Mainz - Mgladbach | ONLINE | 1.4.2018 18:00 | Bundesliga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Bundesliga - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Mgladbach - 1. dubna 2018   18:00

Ukončeno
Mainz
Mainz
0:0
(0:0)
Mgladbach
Mgladbach
Mainz
Sestavy:
Adler – Hack, Gbamin, Bell – Donati, Latza, Serdar (85. Holtmann), Brosinski – Öztunali (76. Quaison), Berggreen (90+2. Ujah), De Blasis.
Náhradníci:
F. Müller – Balogun, N. de Jong, Holtmann, Maxim, Quaison, Ujah.
Rozhodčí
Grafe – Kleve, Sinn
OPEL ARENA, Mohuč
Mgladbach
Sestavy:
Sommer – Elvedi (72. Mayer), Ginter, Vestergaard, Wendt – Herrmann, Cuisance (86. J. Hofmann), Kramer, T. Hazard – Stindl, Raffael (64. Drmić).
Náhradníci:
Sippel – Bénes, Drmić, Egbo, J. Hofmann, Mayer.

SESTŘIH: Mohuč - Mönchengladbach 0:0. Domácí se neprosadili a dál se topí v sestupových vodách

Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:7.
Je konec! Mohuč nakonec s Mönchengladbachem vybojovala bezbrankovou remízu. Dnešní utkání nepřineslo zrovna pohledný fotbal! Hosté byli sice aktivnější, ale nedokázali si vypracovat vyloženou šanci. Na druhé straně mohl rozjáset trápící se Mohuč rohový kop. Po něm jeden z domácích hráčů zakončil do břevna a míč se od horní tyče odrazil před brankovou čáru! V závěru se do útoku tlačila Borussia, ale obrana Mohuče těžké chvíle ustála a vyválčila bod.
90+4'
Konec zápasu.
90+3'
Až nyní přichází první žlutá karta dnešního utkání! Za ostrý faul ji vidí Kramer.
90+2'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Emil Berggreen, přichází Anthony Ujah.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Borussia se hnala do otevřené obrany Mohuče. Drmič centroval z pravé strany, ale pobídka se mu vůbec nepovedla a domácí zadák srazil míč do autu.
89'
Thorgan Hazard odcentroval od rohového praporku. Za jeho pobídkou se hnal Herrmann, ale v souboji s Hackem neměl šanci na úspěch.
88'
René Adler musel zasahovat. Patrick Herrmann totiž centroval z pravé strany a domácí brankář si před rozběhnutým Hazardem došel pro centr.
87'
Giulio Donati vhazoval na vlastní polovině, ale dlouho se mu nelíbilo postavení jeho spoluhráčů. Mohuč potřebuje hrát na opačné straně hřiště.
86'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Mickaël Cuisance, přichází Jonas Hofmann.
85'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Suat Serdar, přichází Gerrit Holtmann.
84'
Hra je přerušena! Na trávníku nyní zůstává ležet hostující Matthias Ginter, který si podle všeho ublížil v hlavičkovém souboji se stoperem Gbaminem.
83'
Danny Latza diriguje rozehrávku domácích na polovině Borussie. Fotbalisté v červeném se po delší době přiblížili k pokutového území, jenže zatím je to bez zakončení.
82'
Oscar Wendt je po přestávce nesmírně aktivní. Dalším dlouhým sprintem se přihlásil o přihrávku na levou stranu, jenže už neměl sílu na odcentrování.
81'
Oscar Wendt se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho přízemní střela postrádala potřebnou přesnost. Borussia se musí snažit nadále.
80'
Thorgan Hazard tentokrát centroval z pravého křídla, jenže jeho prudký centr byl předem odsouzen k neúspěchu. Pozorná obrana znovu zasáhla.
79'
Daniel Brosinski si naběhl na prudkou přihrávku do pokutového území. Na poslední chvíli se mu obránce položil pod nohy a špičkou kopačky zakopl míč do autu.
78'
Oscar Wendt centrem bez přípravy hledal rozběhnutého spoluhráče. Thorgan Hazard spěchal za jeho pobídkou, jenže na vysoký centr nedosáhl.
77'
Emil Berggreen se na polovině hrací plochy pustil do hlavičkového souboje s důrazným Herrmannem, ale hostující hráč byl mnohem důraznější.
