Bundesliga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Stuttgart : Hoffenheim - 14. března 2021   18:00

Stuttgart
15' Nuhu(vl.)  • 64' Kalajdžić (Wamangituka)
2:0
(1:0)
Stuttgart
Kobel – Mavropanos, Anton, Kempf (C) – Wamangituka (88. Stenzel), Endo, Mangala (44. Ahamada), Sosa – Förster (61. Coulibaly), G. Castro (88. Massimo) – Kalajdžić.
Dingert – Kempkes, Gerach
Mercedes-Benz Arena, Stuttgart
Hoffenheim
Baumann (C) – Nuhu, Grillitsch, Richards – Kadeřábek, Rudy, Samassékou (82. Rutter), R. Sessegnon (59. Skov) – Baumgartner (48. Dabbur) – Bebou (82. Adamjan), Kramarić.
Pentke – Adamjan, Belfodil, Dabbur, Bogarde, John, Rutter, Skov, Vogt.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:11. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:9.
Je konec. VfB Stuttgart zvítězil nad TSG 1899 Hoffenheimem 2:0. Do utkání sice vstoupili o něco aktivněji hosté, ale v 15. minutě si vstřelil vlastní branku Nuhu a poslal tak domácí celek do vedení. Ke konci poločasu si hosté vypracovali několik příležitostí, ale ani jedna neskončila za zády brankáře Kobela. V 64. minutě poslal domácí celek do dvoubrankového vedení Saša Kalajdžić. Posléze měli hosté tlak, ale nedokázali si vytvořit žádnou velkou šanci.
90+4'
90+4'
Tanguy Coulibaly sice dává gól, ale nacházel se v naprosto jasném ofsajdu.
90+2'
Balón skončil opět v zámezí a následuje tak autové vhazování Stuttgartu.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
90'
Robert Skov vypálil tvrdou ránu, kterou Kobel vyrazil k nohám Andreje Kramariče, ale jeho následná dorážka trefila obránce Antona!
89'
Nepovedená přihrávka z kopačky domácího hráče našla pouze brankáře Baumanna.
88'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Roberto Massimo.
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Silas Wamangituka, přichází Pascal Stenzel.
87'
Ovšem po standardní situaci domácích přišel protiútok Hoffenheimu, ale ten nepřinesl nic nebezpečného.
86'
Silas Wamangituka dával přihrávku na zadní tyč, kde si sbíhal Gonzalo Castro, ale český obránce Pavel Kadeřábek odkopl míč na rohový kop.
85'
Georginio Rutter už nedostihl míč na hrací ploše a Gregor Kobel tak bude mít odkop od své svatyně.
84'
Wataru Endo se nyní vydal do útoku, ale jeho teč skončila na zákroku brankáře Olivera Baumanna!
83'
Andrej Kramarić se snažil z první vypálit levačkou, ale jeho pokus byl hodně nepovedený.
82'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Sargis Adamjan.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Georginio Rutter.
80'
Následně se dostal puk jen do zámezí a Stuttgart tak má k dispozici autové vhazování.
78'
Domácí mají nyní zápas pod kontrolou a snaží se držet míč ve středu hrací plochy.
77'
Hosté dokázali odvrátit centr soupeře do zámezí a Stuttgart má k dispozici autové vhazování.
75'
Sebastian Rudy rozehrál volný kop soupeře, ale ani tentokrát se Hoffenheim nedostal do zakončení. Hosté ovšem pokračují ve velkém nátlaku.
74'
Munas Dabbur se sice svou elegantní kličkou zbavil protihráče ve vápně, ale následně vypálil levačkou jen do boční sítě.
72'
Pavel Kadeřábek se snažil protlačit po pravém křídle, ale Hoffenheim se nemůže dostat do nějaké gólovky.
71'
Saša Kalajdžić se nyní sice rozčiluje, ale sudí své rozhodnutí nezmění.
70'
A opět Andrej Kramarić, ovšem jeho pokus zpoza šestnáctky skončil vedle levé tyče.
69'
Andrej Kramarić poslal sice centr do vápna soupeře, ale míč končí opět u brankáře Kobela.
67'
Gregor Kobel tentokrát poslal svůj odkop pouze do zámezí a následovat bude autové vhazování Hoffenheimu.
66'
Hoffenheim se sice opět snažil něco vymyslet, ale nakonec je u míče soupeř.
64'
Stuttgart právě vstřelil branku!
A je to 2:0 pro domácí! Gonzalo Castro naprosto fantastickou přihrávkou vyslal po pravé straně do velké šance rychlonožku Silase Wamangituku, který nakonec místo střely ještě posunul míč pod sebe na volného SAŠU KALAJDŽIČE a ten dává gól už sedmý ligový zápas v řadě! Asistence: Silas Wamangituka.
63'
Pavel Kadeřábek byl nyní dohrán a hosté tak budou opět u míče.
62'
Silas Wamangituka mohl potvrdit skvělý výkon v tomto utkání, ale jeho střelecký pokus letěl pouze nad bránu Olivera Baumanna.
61'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Philipp Förster, přichází Tanguy Coulibaly.
60'
Hodina hry je minulostí a Stuttgart stále vede nad Hoffenheimem 1:0.
59'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ryan Sessegnon, přichází Robert Skov.
58'
Florian Grillitsch poslal k zemi Ahamadu a uviděl od sudího zaslouženou žlutou kartu.
58'
Nakonec to Andrej Kramarić zkusil z dálky, ovšem jeho pokus letěl pouze nad horní tyč.
57'
Hoffenheim nyní zamknul soupeře ve vápně, ale obrana Stuttgartu pracuje velmi dobře.
56'
Andrej Kramarić sice stihl míč na hrací ploše, ale jeho následná přihrávka skončila pouze na kopačce Konstantinose Mavropanose.
55'
Gregor Kobel si opět připsal velmi dobrý zákrok proti střele Floriana Grillitsche ze střední vzdálenosti!
54'
Wamangituka ale přišel o míč a Hoffenheim se dostal do protiútoku, který ale nepřinesl zakončení.
53'
Stuttgart pokračuje v útočné hře, ale zatím je to boj především ve středu hrací plochy.
52'
Domácí předvedli slušnou kombinaci, ale nakonec přihrávka skončila pouze u gólmana Olivera Baumanna.
49'
