Bundesliga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Wolfsburg - 5. října 2018   20:30

Werder
35' Klaassen  • 86' J. Eggestein (C. Pizarro)
2:0
(1:0)
Werder
Pavlenka – Augustinsson, N. Moisander, Langkamp, Gebre Selassie – Klaassen (89. Möhwald), Bargfrede, M. Eggestein – Kainz (75. C. Pizarro), M. Kruse (C), Osako (83. J. Eggestein).
Plogmann – J. Eggestein, Friedl, Möhwald, C. Pizarro, Rašica, Şahin.
M. Petersen
Weserstadion, Bremen
Wolfsburg
Casteels (C) – William, Knoche, Brooks, Roussillon – Malli (59. Ginczek), Tisserand (85. Rexhbecaj), Arnold – Steffen (78. Błaszczykowski), Weghorst, Brekalo.
Pervan – Błaszczykowski, Gerhardt, Ginczek, Rexhbecaj, Uduokhai, Verhaegh.

To je ode mě vše, na shledanou!
Druhý poločas byl hlavně v režii hostů, kteří si vytvářeli šance a snažili se o vyrovnání. Avšak Pavlenka dnes předvedl dobré zákroky a udržel si tak dnešní nulu! Brémy následně udeřily ke konci zápasu a rozhodly tak o své dnešní výhře. Trenéru domácích vyšlo střídání, neboť na druhé brance se podíleli střídající hráči, přihrával Pizarro a branku střílel Johannes Eggestein.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:13.
90+3'
90+2'
Utkání se již spíše dohrávají a nyní nesledujeme již žádnou útočnou akci. Brémy se již brání na vlastní polovině a vyhlíží konec zápasu.
90+1'
Hosté jsou u míče, ale již ví, že čas jde proti nim a v dnešním zápase již na body nedosáhnou.
90'
Zápas bude ještě nastaven o tři minuty.
89'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Davy Klaassen, přichází Kevin Möhwald.
86'
Werder právě vstřelil branku!
A jejich vyrovnání nyní padá, poté co se prosazují domácí. JOHANNES EGGESTEIN je na hřišti sotva tři minuty a již se prosazuje, kdy z levé strany prostřeluje brankáře a pravděpodobně touto brankou stvrzuje vítězství svého celku v dnešním zápase.
85'
Hostům se pomalu a jistě krátí čas na případné srovnání stavu.
85'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Marcel Tisserand, přichází Elvis Rexhbecaj.
83'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Juja Osako, přichází Johannes Eggestein.
82'
Zato na druhé straně mohly Brémy udeřit podruhé, ale střelu z levé strany vyrazil Koen Casteels, následně obránce uklízí míč na rohový kop.
82'
Brekalo zahrával další rohový kop svého týmu, který nepřinesl nic.
81'
Brekalo chtěl vystřelit, nakonec se vyhnal ze střelecké pozice. Následně střílel po jeho přihrávce jeho spoluhráč a jeho přízemní rána mířila o kousek vedle levé tyče branky, kterou střeží Pavlenka.
80'
A opět Pavlenka v akci, který si vyskočil na vysoký centr a vyráží míč.
80'
Deset minut před koncem zápasu mají možnost hosté udeřit z rohového kopu.
78'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Jakub Błaszczykowski.
78'
Maximilian Eggestein střílel, ale jeho pokus blokuje poblíž stojící obránce.
77'
Brémám se nyní zase daří na krátkou chvíli otupit tlak soupeře a sami se dostávali do slibné šance.
75'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Claudio Pizarro.
74'
Pavlenka je nyní v permanenci a zvládá úspěšně chytit i standardní situaci svého soka.
73'
Pavlenka nyní vyrazil pěknou střelu svého soupeře a klidně už mohlo být srovnáno!
72'
Theodor Gebre Selassie zastavuje nedovoleným zákrokem Arnolda a znemožnil mu tak založit potenciální protiútok.
71'
Arnolds narazil Weghorstovi a ten pálí míč nad branku. Zakončeno a následuje odkop Pavlenky.