76'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Robin Quaison.
75'
Wendt se tentokrát dostal k přetaženému centru, ale v pádu jej nedokázal usměrnit mezi tři tyče. Jeho zakončení prosvištělo nad břevnem.
74'
Oscar Wendt z levé strany pokutového území odcentroval na malé vápno, kde číhali hned dva hráči v černém, ale stoper Gbamin teď drží domácí defenzívu.
73'
Borussia zahrávala rohový kop. Nadýchaný centr se snesl na zadní tyč, kde číhal Hermann, ale domácí zadák Jean-Philippe Gbamin před ním pizvedl míč do bezpečí.
72'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Nico Elvedi, přichází Florian Mayer.
71'
Oscar Wendt vhazoval v blízkosti rohového praporku. O míč se následně strhla velká mela, jenže úspěšnější byli zadáci v červeném, kteří míč odkopli do bezpečí.
70'
Thorgan Hazard sice ve sprinterském souboji předběhl Stefana Bella, ale domácí zadák včasným skluzem zakopl míč do zámezí. Hosté budou jen vhazovat.
69'
René Adler musel vyrazit ven z branky! Domácí zadáci se totiž úplně nepohodli při kombinaci v zadních řadách a málem darovali balón dotírajícímu soupeři.
68'
Oscar Wendt si při předchozím souboji přivodil nějaké zranění a drží se za levé rameno. Uvidíme, zda bude po krátkém ošetření schopen nadále pokračovat.
67'
Hosté měli z pekla štěstí! Po rohovém kopu se jeden z domácích hlavičkářů dostal do zakončení a trefil břevno. Od horní tyče se míč odrazil dolů, ale neštěstí pro hosty dopadl před brankovou čáru!
66'
Právě belgický fotbalista se sám zhostil rozehrávky přímého kopu. Pokus o překvapení obrany mu ale vůbec nevyšel a nadýchaný centr zastavil obránce.
65'
Thorgan Hazard si udělal prostor v blízkosti pokutového území a nechal se chytře faulovat. Hazard vybojoval pro Borussii zajímavou možnost.
64'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Josip Drmić.
63'
Giulio Donati se štěstím udržel míč na hrací ploše a okamžitě rozehrál na Serdara. Domácí fotbalista však pokazil následnou přihrávku mezi zadáky.
62'
Lars Stindl se na hranici pokutového území natahoval po odraženém balónu, ale při zakončení se podklouzl a poroučel se k zemi. Domácí obrana se s přehledem ubránila.
61'
Giulio Donati hecuje domácí fotbalisty k větší aktivitě. Mohuč je stále na pozici, která znamená účast v baráži. Domácí nyní potřebují každý bod!
60'
Také Borussia nyní zahrávala rohový kop, jenže vysoký centr přiletěl jen na malé vápno, kam si pro balón bez větších problémů došel brankář René Adler.
59'
Oscar Wendt vyvezl míč po levé straně, krásnou přihrávkou našel Hazarda, jenže jeho centr před branku ve skluzu odkopl Daniel Brosinski.
58'
Domácí celek zahrával přímý kop z blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal Jean-Philippe Gbamin, ale jeho pokus skončil v Sommerových rukavicích.
57'
Nico Elvedi rozehrál přihrávkou na Patricka Hermanna. Druhý jmenovaný kolem sebe měl hned několik fotbalistů v černém a přišel o míč.
56'
Giulio Donati si na druhé straně udělal prostor ke střele, avšak jeho pokus levou nohou prosvištěl kolem přední tyčky.
55'
Christoph Kramer dotíral na Latzu a získal míč pro hosty. Patrick Herrmann si ihned řekl o pobídku za obranu, jenže domácí defenzíva odvrátila hrozící nebezpečí.
54'
Alexander Hack kolem sebe neměl volného spoluhráče, a proto se rozhodl pro zakončení. Jeho dělovka levou nohou proletěla vysoko nad břevnem.
53'
Oscar Wendt vybojoval pro hostující celek vhazování na vlastní polovině. Následně se pokusil najít Hermanna, který si míč zpracoval a dokázal se otočit kolem obránce.