Silas Wamangituka dnes předvádí velmi dobrý výkon a vybojoval pro svůj celek rohový kop z pravé strany.
48'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Christoph Baumgartner, přichází Munas Dabbur.
48'
Konstantinos Mavropanos se opět dopustil faulu, nyní na Andreje Kramariče.
47'
Sebastian Rudy poslal centr do vápna z pravé strany, ale obrana Stuttgartu si poradila.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
První poločas je u svého konce a VfB Stuttgart vede nad TSG 1899 Hoffenheimem poměrem 1:0. Do utkání sice vstoupili o něco aktivněji hosté, ale v 15. minutě si vstřelil vlastní branku Nuhu a poslal tak domácí celek do vedení. Ke konci poločasu si hosté vypracovali několik příležitostí, ale ani jedna neskončila za zády brankáře Kobela.
45+2'
45+2'
Nyní měl k dispozici standardní situaci také Stuttgart, ale centr skončil jen v moci gólmana Baumanna.
45+1'
Andrej Kramarić se nakonec ujal exekuce volného kopu, který ale poslal pouze do připravené zdi.
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
45'
Konstantinos Mavropanos tvrdě dohrál Christopha Baumgartnera a Hoffenheim získal volný kop.
44'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Orel Mangala, přichází Naouirou Ahamada.
43'
Ryan Sessegnon z levé strany hledal před bránou spoluhráče, ale Silas Wamangituka dokázal odkopnout míč.
42'
Sebastian Rudy tentokrát centroval do vápna, ale domácí brankář si opět poradil. Hoffenheim ovšem ke konci prvního poločasu přiložil pod kotel.
41'
Ryan Sessegnon mohl využít chyby domácí obrany, když se k němu dostal míč na zadní tyči, ale hostující hráč těsně přestřelil!
40'
Orel Mangala si tentokrát vyžádal ošetření lékařů po souboji s Bebouem.
39'
Pavel Kadeřábek poslal skvělý centr na hlavu Andreje Kramariče, ale ten zakončil pouze do ruky brankáře Kobela, který si tak připisuje další úspěšný zákrok!
37'
Po centru ze standardní situace přišla hlavička, ale Gregor Kobel byl připraven a chytil míč letící přímo na něj.
36'
Ihlas Bebou se snažil zakončit, ale jeho pokus trefil pouze obránce soupeře a následuje rohový kop TSG.
35'
Následně sice VfB mělo k dispozici rohový kop, ale ten nepřinesl nic nebezpečného a dopředu se tak dostal Hoffenheim, který má k dispozici autové vhazování.
34'
Silas Wamangituka to opět zkoušel po pravé straně, kde se dostal přes Chrisa Richardse, ale jeho střela byla zblokována druhým obráncem Hoffenheimu.
33'
Gregor Kobel si počkal na centr soupeře z levé strany a chytil tak míč do rukou.
31'
Domácí mužstvo sice poslalo centr z levé strany do vápna, ale ani nyní nebylo k vidění nic nebezpečného.
30'
Andrej Kramarić se už snažil zakončit po centru Kadeřábka, ale Konstantinos Mavropanos odhlavičkoval balón.
29'
TSG se sice snaží a snaží, ale zatím je to velmi marné, neboť obrana Stuttgartu se nedopustila ani jedné chyby.
27'
Následně navíc přišel další faul na Silase Wamangituku, tentokrát od Christopha Baumgartnera.
26'
Hoffenheim to znovu zkouší po pravé straně, ale následný pokus Ryana Sessegnona o přetočení hry na druhou stranu skončilo jen míčem v zámezí.
25'
Silas Wamangituka si obhodil Grillitsche, který ho ale poslal k zemi a Stuttgart získal volný kop.
23'
Hosté to znovu zkoušejí přes svého brankáře, který poslal nákop na Pavla Kadeřábka, jenž byl zfaulován.
22'
Hoffenheim zatím ale nesáhl ani k jednomu střídání a zatím všichni hráči ze základní sestavy pokračují ve hře.
21'
Chris Richards má nyní navíc zdravotní problémy a hostům se zatím vše bortí.
20'
Oliver Baumann musel být ve střehu na nepříjemnou střelu z dálky, kterou ale vyrazil.
19'
Andrej Kramarić nedokázal zpracovat razantní přihrávku soupeře a Stuttgart je opět u míče.
17'
Christoph Baumgartner se navíc nyní chytil za stehno a Hoffenheim musí řešit hned několik problémů najednou.
16'
VfB Stuttgart se opět snaží něco vymyslet směrem dopředu a hosté jsou pod tlakem.
15'
Domácí mužstvo jde do vedení! Silas Wamangituka se po pravém křídle dostal až do vápna, kde se snažil před bránou najít Sašu Kalajdžiče, který sice minul míč, ale ten si nešťastně srazil do vlastní svatyně KASIM NUHU.
14'
Hoffenheim opět začíná svou útočnou akci ze zabezpečené obrany, ale následný nákop nic nepřinesl.
13'
Standardní situace domácího celku ale nebyla nijak moc nebezpečná a hosté odkopli míč do bezpečí.
13'
Gonzalo Castro nakonec dokázal odcentrovat míč do vápna, kde balón odkopla obrana soupeře do zámezí a následuje rohový kop.
12'
Domácí vybojovali míč ve středu hrací plochy, ale presink TSG je vysoký a Stuttgart měl menší problémy s rozehrávkou.
11'
Ryan Sessegnon uviděl za svůj faul skluzem žlutou kartu.
9'
Centr hostujícího hráče z pravé strany byl zblokován, ale následuje autové vhazování, o které se postará Pavel Kadeřábek.
8'
Nakonec ale přišla střela na druhé straně z kopačky Saša Kalajdžiće, ale jeho rána letěla vedle brány.
7'
Hosté stále mají míč na kopačkách a zatím jsou aktivnější na začátku tohoto utkání.
6'
Andrej Kramarić se snažil najít na levém křídle Ryana Sessegnona, ale jeho úmysl přečetla domácí obrana, ovšem TSG zůstane u míče v podobě autového vhazování.
4'
Sebastian Rudy to nakonec vzal na sebe, ale jeho rána ze střední vzdálenosti letěla pouze nad bránu Stuttgartu.
3'
Hoffenheim se nyní snaží něco vymyslet postupnou kombinací.
2'
Nepřesný nákop ze strany domácích skončil pouze u brankáře Olivera Baumanna.
1'

