Bundesliga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mönchengladbach : Bielefeld - 12. září 2021   19:30

Mönchengladbach
36' Stindl (Scally) • 70' Stindl (Herrmann) • 73' Zakaria (Herrmann)
3:1
(1:1)
Bielefeld
45+2' Okugawa
Sommer – Beyer, Ginter, Elvedi – Scally, Neuhaus (69. Bénes), Zakaria, Netz (59. Herrmann) – Stindl (78. Embolo) – J. Hofmann (46. H. Wolf), Pléa.
Sippel – Bénes, Bennetts, Herrmann, Embolo, Kramer, Jantschke, Noss, H. Wolf.
Bielefeld
Ortega – Brunner, de Medina, J. Nilsson, Laursen – Schöpf, Prietl, Okugawa (79. Krüger) – Wimmer (73. Lasme), Klos (79. Serra), Hack.
Kapino – Czyborra, Krüger, Kunze, Serra, Lasme, Ramos.

Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 13:10. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:18.
Je konec! Domácí nakonec poráží Bielefeld 3:1 a připisují si první vítězství v této sezóně. Po dobrém vstupu hostů dokázala Borussia srovnat obraz hry. Ve 36. minutě pak Lars Stindl otevřel skóre. V závěru nastavení ale dokázal vyrovnat Masaja Ukugawa. Po změně stran byla o něco aktivnější Arminia, ale dvacet minut před koncem se podruhé prosadil Lars Stindl. O tři minuty později pak napsal gólovou tečku Zakaria.
90+3'
90+2'
Hosté se pokusilo ohrozit Yanna Sommera centrem z pravé strany, ale pobídka skončila v rukavicích domácího brankáře. Tohle už si Borussia pohlídá.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Rozběhla se poslední minuta. Hosté se usadili na polovině domácího mužstva, ale zatím kombinují daleko od pokutového území.
89'
Domácí hrají s míčem na kopačkách a bez problémů si hlídají svůj náskok. Borussia má závěr duelu pevně v rukou.
87'
Bénes dostal přihrávku do pokutového území, kde zakončoval dloubákem pravačkou, ale Ortega se roztáhl a vykouzlil krásný zákrok!
86'
Pléa pomohl spoluhráčům v souboji o míč na polovině hřiště, ale ve skluzu jej zahrál pouze do zámezí. Hostům už moc času nezbývá.
85'
Hosté se po delší době objevili v pokutovém území, nicméně hlavička skončila daleko od zadní tyče Sommerovy branky.
84'
Hostující Serra se hnal po pravé straně směrem vpřed, jenže si předkopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku. Vhazovat budou domácí.
83'
Yann Sommer se opět zapojil do rozehrávky Borussie. Jeho pobídka směřovala na levou stranu, kde byl Embolo.
82'
Pléa si řekl o přihrávku do blízkosti velkého vápna, kde se s míčem nedokázal otočit kolem obránce a přišel o něj.
80'
Do konce utkání zbývá posledních deset minut a domácí Borussia si hlídá své dvoubrankové vedení. Hostům se v posledních minutách vůbec nedaří.
79'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Masaja Okugawa, přichází Florian Krüger.
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Fabian Klos, přichází Janni Serra.
78'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Lars Stindl, přichází Breel Embolo.
77'
Žlutou kartu dostává Robin Hack (DSC Arminia Bielefeld).
76'
Yann Sommer se musel znovu zapojit do rozehrávky svého mužstva. Švýcarský brankář rozehrál na pravou stranu, kde došlo k faulu.
75'
Domácí fotbalisté mají míč pod kontrolou a drží jej na svých kopačkách. Nikdo v červených dresech Bielefeldu teď rozehrávku Borussie neatakuje.
73'
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Domácí celek se výrazně přibližuje k vítězství! Během krátké chvíle přidává další branku a vede 3:1. DENIS ZAKARIA dostal přihrávku na hranici velkého vápna a křížnou střelou rozvlnil síť!
73'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Patrick Wimmer, přichází Bryan Lasme.
72'
Domácí jsou vstřelením druhé branky pořádně nabuzení a nadále se tlačí do útoku. Prudkou přihrávku naháněl Stindl, ale tentokrát se k míči nedostal.