52'
Levin Öztunali zkusil štěstí střelou z úctyhodné vzdálenosti. Jeho pokus levou nohou prosvištěl vysoko nad břevnem a skončil mezi diváky na tribuně.
51'
Thorgan Hazard se snažil procedit přihrávku do pokutového území, jenže belgický obránce vymyslel přihrávku, na kterou bez problémů dosáhli obránci.
50'
Po dalším centru od rohového praporku se do zakončení dostal Danny Latza, jenže jeho zakončení zády k brance prosvištělo vysoko nad břevnem.
49'
Pablo De Blasis si na hranici pokutového území připravil míč ke střele a prověřil pozornost hostujícího brankáře. Yann Sommer jeho dělovku vyrazil na roh.
48'
Domácí celek zahrával rohový kop. Prudký centr od rohového praporku se snesl na malé vápno, kde s naprostým přehledem zasáhl obránce Jannik Vestergaard.
47'
Borussia do druhého poločasu změnila rozestavení. Hostující celek hraje pouze s trojicí obránců. Uvidíme, zda se jejich efektivita směrem vpřed zvýší.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Borussia se ihned vydala do útoku. Za vysokou přihrávkou sprintoval Stindl, ale Hack se stačil vrátit.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně opatrný fotbal! Ani jeden z celků se zrovna netlačil do útoku. O něco aktivnější byla hostující Borussia, která si vypracovala jedinou šanci prvního poločasu. Po deseti minutách hry střílel z hranice pokutového území Raffael, ale jeho střela proskákala kolem vzdálenější tyče. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45'
První poločas skončil.
45'
Mickaël Cuisance se na pravé straně utopil v moři vlastních kliček. Hostující fotbalista si chtěl obhodit Donatiho, ale patičkou se zahnal do zámezí.
44'
Nico Elvedi u postranní čáry skvěle přistoupil k Latzovi a jeho prudkou přihávku srazil špičkou kopačky do zámezí. Domácí Mohuč bude vhazovat.
43'
Yann Sommer musel po dlouhé době zasahovat! Levin Öztunali si na hranici pokutového území přehodil míč na levačku, jenže slabou střelou daroval Sommerovi snadný zákrok.
42'
Christoph Kramer oslovil krásnou přihrávkou Patrick Herrmanna, který okamžitě centroval na malé vápno, ale před Raffaelem zasáhl Jean-Philippe Gbamin.
41'
Thorgan Hazard se tentokrát kolem Hacka prohnal, jenže podle hlavního arbitra si v souboji pomohl zatažením soupeře za dres a fauloval.
40'
Yann Sommer přečetl vysoký centr z pravé strany hrací plochy, vyrazil mezi hlavičkáře v červených dresech a schoval vysoký míč do rukavic.
39'
Thorgan Hazard sprintoval za odraženým míčem na levé křídlo. Belgický fotbalista se snažil zmařit domácí rozehrávku, ale Hack byl dostatečně rychlý.
38'
Borussia z rohového kopu nedokázala zahrozit. Vysoký centr přiletěl na přední tyč, kde hlídkoval připravený obránce Alexander Hack, jež balón odhlavičkoval do bezpečí.
37'
Oscar Wendt si v pokutovém území zpracoval přetažený centr z pravé strany, jenže z ostrého úhlu už nedokázal zakončit a jeho centr srazila domácí obrana na roh.
36'
Daniel Brosinski zasprintoval na polovině hrací plochy a včasným skluzem zastavil přihrávku na osamoceného Hermanna. Borussia bude vhazovat.
35'
Daniel Brosinski utajenou přihrávkou vybídl k odcentrování Latzu, který ihned vymyslel pobídku do pokutového území, ale zasáhl jen zadáka v černém.
34'
Patrick Herrmann táhl akci hostujícího celku po pravém křídle. Hostující rychlík vyslal zpětnou přihrávku na hranici pokutového území, ale vracející se obránce včas zasáhl.
33'
Oscar Wendt se z hranice pokutového území položil do odraženého balónu a snažil se ohrozit domácí svatyni. Do jeho rány se postavil Levin Öztunali a zády střelu zablokoval.
32'
Pablo De Blasis chtěl rozehrávkou z vlastní poloviny urychlit přechod Mohuče do útoku. Domácí fotbalista ale rozehrál nepřesně a odevzdal míč soupeři.
