Bundesliga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Köln : Leverkusen - 24. října 2021   15:30

Köln
63' Modeste (Hector) • 82' Modeste (S. Andersson)
2:2
(0:2)
Leverkusen
15' Schick  (Diaby) • 17' Bellarabi  (Andrich)
Köln
T. Horn – Schmitz (79. Schindler), Kilian, Czichos, Hector (C) – S. Özcan – Ljubičić, Duda (77. S. Andersson), Kainz (79. Thielmann) – Modeste, Uth (90+2. Schaub).
Zwayer
RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem
Leverkusen
Hrádecký (C) – Frimpong, Kossounou, Tah, Hincapié (46. Bakker) – Andrich, Demirbay – Bellarabi (37. A. Adli), Wirtz (77. Palacios), Diaby (77. Tapsoba) – Schick (87. Alario).
A. Adli, Amiri, Alario, Palacios, Bakker, Paulinho, P. Retsos, Tapsoba.

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního podvečera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 12:3. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 10:15.
Dnešní utkání je za námi. Domácí byli ve druhém poločase jasně lepším týmem a zaslouženě se dočkali vyrovnání. O oba góly se postaral 33-letý francouzský útočník Anthony Modeste, který nejdříve v 63. minutě snížil na 1:2, a poté v 82. minutě srovnal na konečných 2:2. Hosté se ve druhé půli nedostali do žádné vážnější šance.
90+4'
90+3'
Thielmann vypálil z velké dálky, ale míč poslal mimo tři tyče.
90+2'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Mark Uth, přichází Louis Schaub.
90+2'
Míč od rohového praporku doplachtil na hlavu Anderssona, který však svou následnou hlavičkou poslal míč jen do středu branky, kde stál připravený Hrádecký.
90+1'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
89'
Žlutou kartu dostává Robert Andrich (Bayer Leverkusen).
88'
Míč od rohového praporku doplachtil na hlavu Kossounoua. Ten však míč poslal svou hlavou mimo tři tyče.
87'
Hosté budou zahrávat v závěru zápasu rohový kop.
87'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Patrik Schick, přichází Lucas Alario.
86'
Patrik Schick už míří za pomoci lékaře za pomezní čáru, ale pokračovat v zápase už nebude moci.
85'
Útočný faul Schicka znamená míč pro domácí. Schick ještě zůstává ležet na trávníku a žádá si ošetření.
84'
Modeste dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
82'
Köln právě vstřelil branku!
Domácí srovnávají na 2:2! Dlouhý aut jednoho z domácích hráčů prodloužil za sebe Andersson a ANTHONY MODESTE následně neměl problém poslat míč k levé tyči Hrádeckého branky! Asistence: Sebastian Andersson.
81'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
80'
Schick dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
79'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Benno Schmitz, přichází Kingsley Schindler.
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Jan Thielmann.
78'
Adli vypálil z hranice vápna, ale Horna nijak nevyděsil.
78'
Modeste se dostal k míči uvnitř vápna soupeře, ale zradilo ho zpracování. Do zakončení se tak nedostal.
77'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Moussa Diaby, přichází Edmond Fayçal Tapsoba.
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Florian Wirtz, přichází Exequiel Palacios.
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Sebastian Andersson.
76'
Duda to zkusil zhruba z patnácti metrů. Jeho pokus byl však sražený jedním z obránců přímo do rukavic Hrádeckého.
75'
Kainz poslal do vápna centr, který však nenadělal hostům větší potíže.
74'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů.
73'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
72'
Diaby se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
71'
Özcan poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který skončil na hlavě Utha. Jeho následný hlavičkový pokus však skončil nad soupeřovou brankou.
70'
Schick přišel o míč na polovině soupeře a dopředu tak mohou vyrazit domácí.
69'
Následný centr z přímého kopu končí v rukavicích brankáře Lukáše Hrádeckého.
68'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu. Na přímou střelu na branku to nejspíše nebude.
67'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
65'
Žlutou kartu dostává Moussa Diaby (Bayer Leverkusen).
63'
Domácí snižují na rozdíl jedné branky! Hector poslal do vápna nadýchaný centr z levé strany hřiště. Na zadní tyči se k míči dostal osamocený ANTHONY MODESTE, který následnou střelou prostřelil padajícího Hrádeckého. Asistence: Jonas Hector.
63'
Ljubičič napřáhl ke střele zhruba z patnácti metrů. Jeho pokus však skončil zhruba metr vedle pravé tyče Hrádeckého branky.
62'
Wirtz dostal nabito na hranici vápna, odkud pálil zcela osamocen. Jeho střelecký pokus mířený doprostřed branky však nenadělal Hornovi větší potíže.
60'
Kainz vypálil z velké dálky. Střela mu však nesedla a míč tak skončil pouze v zámezí. Hrádecký bude odkopávat od své branky.
59'
Patrik Schick dostal příliš dlouhou přihrávku za obránce od svého spoluhráče a míč tak skončil jen v moci brankáře Timo Horna.
58'
Míč od rohového praporku odvrátil do bezpečí Modeste.
57'
Hosté však budou zahrávat rohový kop.
57'
Patrik Schick dostal skvělou přihrávku za obránce od Diabyho. Následně však místo střely volil přihrávku na Wirtze, který byl dobře pokryt jedním z obránců.
56'
Míč od rohového praporku však odvrátil mimo vápno jeden z hráčů v bílém dresu.
55'
Adli hledal přihrávkou z levé strany hřiště ve vápně Schicka. Ten se však k míči nedostal, neboť před ním ho odkopl do zámezí jeden z domácích obránců. Hosté budou zahrávat rohový kop.
54'
Odilon Kossounou už míří za pomezní čáru a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
53'
Kossounou je stále ošetřován na hrací ploše.
52'
Kossounou zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vlastního vápna a žádá si ošetření.
51'
Domácí chybovali na polovině soupeře a dopředu tak vyrazili hosté. Ti však svůj protiútok pokazili poblíž vápna soupeře a o míč přišli, neboť se Diaby dopustil útočného faulu.
50'
Tento rohový kop však nenadělal hostům větší potíže. Kainz ještě pálil z rohou vápna, ale střela mu nesedla a míč tak skončil vysoko nad brankou.
50'
Domácí budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.
49'
Adli se dopustil faulu na hranici vápna soupeře a hrát tak mohou domácí.
48'
Nepřesný centr z hloubi pole od Diabyho končí v rukavicích brankáře Timo Horna.
47'
Domácí byli donuceni míč poslat až k Hornovi, který dlouho váhal s rozehrávkou, ale nakonec se mu podařilo míč poslat ke svému spoluhráči před dotírajícím Diabym.
46'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Piero Hincapié, přichází Mitchel Bakker.
46'
Hosté rozehráli druhý poločas a míč ihned posílají směrem dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:35.
První poločas je za námi. Hosté v něm měli více ze hry a zaslouženě tak vedou 2:0. V patnácté minutě poslal hosty do vedení Patrik Schick, který má na svém kontě už 8 branek v německé Bundeslize. O dvě minuty později vstřelil druhý gól hostů Bellarabi. Domácí se v první půli dostali do dvou vážnějších šancí, ale gól vstřelit nedokázali.