70'
Následný protiútok zastavil čistým zákrokem Jérôme Roussillon a ještě se snažil založit zpětný útok svého týmu. To už se mu však tak nepodařilo.
69'
Rohový kop nepřinesl přesný centr a centr na přední tyči odhlavičkoval hráč Brém.
69'
Josip Brekalo se nadějně rozběhl na své levé straně a už to vypadalo, že bude servírovat míč před branku Pavlenky, nakonec je z toho rohový kop.
68'
Zato domácí se dostali na dostřel branky vcelku bez problémů a bez větších problémů Koen Casteels chytá míč do svých rukavic.
67'
Wolfsburg se však nevzdává a opět směřuje své kroky k brance Pavlenky. Jenomže teď ztroskotali na nepřesné přihrávce směrem dopředu.
66'
Na krátkou chvíli se Wolfsburg podíval na polovinu soupeře, záhy je však vytlačen za půlku hřiště.
65'
Nepohledná hra na polovině hřiště a následný faul Arnolda, který zvedá ruce nad hlavu a diví se, že mu byl tento drobný zákrok na soupeře odpískán.
63'
Obránce Brém na poslední chvíli odkopl vysoký míč, na který si již nabíhal soupeř. Nakonec cela situace končí faulem a nedávno střídající Daniel Ginczek už vidí žlutou kartičku.
62'
Ihned po centru je pískáno a hlavní sudí viděl nějaký nedovolený zákrok ze strany domácích.
61'
Brémám se daří otupit tlak svého soka a donutí jej se bránit jejich rohovému kopu.
60'
Po rychlém útoku po levé straně hřiště přišla krátká a nepřesná přihrávka před branku. Brankář hostů bezpečně chytá míč do svých rukavic.
59'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Yunus Malli, přichází Daniel Ginczek.
59'
Philipp Bargfrede je dalším mužem, který se dopouští faulu na straně domácích. Domácí hrají v posledních minutách hodně tvrdě.
57'
Nyní se krátkou dobu hrálo na polovině hřiště, kde se snažil podržet míč domácí celek. Vzápětí se dopouští dalšího drobnějšího nedovoleného zákroku.
55'
Po standardní situaci hostí se u levé tyčky dostával k zakončení John Anthony Brooks, který poslal míč nad branku. Avšak zakončení mu ztěžoval bránící hráč.
54'
Dle očekávání jsou hosté aktivnější a snaží se o další průnik směrem k brankáři domácího celku.
52'
Avšak po další střele ze střední vzdálenosti musel Pavlenka likvidovat tvrdou přízemní ránu.
51'
Standardní situace hostů byla rozehrána na krátko s následným centrem do pokutového území. Avšak brankář nemusel nijak zasahovat.
50'
Hráč Brém najednou neměl na koho rozehrát a z poloviny hřiště byl donucen ke zpětné přihrávce na Pavlenku.
49'
Maximilian Eggestein chtěl až příliš a tak trochu se zamotal do svých kliček a na hranici šestnáctky nakonec neuspěl.
47'
V úvodu druhého poločasu jsou u míče hosté, kteří se budou snažit o rychlé srovnání stavu zápasu.
46'
Druhý poločas začaly obě sestavy beze změn v základních jedenáctkách.
46'
V nastaveném čase jsme již nic zásadního neviděli, kromě žluté karty hostí. Začátek zápasu byl v režii Wolfsburgu, soupeř následně vyrovnal hru a začínal mít více navrch. Avšak co se týče šancí, tak ani jedno mužstvo se nedostávalo do nebezpečných situací před brankou. Brémy však využily jeden dobrý centr z pravé strany, s následným šťastným odrazem míče od obránce a vedou tak po prvním poločase o jednu branku. Pro hosty není rozhodně nic ztraceno.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává William (VfL Wolfsburg).
44'
Maximilian Arnold vyslal ze standardní situace centr, na který si našel cestu Pavlenka, který vyrazil míč.