VfB Stuttgart: Kobel – Mavropanos, Anton, Kempf (C) – Wamangituka, Endo, Mangala, Sosa – Förster, G. Castro – Kalajdžić.
Náhradníci: Bredlow – Ahamada, Cissé, Coulibaly, Karazor, Didavi, Klimowicz, Massimo, Stenzel.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Nuhu, Grillitsch, Richards – Kadeřábek, Rudy, Samassékou, R. Sessegnon – Baumgartner – Bebou, Kramarić.
Náhradníci: Pentke – Adamjan, Belfodil, Dabbur, Bogarde, John, Rutter, Skov, Vogt.

Rozhodčí: Dingert – Kempkes, Gerach.
TSG 1899 Hoffenheim

TSG 1899 Hoffenheim je aktuálně na 11. pozici se 30 body a skóre 39:41. Po remíze 1:1 na Unionu Berlín přivítal na svém stadionu rozjetý Wolfsburg. Ale už v 8. minutě poslal domácí do vedení Baumgartner. Ve 23. minutě sice srovnala ikona vlků Weghorst, ale ve 41. minutě vrátil vedení na stranu Hoffenheimu Kramarič. Druhá půle už gól nepřinesla a TSG vyhrálo 2:1.
VfB Stuttgart

VfB Stuttgart je momentálně na 9. místě se 33 body a skóre 45:37. Po jasné domácí výhře 5:1 nad posledním Schalke chtělo VfB protáhnout vítěznou sérii na tři zápasy proti Frankfurtu. První poločas skončil bez branek a v 68. minutě poslal Stuttgart do vedení Kalajdžić, ovšem odpověď ze strany domácích přišla o minutu později, když srovnal Kostič. Zápas tak skončil remízou 1:1. Nejlepším střelcem je se 12 góly Kalajdžić.
Ve 25. kole Německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy VfB Stuttgart a TSG 1899 Hoffenheim. Naposled se spolu tato mužstva utkala v listopadu na půdě Hoffenheimu, kde se po gólové přestřelce zrodila remíza 3:3. Dnes se bude bojovat v Mercedes-Benz Aréně ve Stuttgartu. Úvodní výkop je naplánován na 18:00.