To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu.
Po velmi zajímavém druhém poločase nakonec končí zápas nerozhodně 2:2 a domácí si po návratu do Bundesligy připisují premiérový bod mezi německou elitou. Darmstadt byl většinu zápasu o něco lepší a možná by si zasloužil vyhrát, ale domácí příznivci rozhodně nemohou být zklamaní, jelikož viděli opravdu dobré utkání.
90+3
90+2
Domácí, hnáni výbornými fanoušky, se ještě snaží založit útočnou akci.
90
Rozhodčí nastavuje dvě minuty, které ještě mají oba týmy na to, aby strhly vítězství na svou stranu.
87
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Dominik Stroh-Engel, přichází Sandro Wagner.
85
Rohový kop Hannoveru neznamenal žádné ohrožení pro domácí obranu.
83
Domácí si vytvořili nebezpečný protiútok, na jehož konci však byl Hellerův nepřesný centr, který měl směřovat na volného Rosenthala.
81
Obrovská šance domácích! Sulu přistrčil po rohovém kopu míč hlavou na Stroh-Engela, který poté hlavičkoval do břevna Zieglerovy brány.
80
Domácí jsou teď rozhodně aktivnější. Na Darmstadtu je nyní znát snaha dotáhnout premiéru do vítězného konce.
79
Žlutou kartu dostává Artur Sobiech (Hannover 96).
77
Další střelecký pokus domácích tentokrát bez potíží zneškodnil brankář Ziegler.
76
Gondorf zkusil vystřelit z hranice šestnáctky, ale míč prolétl jen vedle brány Hannoveru.
75
Domácí fanoušci neúnavně podporují své oblíbence a na stadionu panuje skutečně výborná atmosféra. Uvidíme, co nám přinese poslední čtvrthodina zápasu.
74
Sané se provinil útočným faulem, takže balónu se ujme Darmstadt.
73
Hosté budou zahrávat rohový kop.
73
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Mevlüt Erdinç, přichází Artur Sobiech.
72
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Marco Sailer, přichází Jan Rosenthal.
70
Po centru z pravé strany se ve vápně dostal k hlavičce Sailer, jehož zakončení skvělým zákrokem vytěsnil na tyč brankář Zieler!
69
Hra se v posledních minutách trochu uklidnila, ale čeká nás ještě více než dvacet minut a druhý poločas už nabídl mnoho zajímavého.
66
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Konstantin Rausch, přichází Tobias Kempe.
65
Přetažený rohový kop Hannoveru neznamenal žádné nebezpečí pro domácí obranu.
62
Hannover právě vstřelil branku!
Domácí kapitán AYTAÇ SULU nezažívá zrovna šťastné utkání! Před třemi minutami měl na svědomí penaltový faul, po němž se sice hosté neprosadili, ale o tři minuty později si na své konto připisuje vlastní gól. Hosté zahrávali nebezpečnou standardku a centr na zadní tyč trefil právě domácího kapitána, od něhož se odrazil "neomylně" do brány Darmstadtu.
59
Pokutového kopu se ujal faulovaný Erdinç, který totálně selhal a jeho slabou přízemní střelu Mathenia bez potíží likviduje!
59
Žlutou kartu dostává Aytaç Sulu (SV Darmstadt 98).
59
Byla nařízena penalta pro hostující tým!
57
Darmstadtu rozhodně psychicky prospěla rychlá odpověď na vyrovnávací branku. Domácí hráči se teď sebevědomě tlačí do útoku.
54
Darmstadt právě vstřelil branku!
Nerozhodný stav vydržel pouze šest minut a domácí jsou zpátky ve vedení! Albornoz předvedl obrovskou hrubku, když ztratil míč v pozici posledního hráče a MARCEL HELLER šel zničehonic s míčem sám na Zielera, kterého si položil a s přispěním tyče trefil z úhlu odkrytou bránu.