70'
Domácí celek si bere zpět své ztracené vedení! Po rychlé akci si na centr z pravé strany naběhl LARS STINDL a krásnou hlavičkou poslal míč k tyči!
70'
Hostující celek si postupně vytváří určitý tlak. Další dlouhá pobídka z autového vhazování skončila v moci domácího brankáře Sommera.
69'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Florian Neuhaus, přichází László Bénes.
69'
Žlutou kartu dostává Joe Scally (Borussia Mönchengladbach).
68'
Alassane Pléa si došel pro přihrávku hluboko před velké vápno, ale ihned u něj hlídkovali dva fotbalisté v červeném, kteří jej odstavili.
67'
Zakaria na polovině hřiště skluzem trefil hostujícího hráče a podle rozhodčího se dopustil nedovoleného zákroku. Rozehrávat budou hosté.
66'
Domácí se v posledních minutách prakticky nedostávají do útoku. Naopak fotbalisté hostujícího Bielefeldu začínají vystrkovat růžky.
65'
Fabian Klos si po nádherném centru naběhl na značku pokutového kopu, odkud hlavičkoval nikým neatakován, ale neusměrnil svůj pokus pod břevno.
63'
Domácí už opět hrají s míčem na kopačkách a tlačí se do útoku. Na pravé straně operoval Beyer, jehož centr skončil v moci hostujících zadáků.
62'
Wimmer si po rohovém kopu naskočil na povedený centr a hlavičkoval z malého vápna. Jeho projektil ale mířil do rukavic pozorného Sommera.
61'
Hack si krásně přehodil míč na levačku a zkusil vypálit z hranice velkého vápna. Jeho projektil trefil pouze boční síť.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Borussia musí bojovat, aby dokázala poprvé v utkání zvítězit. Obrana Arminie ale zatím působí jako pevně jako skála.
59'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Luca Netz, přichází Patrick Herrmann.
58'
Opět se pokračuje ve hře. Domácí fotbalisté tentokrát rozjeli akci po pravé straně, ale přízemní centr do velkého vápna nikdo v bílém nedohnal.
56'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na trávníku a stěžuje si na bolest levé nohy. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
55'
Pléa sprintoval za dalším nákopem za obranu Arminie, ale obránce Nilsson včas vystoupil a odhlavičkoval míč mimo nebezpečný prostor.
54'
De Medina si poradil s napadajícím Pleou a zahrál malou domů. Hostující brankář Ortega následně nakopl míč na pravou stranu.
53'
Nico Elvedi potáhl míč na polovinu soupeře, nicméně jeho přenesení na rozběhnutého Hannese Wolfa bylo příliš vysoké. Domácí ale tlačí.
52'
Alassane Pléa si v blízkosti velkého vápna připravil míč na pravačku a zakončil po zemi. Jeho projektil o kousek minul levou tyčku!
51'
Scally je hodně aktivní a chodí si pro přihrávky na polovinu hřiště. Domácí fotbalista chtěl rozjet rychlou akci, jenže jeho přihrávka byla příliš dlouhá.
50'
Yann Sommer se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Švýcarský gólman poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Netz, ale ten se neuvolnil.
49'
Wimmer se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Rozehrávat budou domácí.
48'
Wimmer získal odražený míč na pravé straně hrací plochy a pohotově odcentroval. Na jeho pobídku si ale nenaběhl nikdo v červeném dresu.
47'
Brunner dostal přihrávku na levou stranu, prošel s míčem u nohy na polovinu soupeře, ale neodcentroval přesně.
46'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Hannes Wolf.
46'
Je konec! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou. Po dobrém vstupu hostů dokázala Borussia srovnat obraz hry. Ve 36. minutě pak Lars Stindl otevřel skóre. V závěru nastavení ale dokázal vyrovnat Masaja Ukugawa.
45+2'
45+2'
Bielefeld právě vstřelil branku!
Tak pozor! Nakonec je vyrovnáno! VAR zvrátil původní výrok asistenta rozhodčího! MASAJA OKUGAWA si na hranici ofsajdu počíhal na přihrávku za obranu a na druhý pokus překonal Sommera!
