Bundesliga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bochum : Hertha Berlin - 12. září 2021   17:30

Bochum
59' Zoller
1:3
(0:2)
Hertha Berlin
37' Serdar  (Darida) • 43' Serdar   • 78' Maolida
Bochum
Riemann – Stafylidis (82. Bockhorn), Lampropoulos, Bella-Kotchap (82. Decarli), Soares – Löwen, Losilla (C) (63. Tesche), Rexhbecaj – Zoller, Polter, Holtmann (82. Antwi-Adjei).
Schröder – Neitzel-Petersen, Siewer
Rewirpowerstadion, Bochum
Schwolow – Stark, Boyata (C), Torunarigha (46. Mittelstädt) – Klünter (32. Zeefuik), Tousart, Darida, Jastrzembski (46. Gechter) – Richter (57. Maolida) – Serdar, Belfodil (74. K-P. Boateng).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 74 % : 26 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 11:0. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 5:11.
Je konec. Hertha BSC zvítězila nad Bochumem 3:1. Začátek zápasu nám přinesl velký počet faulů, nikoliv pohlednou hru. Ve 37. minutě jsme se ale dočkali branky, kterou vstřelil Serdar. Hertha následně pokračovala v nátlaku a ve 43. minutě Serdar přidal také druhou branku. Do druhé půle domácí vstoupili velmi aktivně a v 59. minutě snížil Zoller. Ovšem v 78. minutě z první střely hostů ve druhé půli potvrdil výhru Herthy Maolida.
90+4'
90+4'
Danilo Soares vypálil z dálky, ale jeho pokus letěl jen vysoce nad bránu Herthy.
90+3'
Manuel Riemann se dopustil chyby, když málem pustil míč do branky, ale nakonec jej ještě zachytil rukama.
90+2'
Posléze míč opustil hrací plochu a Alexander Schwolow tak bude mít odkop od své svatyně.
90+1'
Bochum během chorálu svých fanoušků kombinuje na polovině soupeře, ale nemůže se dostat ke střele.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.
90'
Christopher Antwi-Adjei se snažil o centr z levé strany, ale ten byl jen zblokován.
88'
Zdá se, že o vítězi je již rozhodnuto, jelikož Bochum se nemůže dostat do žádné větší šance.
87'
Poté přišel centr zpět do vápna a následné zakončení hlavou, ovšem to letělo jen do rukou brankáře Alexandra Schwolowa.
86'
Následný centr byl ale přetažený a míč tak letěl mimo vápno.
85'
Zajímavý balón do vápna hostů, ze kterého následuje rohový kop pro Bochum.
83'
Domácí mužstvo získalo autové vhazování na polovině soupeře, ale následně se k míči dostal jen soupeř.
82'
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Armel Bella-Kotchap, přichází Saulo Decarli.
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Konstantinos Stafylidis, přichází Herbert Bockhorn.
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Gerrit Holtmann, přichází Christopher Antwi-Adjei.
80'
Zbývá posledních deset minut a Hertha vede nad Bochumem 3:1 a je velice blízko k zisku tři bodů.
78'
Hertha právě vstřelila branku!
Tak tohle je obrovská pomoc pro hosty, kteří jdou zpět do dvoubrankového vedení a vedou 3:1! MYZIANE MAOLIDA dostal míč na pravou stranu a následně se vydal ke středu, odkud z hranice vápna vystřelil fantasticky k pravé tyči.
76'
Ve druhé půli má Bochum na kontě už 11 střel a z toho 3 střely na bránu, zatímco Hertha ani jednu.
75'
Deyovaisio Zeefuik za svůj nedovolený zákrok uviděl žlutou kartu.
74'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Ishak Belfodil, přichází Kevin-Prince Boateng.
73'
Eduard Löwen se snažil vystřelit, ovšem na poslední chvíli mu v tom zabránil soupeř.
72'
Domácí celek zatím obklopuje vápno Herthy, ale nemůže se dostat ke střele.