53
Prudký centr do vápna vypadal nebezpečně, ale jeden z domácích hráčů se provinil útočným faulem, což neuniklo pozornosti rozhodčího.
52
Domácí budou zahrávat rohový kop.
48
Je vyrovnáno! Karaman našel krásnou kolmicí nabíhajícího Erdinçe, který vzápětí poslal zprava přízemní míč před bránu, kam si naběhl CHARLISON BENSCHOP, jehož přízemní střela prolétla mezi nohama brankáře Mathenii do brány.
47
Heller se na pravé straně uvolnil s míčem a přihrál do vápna na Rausche, který zkoušel ihned pálit, ale trefil pouze bránícího hráče.
46
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Felix Klaus, přichází Charlison Benschop.
46
Hrdinou prvního poločasu je domácí Marcel Heller, který se ve 31. minutě prosadil z rychlého protiútoku a vstřelil tak první branku Darmstadtu po návratu do Bundesligy. Žádný další gól nám první poločas nenabídl, takže ligový nováček vede po první půli na Hannoverem 1:0. Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
45+2
45+2
Centrovaný míč našel pouze jednoho z bránících hráčů.
45+1
Domácí získali příležitost v podobě rohového kopu.
45
V prvním poločase se budou nastavovat dvě minuty.
43
Sané se po ošetření vrátil na trávník a hra může pokračovat.
41
Hostující Sané je ošetřován na trávníku a hra je pro tuto chvíli přerušena.
39
Domácí měli k dispozici standardní situaci, ale obrana Hannoveru odvrátila centrovaný míč pryč ze šestnáctky.
37
Jenže po nepřesné přihrávce končí míč v zámezí a odkopávat od brány bude brankář Mathenia.
36
Hannover se však nyní bez potíží ubránil a nyní se pro změnu Die Roten snaží dobývat šestnáctku domácího týmu.
35
Žlutou kartu dostává Marcelo (Hannover 96).
34
Domácí jsou povzbuzeni úvodní brankou a drží míč na útočné polovině.
31
Domácí se dostali do rychlého protiútoku a k hostující bráně dokonce uháněli v jednu chvíli v přečíslení tří na jednoho, míč táhl MARCEL HELLER, který nakonec nevolil přihrávku, ale zásekávačkou se zbavil bránícího hráče a jeho technická střela na zadní tyč se od břevna odrazila do brány za bezmocného Zielera. V Darmstadtu teď panuje skutečné fotbalové nadšení!
30
Další rohový kop pro Hannover. Obrana Darmstadtu je teď v permanentní pohotovosti.
28
Na rohový kop Hannoveru si naběhl Karaman, který trefil břevno domácí brány! Branková technologie vzápětí potvrdila, že míč se od břevna ani na chvíli nedostal za brankovou čáru.
28
Albornoz vybojoval pro Hannover rohový kop, který se nyní sám chystá rozehrát.
26
Po autovém vhazování utekl domácím míč do zámezí a odkopávat bude brankář Hannoveru.
25
Zieler se dostal k odraženému balónu a nepustil domácí do zakončení.
25
Hosté uháněli po levé straně hřiště do rychlého protiútoku, ale Heller se skvěle vrátil a čistě vybojoval míč, za což sklidil aplaus zaplněných tribun.
24
Domácí po rohu nezahrozili, ale v útoku zůstanou, neboť byl v jejich prospěch odpískán přímý kop.
23
Schmiedebach srazil centrovaný míč do zámezí a následuje rohový kop pro domácí tým.
22
Jeden z hostujících hráčů se dostal na hranici šestnáctky ke střele, ale slabý přízemní pokus nemohl Matheniu ohrozit.
21
Sané fauloval u postranní čáry Sailera, takže u míče zůstanou hráči Darmstadtu.
19
Rausch se při napadání srazil s hostujícím brankářem a zdá se, že se lehce zranil, ale po rychlém ošetření se již hlásí o návrat na hřiště.
