NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Anaheim - 19. prosince 2018   01:00

Rangers
Rangers
49:52' Naměstnikov (B. Howden, Vesey) • 59:20' K. Hayes (Naměstnikov) • 59:41' Chytil (Naměstnikov, Zibanejad)
Anaheim

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
3. Alexandar Georgijev (NYR) 14 zák., 93,3 %
Anaheim po čtyřech výhrách v řadě musí překousnout hořkost porážky. Do zápasu s Rangers sice vstoupil lépe a ve druhé třetině se ujal vedení, ale třetí třetina patřila střelecky, i herně, domácím Rangers. Těm se třemi góly v posledních 10 minutách podařilo vývoj zápasu otočit a ukončit vlastní šňůru tří zápasů bez výhry.
59:41'
Rangers právě vstřelili branku!
Je definitivně rozhodnuto! Do prázdné branky se ze středního pásma trefil FILIP CHYTIL! Asistence: Vladislav Naměstnikov, Mika Zibanejad.
59:23'
Johnson po vyhraném vhazování svých spoluhráčů peláší na střídačku.
59:20'
Bylo signalizováno vyloučení na straně Ducks, to se už ale v oslabení vyřítil do útoku KEVIN HAYES, jehož střelu sice Johnson zachytil, ale neudržel! Puk mu mezi betony propadl za záda do branky a Rangers se v oslabení ujímají možná rozhodujícího vedení! Asistence: Vladislav Naměstnikov.
58:52'
Ducks musí zakládat útok z vlastního pásma. Konečně se jim podařilo usadit v útoku.
58:35'
Oddechový čas pro hosty.
58:35'
Postavení mimo hru Anaheimu. Hosté, místo souvislého tlaku na branku soupeře, mají problém s usazením v útoku.
58:22'
Po vhazování Rangers okamžitě vyhazují.
58:18'
Střela hostí skončila na zadním mantinelu a dál vyletěla mimo kluziště.
58:01'
Domácí opět nutí soupeře vrátit se pro puk do vlastního pásma.
57:36'
Zblokovaná střela od modré a Rangers vyhazují.
57:25'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Filip Chytil – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
57:25'
Johnson byl po zákroku tvrdě trefen dojíždějícím Chytilem, který se snažil brankáři Anaheimu sice vyhnout, ale při souboji s obráncem do něho tvrdě vrazil. A následně sám skončil v brance.
56:52'
Ducks se dostali do postavení mimo hru.
56:39'
Vesey z levého kruhu poslal pohotovou střelou na Johnsona, který puk srazil vedle brankoviště a poté ukryl pod lapačku.
56:20'
Anaheim aktivně napadal rozehrávku domácích, ale k puku se nedostal.
55:47'
Georgijev se vydal za branku, aby rozehrál kotouč před dojíždějícím soupeřem.
55:10'
Brankář hostů přerušuje hru. Komerční pauza.
54:56'
Chytil bojoval o puk u mantinelu, dokázal si vybruslit do prostoru, prokličkovat mezi kruhy a uvolnit spoluhráče, který ohrozil Johnsona.
53:54'
Ducks při útoku byli odraženi jen za cenu vystřelení puku mezi střídačky.
53:38'
McQuaid pálil od modré, ale na brankáře Anaheimu puk neprotlačil.
53:32'
Po vhazování před Johnsonem se domácí dostali ke střele, která prolétla těsně mimo.
52:39'
Johnson má kotouč pod lapačkou a přerušuje hru. Rangers byli v posledních minutách jasně lepším týmem a rozdílový gól je nejspíš otázkou času. Komerční pauza.
51:35'
Závar před brankou Anaheimu, hned tři domácí hráči byli v rozmezí několika metrů před Johnsonem, ale ohrozit jeho branku se jim nepodařilo.
50:40'
Zuccarello se už zase tlačí do útočného pásma.
49:52'
Gól z ničeho, ale po parádní souhře domácích! Hutton zavezl puk do útočného pásma a briliantní přihrávkou na střed našel mezi kruhy najetého VLADISLAVA NAMĚSTNIKOVA, jenž střelou z první poslal puk za Johnsona. Asistence: Brett Howden, Jimmy Vesey.
49:20'
Po komerční přestávce zase tempo hry výrazně opadlo.
48:20'
Domácí vybojovali puk a Pionk tvrdě vypálil od modré. Johnson kotouč ukryl do výstroje a přerušil hru. Komerční přestávka.
48:10'
Getzlaf je napadán při rozehrávce a nedaří se mu dostat puk ze svého pásma.
