Z mojí strany to je pro tuto chvíli vše, budu se na vás těšit u večerního on-line přenosu z duelu francouzské Ligue 1 mezi Nice a Bordeaux. Na počtenou!
Druhý poločas bavil daleko více než ten první, byť v něm nebyl vidět žádný gól. Avšak o zajímavé situace a šance obou týmů nebyla nouze. Tři body nakonec bere Frankfurt, který brankou už z patnácté minuty porazil ve vyrovnaném utkání Freiburg.
90+3
90+3
Na sklonku prodloužení se k němu ještě dostávají hosté a pokouší se naposledy dostat míč do pokutového území.
90+3
Teď balon dokonce u domácího brankáře.
90+2
Kulatý nesmysl stále drží domácí a s hostujícím týmem to vypadá bledě.
90+1
U míče nyní Meier na půli hřiště.
90
Hlavní arbitr nastavuje tři minuty.
90
Už běží devadesátá minuta, u balonu Krmaš.
89
A právě Kerk se po rohu hostí dostal k centru, na poprvé trefil obránce a napodruhé balon nasměroval pouze za branku.
88
Po nepřesné přihrávce se ovšem balon dostal až ke Trappovi.
87
Teď už tým okolo Daridy a spol. kombinuje opravdu blízko okolo domácí šestnáctky.
86
Frankfurt mohl definitivně rozhodnout! Piazón se po akci Hasebeho dostal ke střele úplně volný před bránou, kterou ovšem netrefil! Hosté tak žijí dál.
85
Naposledy střídá i hostující trenér. Sebastian Kerk přichází místo Christiana Güntera.
84
Johannes Flum přichází pomoct svému týmu udržet jeho hubený náskok, ze hry byl stažen Nelson Valdéz.
84
A stále, hostující hráči si přihrávají s balonem, ale do nějaké větší šance, ze které by mohl padnout gól, jim to zatím nejde.
83
Teď už se Freiburg dokázal dostat na útočnou stranu hřiště, kde začíná s kombinací.
81
Standardní situace domácích, kterou zahrával Djakpa. Ten neobstřelil ani zeď, ovšem balon se k němu odrazil a Frankfurt tak pokračuje s balonem.
80
Deset minut do konce a domácí tým stále drží jednogólové vedení. Jak utkání nakonec dopadne? Sledujte i nadále naší on-line reportáž a dozvíte se to!
79
Eintracht, pokud může, tak pochopitelně nikam nepospíchá. Valdéz teď držel balon u pravého rohového praporku na obranné polovině hostí a nakonec vybojoval roh.
77
Tentokrát je potrestán žlutou kartou Günter. Ten za to, že poté, co ztratil míč, tvrdě narazil do Andersona. A byť se faulující zvedal z trávníku déle než obránce domácích, na výroku sudího to nic nezměnilo.
76
Mehmedi pálil, ale tohle nebyla střela, která by mohla skončit v bráně.
75
Aleksandar Ignjovski vidí žlutou kartu poté, co přímo před zraky rozhodčího stáhl Schmida k zemi.
74
Günter vystřelil, ale jeho pokus byl zblokovaný a domácí brankář s ním tak neměl žádné problémy.
73
Ignjovski z pravé strany nacentroval na hlavu Meiera, který mířil k pravé tyči! Bürki ale vytáhl skvělý zákrok a udržel naději Freiburgu na bod/y v tomto zápase.
72
Karim Guédé odchází střídat, Maximilian Phillip si naopak přichází zahrát.
71
Klausova přihrávka na Guédého byla příliš dlouhá a skončila jenom v Trappových rukavicích.
70
Valdéz teď pálil vysoko nad, míč bude posílat do hry hostující brankář.
69
Fotbalisté Frankfurtu si vypracovali dva rohové kopy v krátkém sledu za sebou, ani po jednom z nich však Bürki nemusel zasahovat.
68
Alexander Meier zaujímá post po dnes ne příliš výrazném Takashi Iuniovi.
67
U míče domácí brankář, který s odkopem nikam nepospíchal. Nakonec jej poslal pouze ke Krmašovi.
66
Opět v akci Klaus. Tentokrát nepřesnou nahrávkou ztratil balon, u nějž se tedy nyní domácí.
64
Žlutou kartou je napomenut střídající Klaus, který tvrdě srazil k zemi Zambrana.
63
Domácí trenér posílá do hry místo Martina Laniga defenzivně laděného Carlose Zambrana.
61
Nakonec jej poslal na Kempfa, který míč ale udržet nedokázal.
60
Hodina hry za námi, Frankfurt stále drží hubené vedení. U míče český reprezentant, který přemýšlí, co s ním provede.
59
Série velkých šancí pokračuje! Darida parádní přihrávkou dostal do samostatného úniku Schmida, jehož následný pokus ovšem Trapp vyrazil nad bránu!
57
A o minutu později se vytáhl i hostující gólman Bürki! Piazón přešel přes Krmaše a utíkal od půlky hřiště sám na brankáře hostí, akci ještě vyšperkoval přesným centrem na hlavu Valdéze, jehož pokus ale zmiňovaný gólman dokázal vychytat!
56
Mehmedi dostal parádní kolmici a z úhlu běžel sám na Trappa, jehož ale nedokázal překonat! Poté přes domácího brankáře ještě přepadl, ale i když hostující hráči reklamovali faul, rozhodčí zůstal klidný a dal forwardovi Freiburgu pouze pokyn ke hře.
56
Nakonec Valdéz pokračuje.
55
Valdéz po nějakém ostrém zákroku leží delší dobu na zemi.
54
Freiburg už přenesl hru na druhou stranu, kde bude autem uvádět míč do hry Krmaš.
53
Seferović obdržel přihrávku do běhu a vypálil směrem hostující branky, jeho pozemní pokus ale skončil asi o metr vedle pravé tyče.
52
Trappův dlouhý nákop skončil pouze u Klause, který rozjíždí další útočnou akci svého týmu.
51
Seferović to zkusil sám, avšak po chvilce byl od balonu odzbrojen Daridou, který poté přihrál Schmidovi.
50
Mehmedi to zkusil ze střední vzdálenosti, domácí kasu ale asi o tři metry netrefil.
48
Guédé se teď ve vzdušném souboji tvrdě srazil s Andersonem a po tomto souboji zůstali oba jeho aktéři chvíli na zemi a těžce se z ní sbírali. Nakonec hra pokračuje.
47
Ani tentokrát se z této situace hosté prosadit nedokázali.
46
Anderson tvrdě fauloval Klause a Freiburg bude zahrávat jeden z mnoha svých volných přímých kopů.
46
Felix Klaus si zahraje druhý poločas místo Mikea Frantze.
46
Druhá půle za pár sekund začíná!
V prvním poločase byl zpočátku aktivnější Freiburg, ovšem inkasovaný gól z kopačky Seferoviće jej zmrazil a lepším týmem byl poté Frankfurt. V následujících minutách se hra vyrovnala. Eintracht si ovšem na rozdíl od hostujícího celku dokázal vypracovat ještě jednu brankovou příležitost, kterou ovšem střelec prvního gólu neproměnil.

