NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  St. Louis : Carolina - 7. listopadu 2018   02:00

St. Louis
St. Louis
11:57' R. O'Reilly (Tarasenko, Pietrangelo) • 14:01' Fabbri (Perron, Thomas) • 19:55' R. O'Reilly (Bozak, Tarasenko) • 56:50' R. O'Reilly (Steen, Bozak)

3. Robby Fabbri (STL) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 20-39; Zablokované střely: 17-12; Vhazování: 60%-40%; Hity: 16-16; Přesilové hry: 1/4-1/5; Trestné minuty: 10-8.
Ryan O'Reilly odehrál další fantastické utkání, když bodoval v osmém zápase v řadě a zaznamenal svůj první hattrick v NHL během 664 utkání. Útočník St. Louis vstřelil dva góly během první třetiny a třetí přidal ve třetí třetině střelou do prázdné brány. Carolina prohrála popáté v řadě a v dalším zápase ji čekají Hawks. Skóre. St. Louis Blues 4 Carolina Hurricanes 1.
59:37'
Lucas Wallmark se v závěru ocitl u pravé tyče v obrovské šanci, jenže orazítkoval tyč! Carolina v dnešním zápase třikrát orazítkovala brankovou konstrukci.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:48'
Brock McGinn před vrcholem levého kruhu napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, kterou Chad Johnson na přední tyči levým ramenem vyrazil mimo bránu.
58:40'
Chad Johnson si poradil se střelami Hurricanes od modré čáry a St. Louis vyrazilo do protiútoku, který zastavilo na pravém křídle postavení mimo hru.
56:50'
St. Louis právě vstřelilo branku!
V závěru třetí části utkání jsem zmínil, že by RYAN O'REILLY eventuálně mohl zkompletovat hattrick střelou do prázdné brány a přesně to se nyní stalo! Chad Johnson vyrazil střelu Caroliny z levého kruhu, dvojice Hurricanes poté puk promáchla a Ryan O'Reilly po krátké přihrávce Alexandera Steena z levého kruhu obranného pásma zamířil přes celou ledovou plochu do prázdné brány. Útočník St. Louis vstřelil svůj první hattrick v kariéře NHL během 664 utkání. 4:1. Asistence: Alexander Steen a Tyler Bozak.
56:39'
Calvin de Haan ztroskotal na pravém betonu Chada Johnsona a Carolina si vzala oddechový čas.
56:17'
Sebastian Aho před bránou tečoval tvrdou ránu od modré čáry a puk skončil na ochranném skle. Carolina se po první třetině marně snaží podruhé prosadit.
55:20'
Justin Williams si na levém křídle hodil puk do jízdy podél hrazení kolem Coltona Parayka, se kterým vzápětí svedl souboj. Carolina se ale ke střele nedostala.
55:04'
Vladimir Tarasenko se po přihrávce z levého rohu útočného pásma ocitl před bránou ve slibné šanci, trefil ale náruč Curtise McElhinneyho. Komerční přestávka.
54:20'
Carolina je týmem, který dokáže smazat klidně i tříbrankové manko, jenže dnes narazila na soupeře, který hraje v obraně velice dobře a je těžké se proti němu prosadit.
53:50'
Blues napřáhli na vrcholu levého kruhu ke střele, se kterou si Curtis McElhinney podrazil a podržel ji.
53:18'
Přesilová hra je u konce a vyloučený Micheal Ferland je zpět na ledě, když odpykal týmový trest.
52:55'
Ryan O'Reilly dnes vstřelil dva góly, a pokud by ještě Carolina odvolala brankáře, měl by v závěru utkání teoreticky velkou šanci na vstřelení hattricku. Uvidíme.
52:22'
Warren Foegele předvedl v útočném pásmu skvělý forčeking, jenže Vladimir Tarasenko nakonec puk udržel a zpoza vlastní brány dokázal rozehrát.
51:18'
Micheal Ferland odpyká týmový trest Caroliny, která dostala dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
51:07'
Andrej Svečnikov byl na levém křídle sražen k ledu Joelem Edmundsonem, ovšem čistě.
50:55'
Patrick Maroon se vrátil zpět na led a krátce na to se Justin Faulk dostal na pravém křídle ke střele, kterou Chad Johnson na přední tyči podržel. Komerční přestávka.