43'
Žlutou kartu dostává Florian Kainz (Werder Brémy).
42'
Od vedoucí branky mají jednoznačně navrch domácí fotbalisté.
41'
Brankář Wolfsburg taktéž opět v akci a naběhl si mezi hráče a vyrazil míč mimo pokutové území.
40'
Opět Kainz v akci, tentokrát je jeho centr z levé strany nekompromisně odražen na rohový kop.
39'
K pěknému zakončení se dostal Kainz, ale tentokrát míč chytá Koen Casteels bez větších obtíží.
38'
Wolfsburg je notně otřesen a nyní má problémy podržet na delší dobu míč na svých kopačkách. Nyní si nepohlídali ofsajdovou past svého soupeře.
37'
Werder mohl přidat další zásah, ale to by musel využít svůj další rohový kop.
35'
Domácí dokázali vybojovat míč na pravé straně, odkud přišel střílený centr do pokutového území. Míč se následně nešťastně odrazil od obránce hostí a DAVY KLAASSEN ihned z první uklízí nechytatelnou ranou do sítě.
34'
Nyní se však dopouští ztráty míče a brankář hostů bude zahrávat odkop od své branky.
33'
Brémy začínají být o něco více aktivnější na míči a operují na polovině svého soupeře.
31'
Florian Kainz se dostal do zakončení, kdy tečoval střelu svého spoluhráče svou hlavičkou. Míč však míří mimo branku.
31'
Zajímavý centr na druhé straně, kdy míč postupně propadl do pokutového území, naštěstí pro hosty byl u míče dříve obránce a ten ve spolupráci s Casteelsem řeší celou situaci.
30'
Podobná situace i nyní, kdy nepřesně centroval Renato Steffen a zlobí se na své spoluhráče, že si do prostoru nikdo z nich nenabíhal.
29'
Wolfsburg si nyní v útoku příliš nerozuměl a centr do pokutového území jen proletěl pokutovým územím, aniž by jej někdo zpracoval.
28'
Max Kruse napřáhl ke střele, ale Koen Casteels tuto střelu čekal a pohodlně skočil po míči ke své pravé tyči.
28'
Koen Casteels musel vyběhnout až mimo své vyhraněné území a odkopává míč do bezpečí.
27'
Nakonec z celé akce sešlo, protože špatná přihrávka zapříčinila ztrátu míče.
26'
Momentálně sledujeme vyrovnanou hru bez nějakých akcí na jednu či druhou branku. Možná se to změní nyní, kdy se Brémy dostávají do nadějné útočné akce.
24'
Wolfsburg se nyní snaží uklidnit svou hru kombinací na vlastní polovině hřiště.
23'
Brémy měly náznak další zajímavé šance směrem na branku, nakonec se po odrazech míč dostává mimo pokutové území a Wolfsburg zažehnal nebezpečí.
21'
Brémy se nakonec dostaly k zahrávání svého dalšího rohového kopu, ze kterého nám taktéž nezapršelo a na větší šanci zápasu stále čekáme.
20'
Rohový kop nepřinesl nic zásadního, stejně tak protiútok Brém.
19'
Ten nakonec neohrozil Pavlenku, který si však bude muset dávat pozor na další rohový pokus hostí.
19'
Další faul Brém a do šestnáctky bude mířit centr ze střední vzdálenosti.
18'
A po něm se musel Pavlenka natahovat k zemi, aby zachytil nepříjemný přízemní centr z pravé strany.
18'
Ani následný pokus z pravé strany nebyl úspěšný a hosté spěchají s protiútokem.
17'
Domácí se pohybovali v blízkosti branky soupeře, avšak tentokrát se jim nepodařilo ji ohrozit.
16'
Po centru se k hlavičce dostal John Anthony Brooks, ale poslal ji mimo tři tyče Pavlenky.
15'
Renato Steffen byl faulován a standardní situace pro soupeře.
15'
Po něm musel Koen Casteels vyrážet tvrdou ránu, která mířila doprostřed jeho branky.
