Dnešní utkání sledovalo 19,092 diváků. (VYPRODÁNO)

Vyloučení: 5 – 4
Využití přesilovek: 25% (1/4) – 20% (1/5)
Bodyčeky: 11 – 14
Vyhrané buly: 27 – 34
Máme za sebou velice zajímavý zápas, ve kterém vítězí Calgary Flames nad Tampou Bay Lightning 3:2. Zápas to byl velice vyrovnaný, první třetina patřila spíše domácím, druhá perioda jde jednoznačně na stranu hostů. V této třetině si vybudovali menší náskok, který se zuby nehty drželi. Poslední třetina byla opět vyrovnaná, ikdyž domácí tým hru zdramatizoval. Nic nemění na tom, že si Calgary připsalo dva body za výhru a je zase o něco blíž k postupu do play-off.
59:47
Hamilton se snaží vyhodit, daří se mu to až na druhý pokus. Calgary je blízko vítězství!
59:43
Oddechový čas pro domácí.
59:40
Tampa kombinuje a poté přichází velmi tvrdá střela z hokejky Hedmana. Elliot byl připraven.
59:20
Velký závar před brankkou Calgary, ale gól z toho není. Čas se velmi rychle krátí.
59:01
Domácí brankář je opět na střídačce a Tampa opět v útočném pásmu.
58:47
58:47
Tampa právě vstřelila branku!
Domácí tým ještě tento zápas dramatizuje! Skvělá kombinace, na jejímž konci byl osamocený ruský snajpr NIKITA KUČEROV, kterému nedělalo problém překonat bezmocného Elliota. Asistence: Victor Hedman, Valtteri Filppula.
58:22
Domácí tým se usadil v útočném pásmu, ale zatím žádná střela nepřichází.
58:04
Domácí brankář zůstává na střídačce, Tampa hraje přesilovku šest na čtyři.
58:03
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matt Stajan – 2 min., podražení).
58:01
Hlasatel právě oznámil poslední dvě minuty základní hrací doby.
57:44
Domácí brankář pošilhává po domácí střídačce, ale zatím nedostává pokyn.
57:02
57:02
Calgary právě vstřelilo branku!
Máme zřejmě rozhodnuto! DOUGIE HAMILTON dnes zažívá povedený zápas, když ke dvoum bodům za asistence přidává i bod za gól. Tento kanadský obránce se dostal k odraženému puku a chladnokrevně překonal domácího brankáře Vasilevskijho. Asistence: Mikael Backlund, Michael Frolík.
56:01
No podívejme se, Tampa i v oslabení útočí. Domácí tým se za každou cenu tlačí do střelecké příležitosti.
55:50
Tohle je veliká nepříjemnost pro domácí celek, který bude hrát na konci zápasu v oslabení.
55:45
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., podražení).
55:39
Nikita Kučerov byl opět ve střelecké přiležitosti, ale hostující branku přestřelil.
55:22
Tampě dělá problém přechod do útočného pásma, Calgary má skvěle vysunutou obranu.
55:04
Vhazování ve středním pásmu pro domácí tým, která na nic nečeká a tlačí se útočné fáze.
54:55
Dnes neviditelný Johnny Hockey byl terčem Dotchina, hra je přerušena a zřejmě bude následovat komerční přestávka.
54:32
Domácím se opravdu krátí čas. Ví to i diváci, kteří opět dávají o sově vědět.
53:59
Garrison se zapojil do útočení a následně i protáhnul hostujícího brankáře, která puk vyrazil mimo své brankoviště.
53:32
Něco málo před šest minut do konce základní hrací doby. Calgary i nadále vede o jeden gól.
53:08
Kučerov napřáhnul ke střele, Elliot vyrazil pouze před sebe. Až na druhý pokus se tento brankář vyznamenal.
52:47
Palát opět krouží před hostující brankou, ale k ničemu to nevede. Poté je u puku Killorn, ale ani ten nic nevymyslí.