47:40'
Hra začíná nabírat na obrátkách, tempo se výrazně zvyšuje. Je to zásluha hlavně domácích, kteří potřebují vyrovnat.
46:52'
Příliš blízko se dostala kombinace domácích a Johnson si pohlídat puk betonem.
46:30'
Johnson je teď v permanenci, další střelu z levého kruhu vyrazil daleko od své branky.
45:52'
Krátký nápor na hostujícího brankáře, který zlikvidoval další dvě střely soupeře, než se mu podařilo přerušit hru.
45:30'
Velká šance domácích, kteří vyrazili ve dvou proti jednomu, ale Vesey z pravého kruhu nepropálil skvěle chytajícího Johnsona.
44:39'
Na druhé straně Filip Chytil marně zkoušel využít najetí mezi kruhy a trefil jen nohu bránícího hráče.
44:08'
Zibanejad zblokoval střelu od modré.
42:52'
Hra byla přerušena, vhazovat se bude před Johnsonem.
41:57'
Hra se rychle přesunula před branku domácích, Mahura od levého mantinelu míjí svůj cíl.
41:36'
Namestnikov si vybruslil zpoza branky, střelou po ledě trefil beton Johnsona.
41:00'
Třetí třetina zatím na začátku pokračuje v duchu celého zápasu. Tempo rozhodně není strhující a se střelbou se šetří.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 02:58.
Ve druhé třetině utkání se dokázali trochu šťastným gólem prosadit hokejisté Anaheimu, kteří vedou po 40 minutách 1:0.
40:00'
39:01'
Rangers drží pozice v útočném pásmu, ke střele se jim ale nedaří prosadit.
38:38'
38:09'
Bez střely na branku jsou ale zase vyhnáni mimo.
37:50'
Domácím se podařilo dostat puk do útočného pásma a usadit se v něm.
37:07'
Začíná zkrácená přesilovka New Yorku.
36:38'
Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Silfverberg je potrestán za držení.
36:09'
Georgijev šel do pravé strany a musel bleskově zareagovat na Kašeho střelu do protipohybu. Lapačkou se mu podařilo puk vytěsnit!
35:45'
Rangers vyhazují puk přes všechny čáry.
35:07'
Duck si zahrají po komerční přestávce přesilovku. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Kreider.
34:09'
Anaheim právě vstřelil branku!
Hosté se ujímají vedení! PONTUS ABERG chtěl přihrávat mezi kruhy na najíždějícího Kašeho, ale domácí si puk srazili za vlastního brankáře. Asistence: Ryan Getzlaf, Ondřej Kaše.
33:42'
Kaše dnes už poněkolikáté poslal rychlou ránu jen na zadní mantinel. Zatím se mu nepodařilo dobře seřídit mířidla.
32:47'
Přihrávka rukou hostujícího týmu vykazuje hru do středního pásma.
32:42'
Kreider se tlačil mezi kruhy, jeho tvrdá střela byla zablokována.
31:54'
Krátce po návratu Zibanejada na led se ke střele zpoza pravého kruhu dostal Kaše, Georgijev kotouč chytá a přerušuje hru. Komerční přestávka.
31:52'
31:04'
Nieves vyrazil do útoku v oslabení, jeho zakončení Johnson chytá.
30:07'
Dvě rychlá zakončení Anaheimu byla zablokována.
29:52'
Útok hostů byl přerušen po faulu Zibanejada, který odchází na trestnou lavici za podražení.
28:12'
Getzlaf se z levého kruhu neprosadil, Georgijev drží puk ve své moci.
27:24'
Rangers se dvakrát snažili dostat do útočného pásma, dvakrát ale byli obráni o puk a z útočných snah sešlo.
26:38'
Tlak Anaheimu končí střelou Henriqua, jíž Georgijev vyrazil do ochranné sítě. Komerční pauza.
26:03'
Další zakončení Kašeho z levého kruhu, opět mimo, tentokrát ale za přispění domácího beka.
25:35'
Kaše se po průniku do útoku dostal do levého kruhu, jeho střela ale orazítkovala jen zadní mantinel.
24:59'
Icing pro změnu zahráli domácí hráči.
24:25'
Po vhazování se ke střele napřahoval Montour, ale bal zblokován.
24:19'
Dlouhou pasáž bez přerušení ukončilo zakázané uvolnění Anaheimu po nepřesné rozehrávce.
22:24'
Napřed Ritchie minul branku Georgijeva, vzápětí byl Dotchin zblokován obráncem.