14'
O chvilku později už se dostávají na dostřel branky soupeře a po centru z levé strany hlavičkoval obránce míč do zázemí a to znamená první roh pro celek z Brém.
13'
Brémy se nyní snažily kombinací dostat na polovinu soupeře, ale zatím se jim to nedaří.
12'
Hosté se dostali do první vážnější šance, kdy přízemní centr se tak nějak odrazil od hráče před brankou a míč skončil na pravé tyčce a Pavlenka byl překvapen daným odrazem míče.
11'
Střela z hranice šestnáctky se nedostala k brance, protože míč byl blokován obráncem.
10'
Oba celky se v úvodu zápasu potýkají s nepřesností přihrávky. Tím vázne i kombinace a sledujeme spíše takovou nakopávanou z jedné strany na druhou.
8'
Robin Knoche nebyl faulován, i když skluz protihráče vypadal hrozivě, dle rozhodčího hráč trefil dříve míč.
8'
Florian Kainz vyslal poměrně dobrý centr, který mířil na nabíhajícího spoluhráče na pravé straně. Koen Casteels si však míč pohlídal a chytá jej ve vzduchu.
7'
Posléze přišla střela na branku, ale pro Pavlenku to nebyl nikterak těžký zákrok.
6'
Centr po rohovém kopu neoslovil nikoho v bílém dresu a míč prosvištěl pokutovým územím.
5'
V úvodu zápasu jsou na tom lépe hosté, kteří si vybojovali svůj první rohový kop tohoto zápasu.
4'
Hosté udělali další chybu ve své rozehrávce a umožnili soupeři protiútok, s nímž nenaložili dle svých představ.
3'
Yunus Malli s míčem běžel téměř z vlastní poloviny, ale jeho přihrávka před branku již nebyla tak dobrá a míč končí v zázemí.
2'
Pod tlakem musel jeden z hráčů domácích přihrávat na svého brankáře a ten rozehrává na svého dalšího spoluhráče v poli.
1'
K prvnímu delšímu kontaktu s míčem se dostali hosté. Ti kombinují společně se svým brankářem na vlastní polovině.
1'

Werder Brémy: Pavlenka – Augustinsson, N. Moisander, Langkamp, Gebre Selassie – Klaassen, Bargfrede, M. Eggestein – Kainz, M. Kruse (C), Osako.
Náhradníci: Plogmann – J. Eggestein, Friedl, Möhwald, C. Pizarro, Rašica, Şahin.

VfL Wolfsburg: Casteels (C) – William, Knoche, Brooks, Roussillon – Malli, Tisserand, Arnold – Steffen, Weghorst, Brekalo.
Náhradníci: Pervan – Błaszczykowski, Gerhardt, Ginczek, Rexhbecaj, Uduokhai, Verhaegh.

Rozhodčí: M. Petersen.
Werder Brémy
V tabulce jim patří páté místo s jedenácti body. Minulý zápas prohrály na hřišti Stuttgartu 2:1. Brémy na svém hřišti doposud ještě neprohrály, kdy mají po třech zápasech bilanci 1-2-0 se skóre 5:3. Brémy zatím táhnou M. Eggestein a M. Kruse, kteří se podepsali po dvou brankách, z dosavadních jedenácti vstřelených branek.
VfL Wolfsburg
Hosté si v minulém utkání připsali druhou remízu v řadě za sebou. Tentokrát remizovali 2:2 s Monchengladbachem. Wolfsburg bude hrát své třetí utkání na hřišti soupeře a doposud pokaždé bral body. V prvním zápase si poradil 3:1 s Leverkusenem, následně remizoval 0:0 s Mohučí. Mezi nejlepší střelce týmů jsou tři hráči, kteří dali shodně po dvou brankách – W. Weghorst, A. Mehmedi a R. Steffen.
V posledních pěti vzájemných utkání hrály Brémy se svým dnešním soupeřem celkem třikrát doma a pokaždé slavily vítězství. Bude tomu i po dnešním zápase?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.