90+1
90+1
Hlavní rozhodčí přidal 60 sekund.
90
I tentokrát se Bayern dokázal ubránit. Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Rohový kop pro Stuttgart.
88
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arjen Robben, přichází Sebastian Rode.
86
Žlutou kartu dostává Mehdi Benatia (Bayern Mnichov).
85
Po dlouhé době se domácí dostali k míči a hned se vydali dopředu, ale na polovině Bayernu nic nevymysleli.
83
Bayern je u míče a nikam nepospíchá. Hosté v klidu kombinují na své polovině, což jim jde na jedničku.
81
Držení míče: 28% – 72%.
80
Je před námi posledních deset minutek a vypadá to, že Bayern si své vedení pohlídá a urve první bundesligové vítězství v roce 2015.
78
Harnik to zkoušel chytře z dálky, ale jeho ráně scházela přesnost a Neuer nemusel zasahovat.
76
Bleskovou akci domácích zastavil opět pomezní rozhodčí, protože Ibiševič byl v ofsajdu.
75
To bylo hezky sehrané. Na centrovaný míč si naběhl Lewandowski, ale z první branku přestřelil.
74
Po zblokovaném centru je tu rohový kop pro Bayern.
73
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Adam Hloušek, přichází Filip Kostić.
71
Nakonec se hosté přeci jen dopředu vydali, ale po několika přihrávkách získali míč domácí fotbalisté.
70
Hosté stále drží míč a kombinují. Bayern se nikam netlačí, což je jasné, protože hrát musí především domácí.
68
Bayern drží míč a nikam nepospíchá. Hosté kontrolují své vedení a kráčí za vítězstvím.
67
Hráči Stuttgartu bojují, ale zatím se jim nedaří něco kloudného vymyslet.
66
Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale ve vápně domácích kraloval pozorný Ulreich, který kulatý nesmysl pohodlně sebral.
64
Domácí vybojovali další roh, ale ani z něho se nic neurodilo.
63
Ale ani ze svého druhého rohu domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají o dvě branky.
62
Po další kombinační akci je tu rohový kop pro Stuttgart.
61
Domácí se snaží, ale v útočné fázi se jim dnes vůbec, ale vůbec nedaří.
60
Je před námi posledních třicet minutek, tak uvidíme, zda domácí zaberou a konec duelu ještě zdramatizují.
58
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Oriol Romeu, přichází Alexandru Maxim.
56
Hosté drží míč a nikam nepospíchají. Domácí sice vysoko napadají, ale hostující zadáci s tím nemají žádný problém.
55
Po delší době se dopředu vydali i domácí fotbalisté, ale celá akce skončila nepřesnou přihrávkou.
53
Bayern je na koni a stále se tlačí dopředu. Domácí to budou mít hodně těžké, pokud tedy chtějí s nepříznivým výsledkem něco udělat.
51
Bayern právě vstřelil branku!
A Bayern jde do vedení o dvě branky. Po faulu zahrávali hosté standardní situaci zhruba z třiceti metrů, k míči se postavil DAVID ALABA a parádním projektilem ho poslal přes zeď a za Ulreicha, který plachtil vzduchem, ale marně. Fantastická branka rakouského univerzála.
50
Vše ale zastavil Romeu, který za cenu žluté karty zastavil Lewandowského.
49
Ze svého prvního rohu ale domácí borci nic nevymysleli a dopředu jdou hosté.
48
Po zisku míče se ale dopředu hned vydali domácí a Harnik nakonec vybojoval rohový kop.
47
Bayern se okamžitě tlačí dopředu. Hosté vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně.
46
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Daniel Schwaab, přichází Martin Harnik.
46
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Mitchell Weiser, přichází Thomas Müller.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
První poločas je za námi. Příliš nám toho nenabídl, ale jedné branky jsme se přeci jen dočkali. Postaral se o ní Arjen Robben a Bayern tak vede nad Stuttgartem 1:0. Domácí ale mohli jít do vedení, jenže Sakaj nemířil přesně. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Ale z té nic nebylo a stav zápasu se tedy nemění.
44
Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro celek z Mnichova.
43
Bayern je najednou při chuti a stále se tlačí dopředu. Stuttgart se v této fázi zápasu pouze brání.
41
Dočkáme, protože po další akci jde Bayern do vedení. ARJEN ROBBEN kombinoval na pravé straně s Weiserem, který mu poslal míč do vápna. Nizozemský střelec se nerozpakoval a skákavý míč poslal přesně za Ulreicha, který byl bez šance. Parádní trefa.
40
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme něčeho zajímavého.
39
Ze strany Bayernu je to i dnes velké trápení. Pep Guardiola postává u postranní lajny a snaží se něco vymyslet.
37
Ve vápně Bayernu se objevil Leitner, ale nakonec nedokázal přihrát ani vystřelit a o míč přišel.
36
Po přihrávce do vápna musel zasahovat Ulreich, ale zvládl to na jedničku a kulatý nesmysl před dotírajícím protihráčem sebral.
35
Robben chtěl přenést hru na levou stranu, ale jeho přihrávce opět scházela přesnost a míč sebral Klein.
34
Mnichovský celek je opět u míče a pospíchá dopředu. Dočkáme se úvodní branky?
32
Bayern dlouho kombinoval na polovině domácích, ale nakonec z toho byla jen další nepřesná přihrávka.
31
Změnit se to pokusil Robert Lewandowski, ale i tentokrát byl podle rozhodčího v ofsajdu.
30
Je za námi úvodních třicet minutek. Sledujeme zatím opatrné utkání, které branku nenabídlo a Bayern tak hraje se Stuttgartem stále 0:0.
28
Jenže byla z toho jen ztráta míče a domácí šli do přečíslení. Z rohu velkého vápna to zkusil Sakaj a kulatý nesmysl jen těsně minul levou šibenici!
27
Nyní je na tahu Bayern, který se po faulu usadil na polovině domácího celku, který ovšem stále velmi dobře brání.
25
Tentokrát se už Kleinovi povedlo odcentrovat, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.
24
Leitner se dral dopředu, ale podle rozhodčího si pomohl faulem a akce Stuttgartu tedy velmi rychle skončila.
23
Romue se nyní uprostřed hřiště srazil s Alabou, ale oba jsou už na nohou a duel může pokračovat.
22
Hosté opět trpělivě kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Ulreich, který zatím neměl žádnou práci.
20
Robben dostal míč do velkého vápna, ale tam se k němu nedokázal dostat některý z jeho spoluhráčů.
19
Pep Guardiola vstal z lavičky a vyčinil svým svěřencům, kterým se zatím v tomto roce příliš nedaří.
18
A nyní byl skvělým skluzem zastaven pronikající Mario Götze. Domácí zatím velmi dobře a hlavně obětavě brání.
17
Zatím je to hodně opatrné z obou stran. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu a i proto se hraje hlavně uprostřed hřiště.
15
Na druhé straně se dopředu hnal Robert Lewandowski, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, ofsajd.
14
Po další akci se ke střele z dálky dostal Leitner, ale ani jeho rána se neujala. Neuer se ale na své spoluhráče hodně zlobil.
12
A nakonec se do zakončení dostal Baumgartl, ale měl to těžké a hlavou branku trefit nedokázal.
11
Nyní jsou u míče domácí fotbalisté, kteří se usadili na polovině Bayernu.
10
Úvodních deset minutek nenabídlo nic zajímavého a Stuttgart tak drží s mnichovským Bayernem cenou remízu.
8
Ani z dalšího centru hosté nic nevytěžili, protože jejich snažení ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
7
Stuttgart zatím velmi dobře napadá hostujícího rozehrávku, několikrát už domácí získali míč, ale vždy o něj i rychle přišli.
6
Další kombinace skončila chybou v rozehrávce, ale domácí toho nedokázali využít, protože se dobře vrátil Dante.
5
Začátek duelu patří hostům, kteří jsou stále u míče a kombinují, ale zatím toho směrem dopředu příliš nepředvedli.
3
Vzápětí to zkusil z dálky Alaba, ale jeho ráně scházela přesnost a Ulreich tak zasahovat nemusel.
2
Nakonec se hosté vydali dopředu, ale Robben byl hned faulován. Z následného přímého kopu ale hráči Bayernu branku neohrozili.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří zatím v klidu kombinují na své polovině.
1
Hráči jsou na ploše. Utkání tedy začne za malý okamžik.

