Martin HANZAL (ARI) 0+0 1 střela, čas na ledě 17:42

Radim VRBATA (ARI) 0+0, 5 střel, čas na ledě 17:56

Michael FROLÍK (CGY) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:20.

Arizona Coyotes: 28

Calgary Flames: 35.
61:09
Calgary právě vstřelilo branku!
Domácí měli dvě přečíslení, ale pokaždé je doslova zazdili nepřesnými přihrávkami, tak trestal soupeř, DOUGIE HAMILTON si po přihrávce od Gaudreaua nabruslil před Smitha, kterého překonal povedeným blafákem. Asistence: Johnny Gaudreau.
60:38
Po přihrávce Riedera se ale Jordan Martinook dostal hodně z úhlu a Johnsona nepřekonal.
60:15
Giordano udržel útočné pásmo, Gaudreau však zariskoval na útočné modré a dopředu jdou domácí.
60:01
Radim Vrbata ještě v posledních sekundách zkoušel doklepnout puk za záda Johnsona, to se mu nepovedlo, následuje prodloužení.
60:00
59:32
Radim Vrbata se ze všech sil nyní prodral ke střele z pravé strany, ale Chad Johnson si povyjel a jeho pokus chytil.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny, utkání spěje do prodloužení.
58:38
Puk létá ze strany na stranu, nyní se hosté dostávají do útoku, střela Brodieho, od modré, nepřesná.
57:57
Martin Hanzal dobruslil nahozený puk, ale Dougie Hamilton ho zkušeně pokryl a vyhodil ze třetiny.
57:11
Martin Hanzal vyhrál vhazování u své branky, ale domácím je to málo platné, ve středním pásmu ztrácejí puk.
56:57
Utkání spěje do prodloužení, ve třetí třetině tempo hry výrazně opadlo.
55:00
Posledních pět minut třetí třetiny, zatím to nevypadá, že by některý z týmů měl blízko ke vstřelení rozhodujícího gólu.
54:01
Ve třech se nyní řítili hosté na branku Mike Smitha, ale dobrou práci tam odvedl obránce Arizony.
52:25
Puk ve středním pásmu, domácí zkouší proniknout po pravém křídle, ale Duclair tam je zastaven.
51:25
50:41
Michael Stone pálí od modré, z levé strany, ale Chad Johnson vyráží.
50:08
Arizona stále držela pásmo, až doposud, než Backlund nabral puk na hůl a vyhodil ho přes všechny čáry.
49:46
Doan vypálil z levé strany, ještě Perlini se snažil dorážet, ale puk se dostal do rohu.
49:25
Vyloučení v týmu Calgary Flames (TJ Brodie – 2 min., podražení).
48:20
Puk ve třetině Arizony, souboj v rohu, Luke Schenn zpracovává Ferlanda, Monahan čeká na odražený puk.
47:50
Obecně se hraje hodně opatrný hokej z obou stran, za tohoto stavu, ve třetí třetině, se nelze ani tak moc divit.
47:32
Mark Giordano pomalu rozehrává zpoza vlastní branky, hosté nechtějí udělat chybu, to je patrné.
46:33
45:20
Po střele Ekmana-Larssona se puk odráží za branku Calgary, poté zamířil do středního pásma.
44:49
Calgary vyhazuje puk ze své třetiny, domácí to musí zkoušet znovu.
44:33
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., hákování).
44:02
Také v úvodu třetí části Calgary jasně lepší, hosté by potřebovali vedoucí gól, jako ocenění za jejich snahu a aktivitu.
43:35
Michael Frolík si najel do zakončení, velmi dobrá střela z mezikruží, pozorný Smith vyráží.
43:12
Puk zachytil Brodie, který hledá na pravém křídle Stajana, ten zaváží puk do útočného pásma.
41:36
41:19
Luke Schenn vyhazuje puk přes všechny čáry a vypadá to, že domácí toto oslabení přečkají.
41:05
Calgary dohrává v úvodu třetí části přesilovou hru, ale zatím se hostům příliš nedaří.

