NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Buffalo - 17. října 2019   04:00

Anaheim
Anaheim
18:40' Henrique (Manson, Rakell) • 20:58' Rakell (Silfverberg) • 29:14' Getzlaf (Steel, Fowler) • 39:48' Henrique (Comtois, Silfverberg) • 56:47' Silfverberg (Manson)
5:2
(1:2, 3:0, 1:0)
Buffalo
Buffalo
07:35' Eichel   • 16:36' Olofsson  (S. Reinhart, Skinner)
Anaheim
Gibson (R. Miller) – Manson, H. Lindholm, Fowler, Del Zotto, Holzer, Ja. Larsson – Silfverberg, Henrique, Rakell – O. Kaše, Getzlaf, Comtois – Terry, Steel, N. Ritchie – Rowney, D. Grant, Jones.
Skilliter, Walsh – Daisy, Gibbons
Honda Center, Anaheim
15 193 diváků
Buffalo
Ullmark (C. Hutton) – McCabe, Ristolainen, Dahlin, C. Miller, Scandella, Jokiharju – Olofsson, Eichel, S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson, Sobotka – Vesey, Mittelstadt, Rodrigues – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo.

To je ode mě pro dnešek vše. Brzy na shledanou u dalších přenosů.
3. Rickard Rakell (Anaheim) 1+1
A je konec. V poslední třetině se prosadili pouze domácí a to šťastnou střelou do prázdné branky. Buffalo mělo lepší vstup do zápasu, když vedlo už 0:2. Pak se ale ke slovu dostal domácí tým a 5ti góly dokonale otočil vývoj utkání. Anaheim si tak připisuje další 2 body a potvrzuje dobrý vstup do sezóny.
Střely po 3. třetině: Domácí – 31, Hosté – 33.
59:48'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jeff Skinner – 2 min., vysoká hůl).
59:30'
Gibson si připsal další zákrok, když maskou vyrazil střelu od mantinelu.
59:10'
Skinner se prokličkoval s kotoučem před branku,ale jeho pokus minul branku.
58:40'
Anaheim se po delší době podíval s kotoučem do třetiny soupeře,ale k nebezpečnější šanci to nevedlo.
57:50'
Buffalo se usadilo ve třetině Ducks a kombinuje podél hrazení.
56:47'
Anaheim právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. JAKOB SILFVERBERG vybojoval kotouč ve vlastní třetině a o mantinel ho vyhazoval, Dahlin se touš pokus zastavit,ale naopak touš usměrnil do prázdné branky.
Asistence: Josh Manson
56:32'
Buffalo to zkouší se 6ti hráči v poli!
56:20'
Casey Mittelstadt prokličkoval obranou soupeře a vypálil, bohužel pro hosty orazítkoval tyč! Následuje komerční přestávka.
55:20'
Hra je teď plná nepřesností, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.
54:40'
Grant si nerozuměl se spoluhráčem a touš sbírají hráči Sabres.
53:59'
Eichel dostal pořádně naloženo v rohu a zároveň ztratil kotouč.
53:30'
Rakell poslal soupeře k ledu,ale rozhodčí tentokrát nevylučují!
52:50'
Kaše se dral do šance, ale prohrál sprinterský souboj a kotouč odklidila obrana Sabres.
52:20'
Rasmus Ristolainen vypálil od modré, jeho pokus Gibson vyrazil betonem.
51:59'
Další útočnou akci Buffala zastavuje čárový rozhodčí pro offside a následuje komerční přestávka.
51:10'
Johan Larsson vypálil po pěkné stahovačce,ale jeho pokus zblokoval Holzer.
50:40'
Ducks jsou aktivnější a zavřeli soupeře v jeho pásmu.
49:50'
Hra je teď hodně rozkouskovaná, což vyhovuje Ducks.
49:05'
Nepřesná rozehrávka domácích a máme tu zakázané uvolnění.
48:29'
Další postup Buffala zastavuje rozhodčí pro offside.
48:01'
Domácí přečkali další oslabení a už jsou s kotoučem znovu v útoku.
47:20'
Johan Larsson netrefil kotouč před prázdnou brankou!