50:15'
Blues se podařilo vyhodit puk v oslabení a Carolina musí zabrat, aby vstřelila kontaktní gól a v závěru zápasu už se poté může stát všechno. Zatím je to ale 3:1.
49:33'
Teuvo Teräväinen si podél útočné modré čáry rychle vyměnil puk se Sebastianem Ahem a napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, kterou Chad Johnson kryl.
48:39'
Dougie Hamilton odehrál skvělé střídání a nyní si najížděl před bránu na přihrávku Brocka McGinna z pravého křídla, zásluhou faulu se ale do zakončení nedostal a Patrick Maroon byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Ivan Barbašev sice usedl na trestnou lavici jako první, jenže rozhodčí si situaci pohlídali a do boxu skutečně zamířil Patrick Maroon.
48:00'
A znovu Dougie Hamilton, který tentokrát střelou od modré čáry těsně nad ledem mířil ke vzdálenější levé tyči, Chad Johnson ale puk pravým betonem vyrazil.
47:56'
Dougie Hamilton na pravém křídle napřáhl od modré čáry k ráně s příklepem, jenže zamířil pouze do náruče klečícího Chada Johnsona, který puk podržel.
47:37'
Colton Parayko ihned po vhazování na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a jeho tvrdá rána s příklepem byla před bránou Hurricanes zablokována.
47:36'
Blues se po dalším protiútoku dostali ke střele v levém kruhu, která byla přizvednuta do ochranné sítě.
47:20'
Ryan O'Reilly na pravém křídle přišel o helmu, přesto z otočky napřáhl ke střele, která byla zablokována.
47:04'
Warren Foegele nedokázal dojet prudký kotouč a puk zamířil z pravé strany obranného pásma hostí diagonálně na zakázané uvolnění. Hra přerušena.
46:44'
Andrej Svečnikov po zpětné přihrávce z levého rohu útočného pásma pálil bez přípravy z prostoru mezi kruhy, z blízkosti ale našel pouze Chada Johnsona, který puk vyrazil a poté podržel střelu Lucase Wallmarka z vrcholu pravého kruhu pro vhazování. Po přerušení hry následuje reklamní přestávka.
45:59'
Dougie Hamilton je zpět na ledě a Carolina hraje v plném počtu. St. Louis vede stále 3:1.
45:13'
Carolina si v oslabení dokázala vytvořit dobrý tlak a Chad Johnson volný puk zmrazil pod svou lapačkou.
44:56'
Warren Foegele se dostal na vrcholu mezikruží v oslabení ke střele, kterou Chad Johnson vyrážečkou vyrazil.
43:59'
Dougie Hamilton fauloval před střídačkami a dostal dvě minuty za vysokou hůl. Komplikace pro hosty.
43:47'
Curtis McElhinney vyrazil střelu od modré čáry a jeden ze spoluhráčů ho zasáhl holí do masky.
43:42'
Tyler Bozak se ocitl v levém kruhu ve velké šanci, jenže mu puk při pokusu o střelu sjel z čepele hole a doklouzal pod lapačku Curtise McElhinneyho.
42:12'
Andrej Svečnikov z pravého křídla nahodil puk obloukem přes bránu St. Louis do vzdálenějšího levého rohu útočného pásma, kde ho žádný ze spoluhráčů nedojel.
41:59'
St. Louis bylo v útočném pásmu příliš rychle k nelibosti fanoušků se pískalo postavení mimo hru.
41:50'
Jordan Martinook vystřelil od modré čáry a jeho pokus se stal snadnou kořistí brankáře Chada Johnsona, který stále inkasoval pouze jednou.
41:19'
Jaden Schwartz si najížděl před bránu na nahození z pravého rohu útočného pásma, jenže puk trefil špatně a Curtis McElhinney ho podržel v náručí.
41:05'
Sebastian Aho v levém rohu útočného pásma skončil na ledě, jenže o faul se nejednalo a musel na nohy.
40:35'
Brett Pesce vypálil tvrdě od modré čáry a jeho rána bez teče minula těsně nad ledem levou tyč brány.
40:12'
V Enterprise Center začala třetí třetina a Carolina po pouhých 12 sekundách vyhodila puk podél trestných lavic po nepřesné rozehrávce na zakázané uvolnění.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 14-27; Zablokované střely: 12-7; Vhazování: 71%-29%; Hity: 12-8; Přesilové hry: 1/2-1/4; Trestné min.: 8-4.
Třetí třetina začne přibližně v 3:58.
