Bundesliga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Augsburg - 10. listopadu 2018   15:30

Hoffenheim
65' Kramarić (Joelinton) • 83' Nelson
2:1
(0:0)
Augsburg
69' Finnbogason  (Richter)
Hoffenheim
Baumann – Kadeřábek, Vogt, Bičakčić – Bittencourt (66. Grifo), Nordtveit, Demirbay, N. Schulz (82. Nelson) – Joelinton, Kramarić (88. Brenet), Szalai.
Kobel – Brenet, Nelson, Nuhu, Zuber, Belfodil, Grifo.
Schröder – Neitzel, Gorniak
WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim
Augsburg
Luthe – Schmid, Gouweleeuw, Hinteregger, Max – R. Khedira, Baier – Richter, Ku Ja-Čeol (90. Schieber), Caiuby (77. Gregoritsch) – Finnbogason.
Leneis – Götze, Gregoritsch, Schieber, Jensen, Framberger, Danso.

Já se s vámi na chviličku loučím, rád bych vás ale pozval na šlágr tohoto kola a dost možná i podzimu. V 18:30 Borussia Dortmund vyzve na domácím hřišti Bayern Mnichov.

Zatím na počtěnou!
Druhý poločas byla pořádná jízda, která nám nabídla hned tři branky a tři body pro domácí Hoffenheim! Domácí se po hodině hry dostali do vedení po brance Andreje Kramariće. Augsburg ale vzápětí odpověděl a srovnal na 1:1 sedmou brankou Alfreda Finnbogasona v sezóně. Poslední slovo ale měli přecijen domácí, Reiss Nelson rozhodl po necelých dvou minutách na hřišti. Hoffenheim vítězí a postupuje na pátý flek německé Bundesligy!