46:50'
Rakell a Jakob Silfverberg se dostali do přečíslení 2 na 1 v oslabení, ale střela druhého hráče minula branku.
46:30'
Hampus Lindholm sebral kotouč v rohu a odklízí ho na druhou stranu.
45:56'
Ducks vyhráli vhazování a vyhazují kotouč pryč.
45:40'
Buffalo dostává výhodu 7. přesilové hry v tomto utkání!
45:33'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jacob Larsson – 2 min., hákování).
43:59'
Branka za Gibsonem vypadla a rozhodčí přerušuje. hru.
43:30'
Jake McCabe schytal pořádnou ránu,ale vypadá to, že bude v pořádku.
42:59'
Marco Scandella se prohnal po mantinelu do třetiny,ale při střele se mu zlomila hůl.
42:30'
Anaheim je v plném počtu, Buffalo nevyužilo další přesilovou hru v tomto zápase.
41:50'
Poslední vteřinky z trestu domácích a kotouč je ve střením pásmu, tohle vypadá pro Ducks dobře.
41:10'
Anaheimu se podařilo sebrat kotouč a vyhodit ho na druhý konec hřiště.
40:10'
Buffalo má k dispozici další přesilovou hru.
40:01'
Je tu konec divoké druhé třetiny. Ve druhé třetiny to byl pouze Anaheim kdo se dokázal prosadit. Nejprve se hned v první minutě prosadil pěknou akcí Rakell a vyrovnal. Ve 30. minutě využil přesilovou hru Getzlaf a pár vteřinek před koncem přidal svůj druhý gól Henrique. Buffalo mělo taky slibné šance, ke skórování,ale Gibson znovu chytá výborně. Druhá třetina byla dost rozkouskovaná dvouminutovými tresty a hra ztratila spád.
Střely po druhé třetině: Domácí – 24, Hosté – 27.
Třetí třetina začne přibližně v 6:06
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Adam Henrique – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Johan Larsson – 2 min., hrubost).
39:48'
Tak to je obrovsky důležitý gól pro Anaheim. Comtois našel krásnou nahrávkou do jízdy ADAMA HENRIQUEA, který vypálil, jeho střelu lehce tečoval obránce a kotouč prošel mezi tělem a rukou do branky.
Asistence: Maxime Comtois a Jakob Silfverberg.
39:20'
Michael Del Zotto vypálil od modré, Ullmark zasahuje vyrážečkou.
38:40'
Maxime Comtois výborně prokličkoval obranou,ale střela mu nevyšla, když netrefil branku.
38:10'
Kotouč za brankou Ullmarka a Anaheim hraje v plném počtu.
37:58'
Colin Miller napřáhl k dělovce od modré,ale zlomil kotouč.
37:20'
Dahlin vypálil od modré, jeho pokus Gibson betonem vyrazil.
37:10'
Buffalo má další přesilovou hru,ale zatím je s kotoučem ve středním pásmu.
36:10'
Korbinian Holzer vypálil od modré, Ullmark měl zakrytý výhled,ale dokázal zasáhnout betonem!
35:57'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Linus Ullmark – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2+2 min, hrubost).
35:40'
Na ledě se nám trochu přiostřuje.
34:30'
Rakell nahazuje kotouč do třetiny, tam ho sbírají hostující hráči.
34:10'
Henri Jokiharju vypálil od modré, jeho pokus Gibson vyrazil.
33:50'
Kaše je na ledě, Anaheim přečkal oslabení.
33:20'
Victor Olofsson vypálil z jedničky ze strany, Gibson zasáhl ramenem!
32:59'
Jack Eichel se dostal k zakončení ze středu hřiště,ale Gibson zasáhl!
32:30'
Buffalo je na kotouči a začíná jeh přesilová hra.
31:50'
Kaše zbytečným faulem připravil svůj tým o přesilovou hru a máme tu znovu hru 4 na 4.
31:36'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks ( Ondřej Kaše – 2 min., sekání).
31:29'
Max Jones se prokličkoval na střed hřiště a zakončil backhandem! Ullmark si mezírku mezi betony pohlídal a zasáhl.
31:10'
Cam Fowler výborně doplnil útok a vytvořil přečíslení,ale jeho pokus zastavuje tyč!