Carolina si sice po přestávce zahrála dvě přesilové hry a vstoupila do druhé části pořádně zostra, jenže se jí skórovat podruhé nepodařilo, a tak St. Louis drží po čtyřiceti minutách dvoubrankový náskok. Skóre po druhé třetině. St. Louis Blues 3 Carolina Hurricanes 1.
40:00'
39:37'
Vince Dunn se ocitl po skvělém forčekingu Blues za bránou na vnitřním oblouku levého kruhu ve slibné střelecké pozici, našel ale pouze hruď Curtise McEhinneyho, který puk podržel v náručí.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:57'
David Perron je zpět na ledě a Carolina využila pouze jednu ze čtyř přesilových her v zápase.
38:24'
Teuvo Teräväinen po zpětné přihrávce podél hrazení také zkusil na levém křídle vypálit od modré čáry, jeho střela bez přípravy ale minula vzdálenější pravou tyč.
37:28'
Lucas Wallmark na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho pokus byl před bránou Blues zablokován.
36:57'
David Perron dostal dvě minuty za hákování a Carolina si po reklamní přestávce zahraje další přesilovou hru.
36:32'
Hurricanes na pravém křídle vystřelili těsně nad ledem od modré čáry, jenže puk nebyl tečován a minul přední tyč brány domácího brankáře Chada Johnsona.
35:56'
Trevor van Riemsdyk naskočil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a hráči Caroliny hrají v plném počtu.
34:52'
Ryan O'Reilly mohl zkompletovat hattrick během přesilové hry, jenže Curtis McElhinneyho jeho ránu z bodu pravého kruhu na přední tyči dokázal vyrazit!
34:26'
Patrick Maroon s problémy udržel puk na útočné modré čáře, poté ale nepřesně přihrál a Carolina se osvobodila.
33:56'
Trevor van Riemsdyk přidržel v útočném pásmu otáčejícího se Davida Perrona a dostal dvě minuty za držení. Druhá přesilová hra pro St. Louis.
33:03'
Justin Williams se po přihrávce z rohu útočného pásma ocitl na přední tyči ve slibné šanci, jenže byl příliš blízko brány a ani nadvakrát Chada Johnsona nepřekonal.
32:55'
Vyloučený Carl Gunnarsson naskočil z trestné lavice zpět na led a St. Louis úspěšně přečkalo hru v oslabení.
32:28'
Justin Williams vystřelil z vrcholu levého kruhu, a přestože před bránou došlo k dobré teči, Chad Johnson si puk dokázal najít a poté ho podržel ve své výstroji.
31:53'
St. Louis se v levém kruhu dostalo ke střele v oslabení, kterou Curtis McElhinney na přední tyči hrudí vyrazil.
31:23'
Justin Faulk si na levém křídle měnil puk se Sebastianem Ahem, jenže po poslední přihrávce mu puk u modré čáry přeskočil hůl a Carolina přišla o útočné pásmo.
30:55'
Carl Gunnarsson sedí na trestné lavici poté, co dostal dvě minuty za sekání. Carolina má k dispozici třetí přesilovou hru a z úvodních dvou jednu dokázala využít.
30:55'
Hra byla přerušena a po krátké reklamní přestávce si zřejmě jeden z týmů zahraje další přesilovou hru.
30:54'
Justin Williams předvedl před vrcholem mezikruží pěkné kroky a otočky, po kterých se před ním otevřel na chvíli prostor, jeho střela zápěstím ale byla zablokována.
30:07'
Andrej Svečnikov na levém křídle vystřelil od hrazení a Chad Johnson na přední tyči bez problému puk vyrazil.
29:46'
Lucas Wallmark je dnes hodně aktivní, zatím se mu ale skórovat nepodařilo. Nyní pálil na levém křídle.
28:28'
Střela St. Louis z pravého kruhu zamířila mimo ledovou plochu a hra byla přerušena. Blues vedou stále 3:1.
27:18'
Chad Johnson neudržel střelu Caroliny z pravého křídla Jordan Staal se dostal k dorážce, jenže z blízkosti neuspěl a prostor dostává nyní krátká reklamní přestávka.
26:48'
Andrej Svečnikov v pravém rohu útočného pásma skvěle zasekl puk a zpětnou přihrávkou oslovil na vzdálenější levé tyči Lucase Wallmarka, který z úhlu bránu přestřelil.