Calgary Flames: 9.
Druhá třetina končí rozpačitě, z pohledu domácího týmu, což dokumentuje i pískot a bučení diváků. Arizona v této části přepustila otěže zápasu soupeři a je jen zásluhou dobře chytajícího Smitha, že hosté na ledě Arizony nevedou. Calgary hrálo dál svůj trpělivý a strojový hokej, který nakonec vede k úspěchu, byť to ještě hosté nevyjádřili gólově.
40:00
39:43
V samém závěru druhé třetiny mají tak hosté výhodu přesilové hry.
39:36
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Max Domi – 2 min., nedovolené bránění + 5 min., bitka). Trest odpyká Anthony Duclair.
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Garnett Hathaway – 5 min., bitka).
39:36
39:22
Martin Hanzal a předtím Tobias Rieder se snažili využít zaváhání Johnsona, kterého překvapil odražený puk od zadního mantinelu.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny, která patřila Calgary, hosté byli v této části o něco lepší, výkon Arizony hodně nevýrazný.
38:44
Michael Frolík a poté i dorážející Alex Chiasson ztroskotali na výtečně chytajícím Smithovi.
38:10
Ofsajd na útočné modré přerušil akci Calgary, vhazovat se bude ve středním pásmu.
37:45
Michael Stone vyhazuje puk ze třetiny, ale jenom do středního pásma, kde zase hrají hosté.
37:05
Calgary zůstává v útočném pásmu, nakonec musel zasahovat Mike Smith po střele Alexe Chiassona, který to zkusil z otočky.
36:17
35:53
Až nyní se Calgary podařilo získat útočné pásmo, to se již ale jejich přesilová hra chýlí ke konci.
35:11
Riskantní přihrávku Brodieho zachytil Martin Hanzal ve středním pásmu a vrací puk zpět do třetiny Flames.
35:00
Domácí zatím dobře brání, nepouštějí soupeře do třetiny.
34:17
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Ryan White – 2 min., krosček).
33:50
Bude se vylučovat, na trestnou lavici půjde někdo z domácího týmu.
32:33
Engelland si sjíždí z pravé strany před Smitha, ale obránce Arizony mu nedovolil vystřelit.
31:43
Domi spěchá za nahozeným pukem, ale dříve je u něho Jyrki Jokipakka.
30:53
Martin Hanzal znovu v akci, nyní přimáčkl na mantinel Deryka Engellanda, za brankou Calgary.
30:33
Martin Hanzal nahazuje puk za branku Johnsona, ale hraje soupeř.
30:00
Jsme přesně v polovině utkání, stále platí nerozhodný stav, hosté ale již vedou ve statistice střel 15:14.
28:40
Defenziva Arizony zatím odvádí dobrou práci, TJ Brodie pálí od modré, ale orazítkoval pouze zadní mantinel.
28:08
Michael Frolík vybojoval puk v rohu třetiny Arizony, hosté zůstanou v útočném pásmu.
27:01
Smith drží puk ve své lapačce a raději přerušuje hru.
26:23
Vhazování po pravici Johnsona, hosté úspěšnější.
25:35
25:10
Dougie Hamilton prověřil od modré připravenost Smitha, ten jeho pokud vyrazil.
24:42
Stejně, jako nyní, kdy Dougie Hamilton rozehrává zpoza vlastní branky.
24:16
Luke Schenn vyhazuje puk ze třetiny a hosté musí až za vlastní branku.
23:35
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Anthony Duclair – 2 min., držení protihráče).
23:11
Dvojice Max Domi a Shane Doan nyní dotírala na branku soupeře, Chad Johnson odolal.
22:46
Shane Doan si najel před Johnsona, kterého ale nedokázal překonat.
22:27
Calgary se osvobozuje vyhozením puku ze třetiny, Oliver Ekman-Larsson rozehrává zpoza vlastní branky.
21:53
Arizona v úvodu druhé třetiny aktivnější.
20:01
Další třetina začne přibližně v 4:06.