Držení míče: 60% – 40%
Střely celkem: 6 – 6
Střely na branku: 1 – 3
45+4'
45+3'
Následný rohový kop však nenadělal hostům větší potíže.
45+3'
Domácí budou zahrávat rohový kop, který vybojoval pro svůj tým Uth.
45+2'
Adli poslal do vápna centr z levé strany hřiště. Ve vápně se však nikdo z jeho spoluhráče k míči nedostal.
45+1'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
45'
Už nám běží poslední minutka prvního poločasu. Rozhodčí ale určitě něco nastaví, díky ošetřování Bellarabiho.
44'
Kainz poslal do vápna skvělý centr, který skončil na hlavě osamoceného Hectora. Ten však svou následnou hlavičkou poslal míč mimo tři tyče.
44'
Domácí budou zahrávat další zajímavou standartku po faulu Demirbaye zhruba z osmnácti metrů.
44'
Žlutou kartu dostává Kerem Demirbay (Bayer Leverkusen).
42'
Adli to teď udělal dobře na polovině soupeře. Přešel přes dva protihráče, ale následně špatně přihrál a hosté tak o míč přišli.
41'
Kainz se dostal ke střele z hranice vápna, ale branku vysoko přestřelil.
40'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
39'
Ofsajd, ve kterém byl nachytán Diaby. Hrát tak mohou domácí.
38'
Uth se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Míč si však prvním dotykem předkopl příliš před sebe a plnohodnotně se mu tak zakončit nepovedlo.
37'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Amine Adli.
36'
Bellarabi opět sedí na trávníku a vypadá to, že v dnešním utkání už nebude moci pokračovat.
35'
Žlutou kartu dostává Mark Uth (1. FC Kolín nad Rýnem).
34'
Hosté se dostali do přečíslení tři na dva, avšak toto přečíslení vyřešili prachbídně a o míč tak přišli.
33'
Hector vypálil jedovatou střelu z hranice vápna, kterou Hrádecký jen konečky prstů vytěsnil mimo tři tyče.
32'
Bellarabi už je zpět na nohou a zápas tak může pokračovat dále.
32'
Bellarabi má nějaké zdravotní potíže a rozhodčí tak raději přerušuje hru.
30'
Kainz poslal do vápna centr, který však vyboxoval daleko od své branky finský brankář ve službách Leverkusenu Lukáš Hrádecký.
29'
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu.
28'
Modeste se dostal k hlavičce uvnitř vápna soupeře. Jeho následný pokus však skončil zhruba dva metry vedle levé tyče Hrádeckého branky.
26'
Özcan napřáhl ke střele z velké dálky. Jeho pokus skončil daleko vedle levé tyče Hrádeckého branky.
25'
Po následném protiútoku trefil Frimpong střelou zevnitř vápna břevno Hornovy branky!
24'
Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a o míč tak přišli.
23'
Frimpong hledal přízemním centrem z pravé strany hřiště ve vápně Schicka. Ten se však k míči nedostal, neboť byl dobře pokryt jedním z obránců.
21'
Domácí opět chybovali poblíž vlastního vápna, ale tentokrát hosté nevyřešili tuto situaci dobře. Po centru Demirbaye skončil míč jen v zámezí.
20'
Kaniz poslal do vápna centr, který však nenadělal hostům větší potíže. Jeden z nich poslal míč svou hlavou mimo vápno.
19'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu.
17'
Leverkusen právě vstřelil branku!
Hosté vzápětí vedou o dvě branky! Skvělá práce Andricha ve vápně soupeře znamená gól v síti domácích, který vstřelil KARIM BELLARABI. Ten se dostal k odraženému míči před Hornovou brankou a tvrdou střelou pod břevno prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Robert Andrich.
15'
Hosté se dostávají do vedení! Domácí chybovali na vlastní polovině hřiště a míč darovali svému soupeři. Diaby převzal přihrávku od svého spoluhráče poblíž vápna soupeře a následně vyslal skvělou přihrávku PATRIKU SCHICKOVI, který svou následnou střelou ke vzdálenější tyči nedal Hornovi šanci zasáhnout. Asistence: Moussa Diaby.
15'
Wirtz přišel o míč na hranici vápna soupeře a dopředu tak mohou vyrazit domácí.
15'
Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.
14'
Bellarabi vyslal na zteč Wirtze. Ten se sice dostal k míči uvnitř vápna, ale vystřelit nedokázal, neboť mu míč skluzem odpálil od nohou Hector.
13'
Hosté nyní pouze odevzdali míč svému soupeři a dopředu tak mohou vyrazit domácí.
12'
Po nepřesné přihrávce Kainze končí míč jen v moci brankáře Hrádeckého.
11'
Domácí se po delší době usadili s míčem na polovině soupeře.
10'
Wirtz se dostal s míčem za pomezní čáru a Horn tak bude odkopávat od své branky.
9'
Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže. Navíc se Tah dopustil ve vápně soupeře faulu.
8'
Bellarabi hledal přihrávkou z pravé strany hřiště ve vápně nabíhajícího Schicka. Ten se však k míči nedostal, neboť před ním ho odkopl do zámezí jeden z vracejících se obránců.
7'
Wirtz vypálil z rohu vápna. Jeho pokus však skončil daleko vedle levé tyče Hornovy branky.
6'
Schmitz poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však nenadělal hostům větší potíže.
5'
Schick se dostal ke střele z hranice vápna. Jeho pokus mířený k bližší tyči však nenadělal Hornovi větší potíže.
5'
Frimpong se dožadoval faulu zhruba na polovině hřiště, ale rozhodčí faul neodpískal.
4'
Schick dostal od Wirtze příliš dlouhou přihrávku za obránce a u míče tak byl dříve vyběhnuvší Horn.
2'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
1'

