NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Colorado - 24. prosince 2019   04:00

Vegas
Vegas
10:23' Reaves (Nosek, McNabb) • 31:57' Pacioretty (Stephenson, Mark Stone) • 42:06' Carrier (Schmidt, R. Smith)
3:7
(1:3, 1:2, 1:2)
Colorado
Colorado
04:37' Bellemare  (Compher, Cole) • 14:28' Nieto  (Compher) • 17:35' Kadri   • 34:06' Landeskog  (MacKinnon, Girard) • 36:58' Bellemare  (Ničuškin) • 43:57' Rantanen  (MacKinnon) • 56:53' Ničuškin

3. Pavel Francouz (COL) 29 zák., 3 góly, 90,6%
Colorado dnes vyhrálo tento zápas celkem jednoznačně 7:3. Pavel Francouz předvedl několik velmi dobrých zákroků, naopak Marc-Andre Fleury své spoluhráče příliš nepodržel.
59:30'
Chandler Stephenson rozehrává od své branky, ale nikam se nežene, nahodil kotouč na branku soupeře.
59:10'
Už se pravděpodobně nic nestane v tomto zápase.
59:00'
Tyson Jost (Colorado) to zkoušel individuálně, ale neprosadil se.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i zápase.
57:44'
V poklidném tempu se zápas dohrává. Colorado ví, že tento zápas vyhraje celkem jednoznačně.
56:53'
Colorado právě vstřelilo branku!
Tečovaný kotouč končí v brance, znovu se prosazuje Colorado. Autorem branky je VALERIJ NIČUŠKIN.
56:32'
56:08'
Colorado se nyní usadilo v útočném pásmu, rána od modré čáry byla zblokovaná. Následně se do šance dostalo Vegas-
55:37'
Mikko Rantanen (Colorado) pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
54:56'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry, Colorado musí zakládat akci od své branky.
54:32'
V závěru zápasu si přesilovku zahraje hostující celek.
54:32'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Hague – 2 min., vysoká hůl).
54:10'
Paul Stastny (Vegas) pálil z bezprostřední blízkosti, jeho projektil kryje brankář Pavel Francouz.
53:46'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlou pasáž hry. Komerční přestávka, buly před Francouzem.
52:40'
Shea Theodore (Vegas) rozehrává od své branky, čas z pohledu Vegas běží hodně rychle. Domácím se nedaří nic vymyslet. Hosté míří za hladkou výhrou.
52:15'
Nate Schmidt (Vegas) se musel hodně snažit, aby byl u kotouče dříve než soupeř. Nakonec to ale zvládl.
51:40'
Shea Theodore (Vegas) hledal Stastného na druhé straně útočného pásma, ale přihrávka postrádala přesnost. Ryan Graves rozehrává od své branky.
50:38'
Colorado vypálilo od modré čáry, domácí brankář Marc-Andre Fleury byl připravený a dokázal si poradit i s dorážkou.
50:01'
Marc-Andre Fleury (Vegas) rozehrává od své branky, přes obránce se kotouč dostal do útočného pásma. Hráči ve tmavých dresech nedokázali vypálit.
49:25'
Brayden McNabb (Vegas) protečoval kotouč do útočného pásma, ale vypálit domácí nedokázali. Následně se směr hry otáčí.
49:16'
Hraje se ve středním pásmu, William Carrier (Vegas) se protlačil do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky.
48:50'
Ryan Reaves se pokoušel o individuální akci, ale do střelecké pozice se nepropracoval.
46:30'
Deryk Engelland (Vegas) rozehrával od své branky, ve středním pásmu o něj domácí ale přišli.
46:30'
Colorado vstoupilo do třetiny aktivně, má převahu. Domácí se musí jen bránit. Utkání se v podstatě jen dohrává.
46:20'
Vegas se musí bránit aktivní hře soupeře. Nakonec je z toho další icing.
45:30'
Další zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas.
45:13'
Pavel Francouz (Colorado) odrazil kotouč do ochranné sítě, buly před jeho brankou.
45:00'
Pět minut ze třetí třetiny je pryč, Vegas prohrává o tři branky a nedaří se mu vypracovat si tlak v útočném pásmu.