31'
Raffael upadl v souboji na polovině hrací plochy. Rozhodčí si v důrazném souboji všiml nedovoleného zákroku a odpískal rozehrávku pro Mohuč.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme velmi opatrný fotbal. Na trávníku v první půli dominují obě defenzívy. O něco aktivnější jsou ale hosté.
29'
Raffael na polovině hrací plochy poslal prudkou přihrávku na rozběhnutého Stindla, ale druhý útočník hostujícího celku zaostal za Gbaminem.
28'
Borussia chtěla přejít přes střed hrací plochy rychlou kombinací na jeden dotek, ale Thorgan Hazard nedosáhl na prudkou přihrávku a míč mu utekl do autu.
27'
Yann Sommer nakopl míč na polovinu soupeře, kde v hlavičkovém souboji uspěl Patrick Herrmann, ale balón se od jeho hlavy odrazil k obráncům.
26'
Patrick Herrmann se tlačil do pokutového území. Rychlou kličkou ze sebe setřásl důrazného Serdara, ale poté si míč ukopl až k brankové čáře.
25'
Suat Serdar prošel na hrnaici pokutového území kolem dvou zadáků Borussie, ale podle hlavního arbitra se v souboji dopustil zatažení soupeře za dres.
24'
Adler je v posledních minutách v hlavní roli. Tentokrát domácí brankář vyslal dlouhý nákop na polovinu soupeře, ale útočník Emil Berggreen stál v ofsajdu.
23'
René Adler musel znovu do akce. Tentokrát vyběhl až na hranici pokutového území, odkud s naprostým přehledem roztáhl hru na levé křídlo.
22'
Danny Latza poněkolikáté v utkání táhl akci domácího celku po křídle. Do cesty se mu postavil Mickaël Cuisance a domácí zadák si raději pomohl zpětnou přihrávkou.
21'
Raffael dotíral na rozehrávku domácího celku. Brankář René Adler musel vyrazit až na malé vápno, odkud míč před rychlonohým soupeřem odkopl.
20'
Lars Stindl se hnal vpřed po levém křídle. Do cesty se mu těsně před odcentrováním postavil Daniel Brosinski, od kterého se balón odrazil do autu.
19'
Patrick Herrmann fauloval na polovině hrací plochy. Domácí fanoušci se dožadovali karetního trestu, ale rozhodčí vše vyřešil důraznou domluvou.
18'
Obrana hostujícího celku musela řešit další ošemetnou situaci. Centr z levé strany nejprve hlavou odvrátil Jannik Vestergaard a s následnou střelou si poradil Sommer.
17'
Danny Latza z pravé strany odcentroval do pokutového území. Do zakončení se hnal Emil Berggreen, ale míč před ním skočil a obránce Borussie stačil zasáhnout.
16'
Levin Öztunali sprintoval za krásnou přihrávkou na hranici pokutového území. Místo zakončení si chtěl míč přehodit na levačku a vracející se obránce mu balón ukopl do bezpečí.
15'
Hostující obránci zapojili do rozehrávky také brankáře Sommera. Nikdo z domácích hráčů jejich postupnou kombinaci zatím neatakuje.
14'
Raffael kouzlil na levé straně pokutového území. Levou nohou se pokusil odcentrovat před branku domácího celku, jenže obránce Jean-Philippe Gbamin stačil zasáhnout.
13'
Zadáci Mohuče kombinují na polovině hrací plochy a vyčkávají na skulinku v defenzívě soupeře. Fotbalisté v černých dresech se však skvěle pohybují.
12'
Christoph Kramer byl faulován na polovině hrací plochy a drží se za záda. Hostující obránce však vypadá, že bude schopen pokračovat ve hře.
11'
První obrovská šance dnešního utkání! Raffael si na hranici pokutového území připravil míč k zakončení, ale střela pravačkou mu nesedla a míč proskákal kolem zadní tyče!
10'
Pablo De Blasis dotíral na statickou rozehrávku hostů na jejich polovině. Malý fotbalista Mohuče dostal pod tlak Gintera, ale o balón jej nepřipravil.
9'
Pablo De Blasis si na levém křídle rychlou zasekávačkou udělal prostor k odcentrování do pokutového území, ale jeho nadýchanou pobídku odvrátil hned první obránce.