22:02'
Rangers byli v přechodu do útoku zastaveni postavením mimo hru.
20:57'
Johnson střelu zpoza kruhů vyrazil mimo svou klec.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:03.
První třetina branku nepřinesla, a nepřinesla ani nějaké střelecké hody, Anaheim vede na střely 8-5.
20:00'
19:20'
Anaheim vyhodil kotouč ze svého pásma.
19:11'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jake Dotchin – 2 min., hákování).
18:33'
Postavení mimo hru Anaheimu.
17:40'
Ducks se tlačí do útoku po nahození Spronga, které vyráží Georgijev.
16:45'
Kotouč skončil mezi diváky. Komerční přestávka.
16:10'
Hraje se dlouho bez přerušení, útoky ale střelbou nekončí.
14:44'
Kreider z bezprostřední blízkosti minul branku Johnsona.
14:15'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New York Rangers (Vladislav Naměstnikov – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
14:15'
Padne hned několik trestů, také Kesler dostane dvě minuty za krosček na Skjeie, kterého doslova zboural před brankovištěm.
14:15'
Rangers vyrazili v oslabení ve dvou proti jednomu, jejich zakončení Johnson vychytal, ale poté se strhla mela před i za brankou Duck. Getzlafovi se nelíbilo Namestnikovovo klepání do brankáře a srazil soupeře k zemi. Rus si to nenechal líbit a rukavice šly na led.
13:24'
Rangers se podařilo vyhodit kotouč pryč ze svého pásma.
13:09'
Georgijev hned po vhazování musel likvidovat střelu Kačerů.
13:04'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Strome – 2 min., hákování).
12:19'
Henrique se mezi kruhy dostal k prudkému zakončení, které Georgijev vytěsnil na zadní mantinel.
11:19'
Bučnevič dostal přihrávku od Kreidera na útočnou modrou, ale nepodařilo se mu obejít obránce hostů a o kotouč přišel.
10:27'
Hra je při útoku Anaheimu přerušena po sražení puku na střídačky. Komerční pauza.
09:55'
Delší pasáž bez přerušení, které ale zcela schází tempoů Rychlému hokeji nepřeje ani komornější atmosféra v ochozech.
08:29'
Hayes se rychle vrátil do útočného pásma, jeho střela zápěstím byla sražena do ochranné sítě.
07:19'
Pionk se po vhazování tlačil ke střele, ale trefil jen bránícího Kašeho.
07:14'
Kotouč po střele Nievese skončil v ochranné síti. Komerční přestávka.
06:27'
Rychlý kontr Rangers zakončený nepřesnou střelou od modré. Kotouče se zmocnili hráči Anaheimu.
05:41'
Nieves se dostal po oslabení do útoku, ale s pukem zajel až příliš blízko brankoviště, a už puk přes Johnsona nezvedl.
05:17'
04:58'
Rangers se výborně brání, kotouč opět doletěl až k Johnsonovi.
04:31'
Anaheim znovu přichází o útočné pásmo.
04:02'
Rangers vyhazují po zblokované střele Aberga.
03:17'
Přerušuje se až po vyloučení Nievese za držení. Anaheim si zahraje přesilovku.
02:30'
Hraje se delší úsek bez přerušení, ale také bez šancí na obou stranách.
00:58'
Kašeho bekhendové zakončení se stalo kořistí Georgijeva.
00:14'
Hra byla hned na začátku přerušena kvůli přihrávce rukou domácích.
00:01'

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Pionk, M. Staal, DeAngelo, Skjei, McQuaid, Br. Smith – Zuccarello, Zibanejad, Chytil – Bučněvič, K. Hayes, Kreider – Naměstnikov, B. Howden, Vesey – R. Strome, L. Andersson, Nieves.

Anaheim Ducks: Ch. Johnson (Gibson) – Montour, H. Lindholm, Manson, Ja. Larsson, Dotchin, Mahura – O. Kaše, Getzlaf, Åberg – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Sprong, Henrique, N. Ritchie – Gibbons, Rowney, Sherwood..
Hokejisté New Yorku Rangers pevně doufají, že se jim doma konečně podaří přerušit negativní šňůru porážek. Jenže se třemi prohrami v řadě přivítají na svém ledě rozjetý Anaheim, který vyhrál čtyřikrát za sebou a navíc z posledních 10 zápasů jich vyhrál hned 9. Jak se s formou Duck popasuje tým, jenž naopak osmkrát z posledních 10 zápasů prohrál?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.