Bundesliga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Mainz - 21. března 2021   13:30

Hoffenheim
39' Bebou (Richards)
1:2
(1:2)
Mainz
1' Glatzel   • 41' Kohr  (Boëtius)
Hoffenheim
Baumann – Vogt, Grillitsch, Richards (76. Rutter) – Kadeřábek, Rudy (64. Dabbur), Samassékou (76. S. Posch), John (64. Skov) – Baumgartner – Bebou, Kramarić.
Fritz – Kempter, Pelgrim
PreZero Arena
Mainz
Zentner – St. Juste, Bell, Niakhaté – D. da Costa (20. Brosinski), Barreiro, Kohr, Mwene – Burkardt (65. Quaison), Boëtius (82. Stöger) – Glatzel (65. Onisiwo).

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí překvapivým vítězstvím Mohuče, která svého soupeře porazila výsledkem 2:1. Druhý poločas nám znovu nabídl hodně vyrovnanou podívanou. Hoffenheim měl sice územní převahu, avšak většinu času narážel na pozornou obranu soupeře. Mohuč byla navíc směrem dopředu nebezpečnější, při troše štěstí klidně mohla přidat třetí a rozhodující branku. To se jí nakonec nepovedlo, přesto se jí povedlo své hubené vedení udržet až do konce.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 6:9. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:12.
90+4'
90+3'
Jsme za polovinou nastaveného času. FSV Mohuč hraje v závěru zápasu velice zkušeně, svého soupeře totiž drží daleko od pokutového území
90+1'
Nedovoleným způsobem si před malým momentem pomáhal domácí Dabbur, který nakonec poslal k zemi Brosinskiho a hosté tak zahrávají volný kop.
90'
Nastavují se čtyři minuty
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Mohuč stále vede o jednu branku, přesto ještě musíme počítat s nastaveným časem.
87'
Hoffenheim zahrával rohový kop z pravé strany, ke kterému se postavil Skov. Jeho nabídka směřovala na přední tyč, kde Daburr zakončoval nad branku.
85'
Do útočnou polovinu poté vyrazil také Kramarić, který si ale předkopl míč daleko od své nohy, čehož okamžitě dokázal využít pozorný protihráč.
84'
Brosinski poté zahrával rohový kop, který byl prodloužen k zadní tyči. Tam měl před sebou prázdnou branku St. Juste, který jí překvapivě netrefil.
83'
Za obranu si poté seběhl hostující Quaison, který se mohl stát hrdinou zápasu. Své zakončen36í cpal k zadní tyči, kam se natáhl také Baumann.
82'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Paul Boëtius, přichází Kevin Stöger.
81'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Hoffenheim se sice snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, stále však naráží na obranu.
80'
Obrannou povinnost si poté dokázal splnit také hostující St. Juste, který za sebe nepustil Skova. V krátkém časovém sledu si dalším faulem pomohl Grillitsch.
79'
Hoffenheim pokračoval v kombinaci, do které se zapojil také Kadeřábek. Český obránce to zkoušel pasem k hranici šestnáctky, kde ovšem číhal St. Juste.
77'
Pasem za obranu to Mohuč udělala parádně. Onisiwo navíc v tandemu našel kolegu Quaisona, který trefil posledního vracejícího se protihráče do nohy.
76'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Stefan Posch.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Chris Richards, přichází Georginio Rutter.
75'
Znovu byl do rozehrávky svého celku zapojen také brankář Baumann, který to také v tomto případě zkoušel rozehrávkou nakrátko, přičemž našel Vogta.
73'
Poté jsme sledovali pas na zatím nenápadného Dabbura, kterému se povedlo zastihnout míč na hrací ploše. Jeho zablokovaný centr skončil u Zentnera.
72'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka. Mohuč i nadále vede nejtěsnějším možným způsobem, svého soupeře navíc nepouští do šancí.
71'
Následovalo autové vhazování z pravé strany, po kterém se k míči dostal také domácí brankář Baumann, který na jistotu rozehrál na nohu Richardse.
70'
Na pořadu dne byl rohový kop z pravé strany, který byl rozehrán nakrátko. Hosté se přeci jenom dostali k centru do šestnáctky, který našel Grillitsche.
69'
Hoffenheim se s míčem dostal na útočnou polovinu, kde se poprvé k míči dostal také střídající Skov, který při snaze o přenesení hry našel pouze protihráče.
68'
Mohuč nakonec zahrávala ještě jednu standardní situaci, která se snášela k zadní tyči. Tam ovšem zasahoval Kadeřábek, který dostal míč mimo šestnáctku.