45+1'
Okugawa sice v závěru nastavení dokázal vyrovnat, ale radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Joe Scally dostal přihrávku na pravou stranu, odcentroval na hranici velkého vápna, ale jeho pobídka nenašla nikoho v bílém dresu.
44'
Stefan Ortega nakopl míč na hranici velkého vápna, kde byli hned tři hráči v červeném, nicméně domácí stoper Ginter ustál i tuto těžkou situaci.
43'
Jordan Beyer si dal pozor na míč směřující na jeho stranu a před sprintujícím soupeřem odkopl míč do bezpečí. Pokračuje se ve vysokém tempu.
42'
Lars Stindl výborně napadal rozehrávku hostujících stoperů. De Medina si nakonec dokázal poradit a zažehnal nebezpečí malou domů.
41'
Denis Zakaria odcentroval z pravé strany do pokutového území. Hostující brankář Ortega centr přečetl a došel si pro míč na malé vápno.
40'
Domácí brankář Yann Sommer se musel zapojit do rozehrávky Borussie. Jeho výhoz směřoval na pravou stranu, kam si pro míč došel Jordan Beyer.
39'
Domácí Ginter si z jednoho ze soubojů odnesl bolestivý šrám a musí být ošetřován za postranní čárou. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
38'
Hostující Arminia se ihned vydala do útoku se snahou o brzkou odpověď. Z pravé strany centroval Wimmer, jehož pobídka byla sražena na rohový kop.
36'
Domácí celek se nakonec dostává do vedení ještě v prvním poločase! Po rychlém přechodu do útoku vypálil zpoza velkého vápna LARS STINDL a i díky teči obránce Larsena dopravil míč do sítě!
35'
Domácí celek zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Neuhaus, který odcentroval na malé vápno, ale Fabian Klos míč odehrál do bezpečí.
34'
Ginter vhazoval na pravé straně. Na jeho pobídku si naběhl Neuhaus, který ale neošálil důrazného Prietla.
33'
Alessandro Schöpf se po delší době vydal vpřed s útokem hostujícího celku, nicméně dobře hrající Jordan Beyer mu míč skluzem ukopl do autu.
32'
Neuhaus si navedl míč do blízkosti velkého vápna, odkud zakončil pravačkou, ale jeho projektil skončil vedle zadní tyčky.
31'
Borussia v posledních minutách stále častěji útočí po pravé straně hřiště. Centr Stindla ale srazil mimo nebezpečný prostor hned první zadák.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme vyrovnané utkání. Ani jeden z týmů se nedostává do šancí.
29'
Elvedi dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míč na polovinu Arminie, ale jeho nákop za obranu si Ortega bez větších problémů pohlídal.
28'
Hofmann se hnal do pokutového území za nádherným centrem z pravé strany hrací plochy, ale ve skluzu neusměrnil míč mezi tři tyče.
27'
Joakim Nilsson si pokryl vysoký nákop do pokutového území a nechal míč propadnout do rukavic hostujícího brankáře Stefana Ortegy.
26'
VAR ještě zkoumal, zda jeden z hostujících obránců v předchozí akci nezahrál v pokutovém území rukou. Penalta pro Borusii se nakonec nepíská.
25'
Alassane Pléa si došel pro přihrávku až na půlící čáru, kde se s míčem dokázal otočit, ale už neodcentroval do velkého vápna.
24'
Hostující brankář Ortega se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Gólman Arminie nakopl míč na levou stranu, kde jej znovu získali domácí.
23'
Ginter diriguje rozehrávku domácího celku na polovině hřiště. Stopeři Borussia už mají o něco více času na rozehrávku s míčem na kopačkách.
22'
Plea dostal přihrávku na hranici velkého vápna, přehodil si míč na pravačku a zakončil. Jeho přízemní pokus ale prolétl vedle zadní tyčky.
21'
Udeřit mohlo na opačné straně! Fabian Klos dostal přihrávku na hranici velkého vápna, odkud střílel nártem, ale poslal míč kousek nad břevno!
20'
Domácí fanoušci vytrvalým skandováním ženou své oblíbence za vstřelením úvodní branky. Borussia ale musí dobývat pevnou defenzivu soupeře.
19'
Denis Zakaria kouzlil na levé straně hřiště, ale při kličce si předkopl míč daleko před sebe a už jej neudržel před rozběhnutým Wimmerem.