52:25
Hra se odehrává za hostující brankou, navrch má zatím Calgary, které se zmocňuje puku.
52:01
Domácí tým je jednoduše řečeno bezzubý, neumí si vytvořit nějakou větší příležitost.
51:40
Monahan vyhrál buly pro svůj tým, který míří do svého útočného pásma.
51:37
Zřejmě to nebude nic vážného, protože z ledu odjíždí po svých.
51:37
Na ledě se objevil Matthew Tkachuk, hra je přerušena. Uvidíme, co s tímto talentovaným mladíkem bude.
51:20
Tampa ještě stále nenašla recept na obranu hostů, která od prvního inkasované gólu pracuje výborně.
51:06
Máme tady další komerční přestávku.
50:46
Před nějakou chvíli se nám zápas přehoupnul do posledních desíti minut dnešního zápasu.
50:17
Domácí publikum se opět jednou za třetinu probudilo a povzbuzuje domácí celek k obratu.
49:52
Flames zatím hrají velice kompaktně a drží si Tampu od těle, což je pro jejich naděje na zisk bodů velice klíčové.
49:27
Puk se pohybuje většinou ve středním pásmu, kde lítá z jedné strany na druhou. Žádný tým se u kotouče dlouho neohřeje.
49:05
Calgary si mohlo pojistit své vedení v tomto zápase, ale proti byl domácí brankář Andrej Vasilevskij.
48:32
Palát vzal odpovědnost na sebe a protancoval kolem dvou protihráčů, ovšem jeho kličky končí vzápětí.
48:20
Domácímu celku se krátí čas na vyrovnání, ten bude teď ubíhat velice rychle. Naopak hostům se to bude táhnout.
48:03
Killorn se nedohodnul se spoluhráčem a puk míří na zakázané uvolnění.
47:43
Conacher vyhazuje do středního pásma a míří rychle střídat, aby do hry pustil čerstvého hráče.
47:13
Hra nám opět po kratší pauze pokračuje, naopak teď se za zvýšením svého vedení tlačí hostující celek.
47:12
Máme tady komerční přestávku.
46:46
Domácí tým nemá dnes potřebné štěstíčko k vítězství, Calgary stále drží své vedení.
46:23
Brian Elliot má v této třetině plné ruce práce, lítá na něj jedna střela za druhou.
46:05
Hra má po delší době rychlý spád a dokonce se hraje opět bez nějakého výraznější přerušení.
45:42
Brodie nahazoval ze středního pásma, domácí brankář pouze vyraizl mimo nebezpečí jeho branky.
45:12
Máme za sebou prvních pět minut poslední třetiny dnešního utkání. Tampa je na začátku aktivní, ale bez gólového úspěchu.
44:35
Flames momentálně kontrolují průběh hry, Tampa ještě vedle množství střel vůbec nic nepředvedla.
44:26
Filppula ztratil puk, a proto mohl jít Bennett do výhodné útočné akce. Tato akce končí skvělým zákrokem domácího brankáře.
44:15
Killorn se snaží něco vymyslet za hostující brankou, ovšem zatím bez výraznějšího úspěchu.
43:55
Calgary vede na střely v poměru 20 – 17.
43:50
Monahan si splnil své obranné povinnosti, vhazovat se bude před brankou hostů.
43:36
Frolík je taktéž velice aktivní a prohání domácí obránce, kteří ho zatím skvěle brání.
43:10
Giordano je dnes při chuti a vysílá na domácí branku jednu střelu, za druhou.
42:40
Calgary i přes mohutný tlak domácích drží své naděje na bodový zisk z dnešního utkání.
42:35
42:20
Bennett se odvážně položil do střely, kterou vlastním tělem zblokoval.
41:59
Na branku Calgary se veze další útok, Tampa tuto přesilovku hraje opravdu skvěle.
41:32
Naměstnikov se snažil přidal svůj druhý gól v dnešním zápase, ale jeho otočka před hostující brankou nevyšla.
