Bundesliga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Stuttgart - 12. září 2021   15:30

Frankfurt
79' Kostić (Sow)
1:1
(0:0)
Stuttgart
88' Marmúš
Frankfurt
Trapp – Durm (80. D. da Costa), Ndicka, Hinteregger (C), Lenz – Sow, Hrustic (59. Jakić) – Hauge (81. Paciência), Kamada, Lindström (59. Kostić) – S. Lammers (70. Borré).
Ramaj – Hasebe, Borré, D. da Costa, Kostić, Ilsanker, Paciência, Barkok, Jakić.
Jöllenbeck – Günsch, Weickenmeier
Deutsche Bank Park, Frankfurt
25 000 diváků
Stuttgart
F. Müller – Mavropanos, Anton, Kempf (80. Al Ghaddioui) – Massimo (62. Coulibaly), Endo (C), Karazor, Sosa (70. Ito) – Marmúš, Klement (70. Mangala) – Klimowicz (62. Beyaz).
Bredlow – Thommy, Mola, Didavi, Coulibaly, Beyaz, Mangala, Al Ghaddioui, Ito.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 25 000 diváků.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 13:6. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12.
Utkání je u konce a my ve druhé půli viděli rozhodně lepší fotbal a zápletku dramatickou až do posledních okamžiků. Frankfurt dokázal stupňovat svůj tlak, gólu se však dočkal až v 79. minutě, kdy se křížnou ranou prosadil Filip Kostić. V 82. minutě byl navíc vyloučen hostující Waldemar Anton a vše hrálo pro domácí. Jenže Stuttgart se nevzdal a byl odměněn v 88. minutě, kdy skóroval důrazný Umar Marmúš a srovnal na 1:1. V závěrečných vteřinách mohl strhnout výhru na stranu domácích Borré, jenže střelou z první trefil pouze Müllerovo břevno. Týmy si tak rozdělily po bodu, Frankfurt jich má na 14. místě tři, , jedenáctý Stuttgart čtyři.
90+5'
90+4'
Neskutečný závěr. V možná posledním útoku domácích se ke střele z vápna dostal Borré, trefil však břevno, od kterého se míč odrazil na brankovou čáru a do zad brankáře Müllera!
90+3'
Dlouhého trvání tlak neměl, Stuttgart se i v deseti vydává do rychlého kontru.
90+2'
Dlouhý aut před Müllera, Paciência byl sice těsně bráněn, ale i tak je z toho roh pro Frankfurt.
90+1'
Je tu další rohový kop pro Eintracht. Centr se odrazil ke Kamadovi, jeho rána mu ale vůbec nesedla, trefil pouze svého spoluhráče...
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
90'
Celá akce však končí útočným faulem Evana Ndicky...
89'
Frankfurt chce mermomocí vyhrát a už je zase v útoku. Následuje rohový kop.
88'
Stuttgart právě vstřelil branku!
A je srovnáno! Hintereeger nyní nedokázal dobře odklidit míč, Mangala jej vrátil do vápna, kde si zpracoval UMAR MARMÚŠ, jeho první pokus sice zblokoval Ndicka, ale ten druhý už dorazil do branky – 1:1.
86'
Za hosty hrozil Endo, hledal si prostor pro střelu a také jej našel, jenže ránu mu srazil dobře postavený Hinteregger.
85'
Zprava se k centru dostával Gonçalo Paciência, jeho pokus byl sražen.
84'
Kostić si chtěl dát záležet, jenže svou střelou trefil pouze tyč.
83'
Zprvu to vypadalo i na pokutový kop, ale nakonec se rozehrává přesně z hranice šestnáctky.
82'
Borré vystihl zpětnou příhru, dral se do pokutového území a při akci jej fauloval Waldemar Anton. Hostující obránce byl posledním a tak od sudího spatřil červenou kartu.
81'
Domácí jsou v laufu a a zase se ženou dopředu.
81'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jens Hauge, přichází Gonçalo Paciência.
80'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Erik Durm, přichází Danny da Costa.
80'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Marc-Oliver Kempf, přichází Hamadi Al Ghaddioui.
79'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Je tu vedoucí gól pro domácí tým! Stuttgart pouze odvrátil za šestnáctku, Frankfurt se opětovně zmocnil míče, ten šel na levou stranu, kde potáhl FILIP KOSTIĆ a křížnou ranou po zemi překonal Müllera – 1:0.