Druhé dějství startuje zhruba v 16:32!
45+1
45
Již ve 45. minutě další zajímavá standardní situace hostů. Tentokrát posílal balon do pokutového území Darida, po jehož centru se k hlavičce málem dostal Guédé. Nakonec balon v autu, rozehrávat bude Trapp.
44
Schuster nedovoleným zákrokem zastavil unikajícího Laniga, za což od rozhodčího po právu dostává žlutou kartu.
43
Frankfurt po delší odmlce kombinuje s balonem.
42
Hosté zahrávali slibnou standardku, ovšem k balonu se v šestnáctce nikdo z hráčů Freiburgu nedostal.
40
Dvojice Schuster – Schmid teď u půlící čáry vykombinovala tři hráče domácích, prvně jmenovaný pak pádil s balonem dopředu a nahrál jej Daridovi.
39
Domácí mohli přidat druhý gól! Valdéz se prokličkoval do šestnáctky a vypálil, balon se od nohy jednoho z bránících protihráčů dostal až k Seferovićovi, jenž ale vypálil z výborné pozice pouze nad!
37
Frantz nahrával vzdušnou kolmicí Daridovi, na nějž ale balon nestihl doletět.
36
Piazón posílal balon do šestnáctky, balon ovšem skončil pouze u Bürkiho.
35
Djakpa faulován u levého rohového praporku poblíž domácí branky a Eintracht se minimálně na chvíli dostane k balonu.
34
Nyní sledujeme hru, která byla k vidění na samém začátku utkání. Freiburg drží balon a nepouští k něho domácí tým, zároveň s ním nikam nepospíchá.
32
Kempfova nahrávka za obránce na rozeběhnutého Schmida neprošla, týmy se v momentálních chvílích často střídají v držení balonu.
31
Obrázek hry je opět trochu klidnější, u míče pro změnu hosté.
29
Nakonec se nedostal přes Laniga a u balonu jsou opět domácí.
28
K balonu se po delší pauze dostal hostující celek, Darida poslal kolmici Mehmedimu, který vymýšlí co s balonem.
27
Míč se opět dostal až k Trappovi, který jej dlouhým nákopem posílá do hry.
26
Teď navíc domácí zahrávali roh, hostující defenzíva však vše zvládla.
25
Frankfurt už opět s balonem na útočné ose hřiště.
24
Ignjovski teď trošku zariskoval, když přihrával svému brankáři před dotírajícím Guédém. Trapp nakonec vše ale zvládl.
22
Domácí tým se i nadále drží u balonu, byť se s ním teď přesunul na vlastní obrannou polovinu.
21
Hasebe teď z dalšího volného přímého kopu posílal balon do velkého vápna, avšak tentokrát Darida dokázal odhlavičkovat balon pryč.
20
Eintracht po gólu do sítě svého soupeře jakoby ožil a začal teď Freiburg mírně přehrávat.
19
Hra se po vstřeleném gólu trošku zrychlila, po sérii nepřesností teď u balonu domácí.
17
Teď si dokonce vypracovali roh, ten ale Schmid přetáhl a nikdo z jeho spoluhráčů na něj tak nedokázal reagovat.
16
Hosté se samozřejmě rychle snaží odpovědět a už si posílají balon z nohy na nohu na své útočné polovině.
15
Frankfurt právě vstřelil branku!
V prvních minutách zápasu byl aktivnější Freiburg, do vedení se ale paradoxně dostává domácí Frankfurt! HARIS SEFEROVIĆ se po povedené kombinaci se svými spoluhráči dostal k balonu na pravé straně pokutového území hostí a střelou z první ke vzdálenější tyči překonal Bürkiho!
13
Teď pro změnu zpoza obránce pálil Mehmedi, s tímto pokusem si ale Trapp poradil bez větších potíží.
11
Schmid kombinoval s Mehmedim, až se dostal i díky troše štěstí nikým neobsazený k balonu v pokutovém území! Obrovskou šanci ale spálil, balon po jeho střele skončil pouze nad bránou!
10
Seferović dostal přihrávku do dobré pozice a vypálil na Bürkiho. Za prvé se mu střela vůbec nepovedla a za druhé mu byl stejně odpískán ofsajd.
9
Valdez teď nedosáhl v šestnáctce soupeře na dlouhý balon od Hasebeho.
8
Valdez se vydal na individuální průnik po pravé straně, nakonec jej zastavil až Djakpa, který si ovšem pomohl nedovoleně. Domácí tak budou zahrávat zajímavou standardku.
6
Schuster nedostal balon až na Mehmediho, i přesto Freiburg zůstává u balonu.
5
Hosté už se postupnou kombinací dostali blíže domácí bráně a Schmid dostal balon na hranici pokutového vápna. Sám si teď musí vyčítat, že z tak výborné pozice neokusil Trappovu pozornost.
4
Krmaš teď byl v problémech a málem přišel o balon, se štěstím ale nakonec vše zvládl a Freibur zůstává u balonu.
2
Hostující tým kombinuje už několik desítek sekund s balonem a nikam nespěchá, momentálně je balon u Djakpy.
1
Hosté se drali do prvního útoku, Schusterův výpad ovšem zastavil Russ. U balonu domácí.
1
Hráči základních jedenáctek už se formují do svých rozestavení, zápas za malý okamžik startuje!