43:57'
Hostující celek si bere tříbrankové vedení zpět, MIKKO RANTANEN vypálil a kotouč byl nadvakrát tečovaný před brankou.. Asistence: Nathan MacKinnon.
43:36'
Polovina hostující přesilovky je pryč, domácí se zatím brání.
42:57'
Colorado hraje přesilovku, ale domácí tým se nastěhoval do útočného pásma.
42:38'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nick Holden – 2 min., podrážení).
42:06'
Golden Knights právě vstřelili branku!
V úvodu třetí třetiny domácí celek snižuje na rozdíl dvou branek, prosazuje se z dorážky WILLIAM CARRIER. Odražený kotouč dostal za brankovou čáru. Asistence: Nate Schmidt a Reilly Smith.
41:18'
Sledujeme klidnější pasáž v úvodu třetí třetiny. Ani jeden celek se nikam nežene, Colorado má nahráno.
40:45'
Pavel Francouz kryje střelecký pokus jednoho z hráčů soupeře, buly před jeho brankou.
40:17'
S ránou od modré čáry si dokázal domácí brankář poradit.
40:12'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Vegas.
40:01'
28:25, tak vypadá statistika střel na branku, Colorado drží Pavel Francouz, domácí se na svého brankáře Fleuryho spolehnout nemohou. Inkasoval góly, které si bude vyčítat. Vegas prohrává po čtyřiceti minutách hry 2:5 a má o čem přemýšlel.
40:00'
39:46'
Max Pacioretty (Vegas) pálil mimo branku.
39:15'
Nick Holden (Vegas) mohl zakončovat, ale ještě zkoušel kombinaci, kterou nikdo nezakončil.
39:00'
Poslední minuta hry ve druhé třetině.
37:34'
Mark Stone (Vegas) zakončoval do odkryté části branky, ale výborně ho vychytal Pavel Francouz (Colorado).
36:58'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min. pro hráčskou lavici, zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
36:58'
Domácí měli kotouč na hokejce před svou brankou, ale opět jej nevyhodili, a tak se prosazuje snadno a nepokrytý PIERRE-ÉDOUARD BELLEMARE. Asistence: Valerij Ničuškin.
36:37'
Vhazovat se bude v útočném pásmu, domácích. Ti tak mají možnost pokusit se něco vymyslet před branko soupeře.
36:23'
Vegas se nyní usadilo v útočném pásmu, ale nic vymyslet nedokázalo.
35:03'
Pavel Francouz rozehrává od své branky, sledujeme aktivnější hru hostujícího celku. Vegas hraje dnes velmi špatně, domácím se nedaří.
34:26'
Komerční přestávka.
34:06'
Další snadná střela končí gólem. Marc-Andre Fleury dnes nemá svůj den, propustil lehké nahození GABRIELA LANDESKOGA za svá záda. Asistence: Nathan MacKinnon a Samuel Girard.
33:45'
Přesilovku si zahraje hostující celek.
33:45'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nate Schmidt – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Max Pacioretty – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Calvert – 2 min., hrubost).
33:30'
Pavel Francouz (Colorado) musí hrát za svou brankou, následně se Matt Nieto dostal do obrovské šance a domácí obrana jeho šanci zastavila za cenu faulu.
32:58'
Gabriel Landeskog to zkoušel individuálně, dostal se do bezprostřední blízkosti, ale brankáře neprostřelil. Marc-Andre Fleury (Vegas) ukryl kotouč.
32:38'
Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu.
31:57'
Po hodně klidné pasáži hry se prosazuje domácí celek a je sníženo na rozdíl jediné branky. První střelu Francouz vyrazil, s dorážkou si rady nevěděl. Prosazuje se MAX PACIORETTY. Asistence: Chandler Stephenson a Mark Stone.
31:20'
Colorado se nyní usadilo v útočném pásmu, hraje aktivně, Pierre-Édouard Bellemare (Colorado) pálil a jeho ránu kryje Marc-Andre Fleury.
30:40'
Joonas Donskoi (Colorado) mohl navýšit vedení Colorada, ale trefil jen brankovou konstrukci.
30:05'
Alex Tuch (Vegas) nabral rychlost ve středním pásmu, ale vypálit na branku nedokázal.