8'
Na vysokou přihrávku za obranu domácího celku si naběhl Thorgan Hazard, nicméně bratr slavnějšího Edana Hazarda si nepotykal se zpracováním.
7'
Christoph Kramer uklidnil hru hostujícího celku malou domů. Hostující výběr se v úvodních minutách dnešního utkání nikam nežene a hraje velmi trpělivě.
6'
Danny Latza si řekl o přihrávku na levou stranu, ale netroufl si na individuální průnik a raději se otočil a vrátil míč spoluhráčům z defenzivní řady.
5'
Jean-Philippe Gbamin na polovině hrací plochy ostře atakoval Gintera. Hostující stoper po tvrdé strážce zůstává ležet na trávníku a zvedá se jen těžce.
4'
Oscar Wendt si narazil s dobře postaveným Hermannem, jenže druhý jmenovaný mu vrátil příliš vysokou přihrávku a balón proskákal do zámezí.
3'
Pablo De Blasis se hnal za dlouhou přihrávkou na levé křídlo. U rohového praporku svedl souboj s Elvedim, který duel neustál a poroučel se k zemi.
2'
Oscar Wendt si rychlým sprintem po levém křídle řekl o přihrávku do běhu, jenže na skákavou pobídku nedosáhl a balón mu utekl do zámezí.
1'
Domácí celek obstaral výkop do dnešního utkání a okamžitě se vydal do útoku. Vysoký nákop na levé křídlo zastavil dobře postavený obránce Nico Elvedi
1'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Mohuč bude hrát v červeném, zatímco Borussia přijela v černobílých dresech.
Úvodní sestavy:

1. FSV Mohuč 05: Adler – Hack, Gbamin, Bell – Donati, Latza, Serdar, Brosinski – Öztunali, Berggreen, De Blasis.
Náhradníci: F. Müller – Balogun, N. de Jong, Holtmann, Maxim, Quaison, Ujah.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi, Ginter, Vestergaard, Wendt – Herrmann, Cuisance, Kramer, T. Hazard – Stindl, Raffael.
Náhradníci: Sippel – Bénes, Drmić, Egbo, J. Hofmann, Mayer.

Rozhodčí: Grafe – Kleve, Sinn.
1. FSV Mohuč

Domácí Mohuč je na tom ještě hůře. V sedmadvaceti kolech vybojovala jen dvacet pět bodů a zatím je na šestnácté pozici, která znamená účast v baráži o setrvání v Bundeslize. Na předposlední Wolfsburg ztrácí jediný bod a v případě vítězství se může posunout před něj. V minulém kole hrála na půdě Frankfurtu, kde prohrála vysoko 3:0.
Borussia Mönchengladbach

Mönchengladbach zatím prožívá průměrnou sezónu. Po ročnících, kdy se Borussia pohybovala na příčkách zaručující evropské poháry v letošním ročníku nasbírala třicet šest bodů a zatím je jedenáctá. Na evropské poháry už ale ztrácí devět bodů. Před reprezentační přestávkou sehrála doma souboj s Hoffenheimem, který skončil remízou 3:3.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání německé Bundesligy mezi Mohučí a Mönchengladbachem. Výkop je stanoven na 18 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
7. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Mgladbach 7 5 1 1 15:6 16
2. Wolfsburg 7 4 3 0 10:4 15
3. Bayern 7 4 2 1 20:8 14
4. Lipsko 7 4 2 1 15:7 14
5. Freiburg 7 4 2 1 15:7 14
6. Schalke 7 4 2 1 14:7 14
7. Leverkusen 7 4 2 1 12:8 14
8. Dortmund 7 3 3 1 19:11 12
9. Frankfurt 7 3 2 2 11:10 11
10. Hertha Berlin 7 3 1 3 12:12 10
11. Werder 7 2 2 3 12:16 8
12. Hoffenheim 7 2 2 3 6:11 8
13. Mainz 7 2 0 5 7:17 6
14. Augsburg 7 1 2 4 8:19 5
15. Düsseldorf 7 1 1 5 9:14 4
16. Union Berlin 7 1 1 5 6:13 4
17. Köln 7 1 1 5 5:16 4
18. Paderborn 7 0 1 6 9:19 1
Články odjinud