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – Schmitz, Kilian, Czichos, Hector (C) – S. Özcan – Ljubičić, Duda, Kainz – Modeste, Uth.
Náhradníci: Schwäbe – S. Andersson, Ehizibue, Hübers, Meré, Ostrák, Schaub, Schindler, Thielmann.

Bayer Leverkusen: Hrádecký – Frimpong, Kossounou, Tah, Hincapié – Andrich, Demirbay – Bellarabi, Wirtz, Diaby – Schick.
Náhradníci: A. Adli, Amiri, Alario, Palacios, Bakker, Paulinho, P. Retsos, Tapsoba..
Poslední 3 vzájemná utkání

Leverkusen – Kolín n. R. 3:0 (17.4.2021)
Kolín n. R. – Leverkusen 0:4 (2020)
Leverkusen – Kolín n. R. 3:1 (2020)
Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen se momentálně nachází v tabulce na čtvrté příčce s šestnácti body. Po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 5 výher, 1 remízu a 2 porážky. Venku odehráli svěřenci trenéra Gerarda Seoaneho čtyři zápasy, ze kterých 3x zvítězili a 1x remizovali.

Nejlepším střelcem "Die Werkself" je momentálně se sedmi brankami český sniper Patrik Schick.

1. FC Kolín nad Rýnem

Kolín nad Rýnem se momentálně nachází v tabulce na deváté příčce s dvanácti body. Po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 3 výhry, 3 remízy a 2 porážky. Doma zatím odehráli svěřenci trenéra Steffena Baumgarta čtyři zápasy, ze kterých 3x vyhráli a 1x remizovali.

Nejlepším střelcem "Die Geißböcke" je momentálně se čtyřmi brankami francouzský útočník Anthony Modeste.

Hoffenheim – Kolín n. R. 5:0
Kolín n. R. – Fürth 3:1
Frankfurt – Kolín n. R. 1:1
Kolín n. R. – RB Lipsko 1:1
Freiburg – Kolín n. R. 1:1
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 9. kola německé Bundesligy mezi 1. FC Kolín nad Rýnem a Bayer Leverkusen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.