1. třetina:

Calgary Flames: 9
První třetina končí nakonec nerozhodně a to i na počet střel, když Arizona měla mnohem lepší start do zápasu, dlouho soupeře k ničemu nepouštěla, ale v závěru první části se Calgary přece jen více dostávalo do zakončení a při vyloučení Duclaira se dočkalo i vyrovnávacího gólu.
20:00
19:22
Johnny Gaudreau ztrácí puk na útočné modré a domácí mohou rozehrát.
19:00
Poslední minuta první třetiny, puk za brankou Arizony.
18:15
Hosté s pukem ve středním pásmu, Dennis Wideman si nakonec troufl a zavezl puk do třetiny Kojotů.
17:45
Po přesné přihrávce Gaudreaue, z levé strany, pálí z MARK GIORDANO z pokleku, z pravé strany a střelou k tyči překonává Smitha. Asistence: Johnny Gaudreau a Sean Monahan.
17:27
Calgary v útočném pásmu, na ledě s elitní přesilovkovou formací.
17:06
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Anthony Duclair – 2 min., podražení).
15:52
Hosté již vylepšili statistiku střel, momentálně mají na svém kontě sedm střel, domácí devět.
14:48
Christian Dvorak zachytil puk na útočné modré, ale poté přejel zpět do středního pásma, jeho spoluhráči musí ze třetiny soupeře.
14:02
Vhazování po levici Johnsona, Mikael Backlund vykázán z buly.
13:38
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Micheal Ferland – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Connor Murphy – 5 min., bitka).
13:38
13:30
Sam Bennett se snažil prosadit na brankovišti, ale domácím se podařilo dostat puk do bezpečí.
13:07
Mike Smith má puk ve své moci a bude se vhazovat po jeho levici, ale až po komerční přestávce.
12:40
Jyrki Jokipakka přidává třetí střelu na branku, tak alespoň něco, Smith vyráží puk do rohu.
12:22
Calgary má aktuálně na svém kontě pouze dvě střely, to je hodně slabý výsledek.
11:47
Hosté zkouší rozehrát po pravé straně, ale stejně jako v předchozím průběhu, i tato akce končí již ve středním pásmu.
10:15
Christian Dvorak nepřesně přihrává Doanovi, puk získávají hosté.
09:48
Jyrki Jokipakka dostává puk ze třetiny, ale pouze do středního pásma.
09:19
Puk za brankou Arizony, domácí tam o něho bojují s dvojicí útočících hráčů.
08:17
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Ryan White – 5 min., bitka + 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Lance Bouma – 5 min., bitka + 2 min., naražení zezadu).
08:17
07:23
Arizona právě vstřelila branku!
Shane Doan dobře operoval u brankoviště, podařilo se mu vyšťourat puk z pod Johnsona, který MAX DOMI zametl do branky. Asistence: Christian Dvorak a Shane Doan.
06:26
Dělovku Ekmana-Larssona srazil bránící hráč mimo branku, hosté poté vyhodili puk ze třetiny.
05:55
Puk má ve své moci Chad Johnson, bude se vhazovat po jeho pravici.
05:45
Hosté vyhazují puk ze třetiny a bleskově střídají.
05:15
Domácí si zahrají první přesilovou hru, Alex Chiasson fauluje Smitha.
04:56
Bude se vylučovat, domácí si zahrají přesilovou hru, zatím to mohou zkusit v šesti.
04:20
Duclair se žene do útoku, ale zastavil ho odpískaný ofsajd na útočné modré.
03:18
Oba gólmani zatím neměli moc práce, hraje se hlavně ve střední třetině.
02:21
Icing Calgary, vhazování před Chadem Johnsonem.
02:05
Hraje se stále bez přerušení, domácí se nyní nemohou prodrat do útočného pásma.
01:39
Dlouhý pas domácích zachycuje Jyrki Jokipakka na vlastní modré.
00:50
Brodie vrací puk za branku Smitha, tam ale hraje Christian Dvorak.
00:07
Hned po sedmi vteřinách odpískáno zakázané uvolnění Calgary, vhazování po levici Johsona.
00:01

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – C. Murphy, Ekman-Larsson, Michael Stone, Goligoski, Schenn, Chychrun – Vrbata, Hanzal, Rieder – Doan, Dvorak, Domi – J. McGinn, Martinook, Perlini – White, Gaudet, Crouse.

Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – D. Hamilton, Giordano, D. Wideman, Brodie, Engelland, Jokipakka – Brouwer, Monahan, Versteeg – Chiasson, S. Bennett, J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – Hathaway, Stajan, Ferland.
Vítejte u on-line přenosu utkání základní části NHL, v němž ARIZONA COYOTES přivítá na svém ledě CALGARY FLAMES.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.