30:30'
Síly na ledě se tak znovu vyrovnaly a vidíme hru 4 na 4.
30:15'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Dahlin – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
29:37'
Sabres tak mají k dispozici další přesilovou hru, ve které mohou soupeře dotáhnout.
29:27'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Marco Scandella – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Carter Rowney – 2 min., vražení na hrazení).
29:14'
Ducks jdou do vedení, když využívají přesilovou hru! Sam Steel našel krosovou nahrávkou skrz brankoviště volného kapitána RYANA GETZLAFA, který střelou z jedničky překonal Ullmarka.
Asistence: Sam Steel a Cam Fowler.
28:30'
Sabres vyhráli vhazování a ihned posílají kotouč ke Gibsonovi.
28:16'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Johan Larsson – 2 min., podrážení).
28:10'
Ducks jsou zpátky v plném počtu a znovu útočí.
27:40'
Carter Rowney se procpal s kotoučem před branku a zakončil, ale Ullmark si dobře povyjel a zasáhl.
27:10'
Rasmus Dahlin vypálil od modré, jeho pokus Gibson vyrazil betonem.
26:16'
Grant se dostal ke kotouči v útočném pásmu, ale proti přesile o touš rychle přišel.
26:00'
Grant vyhrál vhazování a Ducks ihned vyhazují kotouč.
25:44'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jacob Larsson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
25:20'
Ani Anaheim nedokázal pořádně rozehrát a máme tu icing.
24:30'
Nepřesná rozehrávka rozehrávka Sabres končí icingem.
23:50'
Oba vyloučení hráči jsou na ledě a hraje se znovu 5 na 5.
23:30'
Scandella si nerozuměl se spoluhráčem a touš za brankou sbírá Gibson.
22:30'
Hra 4 na 4 zatím vyhovuje více domácímu týmu, který ještě nepůjčil kotouč Sabres.
21:45'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Henri Jokiharju – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Maxime Comtois – 2 min., nedovolené bránění).
20:58'
A je srovnáno! Jakob Silfverberg vybojoval kotouč v rohu kluziště a krásně ho kolem první tyče předložil RICKARDU RAKELLOVI, který naznačil střelu a zakončil backhandem!. Asistence: Jakob Silfverberg.
20:12'
Úvodní buly pro domácí tým, Grant ihned vystřelil a Linus Ullmark zastavil hru.
20:01'
A je tu konec první třetiny. Do úvodního dějství vstoupili lépe hosté, když se prosadil Eichel a následně využil přesilovou hru Victor Olofsson. Buffalo bylo aktivnější týmem a ve statistice střel jasně vedlo. Anaheim následně vstřelil krásný gól, který rozhodčí odvolal kvůli offsidu, ale o pár vteřin později se domácí fanoušci radovali znovu, když se tečí prosadil Henrique. Do šaten se tak jde za stavu 1:2:
Střely po první třetině: Domácí – 11, Hosté – 19.
Druhá třetina začne přibližně v 05:05
20:00'
19:55'
Obrovská šance domácích,ale Ullmark zareagoval na teč a připsal si důležitý zásah!
19:20'
Přečíslení Buffala 3 na 2 končí nepřesnou střelou.
18:40'
Tak to je odpověď domácího týmu! Po neuznané brance přichází další! Autorem branky je ADAM HENRIQUE, který tečoval střelu od mantinelu a touš prošel mezírkou u první tyče.. Asistence: Josh Manson a Rickard Rakell.
18:07'
Buffalo zkouší Coache´s challenge, kvůli offsidovému postavení.
18:07'
Autorem branky je Max Jones! Asistence: Jacob Larsson a Troy Terry. Ale branka je nakonec kvůli offsidu odvolána!
16:36'
Sabres právě vstřelili branku!
Máme tu další branku! Skinner s Reinhartem vydolovali kotouč na první tyči a Reinahrt výbornou nahrávkou skrz brakoviště předložil kotouč VICTORU OLOFSSONOVI, který ho poslal do prázdné branky! Victor Olofsson si tak připisuje 6. přesilovkový gól v tomto ročníku NHL.