67'
Standardní situace ovšem nepřinesla nic nebezpečného a míč se poté dostal až do moci domácího brankáře Baumanna, který rozehrál nakrátko.
65'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jonathan Burkardt, přichází Robin Quaison.
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Robert Glatzel, přichází Karim Onisiwo.
64'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Marco John, přichází Robert Skov.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sebastian Rudy, přichází Munas Dabbur.
63'
Na útočné polovině si nakonec nedovoleným způsobem pomohl domácí Richards, který zavadil o nohu soupeře a Mohuč tak zahrává standardku.
62'
Je za námi zhruba hodina hry. Druhý poločas nám zatím nepřináší nic moc zajímavého, domácí jsou častěji na míči, avšak k žádným šancím to nevede.
61'
Až poté bylo pískáno a centrem do pokutového území to zkoušel domácí Rudy. Jeho nabídka sice našla Baumgartnera, avšak ten pálil do protihráče.
60'
Do problémů se před malým momentem dostal domácí Vogt, který byl nakonec při rozehrávce zastaven nedovoleně, čehož si všiml také hlavní rozhodčí.
59'
Za pokutovým územím si střeleckou pozici dokázal najít domácí Baumgartner, který to zkoušel pravou nohou, avšak míč poslal vysoko nad břevno.
58'
Do obležení protihráčů se dostal Bebou, který nakonec po souboji s protihráčem skončil na zemi. O faul se údajně nejednalo, naopak sudí nechal pokračovat.
57'
S míčem poté pracoval také domácí brankář Baumann, kterému se pro změnu povedlo roztáhnout hru do volného prostoru, kde si o nahrávku řekl Vogt.
56'
Zentnerovi se poté povedlo přenést hru na levou stranu hrací plochy, kde měl ovšem hodně daleko k míči kolega Mwene a včas se k němu dostal soupeř.
55'
Hoffenheimu se konečně trochu povedlo uklidnit hru a hned z toho byla slušná šance. K hlavičkovému pokusu se totiž dostal Kramarić, který mířil vedle.
54'
Po delší době se do kombinace svého celku zapojil také brankář Zentner, který na jistotu rozehrál odkopem do volného prostoru, kde se nacházel Mwene.
53'
Do obrovské šance se přesto dostal hostující St. Juste, který si uvnitř pokutového území našel střeleckou pozici, jenomže pravačkou trefil pouze nohu brankáře.
52'
Mohuč si přesto vybojovala rohový kop, který se stáčel směrem do malého vápna. Tam se povedlo zakročit Baumannovi, jenž vyrazil míč do bezpečí.
51'
Do pokutového území se s míčem podíval hostující Boëtius, který se pokoušel o centrovanou nabídku do malého vápna, kde ale zasahoval Samassekou.
50'
Před malým momentem to středem hrací plochy zkoušel hostující Kohr, který ovšem narazil pouze do protihráče. Mohuč je přesto o něco aktivnější.
49'
Snadná práce pro hostujícího brankáře Zentnera, který si pohlídal centrovanou nabídku z kopačky Kramariće. Posléze se mu povedlo rozehrát nakrátko.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali nahrávku směrem na Kramariće, který ještě roztáhl hru na levou stranu, odkud se o centr pokoušel Vogt.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl hned tři přesné zásahy. Již v první minutě se dokázala prosadit Mohuč, která o několik minutek později mohla navýšit své vedení, což se nakonec nepovedlo. Hoffenheim se postupem času dostával do hry, načež se mu krátce před koncem prvního poločasu povedlo srovnat krok, neboť se přesně mezi tři tyče dokázal prosadit domácí Bebou. Soupeř ovšem předvedl rychlou odpověď, po rohovém kopu vrátil svému celku vedení Kohr.
45+2'
45+2'
Baumann nyní na jistotu rozehrával po zemi na vedle postaveného Richardse, který mu v tísni vracel. Hoffeheim se přesto dostává na druhou stranu.
45'
Nastavují se dvě minuty.
43'
Krátce po rozehrávce se daleko s míčem nedostal domácí Rudy, který narazil pouze do dobře postaveného Mweneho, jenž nepřesně zkoušel najít Glatzela.
41'
Mohuč právě vstřelila branku!