29:10'
Nikita Zadorov (Colorado) pálil jako správný obránce od modré čáry, jeho projektil však končí vedle branky. Následně se domácí osvobodili za cenu icingu.
28:49'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Deryk Engelland – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Valerij Ničuškin – 5 min., bitka).
28:35'
Valerij Ničuškin (Colorado) se protlačil do střelecké pozice, následně se střetla bitka mezi ním a Engellandem.
28:07'
Vegas rozehrává od své branky, Mark Stone (Vegas) se pokoušel vybojovat puk v útočném pásmu, což se mu nepodařilo.
27:34'
Komerční přestávka. Buly v útočném pásmu Vegas.
27:07'
Mikko Rantanen zakončoval situaci dva na jednoho střelou na vzdálenější tyč, jeho rána končí vedle branky.
26:30'
Nate Schmidt (Vegas) pálil od modré čáry, jeho projektil však brankář Colorada snadno vyrazil.
26:08'
Nikita Zadorov (Colorado) rozehrává od své branky, domácí napadali rozehrávku, nakonec je z toho icing.
25:13'
Obrázek hry nyní vypadá, jakoby hráli hosté od začátku třetiny přesilovku. Mají převahu, hrají aktivněji.
24:57'
Špatná rozehrávka domácích znamená buly v obranném pásmu po zakázaném uvolnění.
24:10'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
23:16'
Valentin Zykov byl na chvilku volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal. Obrana Lavin byla připravená.
22:31'
Gabriel Landeskog (Colorado) byl sám před brankou, jeho rána končí nad.
22:24'
Joonas Donskoi (Colorado) výborně tečoval kotouč, ale brankáře Vegas prostřelit dokázal. Marc-Andre Fleury (Vegas) vytáhl dobrý zákrok.
22:00'
Dvě minuty ze druhé třetiny jsou pryč, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí hokejisté prohrávají o dvě branky.
21:37'
Max Pacioretty (Vegas) už je připravený a zasáhl do hry.
21:23'
Mikko Rantanen pálil z otočky, dobrý pokus hostujícího hráče, ale kotouč končí vedle branky.
20:42'
Vegas rozehrává od své branky, domácí se dostali do útočného pásma, ale nezakončili.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou. Max Pacioretty není v sestavě Vegas.
20:01'
18:12, tak vypadá statistika střel na branku po první třetina, ale hostující celek vede díky svému brankáři 3:1. Domácí sena Fleuryho příliš spolehnout nemohli. Navíc Vegas dělá individuální chyby, které dokázal soupeř potrestat. Pokud chce Vegas v domácím zápase bodovat, musí změnit úplně všechno. Naopak Colorado hraje zodpovědně.
20:00'
19:47'
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Vegas. Domácí obrana musí být pozorná.
19:28'
Pavel Francouz (Colorado) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Rozdíl ve skóre je způsobený individuálními chybami Vegas a nedůsledností domácích. Hosté všechny výraznější šance proměnit dokázali.
18:57'
Reilly Smith (Vegas) pálil z mezikruží, jeho rána končí vedle branky.
18:17'
Valentin Zykov nedokázal z bezprostřední střelecké pozice překonat hostujícího brankáře. Pavel Francouz (Colorado) znovu své spoluhráče podržel. To se o brankáři Vegas říct nedá.
17:35'
Mark Stone (Vegas) znovu chyboval v útočném pásmu a hosté toho skvěle dokázali využít. Do úniku se dostal NAZEM KADRI, jehož rána mezi betony byla úspěšná.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v prví třetině. Domácí hokejisté jsou střelecky aktivnější, ale sráží je vlastní chyby a nedůslednost.
16:30'
Marc-Andre Fleury (Vegas) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
16:06'
Velmi mizerná přesilovka Vegas, ani jednou nevystřelilo na branku, navíc po individuální chybě inkasovalo.
14:28'
Obrovská chyba Vegas ve vlastním útočném pásmu. Do brejku se dostal MATT NIETO, který rychlou střelou překonal domácího brankáře. Asistence: J. T. Compher.
14:11'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Joonas Donskoi – 2 min., držení).
12:30'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Necelých osm minut zbývá do konce první třetiny.
