Hráč | Góly | |||
---|---|---|---|---|
1. | Jakub Řezníček | Brno | 19 | |
2. | Jan Chramosta | Jablonec | 14 | |
3. | Tomáš Chorý | Plzeň | 13 | |
4. | Mojmír Chytil | Olomouc | 13 | |
5. | Jan Kuchta | Sparta | 13 | |
6. | Mick Van Buren | Slavia | 13 | |
7. | Tomáš Čvančara | Sparta | 12 | |
8. | Ladislav Krejčí ml. | Sparta | 11 | |
9. | Roman Květ | Plzeň | 11 | |
10. | Peter Olayinka | Slavia | 11 | |
11. | Ondřej Lingr | Slavia | 10 | |
12. | Stanislav Tecl | Slavia | 10 | |
13. | Michal Ševčík | Brno | 9 | |
14. | Abdallah Gning | Teplice | 8 | |
15. | Dominik Janošek | Pardubice | 8 | |
16. | Václav Jurečka | Slavia | 8 | |
17. | Muhamed Tijani | Ostrava | 8 | |
18. | Tomáš Ladra | Ml. Boleslav | 7 | |
19. | Jhon Mosquera | Plzeň | 7 | |
20. | Matěj Polidar | Jablonec | 7 | |
21. | Václav Sejk | Jablonec | 7 | |
22. | Filip Žák | Teplice | 7 | |
23. | Václav Drchal | Bohemians | 6 | |
24. | Lukáš Haraslín | Sparta | 6 | |
25. | Lamin Jawo | Ml. Boleslav | 6 | |
26. | Matěj Jurásek | Slavia | 6 | |
27. | Filip Kubala | Hr. Králové | 6 | |
28. | Jan Matoušek | Bohemians | 6 | |
29. | David Puškáč | Bohemians | 6 | |
30. | Jakub Urbanec | Teplice | 6 | |
31. | Daniel Vašulín | Hr. Králové | 6 | |
32. | Ladislav Almási | Ostrava | 5 | |
33. | Lukáš Čmelík | Č. Budějovice | 5 | |
34. | Michal Hlavatý | Pardubice | 5 | |
35. | Jiří Klíma | Ostrava | 5 | |
36. | Libor Kozák | Zlín | 5 | |
37. | Daniel Mareček | Ml. Boleslav | 5 | |
38. | Erik Prekop | Bohemians | 5 | |
39. | Adam Vlkanova | Plzeň | 5 | |
40. | Marcel Čermák | Č. Budějovice | 4 | |
41. | Pavel Černý | Pardubice | 4 | |
42. | Lukáš Červ | Liberec | 4 | |
43. | David Douděra | Slavia | 4 | |
44. | Lukáš Havel | Č. Budějovice | 4 | |
45. | Matěj Hybš | Teplice | 4 | |
46. | Antonín Křapka | Bohemians | 4 | |
47. | Vasil Kušej | Ml. Boleslav | 4 | |
48. | Ondřej Mihálik | Slovácko | 4 | |
49. | Martin Minčev | Sparta | 4 | |
50. | Jan Navrátil | Olomouc | 4 | |
51. | Victor Olatunji | Liberec | 4 | |
52. | Imad Rondić | Liberec | 4 | |
53. | Asger Sørensen | Sparta | 4 | |
54. | Ivan Schranz | Slavia | 4 | |
55. | Milan Škoda | Ml. Boleslav | 4 | |
56. | Pavel Šulc | Jablonec | 4 | |
57. | Moses Usor | Slavia | 4 | |
58. | Jan Vodháněl | Olomouc | 4 | |
59. | Wale Musa Alli | Brno | 3 | |
60. | Vít Beneš | Olomouc | 3 | |
61. | Pavel Bucha | Plzeň | 3 | |
62. | Vachtang Čanturišvili | Zlín | 3 | |
63. | Vlastimil Daníček | Slovácko | 3 | |
64. | Merchas Doski | Slovácko | 3 | |
65. | Martin Fillo | Zlín | 3 | |
66. | Jiří Fleišman | Ostrava | 3 | |