VfB Stuttgart: Ulreich – Schwaab, Baumgartl, Niedermeier, Hloušek – Romeu – Sakaj, Klein, Gentner (C), Leitner – Ibišević.
Náhradníci: Kirschbaum – Haggui, Harnik, Kostić, Werner, Sararer, Maxim.

Bayern Mnichov: Neuer – Benatia, Dante, Alaba – Weiser, Alonso, Schweinsteiger (C), Bernat – Robben, Lewandowski, Götze.
Náhradníci: Reina – C. Pizarro, Rode, Gaudino, Kurt, T. Müller, Badstuber.

Rozhodčí: Meyer – Willenborg, Bornhorst.
Poslední vzájemné zápasy

Bayern – Stuttgart 2:0
Bayern – Stuttgart 1:0
Stuttgart – Bayern 1:2
Bayern – Stuttgart 3:2
Stuttgart – Bayern 0:2
VfB Stuttgart nezažívá dobrou sezonu. Domácí borci zatím totiž vybojovali pouze 18 bodů a nachází se na sestupovém šestnáctém místě. Je tedy jasné, že tato sezona bude pro domácí ještě hodně náročná. V roce 2015 odehrál Stuttgart dva bundesligové zápasy. Nejdříve doma nestačil na Gladbach a poté remizoval v Kolíně. Dnes by domácí potřebovali nutně bodovat, ale na druhé straně stojí silný Bayern.

Bayern Mnichov je v úplně jiné situaci. Hostující celek nasbíral 46 bodů a je na prvním místě v tabulace. Před druhým Wolfsburgem má náskok osm bodů. V novém roce se ale svěřencům Pepa Guardioly vůbec nedaří. Bayern nejdřív prohrál 1:4 ve Wolfsburgu a v dalším kole nedokázal na svém hřišti porazit Schalke, se kterým remizoval 1:1. Vše budou chtít hosté odčinit v tomto utkání.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu 20. kolo a my budeme sledovat duel mezi Stuttgartem a Bayernem. Jasným favoritem je celek z Mnichova, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.