'
Hosté mají puk ve svém pásmu a s rozehrávkou nikam nespěchají.
13:51'
Chychrun se s pukem dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
13:26'
Dělovka Clifforda od modré čáry orazítkovala mantinel za Raantou. Domácí útok v posledních minutách ztratil hodně ze své přesnosti.
13:01'
Po přerušení hry a zákroku Raanty přichází komerční puza.
11:55'
Chyba hostů v rozehrávce které nedokázal využít Walker, svou střelu z levého kruhu, kam si sjel od modré, poslal mimo.
11:15'
Coyotes se snaží zůstat po vstřelené brance aktivní, usadit se před Quickem je ovšem zatím náročný úkol.
10:24'
Coyotes sice přišli o útočné pásmo, ale předvedli velmi rychlý návrat, při kterém Kessel rozehrál do levé strany na Kellera, který mu po sjetí k brankovišti křižnou přihrávku vrátil. A PHIL KESSEL doklepl puk do odkryté branky domácích. Asistence: Clayton Keller, Derek Stepan.
09:36'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Alex Iafallo – 2 min., hákování).
09:30'
Dobrý pokus Dvoraka z mezikruží. Pukem trefil rameno Quicka, který vyráží.
08:12'
Zakázané uvolnění Arizony.
07:35'
To Raanta na druhé straně čelil už sedmé střele domácích. Drží však čisté konto. Nepřišel si na něj ani od modré Toffoli.
06:49'
Garland zkusil štěstí zpoza kruhů, Quick si připisuje druhý zásah v utkání.
06:20'
Kotouč je v obranném pásmu Arizony a držení Raanty po střele Iafalla. Komerční pauza.
05:40'
Parádní oblouček z vlastního pásma vyslal Ekman-Larsson, který našel rozjetého Kellera, jenž v souboji jeden na jednoho s brankářem netrefil klec Kings.
05:03'
Hra je přerušena v obranné třetině domácích. Bude se vhazovat po Quickově levici.
04:50'
Dvě střely Coyotes, obě míří do zadního mantinelu.
04:20'
Zajímavý pokus hostů o přečíslení. Arizona se do zakončení nedostala, s pukem se dostala jen k zadnímu mantinelu.
03:30'
Hraje se delší úsek bez přerušení. Arizona se spíše brání, než aby dokázala ohrozit Quicka na druhé straně kluziště.
02:40'
Kings jsou v této herní pasáži aktivnější. Před brankou Coyotes operoval Amadio, kterému se nakonec nepovedlo protečovat puk na hostujícího brankáře.
01:50'
Šance Kings, znovu z levého kruhu, tentokrát puk přeletěl branku, když se otřel o horní tyčku!
01:26'
Raanta musel poprvé zasahovat proti střele z levé strany, kterou na něj vyslal Brown.
00:46'
Další útok hostů je zastaven pro změnu kvůli postavení mimo hru.
00:16'
Hra musí být přerušena, branka za Quickem je hned při prvním útoku Arizony posunuta.
00:01'
Předpokládané sestavy:

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Walker, Doughty, B. Hutton, Martinez, J. Ryan, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Grundström, J. Carter, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Clifford, Amadio, Prochorkin.

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Goligoski, Ness, Oesterle – Dvorak, Schmaltz, Garland – Crouse, Söderberg, Kessel – Hayton, Stepan, Keller – Fischer, Richardson, Hinostroza..
První vzájemný zápas se odehrál před několika dny na ledě Arizony. Domácí tehdy vyhráli 3:0 a favority budou i nyní. Ačkoliv se nesmí zapomenout na herní vzestup Los Angeles, kterému se povedlo vyhrát čtyři z posledních pěti zápasů. Mezitím padli pouze, a právě, s Arizonou. Coyotes naopak po dvou výhrách prohráli doma s Torontem 1:3 a touží po návratu na vítěznou vlnu.
Zámořskou NHL čeká v sobotu velmi bohatý program, který bude zahájen ve velmi příjemný čas z pohledu českého a slovenského fanouška. Jedním ze zápasů, jež se budou hrát před půlnocí, bude souboj mezi Los Angeles a Arizonou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.