67. | Christian Frýdek | Liberec | 3 | |
68. | Milan Havel | Plzeň | 3 | |
69. | Robert Hrubý | Zlín | 3 | |
70. | Vladimir Jovović | Jablonec | 3 | |
71. | Jan Kliment | Plzeň | 3 | |
72. | Jan Kopic | Plzeň | 3 | |
73. | Matěj Koubek | Hr. Králové | 3 | |
74. | Ladislav Krobot | Pardubice | 3 | |
75. | Vojtěch Kubista | Ml. Boleslav | 3 | |
76. | Tomáš Kučera | Teplice | 3 | |
77. | Nemanja Kuzmanović | Ostrava | 3 | |
78. | Milan Petržela | Slovácko | 3 | |
79. | Srdjan Plavšić | Ostrava | 3 | |
80. | Jakub Považanec | Jablonec | 3 | |
81. | Petr Reinberk | Slovácko | 3 | |
82. | Antonín Růsek | Olomouc | 3 | |
83. | Matěj Ryneš | Hr. Králové | 3 | |
84. | Lukáš Sadílek | Sparta | 3 | |
85. | Ľubomír Tupta | Liberec | 3 | |
86. | Matěj Vydra | Plzeň | 3 | |
87. | Tomáš Wiesner | Sparta | 3 | |
88. | Quadri Adebayo Adediran | Č. Budějovice | 2 | |
89. | Filip Balaj | Zlín | 2 | |
90. | Lukáš Bartošák | Zlín | 2 | |
91. | Eneo Bitri | Ostrava | 2 | |
92. | Aleš Čermák | Bohemians | 2 | |
93. | Juraj Chvátal | Olomouc | 2 | |
94. | Kryštof Daněk | Sparta | 2 | |
95. | Mohamed Doumbia | Liberec | 2 | |
96. | Youba Dramé | Zlín | 2 | |
97. | Carlos Eduardo Lopes Cruz | Ostrava | 2 | |
98. | Michal Frydrych | Ostrava | 2 | |
99. | Jakub Fulnek | Ml. Boleslav | 2 | |
100. | Adam Gabriel | Hr. Králové | 2 | |
101. | Casper Højer | Sparta | 2 | |
102. | Daniel Hais | Č. Budějovice | 2 | |
103. | Lukáš Hejda | Plzeň | 2 | |
104. | Patrik Hellebrand | Č. Budějovice | 2 | |
105. | Stanislav Hofmann | Slovácko | 2 | |
106. | Daniel Holzer | Slovácko | 2 | |
107. | Jakub Hora | Č. Budějovice | 2 | |
108. | Petr Hronek | Bohemians | 2 | |
109. | Lukáš Hůlka | Bohemians | 2 | |
110. | Adam Jánoš | Bohemians | 2 | |
111. | Erik Jirka | Plzeň | 2 | |
112. | David Jurásek | Slavia | 2 | |
113. | Jan Kalabiška | Slovácko | 2 | |
114. | Filip Kaloč | Ostrava | 2 | |
115. | Lukáš Kalvach | Plzeň | 2 | |
116. | Adam Karabec | Sparta | 2 | |
117. | Sung-pin Kim | Slovácko | 2 | |
118. | Petr Kodeš | Hr. Králové | 2 | |
119. | Jakub Kolář | Zlín | 2 | |
120. | Daniel Köstl | Bohemians | 2 | |
121. | Jan Kovařík | Bohemians | 2 | |
122. | Nedeljko Kovinić | Zlín | 2 | |
123. | Martin Králik | Č. Budějovice | 2 | |
124. | Jakub Kučera | Hr. Králové | 2 | |
125. | Michal Leibl | Hr. Králové | 2 | |
126. | Awer Mabil | Sparta | 2 | |
127. | Jakub Martinec | Jablonec | 2 | |
128. | Lukáš Masopust | Slavia | 2 | |
129. | Marek Matějovský | Ml. Boleslav | 2 | |
130. | Ewerton Paixao da Silva | Slavia | 2 | |
131. | Jakub Pokorný | Olomouc | 2 | |