41:17
Domácí tým se tlačí do branky, kterou hájí Brian Elliot, zatím ovšem bez nějakého výraznějšího úspěchu.
41:02
Stajan se ve vlastním oslabení vydal na útočný výlet, poté se opět musí vracet do obrany.
40:40
Hedman si najel k pravému kruhu a zakončoval, puk minul jen těsně horní tyč hostující branky.
40:34
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Stone – 2 min., podražení).
40:30
Rozhodčí signalizuje výhodu pro domácí celek, Tampa bude hrát přesilovou hru.
40:09
Domácí tým začíná aktivně, první útok a hned první střela, která letí na hostujícího brankáře.
40:04
Třetina pravdy pro domácí celek nastává právě teď. Tampa Bay má dvacet minut na očekávaný zvrat v dnešním utkání.
40:01
Další třetina začne přibližně v 3:27.
Druhá třetina je minulostí, Calgary dokázalo zvrátit průběh dnešního zápasu a po brankách Giordana a Monahana vede v Tampě 2:1. Před námi je určitě velmi zajímavá třetí třetina, takže nikde neodcházejte a užíjte si poslední dějství dnešního zápasu.
40:00
39:48
Dvanáct sekund před koncem třetiny se vhazuje ve středním pásmu, takže daleko od obou branek.
39:37
Ve druhé třetině se už zřejmě nic závažného nestane. Conacher se snažil tento zmar napravit, ale u hostující obrany nepochodil.
39:12
Calgary zvolilo ke konci třetiny velmi tvrdou hru, to se nelíbí domácím fanouškům, kteří to dávají velice hlasitě najevo.
39:01
Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:24
Garisson se snaží najít skulinku, aby mohl vystřelit. Tento domác obránce je zatím skvěle bráněn, takže ani vystřelit nemá jak.
38:04
Hedman se vydal na útočný výlet, jenže tento bek se nedostal ani do útočného pásma.
37:39
Chyba v hostující rozehrávce zapříčinila málem vyloučení hostujícího hráče. Jenže proti vyloučení byl rozhodčí, který rozpažil.
37:16
Domácí hráči zvyšují tempo, ovšem tento styl hry je zatím velice chabý. Pokud si chcou z dnešního zápasu odvézt nějaké body, měli by zabrat.
36:50
Konec druhé třetiny se nám pomalu, ale jistě blíží. Udrží Calgary tohle vedení nebo půjdeme do šaten za nerozhodného stavu.
36:21
Domácí fanoušci opět začínají fandit, to by snad domácímu celku mohlo pomoci k vytouženému vyrovnání.
36:14
Calgary mělo k dispozici útok tři na dva. Chiasson se na pravé straně uvolnil a střelou příklepem zaměstnal domácího brankáře.
36:04
Ovšem Tampa to nevzdává a drží útočné pásmo. Brian Elliot zatím drží naděje svého celku nad vodou.
35:44
Calgary je ve druhé třetině velmi kompaktní celek, který nejde jen tak lehce zdolat.
35:22
Tampa by ráda vyrovnala ještě před přestávkou, to se jim ovšem nedaří.
34:55
Michael Frolík trefil z mezikruží horní tyčku domácí branky, skvělá střela tohoto českého hráče.
34:32
Killorn se prezentoval skvělou inviduální akcí, ovšem nepochodil v útočném pásmu, kde o puk přišel.
34:17
Takže po přestávce nám hra opět pokračuje. Calgary zatím drží útočné pásmo a žene se za třetí brankou v zápase.
34:14
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Jake Dotchin – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Lance Bouma – 5 min., bitka).
34:14
34:14
A po této bitce následuje další komerční přestávka.
34:10
Hra je přerušena, máme tady bitku!
33:43
Garrison nám právě ukázal svou oddanost, když vlastním tělem zblokoval tvrdou střelu jednoho z hostů.