18
K centrovanému míči se opět snažil dostat Marcelo, ale obrana domácího týmu zapracovala dobře.
17
Hosté budou zahrávat z pravé strany hřiště přímý kop a zcela jistě se dočkáme centru do šestnáctky Darmstadtu.
16
Domácí se v posledních minutách osmělují a nyní jsou na hřišti aktivnějším týmem.
15
Tentokrát už byl Hellerův centr z levé strany přesnější a k hlavičce se dostal Sailer, který však poslal míč příliš vysoko.
13
Heller (DAM) nabral s míčem rychlost na levé straně a z rohu hřiště chtěl centrovat do šestnáctky, jenže nepřesný balón letěl pouze do zámezí.
12
Sulu poslal z vlastní poloviny dlouhý vysoký balón, který nakonec doletěl až do rukou brankáře Zielera.
11
Darmstadt měl k dispozici rohový kop, ale prudký centr nenašel v pokutovém území nikoho z hráčů v modrém.
10
V prvních deseti minutách jsme se výraznější gólové šance nedočkali. Zejména domácí přistupují k zápasu v úvodních minutách velmi opatrně.
9
Erdinç si teď u rohového praporku pomohl faulem při souboji s bránícím hráčem a rozehrávat bude Darmstadt.
8
Svůj první přímý kop na útočné polovině měli nyní k dispozici domácí, ale obrana Hannoveru si s centrovaným míčem poradila.
7
Nepřesná přihrávka z kopačky hostujícího hráče končí v zámezí a následovat bude odkop brankáře Mathenii.
6
Hosté zahrávali přímý kop, který opět směřoval na Marcela, jehož však tentokrát nepustil k míči jeden z bránících hráčů, který odhlavičkoval balón pryč z vápna.
5
Jungwirth se na pravé straně snažil uvolnit Hellera, ale jeho přihrávka za obranu byla příliš dlouhá a míče se zmocnil hostující gólman.
4
Po hřišti teď poletovalo několik žlutých nafukovacích balónků, ale rozhodčí nepřerušili hru.
3
Záhy po rozehrání rohu se hosté provinili útočným faulem, takže míč připadá hráčům Darmstadtu.
2
Centrovaný míč našel ve vápně hlavu Marcela, jehož zakončení musel přizvednout nad břevno brankář Mathenia, takže následuje rohový kop.
1
Prib byl faulován při snaze o kolmou přihrávku do vápna a Hannover bude mít k dispozici přímý kop na útočné polovině.
1

SV Darmstadt 98: Mathenia – Jungwirth, Sulu (C), Caldirola, Holland – Heller, Niemeyer, Gondorf, Rausch – Sailer – Stroh-Engel.
Náhradníci: Platins – Vrančić, Garics, Kempe, Rosenthal, Wagner, Gorka.

Hannover 96: Zieler – Sorg, Marcelo, Schulz (C), Albornoz – Schmiedebach, Sané – Klaus, Karaman, Prib – Erdinç.
Náhradníci: Tschauner – Sakaj, Sobiech, Andreasen, Saint-Maximin, Felipe, Benschop.

Rozhodčí: F. Brych – M. Borsch, S. Lupp.
V prvním kole německé Bundesligy se domácím zápasem s Hannoverem vrací po dlouhých 33 letech mezi elitu klub SV Darmstadt, který hrál ještě před dvěma lety až třetí ligu. Skromný celek bude zejména na úvod sezony velkou neznámou a dá se očekávat, že do prvního kola vstoupí s velký elánem. Soupeřem Darmstadtu bude Hannover, kterému se loňská sezona vůbec nevydařila a byl dokonce v sestupovém ohrožení. Tomu by se Die Roten letos rádi vyhnuli a na hřišti ligového nováčka budou mít rozhodně za cíl předvést povedený vstup do sezony. Zda se jim to podaří, můžete sledovat od 15:30 prostřednictvím našeho textového online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.