25:47'
St. Louis se nepodařilo rozehrát a puk po nepřesné dlouhé přihrávce zamířil na zakázané uvolnění.
25:35'
Patrick Maroon z levého křídla nahodil puk na vzdálenější tyč, kde ho těsně nad ledem tečoval Oskar Sundqvist a usměrnil ho vedle pravé tyče brány hostů.
23:40'
Jordan Schmaltz na pravém křídle vystřelil od modré čáry a připravený Curtis McElhinney puk vyrazil.
22:56'
Hokejisté St. Louis se v rychlém sledu dostali ke třem střelám, z nichž poslední z pravého kruhu byla po zákrocích Curtise McElhinneyho zablokována. Skvělý hokej. Oba týmy hrají hodně ofenzivně.
22:17'
Warren Foegele v pravém kruhu vystřelil zápěstím na přední tyč, kde puk levým betonem vyrazil Chad Johnson, který je nyní pod sprchou střel.
21:53'
Sebastian Aho střelou z pravého kruhu minul pravou tyč a Chad Johnson se rychle vydal za bránu, aby puk u své levé tyče zmrazil pod lapačkou. Skvělý tlak od Caroliny.
21:22'
Lucas Wallmark na levém křídle vypálil od modré čáry a Chad Johnson pravým betonem puk vytáhl mimo.
21:08'
Chad Johnson si před pár okamžiky připsal dobrý zákrok, když hrudí vyrazil střelu Caroliny z pravého kruhu.
20:43'
Calvin de Haan od modré čáry nahodil puk před bránu, kde po teči Justina Williamse minul pravou tyč.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 11-14; Zablokované střely: 8-2; Vhazování: 55%-45%; Hity: 6-5; Přesilové hry: 1/1-1/2; Trestné minuty: 4-2.
Druhá třetina začne přibližně v 3:05.
Ryan O'Reilly vyrovnal své osobní maximum, když otevřel skóre zápasu a proti Carolině bodoval v osmém zápase v řadě. Andrej Svečnikov mohl rychle snížit, jenže orazítkoval tyč a ihned z protiútoku udeřil na opačné straně ledové plochy po nádherné kombinaci Robby Fabbri. Sebastian Aho poté taktéž orazítkoval tyč, Hurricanes se ale přece jen dočkali, když 26 sekund před koncem první části snížil během přesilové hry Jaccob Slavin. Radost ale hostům nevydržela dlouho, protože pouhých 5 sekund před přestávkou využil v dresu St. Louis početní výhodu také Ryan O'Reilly, který zadělal na hattrick. Skóre po první části tohoto utkání. St. Louis Blues 3 Carolina Hurricanes 1.
20:00'
19:55'
RYAN O'REILLY si v levém kruhu najel na zpětnou přihrávku Tylera Bozaka zpoza brány a parádní střelou z jeho bodu nad pravým ramenem Curtise McElhinneyho zamířil do bližšího levého rohu brány! Oba týmy během poslední minuty první třetiny skórovaly v přesilové hře a St. Louis rychle získalo zpět dvoubrankové vedení poté, co Ryan O'Reilly skóroval podruhé v zápase a zadělal na hattrick. Asistence: Tyler Bozak a Vladimir Tarasenko.
19:43'
Ryan O'Reilly na levém křídle vystřelil z úhlu a Curtis McElhinney podržel puk v náručí, jenže bude následovat trest. Nicolas Roy dostal dvě minuty za sekání.
19:34'
Carolina právě vstřelila branku!
JACCOB SLAVIN na levém křídle zamíchal s pukem a táhlou střelou zápěstím zamířil nad levým ramenem Chada Johnsona ke vzdálenější pravé tyči! Brankář St. Louis vůbec nic neviděl přes clonícího Justina Williamse a Carolina se po využití přesilové hry vrátila zpět do zápasu. Asistence: Justin Williams a Lucas Wallmark.
19:00'
Do konce první třetiny utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:44'
Joel Edmundson vyfasoval trest na dvě minuty za nedovolené bránění a Carolina má druhou přesilovou hru.
17:35'
Teuvo Teräväinen se po nádherné kombinační akci a zpětné přihrávce z levého rohu útočného pásma ocitl před bránou ve velké šanci, jenže Chad Johnson dokázal puk, který mu prošel mezi betony, pravým betonem vyrazit před sebe a Ryan O'Reilly ho poté odpálil do bezpečí!