33:22
Bennett zavezl puk před domácí branku, poté se snažil i vystřelil, ale byl zablokován.
33:18
33:02
Šestnáct sekund před konce hostující přesilovky se bude vhazovat před domácí brankou.
32:47
Giordano má puk pod svou kontrolou, snaží se něco vymyslet. Jenže nemá pochopení u vlastních spoluhráčů.
32:25
Máme za sebou minutu této přesilovky. Calgary ještě nezaznamenala nějakou střelu na domácí branku.
32:01
Další hostující akce musí začít až od vlastního brankáře, Tampa se momentálně brání vyhazováním přes všechny čáry.
31:41
Stajan se dostal na led v přesilové hře a málem i vstřelil gól, ovšem puk se mezi tři tyče nevzlezl.
31:28
Hamilton na startu přesilové hry vyzkoušel pozornost domácího brankáře, ten zatím obstál na výbornou.
31:18
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Victor Hedman – 2 min., hákování).
31:10
Máme vystřídáno, ovšem poté následuje nepřesná rozehrávka domácích, která tuto akci končí.
30:44
Elliot musí být na pozoru, střela může přijít odkudkkoliv. Tampa všek hru uklidňuje a jde střídat.
30:23
Kučerov orazítkoval pouze mantinel za hostující brankou, ovšem domácí jsou i nadále u puku.
30:06
Hra nám opět pokračuje, hra se odehrává v útočném pásmu Lightning.
30:04
A máme tady další komerční přestávku.
29:53
Tlak domácích se málem vyplatil, chyběl kousek, aby Nikita Kučerov mohl vyrovnat.
29:27
Conacher byl skvělě zastaven hostujícím obráncem Engellandem. Ovšem na druhý pokus uspěl a poté musel zasahovat dokonce brankář Elliot.
28:57
Za malou chvíli budeme mít za sebou polovinu dnešního zápasu. Calgary Flames zatím drží chudé vedení o jeden gól.
28:41
Domácí tým se nechce nechat zastrašit a míří zkusit své štěstí do jejich útočného pásma.
28:16
Calgary se drží výhodu útočného pásma, kde s přehledem kombinuje na modré čáře. Vasilevskij ovšem zatím nemá práci.
27:58
Na druhé straně byl volný Point, ale ten nedokázal trefit odkrytou hostující branku.
27:34
Domácí tým je pod velkým tlakem, Bennett právě orazítkoval tyč domácí branky.
27:22
27:07
Calgary jako by ten obrat v dnešním zápase vlil novou krev do žil. Hosté jsou lepší v bruslení a mezihře, ovšem další branka zatím nepřichází, Vasilevskij byl proti.
26:25
Tak tohle je veliký šok pro domácí fanoušky. Během pár sekund jejich tým prohrává 1:2. SEAN MONAHAN si skvěle zpracoval nahození svého spoluhráče a opět překonal domácího brankáře. Pro tohoto hráče to byl 100. gól v NHL! Asistence: Johnny Gaudreau, Dougie Hamilton.
25:04
Máme tady vyrovnaný stav utkání! Puk se dostal od Hamiltona k Giordanovi, který nahazoval před domácí branku. MIKAEL BACKLUND si našel prostor před brankovištěm a skvěle tečoval puk za záda domácího brankáře. Asistence: Mark Giordano, Dougie Hamilton.
24:50
Calgary se skvěle dostalo do útočného pásma, kde se zatím i drží. Uvidíme co z toho bude.
24:33
Hra se uklidnila, domácí drží puk na svých čepelích a postupují směr do útoku.
24:10
Další tečovaná střela Conachera, která mohla upravit momentální stav dnešního utkání.
23:47
Kučerov kombinuje v útočném pásmu s Ondřejem Palátem, ale jejich kombinace končí až ve středním pásmu.
23:20
Tampa se usadila v útočném pásmu a momentálně obléhá branku Calgary. Hosté se osvobozují pouze za cenu vyhození.
