To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 3:8. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:10.
Je dobojováno. Sledovali jsme pohledný zápas, který nakonec zcela ovládl Hoffenheim, který doma přehrál Kolín vysoko 4:0 a potvrdil tak skvělou formu. Domácí tedy získali další cenné vítězství a v tabulce jim patří čtvrtá příčka. Společně s Bayernem navíc ještě neprohráli.
90
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Tak domácí přidávají ještě jednu branku! Na konci krásné kombinace byl MARK UTH, který přes obránce usměrnil míč do branky a Hoffenheim tedy vyhraje vysoko 4:0.
87
Po další akci to vzal na sebe hostující Osako, ale jeho rána přesná nebyla a Oliver Baumann tak zasahovat nemusel.
85
Žlutou kartu dostává Mërgim Mavraj (1. FC Kolín nad Rýnem).
83
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sandro Wagner, přichází Philipp Ochs.
81
Skvělým obranným zákrokem se prezentoval Frederik Sørensen, který zastavil unikajícího Utha.
79
Ani tentokrát to nevyšlo, protože střela, kterou se prezentoval Osako, byl zblokována a Oliver Baumann zasahovat nemusel.
77
Hosté se snaží vstřelit alespoň čestnou branku, ale dnes jim zatím není přáno a směrem dopředu se spíše trápí.
75
Ale ani z tohoto rohu se nic neurodilo a stav se nemění, takže Hoffenheim vede nad Kolínem stále o tři branky.
74
Z rohu ale nic nebylo a dopředu hned šli domácí fotbalisté, kteří nakonec také vybojovali roh.
73
Rohový kop pro hostující celek.
72
Žlutou kartu dostává Jeremy Toljan (TSG 1899 Hoffenheim).
70
Je před námi posledních dvacet minut, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.
68
A je definitivně rozhodnuto, protože SANDRO WAGNER zvyšuje na 3:0! Domácí útočník si skvěle naskočil na centrovaný míč a povedeným pokusem nedal brankáři šanci.
66
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Dopředu šli hosté, ale opět je zradila přihrávka.
65
Rohový kop pro domácí.
64
Posledních zhruba třicet minutek mají hosté na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali, ale zatím to vypadá, že všechny body získá Hoffenheim.
62
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Mark Uth.
61
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Eugen Polanski, přichází Bariş Atik.
59
Z rohu ale nic nebylo. Domácí to zvládli a jsou u míče. Samozřejmě nikam nepospíchají a trpělivě kombinují.
58
Rohový kop pro Kolín.
56
Obraz hry je stále stejný. Hosté se tlačí dopředu a jsou aktivnější, ale zatím v útočné fázi nic nevymysleli a stále prohrávají.
54
Ke střele se dostali Hartel a následně i Jonas Hector, ale ani jeden branku netrefil.
52
Konstantin Rausch poslal míč do vápna Hoffenheimu, ale tam se k němu žádný z jeho spoluhráčů nedostal.
50
Hosté se v úvodu druhého poločasu stále tlačí dopředu, ale domácí zatím velmi dobře brání a drží své vedení.
48
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na konci prvního dějství.
46
Hráči se pomalu vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavý a pohledný duel, který nabídl dvě branky a řadu další šancí. Dvakrát se prosadili domácí a vedou tak nad Kolínem 2:0. Rozhodnuto ale ještě není a myslím si, že se máme ve druhém poločase na co těšit.
45+2
45+1
Rozhodčí přidal dvě minuty.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Hraje se na polovině hostujícího celku, který po druhé inkasované brance vůbec neví, co má hrát.
41
Domácí kontrolují své vedení a čekají na konec prvního poločasu, který se velmi rychle blíží.
39
A je to 2:0 pro domácí! Amiri vymyslel krásnou a hlavně přesnou kolmou přihrávku a JEREMY TOLJAN ukázal, že má opravdu rychlé nohy, protože se prohnal kolem obránce a se štěstím překonal brankáře.
37
Aktivní Pavel Kadeřábek se vydal na útočná výlet. Dostal se až k vápnu, ale nakonec se od něj míč odrazil do zámezí.
35
Domácí to vyzkoušeli po pravé straně, ale z této akce se nic neurodilo a na tahu je tak opět Kolín.
33
Hostům nelze upřít snahu a bojovnost, ale zatím se jim v zakončení nedaří a Hoffenheim tak stále vede o jednu branku.
31
Střídající Marcel Hartel měl na noze vyrovnání! Po centru se objevil na zadní tyči, ale ve skluzu nedokázal trefit branku!
29
Domácí hrají v opravdu velké pohodě. Hlavně směrem dopředu předvádí v této sezoně Hoffenheim parádní výkony, které se musí líbit.
27
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Marcel Risse, přichází Marcel Hartel.
26
Andrej Kramarić se nádherně uvolnil a prodral se do vápna, ale zpětná přihrávka se mu nepovedla. Vzápětí to z velké dálky vyzkoušel Eugen Polanski, ale míč skončil vysoko nad brankou.
24
Na sebe to vzal hostující Simon Zoller, který se dobře prodral do vápna, ale v pádu už nedokázal zamířit přesně a od své branky tak bude rozehrávat Oliver Baumann.
22
A zároveň je ošetřován i hostující Marcel Risse, ale s tím to nevypadá vůbec dobře a zřejmě pokračovat nebude.
21
Domácí Benjamin Hübner je nyní ošetřován, takže se chvíli určitě hrát nebude.
20
Dopředu se vydal český obránce Pavel Kadeřábek, který byl zastaven faulem. Dobrá práce bývalého hráče pražské Sparty.
18
Hraje se v opravdu velmi svižném tempu a myslím si, že se diváci rozhodně nenudí, protože jsme se dočkali branky a několika dalších šancí.
16
A další obrovská šance hostů! Marcel Risse si ve vápně zpracoval míč, podíval se, ale poté ho poslal těsně vedle pravé tyče!
14
Po centru před branku se na malém vápně objevil Modeste, ale místo do branky usměrnil míč těsně nad břevno!
12
Domácí to ale s vypětím všech sil zvládli a stav se tentokrát nemění. Je ale jasné, že úvodní branka zápasu hodně pomůže a máme se na co těšit.
11
Po snažení hostů je tu další rohový kop.
10
Hosté se hned vydali dopředu a nakonec vybojovali svůj první rohový kop.
9
Nyní už ale domácí do vedení jdou! Po rohovém kopu hlavičkoval Benjamin Hübner, ale míč orazítkoval pouze břevno, jenže k dorážce se dostal SANDRO WAGNER, který už pouze uklidil míč do branky.
8
Z hranice velkého vápna vystřelil Andrej Kramarić, ale Thomas Kessler skvělým zákrokem vyrazil míč jen tak tak na rohový kop!
7
Hosté se hnali do přečíslení, ale parádním skluzem vše zastavil Benjamin Hübner, který si vysloužil potlesk tribun. Krásný obranný zákrok.
5
Nakonec z toho byl centr z levé strany, ale pro míč si pohodlně došel pozorný Thomas Kessler.
4
Stále se hraje na polovině Kolína, který ovšem dobře napadá a domácí se ještě k ničemu nedostali.
3
Domácí se usadili na polovině svého soupeře a zatím trpělivě kombinují, ale daleko od branky.
2
První akci hostů zastavil pomezní rozhodčí, protože po dlouhém nákopu byl Modeste v ofsajdu.
1
Úvodní výkop obstarali hosté, kteří hrají v červených dresech. Domácí hrají v modrém.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Süle, Vogt, Hübner – Kadeřábek, Rudy, Polanski, Amiri, Toljan – Kramarić, Wagner.
Náhradníci: Stolz – Bičakčić, Zuber, Szalai, Uth, Ochs, Atik.