78'
Rozehrávka měla být v podobě signálu, Lenz hledal Haugeho, hosté odkopli.
77'
Domácí se hned dostali do protiútoku a ten byl zastaven faulem. Orel Mangala za něj dostal žlutou kartu.
77'
Marmúš nejprve neuspěl se svým centrem od rohového praporku a poté byl obehrán Jakićem.
76'
Šance hostů. Zakončovat mohl z dobré pozice už Karazor, ale rozhodl se ještě posunout doprava na Marmúše, jehož rána byla sražena na roh.
75'
Dva sražené centry domácích, míč pro tuto chvíli odvrátil Konstantinos Mavropanos.
73'
Kamara sice dostal míč do hostující branky, jenže na hranici vápna se dopustil nedovoleného zákroku a navíc se k němu míč odrazil od sudího, což je dle pravidel nutno řešit přerušením hry.
72'
Několikanásobné střídání opět trochu uklidnilo tempo zápasu, hraje se hlavně u středového kruhu.
70'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sam Lammers, přichází Rafael Borré.
70'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Philipp Klement, přichází Orel Mangala.
70'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Borna Sosa, přichází Hiroki Ito.
69'
Po druhém rohu se už domácí osvobodili a rodící se brejk zastavoval faulem Tanguy Coulibaly. A měl to za žlutou kartu.
68'
Hosté rozehráli rohový kop, po kombinaci centroval Marmúš, jeho prudký pas byl sražen na další roh.
67'
Akce Frankfurtu ale ještě pokračovala druhým křídlem a po centru vznikl ve vápně krátký závar. Kamada ovšem zakončoval z ofsajdu.
66'
Durm chtěl potáhnout po pravé straně, tam však ale narazil.
65'
Frankfurt pokračuje v náporu, poslední okamžiky jsou ale v koncovce horší, než v případě břevna, které trefil Hinteregger.
62'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Mateo Klimowicz, přichází Ömer Beyaz.
62'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Roberto Massimo, přichází Tanguy Coulibaly.
61'
Velká šance domácích! Na rohový kop si nejvýše naskočil Hinteregger a jeho hlavička o zem skončila na břevně!
59'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Ajdin Hrustic, přichází Kristijan Jakić.
59'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Filip Kostić.
57'
Žlutá karta pro domácí tým, za ostrý zákrok na Enda ji dostal Christopher Lenz.
56'
U lavičky domácích se už rozcvičuje několik hráčů, zanedlouho se dají čekat první změny.
54'
Domácí se už hrnuli do útoku, Lammerse ovšem zastavil praporek pomezního – ofsajd.
54'
Sosa nacentroval na malé vápno, tam však vládla obrana Frankfurtu a míč se záhy ocitl blíže půlce.
53'
Opět Marmúš. Nyní zasprintoval na střed, měl to ale na levačku a ke střele se nedostal. Vybojoval však pro svůj tým alespoň rohový kop.
51'
Už se hrálo na opačné straně, ke střele z úhlu se dostal Marmúš, jeho prudká rána skončila na boční síti Trappovy branky.
50'
Ne ne, zatím to vůbec nejde, Lammers se k centru nedostal, Müller se už chystá k odkopu.
50'
A zase... Nyní fauloval Klimowicz a gólman Müller si už musí i postavit alespoň nějakou zeď.
49'
Další nedovolený zákrok hostů, první minuty jsou ze strany Stuttgartu opravdu tvrdé.
47'
Hned v úvodu druhého poločasu je tu po faulu na Lindströma přímý kop pro Frankfurt.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
Je za námi první poločas, který nepřinesl mnoho šancí, spíše se bojovalo a sem tam se vyskytla šance. Za domácí měl příležitost Kamada, jeho ránu z dálky ale Müller zvládl zkrotit a na opačné straně musel gólman Trapp řešit dvě střely z úhlu v podání Marmúše a Massima. Gólu jsme se nedočkali, do kabin se odešlo za stavu 0:0.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