22:46
Duo Killorn-Conacher si to namířili na branku Elliota. Přihrávka prvního jmenovaného neprošla přes skvěle bránícího Hamiltona.
22:22
Stone se snažil projít do útočného pásma, ovšem u Hedmana nepochodil a o puk přišel.
22:07
Filppula vyslal na hostující branku nepříjemnou střelu se kterou měl hostující brankář problémy.
21:57
Druhá třetina má zatím vlažné tempo, oba týmy se zatím otˇukávají.
21:23
Hra se odehrává za hostující brankou, hosté vyvážejí. Jmenovitě Michael Frolík, který se prezentoval nepřesnou přihrávkou.
20:55
Tampa se zatím nedokáže usadit v útočném pásmu. Teď to zkoušel Point, ale proti přesile neuspěl
20:31
Vhazování v obranném pásmu Flames pro hosty, kteří se snaží vytvořit nějakou kloudnou akci.
20:21
Hedman střílel od modré čáry, branku ovšem minul Hra je poté přerušena, puk je mimo led.
20:01
Začíná nám druhá třetina dnešního dějství. Snad nám přinese více brankovné radosti.
20:01
Další třetina začne přibližně v 2:29.
Máme tady konec první třetiny dnešního zápasu. V této periodě jsme viděli pouze jeden gól, který měl na svědomí domácí Naměstnikov. Tento ruský snajpr si našel skvělou pozici před hostující brankou, kde si počkal na nahození svého spoluhráče, které poté tečoval za záda hostujícího brankáře. Mimo jiné je hra vyrovnaná, i Calgary zahrozilo, ovšem proti byl domácí brankář Vasilevskij.

Střely na branku: 5 – 8
20:00
19:43
V první třetině se zřejmě už nic zavrátného nestane. Tampa zvítězí v této třetině.
19:18
Domácí tým se snažil vyvézt puk do středního pásma, to se nepovedlo. Flames ovšem nějak nebezpečně nehrozí.
19:10
Vhazování ve středním pásmu pro domácí hráče, kteří se ovšem nepohodli v rozehrávce a proto se hra stěhuje do jejich obranného pásma.
19:06
A po krátké mezihře tady máme další přerušení a aby toho nebylo málo, tak další ofsajd hostů.
19:03
Opět byl v akci náš Michael Frolík. Ovšem tentokrát se ocitnul v ofsajdovém postavení.
19:01
Hlasatel oznámil poslední minutu první třetiny.
18:49
Giordanova pumelice od modré končí na mantinelu a puk míří opět do středního pásma.
18:30
Dnešní zápas je zatím velice chudý na střely, Calgary momentálně vede pouze 7 – 5.
18:14
Frolík pouze nahazuje za domácí branku a míří se svými spoluhráči vystřídat.
17:55
Akce střídá akci, ovšem druhé branky v dnešním zápase jsme se nedočkali.
17:35
Hraje se poměrně dlouho bez přerušení. Tohle je pro samotnou hru velice dobrý počin.
17:07
Calgary jako by přestalo hrát, rezignovalo na útočnou hru. Tohle se hostům může vymstít.
16:35
Ondřej Palát vystihnul rozehrávku hostující obranu a mohl jít sám na Elliota. Ovšem jeho zpracování puku bylo velice bídné.
16:14
Boj za hostující brankou vyznívá lépe pro hosty, kteří se osvobozují výhozem puku do středního pásma.
15:49
Domácí chtějí do konce třetiny zvýšit své vedení. Jejich útočná hra se podobá té na začátku dnešního utkání.
15:08
Ani druhá přesilovka hostů nekončí vstřelenou brankou. První třetina se nám blíží ke svému konci. Tampa zatím vede nad svým soupeřem 1:0.
14:49
14:34
Frolík naznačil střelu a přihrál lépe postavenému spoluhráči. Ovšem tato střela letí daleko od domácí branky.