70'
Nákop hostů skončil jen u domácího brankáře Riemanna a Bochum už jde znovu dopředu.
68'
Po zblokované přihrávce bude následovat autové vhazování pro Bochum.
67'
Bochum je ve druhé půli jednoznačně lepším týmem a vyvíjí tlak na svého soupeře.
65'
Konstantinos Stafylidis se snažil zakončit po standardní situaci, ale minul bránu.
63'
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Anthony Losilla, přichází Robert Tesche.
62'
Bochum získal standardní situaci, ale střela Eduarda Löwena letěla vysoko nad bránu.
61'
Hosté se sice snažili odpovědět, ale obrana domácích si poradila a získala míč.
60'
Po hodině hry tak vede Hertha nad Bochumem 2:1.
59'
Bochum právě vstřelil branku!
Tentokrát už se domácí dočkali a snižují na 1:2! Gerrit Holtmann to udělal na levé straně naprosto fantasticky, když se dostal přes dvě hráče a následně ve vápně až do zakončení, kterou gólman Alexander Schwolow vyrazil, ale pouze do běhu SIMONU ZOLLEROVI, jenž zakončil do prázdné brány.
57'
Danilo Soares se dostal do zajímavé šance, ale jeho pokus letěl těsně nad horní tyč!
57'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Marco Richter, přichází Myziane Maolida.
56'
Opět skončil balón jen u brankáře Schwolowa, který si snadno poradil s ne moc přesným nákopem soupeře.
54'
Maximilian Mittelstädt šel hned dvakrát do tvrdého skluzu a následně viděl od sudího žlutou kartu.
53'
Ovšem střela Eduarda Löwena nebyla vůbec přesná a letěla vysoce nad bránu Alexandra Schwolowa.
52'
Posléze ale přišel nedovolený zákrok ze strany hostů a následuje přímý kop.
51'
Danilo Soares se postaral o autové vhazování z levé strany, kdy hodil míč do vápna, ale Hertha se ubránila.
50'
Bochum ale už je znovu u balónu a snaží se vyvíjet tlak na svého soupeře.
49'
Těžký míč za obranu a následovat tak bude autové vhazování pro Herthu.
47'
Lucas Tousart se tentokrát provinil faulem na své polovině a Bochum bude mít volný kop.
46'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Jordan Torunarigha, přichází Maximilian Mittelstädt.
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Dennis Jastrzembski, přichází Linus Gechter.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:35.
Máme za sebou první půli utkání a Hertha vede nad Bochumem 2:0. Začátek zápasu nám přinesl velký počet faulů, nikoliv pohlednou hru. Ve 37. minutě jsme se ale dočkali branky, kterou vstřelil Serdar. Hertha následně pokračovala v nátlaku a ve 43. minutě Serdar přidal také druhou branku. Hosté tak jsou celkem blízko k výhře.
45+4'
45+4'
Jordan Torunarigha se nyní chytil za stehno a nevypadá zrovna v pořádku.
45+3'
Hertha získala autové vhazování na polovině soupeře a následně také rohový kop.
45+2'
Balón skončil jen v zámezí a následovat tak bude aut pro domácí mužstvo.
45'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
44'
Domácí kombinovali na levé straně a nakonec získali rohový kop.
43'
Hosté ještě stihli vstřelit druhou branku před poločasovou přestávkou! Bochum si velmi špatně poradil s autovým vhazováním soupeře a po několika odrazech ve vápně střílel razantně z velké blízky k levé tyči SUAT SERDAR.
42'
Následně se ale hosté ocitli pod tlakem při rozehrávce a darovali tak autové vhazování domácímu celku.
41'
Danilo Soares dokázal zblokovat přihrávku soupeře a Hertha tak bude mít opět autové vhazování.
40'
Hertha nyní získala autové vhazování na své polovině a snaží se něco vymyslet po levé straně.
