NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Edmonton : Anaheim - 31. března 2019   04:00

Anaheim
15:17' Perry  (Henrique, H. Lindholm) • 21:21' Rakell  (Silfverberg) • 28:48' Rakell  (Steel, Holzer) • 35:13' Rakell  (Silfverberg, H. Lindholm) • 41:29' D. Shore  (Carrick)
Edmonton
Koskinen (36. Stolarz) – Klefbom, A. Larsson, Nurse, K. Russell, Sekera, Benning – Draisaitl, McDavid, Kassian – Gambardella, Nugent-Hopkins, Chiasson – Rieder, Cave, Gagner – Lucic, Brodziak, Khaira.
Lambert, Charron – Knorr, Amell
Rogers Place, Edmonton
18 347 diváků
Anaheim

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Andrej SEKERA (EDM) 0+0 2 střely, čas na ledě 17:03
Poslední vteřiny zápasu již hráči obou týmů jen prostáli... nebylo co řešit, Edmonton dnes schytal na svém ledě pořádný debakl, čemuž se nelze divit, po tak mizerném výkonu. Dnes se Olejáři nemohli spolehnout ani na super hvězdu McDavida, kterému zápas také vůbec nevyšel a v útočné snaze ho předčili minimálně Draisaitl, Nugent-Hopkins nebo Sam Gagner, střelec jediné domácí branky. Na druhé straně se Anaheim prezentoval také slabším výkonem, ovšem na mizerně hrajícího soupeře to stačilo. Hosté, také s přispěním slabšího výkonů domácích gólmanů, si vytvořili luxusní náskok již ve druhé třetině, čímž rozhodli zápas.
59:00'
Poslední minuta zápasu, Anthony Stolarz (Edmonton) přerušuje hru.
58:43'
Oba týmy v plném počtu, Anaheim dostává puk ze třetiny.
58:13'
Ještě půl minuty bude na hokejové ploše více prostoru, Edmonton nyní drží soupeře v jeho třetině.
57:53'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, Edmonton opět v útočném pásmu.
56:43'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Darnell Nurse – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Corey Perry – 2 min., hrubost).
56:16'
Po prvním gólu se domácí přece jenom více tlačí do útoku.
55:50'
Poslední pětiminutovka rozhodně nevybočí z dosavadního průběhu zápasu, který tak jednoznačně vyznívá ve prospěch Anaheimu.
54:42'
Střelu Klefboma sráží John Gibson (Anaheim) vedle své branky.
53:09'
Edmonton právě vstřelil branku!
Tak čisté konto Gibson neudrží... SAM GAGNER totiž střelou z mezikruží dává první gól Olejářů. Asistence: Milan Lucic a Oscar Klefbom.
52:35'
John Gibson (Anaheim) si pohlídal svou levou tyčku, Adam Larsson (Edmonton) ho zkusil dvakrát překonat z ostrého úhlu, to se mu nepodařilo.
51:57'
Devin Shore (Anaheim) se obtočil kolem branky Oilers, Stolarze ale nepřekvapil, Ryan Nugent-Hopkins (Edmonton) rozehrává.
51:25'
Anaheim dostává puk ze třetiny, hosté si již hlídají, celkem v poklidu, luxusní náskok.
50:02'
Začala již poslední desetiminutovka tohoto utkání, lze to tak již napsat, že by totiž Olejáři ožili a nasázeli soupeři pět gólů, to se opravdu čekat nedá.
49:30'
Kyle Brodziak (Edmonton) v rohu, v útočném pásmu, to je dnes velká síla Anaheimu, vytláčení soupeře do rohů.
49:00'
Alex Chiasson (Edmonton) neuspěl u pravého mantinelu, v útočném pásmu, pomohl mu Jujhar Khaira, ale domácí i přesto o útočné pásmo přišli.
48:09'
Adam Larsson (Edmonton) pálí od modré čáry, jeho střelu přizvedl bránící hráč Anaheimu a puk skončil v hledišti.
47:08'
Rickard Rakell (Anaheim) končí za brankou Edmontonu, domácí rozehrávají.
46:03'
Edmonton jde dopředu po pravé straně, ale i tentokrát končí akce domácích pouze v rohu.
44:33'
Vypadá to na druhou nepovedenou sezónu Edmontonu v řadě, také v minulém ročníku se Olejáři nedostali do play off a letos tomu bude pravděpodobně stejně.
42:32'
Leon Draisaitl (Edmonton) zavezl puk do útočného pásma, pak ale neměl komu přihrát.
41:29'
Anaheim právě vstřelil branku!