13:55
Flames se ke konci své přesilové hry nedokáže udržet v útočném pásmu. Zatím se nacházejí ve středním, kde drží puk.
13:47
Brodieho střela byla vyražena do ochranné síťě nad brankou. Hra je přerušena.
13:37
Tampa i tuto přesilovku skvělě brání a podruhé vyhazuje až na druhou stranu kluziště.
13:07
Sean Monahan byl v samostatném úniku. Ovšem Vasilevskij si na jeho blafák počkal a skvěle ho vychytal.
12:50
Ovšem Calgary má další šanci vyrovnat momentální stav dnešního utkání.
12:49
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Anton Strålman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
12:34
Domácí tým se ubránil hostující přesilovce, diváci je za to odměnují potleskem.
12:30
12:15
Calgary se na konci přesilovky usadilo v útočném pásmu, ovšem nějaká střela je v nedohlednu.
11:55
Přesilovka se nám blíží ke konci. Nezdá se, že by ve druhé přesilovce v dnešním zápase padnul gól.
11:34
Svůj podíl na skvělém bráním této hostující přesilovky má i náš Andrej Šustr.
11:09
Ruský brankář hající barvy Tampy vyrazil puk do rohu kluziště, tam byl Garrison, který vyhodil až k hostující brance.
10:50
Poté ovšem přichází nepřesná přihrávka, puk míří do středního pásma.
10:31
Calgary začíná vlastní přesilovku výborně, ihned se tlačí do domácí branky.
10:30
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Jake Dotchin – 2 min., podražení).
10:30
Následuje komerční přestávka.
10:24
Hra se momentálně odehrává většinou ve středním pásmu, náslědně přichází domácí faul. Calgary bude mít premiéru, co se týče přesilové hry v dnešním zápase.
10:07
Domácí fanoušci se ozývají a povzbuzují svůj tým k další vstřelené brance.
09:35
Hosté mohli jít opět do brejkové přiležitosti, ale ta se nepovedla. Kapitán Flames se prezentoval nepřesnou přihrávkou.
09:08
Frolík se nedokázal prosadit proti domácí přesile a o puk přišel. Tampa má zatím zápas pod svou kontrolou.
08:38
Calgary nám předvádí opět skvělý presink, skvělou obranu. Tampa má problém založit nějaký kloudný útok.
08:27
08:06
Další střela Tampy, i tento pokus míří mimo tři tyče hostující branky. Zdá se, že přesilovka nebude využita.
07:43
Tvrdá střela Boyla mířila těsně vedle pravé tyče, puk letí opět do středního pásma.
07:23
Až teď se domácí usadili v útočném pásmu a obléhají branku Briana Elliota.
07:00
Akce domácích začíná až za vlastní brankou, Calgary se skvěle brání i ve čtyřech hráčích.
06:54
Začátek přesilové hry se domácím ovšem nedaří, Tampa se nedokáže usadit ve svém útočném pásmu.
06:34
Tampa Bay má po vstřelené brance další šanci, jak zvýšit své vedení.
06:27
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Dougie Hamilton – 2 min., podražení).
06:17
Máme tady první branku dnešního utkání! Puk se dostal ke Coburnovi, který nahazoval před hostující branku. Právě před brankou, kterou hájí Brian Elliot se zjevil VLADISLAV NAMĚSTNIKOV, který skvěle tečoval puk za záda právě zmiňovaného Elliota. Asistence: Braydon Coburn, Brayden Point.
05:38
Další vhazování v pásmu Flames a opět byli hosté úspěšní. Vyvážejí puk ale nedokáží se dostat přes střední pásmo do útoku.
05:11
Frolík si vzal puk pod svou správu a se svými spoluhráči si to namířil do útočného pásma. Ovšem i dva obránci stačili na tento hostující brejk.
05:06
Boyle nahazoval na hostující branku a byl z toho hned velký závar. Rozhodčí přerušuje hru, vhazovat se bude po pravé ruce hostujícího brankáře.