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 7:13. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:6.
90+5'
90+5'
Ádám Szalai a spálená šance ještě jednou! Maďarský útočník dostal míč do běhu a hnal se do vápna, pral se s bránícím hráčem a ve vápně levačkou zakončoval, branku ale minul o několik metrů.
90+4'
Vincenzo Grifo si následně obhodil jednoho z hostů a dostal se do otevřené obrany. Odcentroval na zadní tyčku, kde Nelson připravil gól pro Szalaie, ale tomu se ani nyní nepovedlo zakončit.
90+2'
Podél pravé lajny se až do vápna dostal italský fotbalista Vincenzo Grifo. Ten následně dělal kličku, ale naskočil do bránícího hráče. Domácí chtěli penaltu, ale sudí byli odlišného názoru.
90+1'
Reiss Nelson následně parádně přihrával na hranici vápna Szalaiovi, který ale nečekal bránícího hráče za sebou. Domácí celek bude ale rozehrávat alespoň roh, nastavují se čtyři minuty.
90'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Ku Ja-Čeol, přichází Julian Schieber.
89'
Rozhodnout mohl následně v akci na druhé straně Ádám Szalai, kterému se ale nepovedlo zakončit vinou pozorné obrany hostujícího celku, jenž bude ještě jednou střídat.
89'
Fotbalisté Augsburgu posílali centrovaný míč do vápna, kde byl ale jediný hráč a ten na přetaženou nabídku nedosáhl. Míč skončil v rukavicích pozorného Baumanna.
88'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Joshua Brenet.
86'
Hoffenheim se hodně rychle dostal do protiakce a před šestnáctkou střílel Kerem Demirbay. Jeho svižná rána šla do branky, ale Andreas Luthe vyskočil do vzduchu a míč vyrazil na roh!
85'
Philipp Max následně vedl míč po levé straně, aby následným přízemním centrem do malého vápna našel Finnbogasona. Ten byl ovšem dobře bráněn a zakončit se mu nepovedlo.
83'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Jak dlouho byl nejlepší střelec domácích na hřišti? Necelé dvě minutky? Andreas Luthe sice první pokus na jeho branku vyrazil, k jeho neštěstí ale jen k REISSOVI NELSONOVI, jenž nezpanikařil a po zemi poslal míč do odkryté branky!
83'
Andrej Kramarić následně zakombinoval ve vápně a z levé strany zakončoval k pravé tyčce. Jeho rána měla gólové parametry, ale míč nakonec skončil těsně vedle branky!
82'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Nico Schulz, přichází Reiss Nelson.
81'
A nyní se domácí zlobí ještě více. Håvard Nordtveit kličkoval před vápnem Augsburgu, kde ale ztratil míč a šlápl na nohu jednoho z hostů. Píská se šlapák a norský fotbalista inkasuje kartu.
79'
Domácí se následně dostali po centru Bičakčiće do aktivní kombinace před brankou Lutheho. Do zakončení se ale celek ze Sinsheimu nedostal, fanouškům se nelíbil obranný zákrok.
78'
A následně je na trávníku další hráč Augsburgu, nyní to byl Rani Khedira, kterého při rozehře lehce dohrál jeden z domácích. Bavorské mužstvo bude rozehrávat standardku.
77'
Caiuby přihrával na hranici šestnáctky Finnbogasonovi. Po přihrávce ale nějak špatně došlápnul a nyní po pár sekundách ošetřování opouští plac a jde střídat. Do hry jde Michael Gregoritsch.
75'
Do další střely se dostal hostující Ku Ja-Čeol. Ten to zkoušel pár metrů před vápnem, odkud se mu ovšem branku Baumanna trefit nepovedlo. Následně probíhá ošetřování Caiubyho.
74'
V táboře hostujících fanoušků mohlo být opět veseleji! Caiuby poslal míč na pravou stranu za obranu, kde se do zakončení dostával Alfred Finnbogason. Jeho rána na přední tyčku ale byla brankářem vyražena na roh.
73'
Domácí celek tři body chce a dělá pro to maximum. Další aktivní snažení zakončoval svým centrem Schulz, ale jeho pokus byl zablokován a bude z toho roh.
71'
Kevin Vogt a Caiuby po sobě následně lehce vystartovali po vzájemném souboji, do kterého se zapojil také hostující kouč. Nic vážného se ale nestalo a stačila domluva.
69'
Augsburg právě vstřelil branku!
Je ovšem velice rychle vyrovnáno, utkání nabírá skvělé tempo! ALFRED FINNBOGASON si parádně počkal na přihrávku na hranici ofsajdu. Islandský útočník následně zachoval chladnou hlavu a vyběhnutého Baumanna parádně přeloboval!
67'
Následně se Joelinton dostával do další akce, kterou ale nyní nevyřešil nejlépe. Přihrával na hranici šestnáctky, kde ale byli jen bránící hráči. Každopádně místo bylo i na křídlech.
66'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Vincenzo Grifo.
65'
Následně prošli domácí do protiakce a dali vedoucí branku duelu! Joelinton se na levé straně zbavil bránících hráčů a ve vápně našel naprosto volného ANDREJE KRAMARIĆE. Ten si na přihrávku počkal a střelou k pravé tyčce dává první branku duelu.
64'