12:28'
Komerční přestávka v době, kdy domácí celek hraje aktivněji a pokouší se vstřelit vedoucí branku.
11:51'
Nazem Kadri pálil z bezprostřední blízkosti, jeho ránu výborně vyrazil Marc-Andre Fleury. Na druhé straně znovu Carrier, ale tentokrát už hostující brankář vyhrál souboj.
10:23'
Ryan Reaves zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho projektil vyrazil Francouz jen před sebe, následná dorážka RYANA REAVESE už skončila v brance. Asistence: Tomáš Nosek a Brayden McNabb.
09:44'
Marc-Andre Fleury (Vegas) si dokázal poradit se střelou soupeře.
08:23'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.
07:45'
Jonathan Marchessault se znovu dostal do výborné střelecké pozice, ale i tentokrát dokázal Pavel Francouz (Colorado) velmi dobře zasáhnout.
07:06'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Ryan Reaves (Vegas) se dostal do postavení mimo hru.
06:36'
Colorado rozehrává od své branky, Tyson Jost (Colorado) nahodil do útočného pásma. Následně Nate Schmidt otočil směr hry a přinutil Francouze k zákroku. Komerční přestávka.
05:32'
Chandler Stephenson pálil z dobré pozice před brankou, jeho projektil výborně zastavil brankář Lavin. Pavel Francouz podává velmi dobrý výkon.
04:37'
Hostující celek se dostává do vedení, bekhendovou ránou se prosazuje někdejší hráč Vegas PIERRE-ÉDOUARD BELLEMARE. Asistence: J. T. Compher a Ian Cole.
04:07'
04:04'
Tomáš Nosek (Vegas) se výtečně protlačil do zakončení, ale jeho ránu ukryl do rukavice Pavel Francouz.
03:26'
Oba týmy střídají. Na led přicházejí odpočinutí hráči. André Burakovsky pálil, následně obrana ihned vyhodila.
03:00'
Deryk Engelland (Vegas) má kotouč ve svém obranném pásmu. Následně domácí znovu vyhazují.
02:11'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry, následně se Vegas dostalo ke dvěma střelám, ale rány končí mimo.
02:05'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Shea Theodore – 2 min., vysoká hůl).
01:58'
Nicolas Hague (Vegas) pálil po špatné rozehrávce hostujícího celku, Pavel Francouz musel být pozorný.
01:34'
Max Pacioretty (Vegas) pálil od modré čáry, ale jeho ránu vyrazil český brankář.
01:10'
William Karlsson (Vegas) se dostal do zakončení, jeho nepříliš důraznou střelu kryje Pavel Francouz (Colorado). Vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.
00:21'
Marc-Andre Fleury (Vegas) rozehrává od své branky. následně vedl Nick Holden (Vegas) akci svého týmu, ale do šance se prosadit nedokázal.
00:01'
Úvodní buly vyhrávají hostující hokejisté, zápas začíná.
00:01'

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Holden, Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Zykov, Stastny, Tuch – Carrier, Nosek, Reaves.

Colorado Avalanche: Francouz (Grubauer) – Graves, Girard, Zadorov, Cole, A. Lindholm, E. Johnson – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Burakovsky, Kadri, Donskoi – Ničuškin, Jost, Compher – Nieto, Bellemare, Calvert.

Rozhodčí: Kozari, Rehman – Gawryletz, Knorr.
Vegas Golden Knights odehrálo 39 zápasů s bilancí 15-5-6-13 a získalo 46 bodů. V tabulce Pacifické divize je na druhé pozici. Tým z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Dallasem Stars 3:2 v prodloužení, Vancouverem Canucks 6:3, Minnesotou Wild 3:2 a San Jose Sharks 3:1. Tým nestačil na Vancouver Canucks 4:5 v prodloužení.
Colorado Avalanche odehrálo 36 zápasů s bilancí 19-3-3-16 a získalo 47 bodů. V tabulce Centrální divize je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Tým porazil New Jersey Devils 3:1 a Chicago Blackhawks 4:1. Tým nestačil na St. Louis Blues 2:5, Carolinu Hurricanes 1:3 a Chicago Blackhawks 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Colorado Avalanche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.