Tak to už je krutý debakl Edmontonu... Anaheim po vyhraném vhazování dává pátý gól poté, co DEVIN SHORE prostřelil Stolarze. Asistence: Sam Carrick.
41:18'
Špatná rozehrávka Edmontonu, puk míří na zakázané uvolnění.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 5:56.
Druhá třetina končí vítězstvím Anaheimu 3:0, který tak vede již 4:0 a zatím zápas naprosto opanuje. Edmonton vůbec neví, co na soupeře hrát, včetně elitní lajny s Connorem McDavidem.
40:00'
39:42'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, domácí se zatím v pohodě brání.
38:41'
Nahozený puk domácích musí Gibson zkrotit, nebylo to tak úplně lehké.
38:16'
Ryan Nugent-Hopkins (Edmonton) se v oslabení dostal do zakončení, ale branku Anaheimu minul.
37:42'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Joseph Gambardella – 2 min., hákování).
37:01'
Devin Shore (Anaheim) vyzkoušel z pravé strany pozornost Stolarze, ten jeho pokus chytá a přerušuje hru.
36:30'
Edmonton prostřídal gólmany, tak uvidíme, jaký to bude mít dopad na hru.
35:13'
Střídání v týmu Edmonton Oilers: ze hřiště odchází Mikko Koskinen, přichází Anthony Stolarz.
35:13'
RICKARD RAKELL kompletuje čistý hattrick! Tentokrát střelou z levé strany nachytal Koskinena, který jeho střelu vysloveně podcenil a propustil za svá záda. Asistence: Jakob Silfverberg a Hampus Lindholm.
34:13'
Milan Lucic (Edmonton) netrefuje z levé strany branku Anaheimu a hosté dostávají puk znovu ze třetiny.
33:56'
Andy Welinski (Anaheim) dostal puk ze třetiny.
32:36'
Andy Welinski (Anaheim) vybojoval puk v rohu, ve své třetině, čímž končí útočná akce domácích.
31:47'
31:12'
Až teprve nyní hosté prostřídají unavenou bránící čtveřici.
30:55'
Již více, než minutu, se musí čtveřice hráčů Anaheimu bránit ve vlastním oslabení.
30:25'
Connor McDavid (Edmonton) netrefuje z pravé strany branku Anaheimu, domácí ještě udrží útočné pásmo.
30:05'
Jsme již ve druhé polovině zápasu, první přesilovou hru v zápase hrají domácí.
29:47'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kiefer Sherwood – 2 min., hákování).
29:38'
Zápas se zatím jednoznačně vyvíjí ve prospěch Anaheimu, čekalo se přece jenom více hlavně ze strany Edmontonu.
28:48'
Střelu Holzera ještě Mikko Koskinen (Edmonton) vyrazil, na bekhendovou dorážku RICKARDA RAKELLA byl ale již krátký. Asistence: Sam Steel a Korbinian Holzer.
27:42'
Mikko Koskinen (Edmonton) nyní vyřešil závar před vlastní brankou.
27:02'
Andrej Sekera (Edmonton) nezachytil na útočné modré přihrávku Khairy a domácí musí ven z pásma.
25:46'
Edmonton se po levé straně dostává do útočného pásma, ale následně puk opět míří ze třetiny Anaheimu.
24:51'
Puk má ve své lapačce John Gibson (Anaheim), který přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho pravici.
24:05'
Anaheim v útočném pásmu, nicméně puk získávají domácí.
22:38'
John Gibson (Anaheim) si poradil i se střelou Draisaitla a drží tak zatím domácí střelce v šachu.
22:12'
Sam Gagner (Edmonton) si neporadil z Gibsonem, který jeho střelu lapil a přerušil hru.
21:21'
Na druhé straně také pálí z levého kruhu pro vhazování RICKARD RAKELL, který je úspěšný, Koskinena překonal prudkou střelou nad pravé rameno a hosté vedou již 2:0! Asistence: Jakob Silfverberg.
21:02'
Souboj za brankou Anaheimu, domácí úspěšnější, následuje střela Draisaitla, z levého kruhu pro vhazování, Gibson vyráží.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 5:01.
První třetina končí vítězstvím Anaheimu, který rozhodně v této části zápasu nebyl lepším mužstvem. Nicméně Edmonton svůj tlak zúročit gólově nedokázal, Anaheim ano, díky brance Perryho. Sledujeme zápas tak trochu bez náboje a bez jakékoliv jiskry.