Velké šance hostů! Philipp Max dostal míč do vápna a z levé strany zakončoval, Olivera Baumanna ovšem nepřekonal. Alfred Finnbogason následně střílel do tyčky.
63'
Joelinton se na pravé straně uvolnil přes napadajícího hráče a dostal se do středu hřiště, kde přihrávkou do běhu hledal nejspíše Kramariće. Ten ale jeho přihrávku vinou bránícího borce nedostal
61'
Jeffrey Gouweleeuw dalším nadýchaným centrem hledal spoluhráče z pravé strany ve vápně. Jeho nabídka byla odhlavičkována, ale snažení Augsburgských pokračuje.
60'
Míč dostával k levé tyčce Kadeřábek, jenž vracel na penaltu, ale tam se do zakončení nikdo nedostal. Protiútok hostů nikterak zakončen nebyl a u míče jsou opět domácí.
59'
Ádám Szalai se následně dostal na zem poté, co jej zezadu poslal k zemi Rani Khedira. Domácí tak budou rozehrávat slibnou standardku nějakých třicet metrů od branky.
58'
Domácí se následně dostali rychle do útoku a Joelinton celou akci zakončoval pokusem z hranice vápna. Andreas Luthe míč viděl a slabší střelu chytil v naprostém klidu.
57'
Augsburg nakonec rozehrál dva rohové kopy, jeden z každé strany. Ani jeden ale nebezpečný nebyl, a tak může Oliver Baumann rozehrávat s čistou hlavou.
55'
Po delší době zakombinovali také hosté, kteří si vybojovali standardní situaci z pravé strany. Marco Richter centroval do šestnáctky, ale míč byl zablokován a skončil na rohu.
53'
V dalším kombinačním snažení nevyšla domácím přihrávka a do útoku spěchal Caiuby. Toho ale skvěle dostihl jeden z bránících borců, který míč vybojoval a opět postupuje do útoku.
52'
Modrobílí hrají ve druhém poločase mnohem lépe a hosté jsou spíše zalezlý. Håvard Nordtveit se po sprintu dostal před vápno, aby mu následně nevyšla přihrávka. Pár sekund na to střílel z hranice vápna těsně vedle branky Andrej Kramarić.
51'
Domácí Hoffenheim byl následně několik sekund nastěhován ve vápně svého soupeře. Ani jeden z hráčů se ale ke střele na malém prostoru nedostal. Snažení bylo přerušeno špatnou kličkou Joelintona.
49'
Martin Hinteregger na druhé straně zakončoval tvrdou střelou, která ale skončila na hlavě bránícího Pavla Kadeřábka. Od ní se míč odrazil mimo vápno a český obránce hned vstal.
48'
Rychle naběhl s míčem do útoku Pavel Kadeřábek, aby následně kulatý nesmysl přihrál. Kerem Demirbay se odhodlal ke střeleckému pokusu levačkou, ale ani on branku netrefil.
47'
Následně se hostům povedlo vybojovat rohový kop z levé strany, který byl zakončován pokusem Caiubyho. Brazilský ofenzivní hráč zakončoval levačkou z voleje, ale branku přestřelil o několik metrů.
46'
Hosté se pokoušeli hned na startu druhého poločasu dostat do útoku, ale přihrávka na levé křídlo nevyšla a míč skončil v autu. Pavel Kadeřábek tak bude rozehrávat.
46'
První poločas je u konce a moc nám toho nenabídl. Oba celky se sice snaží hrát aktivně, ale moc šancí a střeleckých pokusů nevidíme. Druhý poločas může být lepší, ale i horší. Uvidíme, co se oběma celkům povede vymyslet.
45+1'
45'
Kerem Demirbay se dostal z pravé strany ke střeleckému pokusu, ale Andreas Luthe se dostal do vzduchu a parádním zákrokem pokus domácího borce vytěsnil!
44'
Aktivní domácí celek pokračuje v kombinační hře a nejspíše by se na konci první poloviny dostal do vedení. Moc času nezbývá, ale ve fotbale je možná cokoliv...
42'
Nebezpečná akce domácích! Ádám Szalai se ve vápně otočil a zakončoval na vzdálenější tyčku, kterou ale nakonec minul! Andrej Kramarić natahoval nohu na teč, ale chyběly milimetry.
40'
Ku Ja-Čeol je v posledních minutkách dost vidět. Nyní prošel po pravé straně do pokutového území a následně centroval na zadní tyčku. Nikdo z hostů se ale do zakončení nedostal a hraje Hoffenheim.
39'
Kerem Demirbay se nyní hnal za míčem na pravé straně, ale tělem domácího hráče odstínil Daniel Baier, který nechal míč dokutálet do autu. Nakonec to ale správné rozhodnutí nebylo, píská se roh.
38'
V podobní pozici byl na druhé straně Ku Ja-Čeol. Tomu balon připravil Alfred Finnbogason, ale korejský fotbalista pálil z první rovněž nad branku, Baumann nyní zasahovat nemusel.
37'
Po centru Kadeřábka se k míči na levé straně dostával Demirbay, jenž jej připravil pro Szalaie. Maďarský forvard na hranici vápna zakončoval, ale branku nakonec netrefil.
36'
Kerem Demirbay ve středovém kruhu poslal k zemi asijského Ku Ja-Čeola a moc lidem se to nelíbilo. Německý středopolař zasáhl jako první míč a mohlo se klidně pokračovat ve hře.
34'
Vůbec se to nezdá, ale první poločas vstupuje do své poslední desetiminutovky. Augsburg je nadále na míči a kombinuje na útočné polovině, góly ale nepřicházejí.
33'