44'
Lammersův centr z levé strany neprošel k jeho spoluhráčům, hosté opět odkopli.
43'
Závěr poločasu se nese v duchu tlaku Frankfurtu, hosté brání v bloku před pokutovým územím.
41'
Sam Lammers se odhodlal ke střele z dálky, vůbec mu to ale nesedlo a rána po zemi skončila velký kus vedle Müllerovy branky.
40'
Po další akci Frankfurtu se při obranné práci srazili gólman Müller a obránce Mavropanos a oba jsou nyní otřeseni. Vypadá to ale, že ošetření potřeba nebude.
39'
Lammers přiklepával na Haugeho, ten chtěl prostrčit do vápna patičkou, to už ale obrana Stuttgartu zpacifikovala.
38'
Dlouhý aut domácích až do pokutového území, Lammers se ovšem k hlavičce přes dobrou obranu nedostal.
36'
Další žlutá karta pro hostující tým, nyní byl za nedovolený zákrok potrestán Waldemar Anton
35'
Z velké dálky vystřelil domácí Ajdin Hrustic, jeho dělovka však skončila hned u vápna, kde ji zblokoval jeden z obránců.
34'
Ten pro obranu Frankfurtu nebezpečný nebyl, ještě ale není nic ukončeno, hosté vhazují.
34'
Hosté podnikli rychlý výpad, na pravé straně měl prostor Massimo a zvolil prudkou střelu z úhlu. Trapp vyrážel na rohový kop.
32'
Faul po výskoku i na opačné straně, provinil se Umar Marmúš a dostal za to žlutou kartu.
30'
Na trávníku leží hostující Kempf a to po dopadu po vzdušném souboji s Lammersem. Hráč Stuttgartu chvíli vypadal hodně otřeseně, ale už je zase zpátky na nohou a bude pokračovat.
28'
Trocha nepřesností na obou stranách, hra je teď docela rozháraná a bez tempa.
26'
Domácí Hauge se k centru nedostal, Frankfurt o malou chvíli později navíc o míč přišel po nedovoleném zákroku.
24'
A už se zase hrálo v šestnáctce Stuttgartu, Lenzova střela z první byla zablokována.
23'
Po rychlém přenesení hry na opačnou polovinu přišel vysoký centr, Trapp si to zvládl pohlídat a zakročit.
22'
Po docela nenápadné akci se domácí dostali ke střele, kus za vápnem napřáhl Kamada, jenže mířil přesně do míst, kde stál brankář Müller.
20'
Stuttgart v posledních minutách přidává na tempu, domácí celek zatím zvládá výpady odvracet.
18'
O malou chvíli později centroval Sosa, jeho pas ale skončil u Hintereggera. Ten odhlavičkoval mimo šestnáctku.
17'
Hostující Marmúš se dokázal na levé straně odpoutat od Ndicky a z úhlu se pokusil překonat Trappa. Ten jeho střelu vyrazil!
15'
A ta mu také vydatně pomohla, zasahovat proti Klementově prudké ráně nemusel.
14'
A zase tu bude standardka, nyní pro hosty. Trapp si už proti přímáku staví bytelnou zeď.
13'
Zatím je to zápas plný standardních situací. Roh domácího Kamady si ale obrana VfB ohlídala.
12'
Přímý kop pro Stuttgart, vše ale skončilo hned po rozehrání. Trapp vysoký pas vyboxoval a Mavropanos byl navíc v ofsajdovém postavení.
10'
Už se hrálo na opačné straně, F. Müller ale zasahovat nemusel, vydatně mu pomohla obrana.
9'
Hosté měli vzápětí roh a po centru se k míči opět cpal Karazor. I tentokrát byl ubráněn.
8'
Přímý kop se moc nevyvedl, Karazor byl odstaven a obrana Frankfurtu odkopla k půlce.
7'
A další faul, nyní na hostujícího Massima. Stuttgart bude rozehrávat od pravé postranní čáry.
6'
Už od úvodu se hraje docela tvrdě, nyní to na svých nohou pocítil hostující Sosa.
5'
Akce pravou stranou skončila u Lindströma, ten narazil na zformovanou obranu Stuttgartu a o míč přišel.
4'
Hosté se daleko nedostali, u míče už jsou zase hráči Frankfurtu a jdou pozvolna kupředu.
3'
Faul na Karazora, na půlce se provinil Hrustic. Stuttgart se už pozvolna chystá k rozehrávce.
2'
Hned v úvodu se domácí dostali na útočnou polovinu, dlouhý pas byl sklepnut do druhé vlny a ihned pálil Jens Hauge. Rána z první letěla nad břevno.
1'