16:44'
Chad Johnson nejprve zastavil střelu Jordana Staala z levého křídla a po vhazování v obranném pásmu St. Louis přešlo do protiútoku, který zastavilo postavení mimo hru.
15:52'
Hurricanes sice nehrají špatně a vedou na střely 11:9, jenže neskórovali ani jednou, zatímco Blues již dvakrát.
14:56'
Sebastian Aho na levém křídle vybojoval puk a rychlou střelou zápěstím z bodu kruhu orazítkoval přední tyč! Carolina podruhé v zápase trefila brankovou konstrukci.
14:44'
Chad Johnson zastavil střelu Hurricanes z vrcholu mezikruží a v první třetině si odbudeme poslední reklamní přestávku. St. Louis Blues vede nad Carolinou Hurricanes 2:0.
14:01'
Andrej Svečnikov po přihrávce Jordana Martinooka přes šířku útočného pásma na vzdálenější pravé tyči orazítkoval z blízkosti přední tyč a St. Louis podél střídaček vyrazilo do rychlého protiútoku, po kterém si ROBBY FABBRI v mezikruží rychle vyměnil puk s Davidem Perronem a parádní kombinaci zakončil bekhendovým blafákem, po němž puk po ledě zasunul do prázdné brány! Místo 1:1 je to 2:0. Asistence: David Perron a Robert Thomas.
13:18'
Blues nahodili puk od modré čáry na bránu Hurricanes a Curtis McElhinney vkleče kotouč podržel.
11:57'
Alex Pietrangelo v pravém kruhu útočného pásma skvěle vypíchl puk jednomu z hráčů Caroliny a Vladimir Tarasenko zpětnou přihrávkou z úhlu oslovil na vzdálenější levé tyči RYANA O'REILLYHO, který bez přípravy z blízkosti uklidil puk do sítě a bodoval v osmém zápase v řadě, čímž vyrovnal svůj osobní rekord! St. Louis prolomilo ledy a vede 1:0. Asistence: Vladimir Tarasenko a Alex Pietrangelo.
11:29'
Sebastian Aho na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Chad Johnson na přední tyči levým ramenem puk vyrazil.
11:24'
Warren Foegele vystřelil na levém křídle na vrcholu kruhu pro vhazování od hrazení a Chad Johnson puk bez problému podržel. Následuje druhá reklamní přestávka.
10:45'
Hurricanes prudce vypálili z vrcholu pravého kruhu a Chad Johnson puk zřejmě vyrážečkou vytáhl vedle své brány.
10:31'
Colton Parayko napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, kterou Curtis McElhinney vyrazil vyrážečkou mimo.
09:33'
Vyloučený Vince Dunn je zpět na ledové ploše a Hurricanes nesehráli přesilovou hru příliš dobře.
09:26'
Oskar Sundqvist po přihrávce z pravého křídla předvedl před bránou rychlý bekhendový blafák a mohl skórovat v oslabení, jenže minul levou tyč brány!
08:28'
Hurricanes se v rychlém sledu dostali na pravém křídle ke dvěma střelám, jenže obě dvě byly zablokovány a Blues se poté podařilo puk vyhodit z pásma.
07:33'
Vince Dunn byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Carolina si zahraje první přesilovou hru zápasu.
07:12'
Ryan O'Reilly byl kousek od toho, aby bodoval v osmém zápase v řadě a vyrovnal svůj rekord, když před vrcholem mezikruží napřáhl ke střele, která mířila do levého horního rohu brány, Curtis McElhinney ale vytáhl skvělý zákrok a vyrážečkou puk vyrazil!
06:38'
Justin Williams se po rychlém obratu hry a nepřesné rozehrávce St. Louis dostal před vrcholem pravého kruhu ke střele zápěstím, kterou Chad Johnson napil po krásném semaforu pro diváky v lapačce. Následuje komerční přestávka.
05:52'
Robby Fabbri podržel puk za svou bránu, aby počkal, až jeho spoluhráči dostřídají a rozjedou se mu na křídlech.
04:53'
Robby Fabbri z vrcholu mezikruží rozdal puk rychle doleva, kde pálil bez přípravy na kruhu pro vhazování David Perron, střela mu ale nesedla a mnul přední levou tyč.