39'
Bochum nyní získalo autové vhazování na polovině soupeře, ale s následným míčem do vápna si Hertha poradila.
37'
Máme tady úvodní branku zápasu a hosté jdou do vedení 1:0! SUAT SERDAR si udělal ve vápně místo ke střele, když se zasekávačkou zbavil obránce a zakončil parádně k pravé tyči. Asistence: Vladimír Darida.
36'
Hertha drží balón na své polovině, ale Jordan Torunarigha se ocitl pod tlakem, ovšem nakonec jeho nákop byl zblokován do zámezí.
34'
Zatím jsme byli svědky jenom jediné střele, kterou poslal domácí celek.
32'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Lukas Klünter, přichází Deyovaisio Zeefuik.
31'
Pokus o centr domácího hráče z levé strany skončil jen v zámezí.
30'
A znovu je hra přerušená, což už přináší hlasitý pískot diváků. Lukas Klünter opět sedí na trávníku a drží se za ruku a to už vypadá na střídání.
29'
Alexander Schwolow byl připraven a bez problémů tak chytil odražený míč soupeře.
28'
Hertha se tak vydala do rychlého brejku a získala autové vhazování na polovině svého soupeře.
27'
Gerrit Holtmann se sice dokázal prodrat na levé straně přes obránce, ale jeho následný centr letěl do prostoru, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
26'
A znovu je hra přerušená po faulu ze strany domácích. Utkání nám tak zatím příliš pohledného fotbalu nenabízí.
25'
Ishak Belfodil se sice diví, ale dopustil se faulu na Konstantinose Stafylidise.
24'
Balón tentokrát zavítal pouze do zámezí a hostující celek bude mít k dispozici autové vhazování.
22'
Další nedovolený zákrok, kterého se nyní na Ishaka Belfodila dopustil hráč Bochumu a to znamená volný kop pro Herthu.
21'
Marco Richter po zisku míče vypálil, ovšem jeho pokus letěl nějaký ten metr vedle domácí svatyně.
20'
Domácí se sice snažili prodrat za obranu Herthy, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného a následuje tak odkop od svatyně Alexandera Schwolowa.
17'
Další faul, tentokrát ale na hostujícího hráče.
16'
Nakonec se ale Lukas Klünter alespoň prozatím vrátil zpět na hrací plochu.
15'
S hostujícím hráčem to nevypadá zrovna dvakrát dobře a stále je ošetřován na hrací ploše.
14'
Následně je hra přerušená, protože Lukas Klünter zůstal ležet na hrací ploše.
13'
Už se zdálo, že si Bochum vypracuje nějakou šanci, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
12'
Od úvodního výkopu se hraje v celkem dobrém tempu, ale nyní to hosté se svou dravostí přehnali a dopustili se útočného faulu.
10'
Vladimír Darida se postaral o rohový kop hostujícího celku, ale obrana Bochumu si poradila bez problému.
9'
Berlín se sice dostal dopředu, ale následný pokus byl zblokován a následuje rohový kop.
8'
Ovšem Bochum zatím ze standardních situací nedokázal vytěžit nic vážnějšího, neboť jediná střela skončila v moci brankáře.
7'
A další nedovolený zákrok Herthy, která to teda brousí od začátku zápasu velmi ostře. Marco Richter může být rád, že neviděl za tento faul žlutou kartu.
6'
Tentokrát musel jít brankář Alexander Schwolow ven ze své šestnáctky, aby dokázal míč odkopnout před domácím útočníkem.
5'
Domácí se dostali ke střele na bránu, ovšem ta neměla moc razance a Alexander Schwolow si poradil.
4'
Tentokrát se ale hosté dopustili dalšího nedovoleného zákroku a Bochum mělo opět volný kop, po kterém přišla střela z dálky, která letěla daleko vedle.
3'
Standardní situace domácího mužstva ale nepřinesla nic moc nebezpečného a u balónu tak bude Hertha.