132. | Roman Potočný | Č. Budějovice | 2 | |
133. | Lukáš Provod | Slavia | 2 | |
134. | Jakub Rada | Hr. Králové | 2 | |
135. | David Šimek | Ml. Boleslav | 2 | |
136. | Vasilij Siňavskij | Slovácko | 2 | |
137. | Michal Škoda | Č. Budějovice | 2 | |
138. | Tom Slončík | Zlín | 2 | |
139. | Vojtěch Smrž | Hr. Králové | 2 | |
140. | Vojtěch Sychra | Pardubice | 2 | |
141. | Jan Sýkora | Plzeň | 2 | |
142. | Daniel Tetour | Ostrava | 2 | |
143. | Michal Tomič | Ml. Boleslav | 2 | |
144. | Michal Trávník | Slovácko | 2 | |
145. | Tadeáš Vachoušek | Teplice | 2 | |
146. | Matěj Valenta | Liberec | 2 | |
147. | Filip Vecheta | Slovácko | 2 | |
148. | Denis Ventúra | Olomouc | 2 | |
149. | Vukadin Vukadinović | Zlín | 2 | |
150. | Pavel Zifčák | Olomouc | 2 | |
151. | Ondřej Zmrzlý | Olomouc | 2 | |
152. | Fortune Bassey | Plzeň | 1 | |
153. | Jiří Boula | Ostrava | 1 | |
154. | Patrik Brandner | Slovácko | 1 | |
155. | Radim Breite | Olomouc | 1 | |
156. | David Buchta | Ostrava | 1 | |
157. | Patrik Čavoš | Č. Budějovice | 1 | |
158. | Martin Cedidla | Zlín | 1 | |
159. | Michal Černák | Jablonec | 1 | |
160. | Benjamin Čolić | Č. Budějovice | 1 | |
161. | Ondřej Čoudek | Č. Budějovice | 1 | |
162. | Joss Didiba | Zlín | 1 | |
163. | Denis Donát | Ml. Boleslav | 1 | |
164. | Martin Dostál | Bohemians | 1 | |
165. | Rafiu Adekunle Durosinmi | Plzeň | 1 | |
166. | Daniel Fila | Teplice | 1 | |
167. | Adam Fousek | Brno | 1 | |
168. | Theodor Gebre Selassie | Liberec | 1 | |
169. | Martin Hála | Bohemians | 1 | |
170. | Marek Havlík | Slovácko | 1 | |
171. | Robin Hranáč | Pardubice | 1 | |
172. | Jakub Hromada | Slavia | 1 | |
173. | Tomáš Hübschman | Jablonec | 1 | |
174. | Alois Hyčka | Teplice | 1 | |
175. | Marek Icha | Slavia | 1 | |
176. | Jakub Janetzký | Zlín | 1 | |
177. | Jakub Jankto | Sparta | 1 | |
178. | Petr Jaroň | Ostrava | 1 | |
179. | Václav Jemelka | Plzeň | 1 | |
180. | Josef Jindřišek | Bohemians | 1 | |
181. | Robert Jukl | Teplice | 1 | |
182. | Lukáš Juliš | Sparta | 1 | |
183. | Taras Kačaraba | Slavia | 1 | |
184. | Michal Kadlec | Slovácko | 1 | |
185. | Kaan Kairinen | Sparta | 1 | |
186. | Jan Knapík | Teplice | 1 | |
187. | Matyáš Kozák | Liberec | 1 | |
188. | Miloš Kratochvíl | Jablonec | 1 | |
189. | David Lischka | Ostrava | 1 | |
190. | Lukáš Mareček | Teplice | 1 | |
191. | Dominik Mareš | Pardubice | 1 | |
192. | Lukáš Mašek | Ml. Boleslav | 1 | |
193. | Róbert Matejov | Brno | 1 | |
194. | Jan Mikula | Liberec | 1 | |
195. | Modou Ndiaye | Plzeň | 1 | |
196. | Filip Novotný | Hr. Králové | 1 | |