Eintracht Frankfurt: Trapp – Ignjovski, Soares de Oliveira, Russ, Djakpa – Lanig, Hasebe – Valdez, Inui, Piazón – Seferović.
Náhradníci: Wiedwald – Zambrano, Oczipka, Madlung, Chandler, Meier, Flum.

SC Freiburg: Sorg – Bürki, Krmaš, Kempf, Günter – Schmid, Schuster, Darida, Frantz – Mehmedi, Guédé.
Náhradníci: Mielitz – Mitrović, Philipp, Höfler, Klaus, Kerk, Freis..
Zápasem Vás provede Tomáš Pavlík, na jehož Twitter můžete směřovat případné dotazy.

Duel mezi Frankfurtem a Freiburgem dostal na starost německý sudí Florian Meyer, jemuž budou na čarách pomáhat jeho krajané Frank Willenborg a Christoph Bornhorst. Jako čtvrtý sudí byl nominován Wolfgang Walz.

Dnešní utkání se odehraje v Commerzbank-Areně, která pojme více než 52 tisíc diváků. Domovský stánek Frankfurtu byl i jedním z dějišť světového fotbalového šampionátu 2006. Kvůli tomu byl o rok dříve moderně zrekonstruován.
SC Freiburg

Freiburg na rozdíl od svého dnešního soupeře během přípravy nezaznamenal ani jednu prohru. Dvakrát vyhrál, dvakrát remizoval + se dostal do dalšího kola německého poháru přes Trier. Asi není potřeba dodávat, že za tento klub válí i dvojice Čechů Václav Darida a Pavel Krmaš. Zejména prvně jmenovaného bychom dnes mohli vidět už od první minuty.
Eintracht Frankfurt

Frankfurt odehrál v přípravném období čtyři utkání a v polovině z nich dokázal zvítězit. Jedním z týmů, které Eintracht dokázal porazit, byl navíc Inter Milán. V generálce na ligu pak v německém poháru nebo v DFB Pokal, chcete-li, porazil 2:0 druholigovou Viktorii Berlín. Všichni doufáme, že trenér dnes domácího celku Thomas Schaaf nasadí do základní sestavy českého útočníka Václava Kadlece.
Hezké sobotní odpoledne, vítám všechny fanoušky kvalitního fotbalu u sledování on-line přenosu z prvního kola německé Bundesligy! Zde se zaměříme na utkání Eintracht Frankfurt – SC Freiburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.