Asistence: Sam Reinhart a Jeff Skinner.
15:59'
Sabres se zatím s kotoučem nemohou dostat do třetiny a krouží ve středním pásmu.
15:27'
Anaheim vyhrál buly a ihned vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
15:22'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Adam Henrique – 2 min., držení).
14:50'
Terry se snažil křižnou nahrávkou najít spoluhráče,ale založil pouze protiútok Sabres.
14:10'
Rakell sebral kotouč protihráči a vysunul do šance Terryho, který z bezprostřední blízkosti nepřekonal ležícího Ullmarka!
13:50'
Sabres vyhazují kotouč přes všechny čáry.
13:30'
Michael Del Zotto dostal výbornou nahrávku od Getzlafa,ale netrefil branku!
12:53'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Henri Jokiharju – 2 min., podrážení).
11:59'
Derek Grant vypálil z otočky od mantinelu, Linus Ullmark zasáhl betonem a kotouč mají Sabres.
11:28'
Další postup Anaheimu zastavuje rozhodčí pro offside.
10:50'
Carter Rowney zavezl kotouč do třetiny, ale za brankou o něj přišel a u touše jsou znovu hosté.
10:20'
Vladimír Sobotka se pěknou kličkou vyhnul spoluhráči a skočil na ledě. Halou to zašumělo,ale rozhodčí zůstávají klidní.
09:40'
Buffalo zatím vyhrálo 5 zápasů, ve kterých dokázalo skórovat jako první. Uvidíme jak důležitá první branka bude dnes!
08:20'
Casey Mittelstadt dostal výbornou nahrávku a řítil se sám na branku, ale jeho pokus na první tyč Gibson vykryl!
07:35'
A je tu první branka zápasu!
JACK EICHEL si vybojoval kotouč na mantinelu, přetlačil obránce, a kličkou do backhandu překonal Gibsona! Krásná hokejová akce v podání mladičkého útočníka Sabres!
Bez asistence..
07:10'
Okposo je zpátky na ledě, Sabres přežili.
06:50'
Zemgus Girgensons sebral kotouč ze vzduchu a vyhodil. Přerušil tak obrovský tlak Ducks.
06:05'
Cam Fowler si sjel na křižnou nahrávku, ale svým pokusem trefil pouze protihráče.
05:40'
Jakob Silfverberg hledal bakhandem spoluhráče před brankou,ale kotouč adresáta nenašel.
05:20'
Sobotka a Vesey vyvezli kotouč pryč ze třetiny.
05:07'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., podrážení).
02:30'
Sam Reinhart se natlačil s kotoučem na střed, ale klička do forehandu mu nevyšla.
01:50'
Obrovská šance pro Buffalo, ale jeden z hostujících hráčů trefuje tyč!
01:20'
Ullmark zasahuje proti střele od modré betonem.
00:39'
Gibson má za sebou první ostrý zákrok, když si pohlídal střelu od mantinelu.
00:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
00:01'
Anaheim Ducks
Ducks vyhráli první 3 střetnutí, ale pak přišel pokles. Anaheim prohrál s Pittsburgem a v minulém kole i s rozjetým Bostonem 2:4. V zápase zazářil David Pastrňák, který vstřelil všechny 4 góly Bostonu. Za Ducks se prosadili Rakell a Henrique.V tabulce Západní konference najdeme Anaheim na 4. místě s 8 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Kaše – 1 + 3
2. Lindholm – 0 + 4
3. Fowler – 2 + 1
Buffalo Sabres
Sabres zahájily sezónu výborně, z možných 12 bodů mají hned 11. Jediná ztráta přišla ve druhém kole s Columbusem, kterému podlehli v prodloužení. V minulém kole formu Sabres odnesl Dallas, který nedokázal vstřelit ani gól a prohrál 0:4. Mezi úspěšné střelce se zapsali Olofsson, Reinhart, Skinner a Johansson. V tabulce Východní konference najdeme Buffalo na 2. místě.
1. Eichel – 3 + 6
2.Dahlin – 1 + 7
3. Olofsson – 5 + 2
Dobré ráno, vítám všechny příznivce zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Anaheim Ducks a Buffalo Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.