03:45'
Carl Gunnarsson napřáhl od modré čáry na levém křídle ke tvrdé střele, která mířila ke vzdálenější pravé tyči, Curtis McElhinney měl ale čistý výhled a puk bez problému vyrazil.
03:23'
Blues se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a puk zamířil na první zakázané uvolnění v dnešním zápase.
01:58'
Oba brankáři si v rychlém sledu připsali snadný zákrok, po kterém přerušili hru. Nejprve po nahození St. Louis hostující Curtis McElhinney a poté ihned Chad Johnson.
00:57'
Jordan Martinook na pravém křídle vystřelil z vnitřního oblouku kruhu pro vhazování a měl na holi slibnou brankovou příležitost, jenže trefil pouze hruď brankáře Chada Johnsona.
00:47'
Lucas Wallmark na pravém křídle z ostrého úhlu minul bránu a na vzdálenější levé straně útočného pásma našel Jordan Martinook střelou z téměř nulového úhlu náruč Chada Johnsona, který puk podržel a přerušil hru.
00:45'
Justin Williams po vyhraném vhazování napálil puk z obranného pásma do útočné třetiny, jako první byl ovšem u puku jeden z hokejistů domácího St. Louis.
00:01'

St. Louis Blues: Ch. Johnson (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo (C), Dunn, Parayko, Edmundson, Schmaltz – Schwartz, R. O'Reilly, Tarasenko (A) – Fabbri, Thomas, Perron – Sanford, Bozak, Steen (A) – Maroon, Barbašev, Sundqvist. Hlavní trenér: Mike Yeo.

Carolina Hurricanes: McElhinney (Darling) – Slavin, D. Hamilton, de Haan, Faulk (A), T. van Riemsdyk, Pesce – Foegele, J. Staal (A), Williams (C) – Ferland, Aho, T. Teräväinen – Martinook, Wallmark, Svečnikov – B. McGinn, N. Roy, Zykov. Hlavní trenér: Rod Brind'Amour.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Ghislain Hebert. Čároví: Shandor Alphonso, Jesse Marquis.
Předpokládané úvodní sestavy:

St. Louis Blues: Ch. Johnson (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo, Dunn, Parayko, Edmundson, Schmaltz – Schwartz, R. O'Reilly, Tarasenko – Fabbri, Thomas, Perron – Sanford, Bozak, Steen – Maroon, Barbašev, Sundqvist.

Carolina Hurricanes: McElhinney (Darling) – Slavin, D. Hamilton, de Haan, Faulk, T. van Riemsdyk, Pesce – Foegele, J. Staal, Williams – Ferland, Aho, T. Teräväinen – Martinook, Wallmark, Svečnikov – B. McGinn, N. Roy, Zykov..
CAROLINA HURRICANES

Carolina v neděli v noci prohrála v T-Mobile Areně, kde nedokázala výtečného Marca-Andrého Fleuryho ani jednou překonat a podlehla Vegas 3:0. Hurricanes prohráli počtvrté v řadě a po fantastickém vstupu do sezóny se jim přestává dařit. Mladíček Sebastian Aho je nejproduktivnějším hráčem týmu, když zaznamenal 17 kanadských bodů za čtyři góly a třináct asistencí během 14 zápasů. Michael Ferland, který přišel z Calgary za volbu ve draftu, je s 11 body těsně za ním.
ST. LOUIS BLUES

Blues spoléhají na přesilové hry, během nichž v pěti zápasech v řadě vždy minimálně jednou skórovali. St. Louis využilo minimálně jednu přesilovou hru v 10 z 12 zápasů letošní sezóny NHL a v počtu gólů během početních výhod vevodí celé lize s 15 trefami. Ryan O'Reilly se bude proti Carolině snažit prodloužit skvělou sérii, když bodoval v sedmém zápase v řadě a jeden jediný zápas ho dělí od vyrovnání jeho osobního rekordu. Blues nevedou ligu jen v počtu gólů během přesilových her, ale také v procentuálním vítězství na vhazování s 55,3%. Dokáží obě statistiky nyní vylepšit?
Ryan O'Reilly sice dokázal prodloužit svou bodovou sérii na sedm zápasů, jenže se v posledním zápase proti Minnesotě prosadil jako jediný a St. Louis prohrálo vysoko 5:1. Blues na bránu soupeře vyslali pouze 16 střel, zatímco sami čelili 45. Dalším soupeřem St. Louis bude ve středu v noci Carolina. Utkání začíná ve 2:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.