Sudí pískali po odkopu od branky Augsburgu další faul, opět to byl takový menší zákrok od domácích borců. Bavorský celek bude pokračovat rozehrou.
31'
Konečně se do nějaké akce dostal také domácí celek. Hoffenheimští zakončovali centrem z pravé strany, který byl sice odvrácen, ale i tak se bude pokračovat rohem.
30'
Nico Schulz přišel o míč a hosté se hnali do rychlé protiakce. Richter se před vápnem pokoušel najít Caiubyho, ale míč zachytil před šestnáctkou pozorný obránce Hoffenheimu.
28'
Domácím se v utkání vůbec nedaří a hraje se spíše na jejich polovině. Ádám Szalai nyní ve vzdušném souboji nastavoval stoličku a je mu pískán útočný faul.
27'
Další snažení hostů bylo zakončeno centrem do šestnáctky, kde byl ale míč odvrácen pozorným Bičakčićem. Augsburgští se následně dostali zpátky k míči a kombinují.
26'
Pár sekund na to unikal po levé straně Caiuby, jenž v rychlosti a těžké pozici zakončoval levačkou. Hostujícímu hráči se ale nepovedlo trefit branku a míč skončil vysoko nad.
25'
Alfred Finnbogason se dostal ke druhému střeleckému pokusu na branku svého celku. Střelec islandské reprezentace a Augsburgu to zkoušel technicky, ale Baumann pohodově zakročil.
24'
Pokračuje se vyrovnaným duelem dvou tabulkových sousedů, kteří dnes bojují o velice důležité body. O něco aktivnější jsou hosté, jenž jsou na míči více vidět.
22'
Právě Leonardo Bittencourt byl ale následně faulován a Hoffenheim bude rozehrávat z vlastní poloviny. Faulem se provinil Marco Richter, který ale správně trestán nebude.
21'
Leonardo Bittencourt přerušil kombinační hru augsburgského celku tím, že zachytil přihrávku jednoho z hostů. Míč ale přesto skončil v autu a hrát bude hostující celek.
19'
Akci na pravé straně zachraňoval důležitým zákrokem Pavel Kadeřábek, jenž míč odehrál na roh. Philipp Max by se jinak dostal do pokutového území.
18'
Marco Richter následně utekl po pravé straně a centrovaným balonem hledal nabíhající spoluhráče ve vápně. Zapracovala ale obrana sinheimského celku, bránící hráči míč odehráli.
17'
Centrovaný míč šel na přední tyčku, kde byl ale odhlavičkován. Leonardo Bittencourt se na hranici vápna dostal ke střele, ale jeho volej levačkou skončil vysoko nad brankou.
16'
Po rychlé akci domácích se ke střele dostal Andrej Kramarić, jenž ale trefil prvního bránícího hráče před sebou. Po faulu na Schulze se následně píská standardní situace. Jeffrey Gouweleeuw navíc vidí žlutou kartu.
15'
Jeffrey Gouweleeuw našel naprosto nádherným centrem z poloviny hřiště Caiubyho, jenž byl na hranici šestnáctky. Brazilský šikula zakončoval hlavou, ale z dálky se mu nepovedlo branku ohrozit.
14'
O kombinační hru se konečně pokouší také domácí, ale nic z toho není. Hoffenheim kombinoval na polovině hřiště, aby následně přišla přihrávka před vápno, která ale přesná nebyla.
12'
Hra ve dvanácté minutě prvního poločasu pokračuje kombinační hrou hostů, kteří jsou na startu duelu velice aktivní na míči. Domácí mohou být unaveni po náročném úterním duelu v Lize mistrů.
11'
Hosté vybojovali míč na polovině hřiště a hnali se do útoku. Caiubymu se ovšem nepovedlo ideálně přihrát a následně se k míči dostali opět domácí. Zatím se hraje hodně bojovně.
9'
Za obranu domácích letěl další míč, nyní mířil na levou stranu. Bránící hráči Hoffenheimu si ovšem vše pohlídali a balon se dostal až před Baumanna, jenž míč ukryl v rukavicích.
8'
Kevin Vogt následně neodkopl míč mířící do vápna ideálně a na hranici šestnáctky se ke střele dostal jeden z hostů. Jeho slabší zakončení po zemi ale úspěch neslavilo.
7'
Bavorský celek nezakončil a hra pokračovala únikem Joelintona. Ten se sprintem dostal přes bránící hráče a levačkou zakončoval z levé strany na vzdálenější tyčku. Nešlo ovšem o nejpřesnější pokus a míč se po zemi dokutálel do autu.
6'
Na levém křídle následně přišel faul domácího celku a Augsburg bude rozehrávat standardní situaci ze zajímavé pozice. Je to na centr, přímé ohrožení nepřipadá v úvahu.
5'
Jonathan Schmid na druhé straně postupoval do vápna a byl naprosto osamocen. Německý středopolař se ale ke střele nedostal, píská se ofsajd hostujícího mužstva.
4'
Kerem Demirbay se dostal s míčem až do zakončení, aby z pravé strany následně zakončoval. Domácí záložník zakončoval po zemi na zadní tyčku, ale branku nakonec minul.
3'
Na konci akce hostujícího Augsburgu byl Richter, který centroval do šestnáctky domácího Hoffenheimu. Míč ale odvrátil Kerem Demirbay, jenž postupuje do útoku.
2'
Domácí celek začal aktivně a je nastěhovaný na útočné polovině. Jeden z hráčů unikal po levé lajně, ale do zakončení se mu nasprintovat nakonec nepovedlo.
1'