1. FC Kolín nad Rýnem: Kessler – F. Sørensen, Mavraj, Heintz, Rausch – Risse, S. Özcan, Hector, Zoller – Osako, Modeste.
Náhradníci: Müller – Jojić, Rudņevs, Olkowski, Guirassy, Mladenović, Hartel..
Poslední vzájemné zápasy

Kolín – Hoffenheim 1:1
Hoffenheim – Kolín 1:1
Kolín – Hoffenheim 0:0
Kolín – Hoffenheim 3:2
Hoffenheim – Kolín 3:4
TSG 1899 Hoffenheim je na tom velmi dobře. Zatím má na svém kontě 22 bodů a v tabulce se nachází na skvělém šestém místě. Hoffenheim je společně s Bayernem jediným mužstvem, které v této sezoně ještě neprohrálo. Poslední tři zápasy domácí remizovali, takže dnes musí zase zabrat.

1. FC Kolín nad Rýnem je na tom stejně. Hosté mají na svém kontě také 22 bodů a v tabulce jsou na páté pozici. Kolín zatím inkasoval pouze osm branek a má nejlepší obranu v soutěži. Bayern jich například inkasoval devět. Naposledy hrál Kolín doma s Augsburgem a remizoval 0:0.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Hoffenheimem a Kolínem. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.