197. | Igoh Ogbu | Slavia | 1 | |
198. | Aiham Ousou | Slavia | 1 | |
199. | Ondřej Pachlopník | Brno | 1 | |
200. | David Pavelka | Sparta | 1 | |
201. | David Pech | Ml. Boleslav | 1 | |
202. | Luděk Pernica | Plzeň | 1 | |
203. | Ondřej Petrák | Bohemians | 1 | |
204. | Bartosz Pikul | Pardubice | 1 | |
205. | Václav Pilař | Plzeň | 1 | |
206. | Dominik Pleštil | Teplice | 1 | |
207. | Florent Poulolo | Olomouc | 1 | |
208. | Filip Prebsl | Liberec | 1 | |
209. | Jakub Přichystal | Brno | 1 | |
210. | Václav Procházka | Zlín | 1 | |
211. | Petr Pudhorocký | Hr. Králové | 1 | |
212. | Michael Rabušic | Liberec | 1 | |
213. | Jan Sedlák | Olomouc | 1 | |
214. | Ondřej Ševčík | Hr. Králové | 1 | |
215. | Jan Silný | Zlín | 1 | |
216. | Dominik Simerský | Zlín | 1 | |
217. | Matěj Šín | Ostrava | 1 | |
218. | Jiří Skalák | Ml. Boleslav | 1 | |
219. | Jiří Sláma | Olomouc | 1 | |
220. | Branislav Sluka | Č. Budějovice | 1 | |
221. | Daniel Smékal | Ostrava | 1 | |
222. | Tomáš Solil | Pardubice | 1 | |
223. | Daniel Souček | Jablonec | 1 | |
224. | Filip Souček | Brno | 1 | |
225. | Jiří Spáčil | Olomouc | 1 | |
226. | Vojtěch Stránský | Ml. Boleslav | 1 | |
227. | Jakub Šural | Brno | 1 | |
228. | Babacar Sy | Teplice | 1 | |
229. | Maxym Talovierov | Liberec | 1 | |
230. | Jiří Texl | Brno | 1 | |
231. | Christ Tiéhi | Slavia | 1 | |
232. | Ibrahim Benjamin Traoré | Slavia | 1 | |
233. | Kamil Vacek | Pardubice | 1 | |
234. | Denis Višinský | Liberec | 1 | |
235. | Tomáš Vlček | Pardubice | 1 | |
236. | Tomáš Vondrášek | Teplice | 1 | |
237. | Lukáš Vraštil | Olomouc | 1 | |
238. | Christos Zafeiris | Slavia | 1 | |
239. | Tomáš Zajíc | Č. Budějovice | 1 | |
240. | Jaroslav Zelený | Sparta | 1 | |
241. | Filip Zorvan | Olomouc | 1 |
Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA i v sezoně 2023/2024 pokračuje v herním systému s nadstavbou. Ligový titul získala Sparta Praha, do první nejvyšší soutěže se vrací Karviná.
Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.
Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí. Mistra a druhý tým čeká kvalifikace o Ligu mistrů. Třetí tým si zahraje předkolo Konferenční ligy. Tým na 4. místě čeká zápas o Evropu s vítězem skupiny o Evropu
Skupina o Evropu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o účast v Konferenční lize. Tato skupina se hraje vyřazovacím způsobem, 7. vs 10. a 8. vs 9. tým dvoukolově. Vítězové pak hrají finále také na dva zápasy. Vítěze čeká dodatečný zápas o Evropu se 4. týmem skupiny o titul.
Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.