20:00'
19:31'
Edmonton rozehrává, domácí již ale pravděpodobně vyrovnat nestihnou v první třetině.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:41'
Darnell Nurse (Edmonton) vypálil z pravé strany, od modré čáry, puk jen tak lehce lízl branku Anaheimu a odrazil se do rohu.
18:12'
Leon Draisaitl (Edmonton) se dostal do úniku, ale Gibsona překonat nedokázal.
17:53'
Edmonton dostal puk alespoň z vlastního pásma a domácí střídají.
16:59'
Po vyhraném vhazování pálí od modré Andy Welinski (Anaheim), který ale branku Koskinena netrefuje.
16:27'
Andy Welinski (Anaheim) vybojoval puk a hosté mohou rozehrát.
16:11'
Edmonton v útočném pásmu.
15:17'
COREY PERRY předvedl svou kvalitu, zpoza obránce vystřelil nad lapačku Koskinena, který do střely sice sáhl, ale puk se mu přes lapačku převalil a dopadl za jeho záda, následně i za brankovou čáru. Asistence: Adam Henrique a Hampus Lindholm.
14:33'
První velká šance zápasu, po střele Jakoba Silfverberga (Anaheim) se rozezvučela branková konstrukce za Koskinenem!
13:41'
Domácí se nedostávají do útočného pásma, puk získávají hosté.
13:22'
Oscar Klefbom (Edmonton) s pukem ve vlastní třetině, oba týmy střídají.
12:02'
Tak nyní je zřejmá převaha Edmontonu, domácí nejsou daleko od prvního gólu.
11:25'
Ryan Nugent-Hopkins (Edmonton) s pukem za brankou Anaheimu, následně pálí Kris Russell od modré, John Gibson (Anaheim) vyráží.
10:40'
První desetiminutovka za námi, zatím je to hodně nekoukatelné utkání.
09:31'
Andrej Sekera (Edmonton) a jeho táhlá střela z pravé strany – puk končí vedle branky Anaheimu.
09:07'
Jujhar Khaira (Edmonton) ztrácí puk u pravého mantinelu a tím pádem ztrácejí domácí celé pásmo.
08:52'
Edmonton opět v útočném pásmu.
07:59'
Milan Lucic (Edmonton) bojuje o puk za brankou Anaheimu, hosté dostávají puk ze třetiny.
07:16'
Sam Carrick (Anaheim) a Connor McDavid (Edmonton) se nyní srazili ve středním pásmu, hraje se dál.
06:35'
Celkově je to ale zatím hokej naprosto bez náboje.
05:38'
Anaheim je zatím mírně aktivnější, domácí jakoby hráli se zataženou ruční brzdou.
04:40'
Max Jones (Anaheim) zkouší být u puku jako první, u branky Edmontonu, to nevyšlo, hrají domácí.
02:53'
Jakob Silfverberg (Anaheim) zastavil u modré čáry, ve třetině Edmontonu, čímž celou akci hostů doslova zazdil.
02:25'
Vhazování po pravici Koskinena, puk získávají hosté.
01:57'
Ofsajd zastavuje akci Edmontonu, vhazování ve středním pásmu.
01:03'
Sam Steel (Anaheim) prověřil pozornost Koskinena, ten jeho střelu sráží do rohu.
00:27'
Edmonton s pukem ve vlastní třetině, hosté to zkusí po pravé straně.
00:01'

Edmonton Oilers: Koskinen (Stolarz) – Klefbom, A. Larsson, Nurse, K. Russell, Sekera, Benning – Draisaitl, McDavid, Kassian – Gambardella, Nugent-Hopkins, Chiasson – Rieder, Cave, Gagner – Lucic, Brodziak, Khaira.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Ja. Larsson, Fowler, Welinski, J. Megna, Holzer – Rakell, D. Shore, Silfverberg – Sprong, Henrique, Perry – Sherwood, Steel, Carrick – Jones, D. Grant, Rowney.

Rozhodčí: Lambert, Charron – Knorr, Amell.
V souboji dvou mužstev ze Západní konference, která se nachází mimo příčky, zajišťující play off, je favoritem Edmonton. Olejáři mají na svém kontě o tři body více, byť mají o dva zápasy méně, oproti Anaheimu. Ztráta Edmontonu na play off je již nyní osmibodová a vzhledem k tomu, že do konce základní části zbývá již opravdu jen pár posledních zápasů, vypadá to, že Olejáři se letos do play off nepodívají. Totéž samozřejmě platí i pro Kačery z Anaheimu, kteří se aktuálně nachází na čtrnáctém, tedy předposledním, místě...
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž EDMONTON OILERS přivítá na svém stadionu ANAHEIM DUCKS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.