Hosté si ovšem bleskovým způsobem berou vedení zpět! Mohuč totiž zahrávala rohový kop z pravé strany, který byl rozehrán nakrátko. Boëtius přeci jenom poslal do malého vápna centr, na který si dokázal naskočit DOMINIK KOHR, který prudkou hlavičkou vyzrál na brankáře Baumanna.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom se domácí celek dočkal vyrovnání! Hoffenheim rozjel akci na útočné polovině, kde jsme sledovali famózní nahrávku za obranu, kam si seběhl IHLAS BEBOU. Ten předvedl ukázkové zpracování míče, načež se mu technickým způsobem povedlo zamířit přesně ke vzdálenější konstrukci.
39'
Do zakončení se po rychlé rozehrávce dostal domácí Bebou, který to zkoušel pravou nohou. Zentner si po hodně dlouhé době připsal ostrý zákrok.
38'
Nedovoleným způsobem si poté počínal hostující Mwene, který hodně surově přistoupil do Kadeřábka, jenž svému celku zajistil standardní situaci.
37'
Pokračovalo se v kombinaci na útočné polovině, do které se zapojil také Bebou. Mohuč ovšem dobře střeží prostor u své šestnáctky, kam se soupeř nedostává.
35'
Míč se poté odrazil směrem do zámezí, vhazovat tak mohl domácí Kadeřábek. Na pomoc mu nakonec přispěchal Vogt, který zpětnou nahrávkou hledal brankáře.
34'
Hoffenheimu se následně povedlo přejít do rychlého protiútoku, při kterém to ale neudělal zrovna nejlépe Baumgartner, který nahrávku trefil pouze soupeře.
33'
Poté ve svém pokutovém území musel zasahovat domácí Bebou, který za sebe nepustil centr v podání Mweneho. FSV Mohuč bude zahrávat další roh.
31'
Máme za sebou třetinu hry, která nám zatím přinesla jedinou branku, o kterou se už v první minutě postaral hostující Glatzel, jenž využil chyby Richardse.
30'
K avizované rozehrávce standardní situace se nakonec postavil domácí Kramarić, který to pochopitelně zkoušel přímo na branku, avšak mířil pouze do zdi.
29'
Domácím se poté povedlo přenést hru do volného prostoru, kde se nacházel Kadeřábek. Po jeho nahrávce skončil na zemi Bebou, je tu standardka.
28'
Poté si kousek od pokutového území naprosto čistým způsobem pomohl vracející se Kohr, který proti Kramarićovi zakročil čistě a míč skončil v zámezí.
27'
Zentner poté odkopával pouze do zámezí, z čehož se vyklubalo autové vhazování pro domácí celek. K provedení se tak okamžitě postavil Kadeřábek.
25'
Důležitý obranný zákrok si na opačné straně připsal také domácí Grillitsch, který tak za sebe nepustil Burkardta. FSV Mohuč bude zahrávat další roh.
24'
Do protiútoku se poté dostával domácí Samassekou, kterému se ovšem nepovedlo načasovat nahrávku na St. Juste, před kterým zasahoval Niakhate.
23'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka tohoto zápasu, která nám zatím přinesla jedinou branku. O tu se postarala Mohuč, jenž měla několik dalších šancí.
22'
Na pořadu dne byl rohový kop z pravé strany, o který se postaral hostující Kohr. Rozehrávka nakrátko nakonec přinesla centr, po kterém nad mířil Bell.
21'
Hoffenheim se postupnou kombinací dostal směrem kupředu, kde se do kombinace nabídl také Baumgartner, před kterým se povedlo zakročit Martinsovi.
20'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Danny da Costa, přichází Daniel Brosinski.
19'
Glatzel předkládal míč do stoprocentní šance na Burkardta, který si zpracoval míč na levou nohu a poté vypálil pouze do nohy brankáře Baumanna.
18'
Pokračovalo se tak vhazováním z levé strany, o které se postaral Richards. Domácí sice rozjeli kombinaci, avšak se s míčem vrátili na obrannou polovinu.
17'
Hoffenheim si před malým momentem vybojoval rohový kop z pravé strany. K rozehrávce se nakonec postavil Rudy, kterému se nepovedlo nikoho oslovit.
16'
K rozehrávce standardní situace se nakonec postavil obránce St. Juste, který to pochopitelně zkoušel přímo na branku, avšak míč poslal kousek nad.
15'
Posléze se ve skluzu povedlo zakročit domácímu Grillitschovi, který tak za sebe nepustil Glatzela. Poté si přesto nedovoleně pomohl domácí Richards.
14'
Nekompromisním odkopem to poté vyřešil hostující Bell, který po zisku míče pouze odkopával na druhou stranu, kde našel pouze brankáře Baumanna.