Eintracht Frankfurt: Trapp – Durm, Ndicka, Hinteregger (C), Lenz – Sow, Hrustic – Hauge, Kamada, Lindström – S. Lammers.
Náhradníci: Ramaj – Hasebe, Borré, D. da Costa, Kostić, Ilsanker, Paciência, Barkok, Jakić.

VfB Stuttgart: F. Müller – Mavropanos, Anton, Kempf – Massimo, Endo (C), Karazor, Sosa – Marmúš, Klement – Klimowicz.
Náhradníci: Bredlow – Thommy, Mola, Didavi, Coulibaly, Beyaz, Mangala, Al Ghaddioui, Ito.

Rozhodčí: Jöllenbeck – Günsch, Weickenmeier.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v Deutsche Bank Park začne v 15:30, takže si na odpoledne nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Matthias Jöllenbeck, kterému budou na pomezí asistovat Christof Günsch a Jonas Weickenmeier.
VfB Stuttgart

Hosté jsou na tom v tabulce jen o něco málo lépe, na 12. místě mají tři body za jednu výhru a dvě porážky. Stuttgart vstoupil do sezóny dobře vysokou výhrou 5:1 nad Fürthem, pak ale přišly horší časy, prohra 0:4 v Lipsku a v minulém kole i doma 2:3 proti Freiburgu. Hosté už ve 28. minutě vedli po dvou gólech Jeong Woo-Yeonga a jedné trefě Lucase Hölera o tří branky, ale ještě do pauzy snížili Konstantinos Mavropanos a Hamadi Al Ghaddioui a bylo zaděláno na drama. Po pauze už však žádný gól nepadl a VfB si musí na další body počkat. A chtělo by je vybojovat už dnes.

Odehrané zápasy

Stuttgart – Fürth 5:1
Lipsko – Stuttgart 4:0
Stuttgart – Freiburg 2:3
Eintracht Frankfurt

Domácí tým je po třech kolech na 14. místě s pouhými dvěma body. V úvodním kole klub prohrál na hřišti Borussie Dortmund, poté ale dokázal dvakrát bodovat za dvě remízy. Nejprve doma 0:0 s Augsburgem a minulé kolo na trávníku Bielefeldu 1:1. Eintracht v tomto utkání vedl po gólu Haugeho, jenže v 86. minutě o náskok přišel po gólu Wimmera. Frankfurt se tak dnes pokusí už dotáhnout duel do vítězného konce a poprvé si připsat tři body.

Dortmund – Frankfurt 5:2
Frankfurt – Augsburg 0:0
Buelefeld – Frankfurt 1:1
Dobré odpoledne u německé Bundesligy. Společně se podíváme na utkání 4. kola mezi týmy Eintracht Frankfurt a VfB Stuttgart.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.