18'
Obránci domácího celku nyní kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou. Naopak hráči Arminie nadále pokračují ve vysokém napadání.
17'
Lars Stindl se dostal do zakončení z hranice velkého vápna, ale jeho rána levačkou skončila na bloku hráče v červeném dresu Arminie.
16'
Jordan Beyer dostal přihrávku na polovinu soupeře, přenesl hru na levou stranu, ale tam neměl nikoho ze spoluhráčů. Arminia se už ale zatáhla.
15'
Stopeři domácího celku pokračují v kombinaci na vlastní polovině. Hráči v bílém se nikam neženou a číhají na skulinky v defenzivě Bielefeldu.
13'
Zakaria spěchal za pobídkou do pokutového území, jenže v souboji s Nilssonem si pomohl zatažením za dres hostujícího zadáka.
12'
Jordan Beyer si skvěle splnil defenzivní povinnosti na vlastní polovině a před napadajícím soupeřem ve skluzu odehrál míč ven ze šestnáctky.
11'
Denis Zakaria na polovině hřiště fauloval Laursena a může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu. Rozehrávat budou hráči v červených dresech.
10'
Domácí zahrávali přímý kop na polovině soupeře. Hofmann odcentroval na zadní tyč, ale nikdo v bílém dresu Borussie se k jeho pobídce nedostal.
9'
Jordan Beyer si došel pro přihrávku na vlastní polovinu, ale nedokázal se otočit kolem napadajícího soupeře. Hosté skvěle napadají.
8'
Elvedi diriguje rozehrávku domácího celku na polovině hřiště. Domácí Borussia nevstoupila do utkání zrovna nejlépe a nyní se snaží uklidnit hru.
7'
Alessandro Schöpf spěchal za přihrávkou na pravou stranu, nicméně ve skluzu už nedokázal odcentrovat před branku Yanna Sommera.
6'
Po dalším přímém kopu už se hosté málem dostali do zakončení. Před rozběhnutým Wimmerem odvrátil míč na poslední chvíli na roh Elvedi.
5'
Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti velkého vápna. Centrovaný míč přiletěl na hranici velkého vápna, nicméně obrana Borussie zasáhla na jedničku.
4'
Málem jsem to zakřikl! Manuel Prietl si naběhl na parádní centr z levé strany, měl moře času i prostoru, ale pravačkou o kousek minul zadní tyč!
3'
Hosté udrželi míč na polovině domácího celku, ale nedokázali vymyslet nebezpečnou přihrávku do střelecké pozice. Obrana Borussie zatím působí pevným dojmem.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Arminia se ihned vydala do útoku, ale s prvním nákopem si obrana poradila.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát v bílém, zatímco Arminia oblékne červenou sadu.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Beyer, Ginter, Elvedi – Scally, Neuhaus, Zakaria, Netz – Stindl – J. Hofmann, Pléa.
Náhradníci: Sippel – Bénes, Bennetts, Herrmann, Embolo, Kramer, Jantschke, Noss, H. Wolf.

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Brunner, de Medina, J. Nilsson, Laursen – Schöpf, Prietl, Okugawa – Wimmer, Klos, Hack.
Náhradníci: Kapino – Czyborra, Krüger, Kunze, Serra, Lasme, Ramos..
Borussia Mönchengladbach

Domácí Borussia Mönchengladbach vstupuje do dnešního souboje v roli favorita. Vstup do nového ročníku se ale ambicióznímu celku nepodařil. Ve třech duelech získal jediný bod za remízu v prvním kole s Bayernem Mnichov. Od té doby Borussia schytala debakl 0:4 na půdě Leverkusenu a naposledy padla i na hřišti Unionu Berlín.
DSC Arminia Bielefeld

Hostující Arminia Bielefeld ve třech úvodních kolech získala tři body a patří jí jedenáctá pozice ligové tabulky. Ve všech duelech totiž dokázala ukopat bod za remízu. Nejprve doma hrála bez branek s Freiburgem a následně uhrála remízy 1:1 na půdě Furthu a doma s Frankfurtem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům Bundesligy. Vítejte u sledování textového přenosu z utkání nejvyšší německé soutěže mezi Borusií Mönchengladbach a Arminiou Bielefeld.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.