04:30
Domácí opět u kotouče, snaží se proniknout do útočného pásma, ovšem to se nedaří. Hosté skvěle presují a brání své pásmo.
04:01
Backlund neměl v útočném pásmu podporu svých spoluhráčů a o puk posléze přišel.
03:39
Tampa je na začátku utkání aktivnějším týmem. Otázka je, na jak dlouho jim tohle tempo vydrží.
03:22
Calgary se poprvé usadilo v útočném pásmu, Tampa se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.
02:55
Cory Conacher pouze nahodil za hostující branku, domácí tým a poté i hosté míří na střídačku, kde se vystřídají.
02:35
Calgary nedokáže udržet puk na svých hokejkách, proto se musí opět vrátit do obrany a čekat na svoji příležitost.
02:13
Vhazování v obranném pásmu Flames pro hosty, kteří si to zamířili do útočného pásma domácích.
02:10
Killorn byl v první větší příležitosti v tomto zápase, ale hostující brankář Brian Elliot zůstal v pozoru a puk pokryl.
01:51
Hedman nepřesně přihrál, a proto musí domácí útok začít novou akci až od svého brankáře.
01:25
Oba týmy se střídají v držení puku, hra se momentálně odehrává v útočném pásmu Tampy, kde domácí kombinují.
00:50
Nahození na domácí branku končí v lapačce Vasilevskijho. Vhazovat se bude před jeho brankou.
00:18
Útok domácích netrval moc dlouho, Calgary skvěle napadalo a získalo puk pod svou správu.
00:01
Tampa vyhrála úvodní buly a bude ji patřit první útočná akce v zápase.
00:01

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Dotchin (A), Hedman, Strålman, Garrison, Šustr, Coburn – Kučerov (A), T. Johnson, Palát – Drouin, Point, Killorn – Naměstnikov, Filppula, Boyle – J.T. Brown, Paquette, Dumont.

Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – D. Hamilton, Giordano (C), Stone, Brodie, Engelland, Bartkowski – Ferland, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – Brouwer (A), S. Bennett, Versteeg – Chiasson, Stajan, Bouma.

Rozhodčí: Jon Mclsaac (#2), Gord Dwyer (#19) – Jonny Murray (#95), Darren Gibbs (#66).

Pozice v tabulce: 8. místo v Západní konferenci, 64 bodů, skóre 159:172
Poslední zápasy: Nashville 6:5 po prodloužení, Vancouver 1:2 po prodloužení, Philadelphia 3:1, Arizona 0:5, Pittsburgh 3:2 po nájezdech
Opory týmu: Sean Monahan (19+19), Johnny Gaudreau (11+28)
Zajímavosti: Mark Giordano (nejvíce plus bodů – 14), Mikael Backlund (nejvíce branek v přesilovce – 13), Michael Frolík (nejvíce branek v oslabení – 2), Troy Brouwer (nejvíce bodyčeků – 125)
Zranění: Ladislav Šmíd
Tampa Bay Lightning

Pozice v tabulce: 12. místo ve Východní konferenci, 62 bodů, skóre 164:167
Poslední zápasy: Edmonton 4:1, Colorado 3:2 po prodloužení, Dallas 3:4 po prodloužení, Winnipeg 4:1, Minnesota 1:2 po nájezdech
Opory týmu: Nikita Kučerov (22+31), Victor Hedman (10+38)
Zajímavosti: Cedric Paquette (nejvíce trestných minut – 64) , Nikita Kučerov (nejvíce střel – 168), Victor Hedman (nejvíce minut na ledě – 1362)
Zranění: Steven Stamkos, Ryan Callahan
Hezkou páteční noc přeji všem fanouškům nejlepší hokejové ligy světa. NHL má dnes na programu šest zápasů a zrovna v tomto on-line přenosu se podíváme na zápas mezi Tampou Bay Lightning a Calgary Flames. Příjemnou zábavu Vám přeje Jan Mládek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.