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kadeřábek, Vogt, Bičakčić – Bittencourt, Nordtveit, Demirbay, N. Schulz – Joelinton, Kramarić, Szalai.
Náhradníci: Kobel – Brenet, Nelson, Nuhu, Zuber, Belfodil, Grifo.

FC Augsburg: Luthe – Schmid, Gouweleeuw, Hinteregger, Max – R. Khedira, Baier – Richter, Ku Ja-Čeol, Caiuby – Finnbogason.
Náhradníci: Leneis – Götze, Gregoritsch, Schieber, Jensen, Framberger, Danso.

Rozhodčí: Schröder – Neitzel, Gorniak.
TSG 1899 HOFFENHEIM

Modrobílým se v posledních týdnech začíná dařit. Hoffenheim se po horším startu dostal do formy a v německé Bundeslize vyhrál poslední tři duely, čímž se dostal těsně za celky postupující do pohárové Evropy. Formu celku Juliana Nagelsmanna odnesl Norimberk (3:1), Stuttgart (4:0) a Leverkusen (4:1). Dle výsledků je viditelné, že se celku ze Sinsheimu daří dávat velký počet branek, nejvíce krát se tak stalo z kopačky osmnáctiletého Angličana Reisse Nelsona (5 branek).
FC AUGSBURG

Fotbalisté bavorského mužstva aktuálně visí na devátém místě bundesligové tabulky. Na celky před sebou včetně dnešního soupeře ale ztrácí pouhé tři body, a tak budeme v Sinsheimu sledovat důležitý boj o body. Augsburgští v posledních třech duelech ani jednou nepadli, naposledy doma remizovali 2:2 s Norimberkem, předtím vyhráli na hřišti trápícího se Hannoveru 2:1. Střeleckou oporou je Islanďan Alfred Finnbogason, který se prosadil již šestkrát a patří mezi nejlepší střelce německé ligy.
Krásný den všem fanouškům německého fotbalu! Hoffenheim třikrát po sobě vyhrál a prodral se na sedmou příčku bundesligové tabulky. Augsburg je o dvě příčky a o tři body za svým soupeřem. Favoritem zápasu jsou domácí, ale určitě je nečeká lehký duel. Startuje se v 15:30 v Sinsheimu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.