13'
Na opačné polovině jsme sledovali pohodlnou kombinaci Hoffenheimu, který se nakonec přemístila na levou stranu, kde zpracovával balón Kramarić.
12'
Poté v pokutovém území našel prostor k zakončení hostující Glatzel, jenomže ten trefil pouze protihráče před sebou, od kterého šel míč směrem do zámezí.
11'
Poté se na druhou stranu hrací plochy dokázal jednoduchým způsobem dostat také domácí Richards, který poté zvolil nahrávku do tandemu na Johna.
10'
U postranní lajny si o nahrávku řekl také obránce Vogt, který to krátce poté zkoušel pasem k hranici pokutového území, kde ovšem zasahoval Niakhaté.
9'
Hoffenheim poté pokračoval v kombinaci na vlastní polovině, do které se poprvé zapojil také Kadeřábek, který vyprodukoval zpětnou nahrávku na Johna.
8'
Zničehonic se do šance dostal také domácí celek, a sice se jednalo o Beboua. Ten si seběhl na pas v podání Baumgartnera, avšak ve skluzu mířil nad.
7'
Následovalo autové vhazování z levé strany, po kterém se Hoffenheim vrátil zpět na vlastní obrannou polovinu, odkud rozehrával zadák Richards.
6'
Sledovali jsme vysoké přenesení hry v podání domácího Grillitsche, který se na levém křídle pokoušel najít Kramariće, před kterým zakročil da Costa.
5'
Hoffenheim málem inkasoval i z následného rohového kopu, neboť se nejvýše do vzduchu dokázal dostat hostující obránce St. Juste, jenž mířil vedle.
4'
Mohuč poté zahrávala standardní situaci, která málem přinesla druhou branku. Znovu se do šance dostal Glatzel, který tentokráte na Baumanna nevyzrál.
3'
Hoffenheim tak absolutně nezvládl úvod tohoto zápasu, inkasoval hned z první šance soupeře. Do konce zápasu zbývá hodně času, výsledek se může otočit.
1'
Na první branku tohoto zápasu jsme nemuseli dlouho čekat! Hoffenheim sice rozehrával, jenomže chyboval. Napadající ROBERT-NESTA GLATZEL čistým způsobem odzbrojil Richardse, načež pelášil sám na branku, přičemž pohodlně překonal brankáře Baumanna.
1'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Vogt, Grillitsch, Richards – Kadeřábek, Rudy, Samassékou, John – Baumgartner – Bebou, Kramarić.
Náhradníci: Pentke – Rutter, Skov, Belfodil, Adamjan, S. Posch, Bogarde, R. Sessegnon, Dabbur.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – St. Juste, Bell, Niakhaté – D. da Costa, Barreiro, Kohr, Mwene – Burkardt, Boëtius – Glatzel.
Náhradníci: Dahmen – Hack, Brosinski, Öztunali, Stöger, Ádám Szalai, Onisiwo, Quaison, Latza.

Rozhodčí: Fritz – Kempter, Pelgrim.
TSG 1899 Hoffenheim

Na opačné straně stojí Hoffenheim, kterému se sice letos nedaří dle představ, přesto bude favoritem zápasu. Hoffenheimu momentálně patří jedenáctá pozice, nicméně od pohárových pozic ho dělí hned deset bodů. Domácí celek tohoto zápasu se konečně dostával do výsledkové pohody, jenomže v minulém kole přišla letošní jedenáctá porážka. Hoffenheim totiž nezvládl souboj s osmým Stuttgartem, který na domácím stadionu vstřelil dvě branky, což mu stačilo na výhru. TSG ovšem zvládlo poslední dva domácí duely, a sice proti Brémám a Wolfsburgu.
1. FSV Mohuč 05

Fotbalisté Mohuče se po pětadvaceti odehraných zápasech nacházejí na předposlední pozici tabulky, což by v konečném důsledku znamenalo sestup. Mohuč má na svém kontě jednadvacet bodů, v případě vítězství by se tak bodově mohla dostat i přes čtrnáctý Kolín, který v současné době má o dva body více. Mohuč si v minulém kole připsala letošní pátou výhru, povedlo se jí totiž naplno bodovat na domácím stadionu proti Freiburgu, přičemž k výhře stačila jediná branka. Mohuč je přesto třetím nejhorším venkovním týmem, méně bodů má už jen dvojice Bielefeld – Schalke.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Německá Bundesliga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi TSG 1899 Hoffenheim a 1. FSV Mohuč 05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.