1. února 2018 • 12:00

Program MS v hokeji 2018: Kdy hrají Češi, rozpis a výsledky zápasů

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty
SESTŘIH LM: Liverpool – Neapol 1:0. Postup domácích vystřelil Salah SESTŘIH LM: Liverpool – Neapol 1:0. Postup domácích vystřelil Salah
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český tým na MS v hokeji 2018 skončil ve čtvrtfinále, když šel ze třetího místa ve skupině A na tým USA, druhý celek skupiny B. V zápase o všechno národní tým s hvězdnými Američany padl 2:3, když o výhře rozhodl dvěma góly Patrick Kane. Pavouk a program play off MS v hokeji »



PROGRAM ČTVRTFINÁLE:

Čtvrtek 17. května: Rusko - Kanada 4:5p
Čtvrtek 17. května: ČESKO - USA 2:3
Čtvrtek 17. května: Švédsko - Lotyšsko (20:15, ONLINE ZDE>>>)
Čtvrtek 17. května: Finsko - Švýcarsko (20:15, ONLINE ZDE>>>)

Hokejový fanoušek se má na začátku května rozhodně na co těšit. Na MS 2018 v Dánsku se v dresu Kanady představí superstar z Edmontonu Connor McDavid, Američany povede jako kapitán Patrick Kane z Chicaga, nebude chybět nejproduktivnější nováček NHL Mathew Barzal nebo německá hvězda Leon Draisaitl.

Český tým posílili z NHL hvězdní David Pastrňák a David Krejčí, Radko GudasRadek Faksa nebo Martin Frk, do branky bude připraven Pavel Francouz a David Rittich.

Česká reprezentace narazila ve skupině A na Slovensko, Švédsko, Švýcarsko, Rusko, Bělorusko, Francii a Rakousko. Ve čtvrtfinále, do kterého postupují první čtyři týmy, je pak čeká soupeř ze „zámořské“ skupiny B, kde hraje Kanada i USA.

Výsledky české reprezentace ve skupině A

Den Datum Čas Fáze Zápas Výsledek
So 5. 5. 20:15 Sk. A Česko - Slovensko 3:2p
Ne 6. 5. 16:15 Sk. A Švédsko - Česko 3:2
Út 8. 5. 20:15 Sk. A  Česko  - Švýcarsko 5:4sn
Čt 10. 5. 20:15 Sk. A Česko - Rusko 4:3p
11. 5. 20:15 Sk. A Bělorusko  - Česko 0:3
Ne 13. 5. 16:15 Sk. A Francie - Česko 0:6
Po 14. 5. 20:15 Sk. A Česko - Rakousko 4:3

Kompletní program a výsledky MS 2018

Den Datum Čas Fáze Zápas Online
4.5. 16:15 A Rusko - Francie 7:0
4.5. 16:15 B USA - Kanada 5:4sn
4.5. 20:15 A Švédsko - Bělorusko 5:0
4.5. 20:15 B Německo - Dánsko 2:3sn
So 5.5. 12:15 A Švýcarsko - Rakousko 3:2p
So 5.5. 12:15 B Norsko - Lotyšsko 2:3p
So 5.5. 16:15 A Francie - Bělorusko 6:2
So 5.5. 16:15 B Finsko - Jižní Korea 8:1
So 5.5. 20:15 A ČESKO - Slovensko 3:2p
So 5.5. 20:15 B Dánsko - USA 0:4
Ne 6.5. 12:15 A Rakousko - Rusko 0:7
Ne 6.5. 12:15 B Jižní Korea - Kanada 0:10
Ne 6.5. 16:15 A Švédsko - ČESKO 3:2
Ne 6.5. 16:15 B Německo - Norsko 4:5sn
Ne 6.5. 20:15 A Slovensko - Švýcarsko 0:2
Ne 6.5. 20:15 B Lotyšsko - Finsko 1:8
Po 7.5. 16:15 A Bělorusko - Rusko 0:6
Po 7.5. 16:15 B USA - Německo 3:0
Po 7.5. 20:15 A Švédsko - Francie 4:0
Po 7.5. 20:15 B Kanada - Dánsko 7:1
Út 8.5. 16:15 A Rakousko - Slovensko 2:4
Út 8.5. 16:15 B Jižní Korea - Lotyšsko 0:5
Út 8.5. 20:15 A ČESKO - Švýcarsko 5:4sn
Út 8.5. 20:15 B Finsko - Norsko 7:0
St 9.5. 16:15 A Švýcarsko - Bělorusko 5:2
St 9.5. 16:15 B Německo - Jižní Korea 6:1
St 9.5. 20:15 A Švédsko - Rakousko 7:0
St 9.5. 20:15 B Finsko - Dánsko 2:3
Čt 10.5. 16:15 A Slovensko - Francie 3:1
Čt 10.5. 16:15 B USA - Lotyšsko 3:2p
Čt 10.5. 20:15 A ČESKO - Rusko 4:3p
Čt 10.5. 20:15 B Norsko - Kanada 0:5
11.5. 16:15 A Francie - Rakousko 5:2
11.5. 16:15 B Dánsko - Norsko 3:0
11.5. 20:15 A Bělorusko - ČESKO 0:3
11.5. 20:15 B USA - Jižní Korea 13:1
So 12.5. 12:15 A Slovensko - Švédsko 3:4p
So 12.5. 12:15 B Lotyšsko - Německo 3:1
So 12.5. 16:15 A Rakousko - Bělorusko 4:0
So 12.5. 16:15 B Dánsko - Jižní Korea 3:1
So 12.5. 20:15 A Rusko - Švýcarsko 4:3
So 12.5. 20:15 B Kanada - Finsko 1:5
Ne 13.5. 16:15 A Francie - ČESKO 0:6
Ne 13.5. 16:15 B Norsko - USA 3:9
Ne 13.5. 20:15 A Švýcarsko - Švédsko 3:5
Ne 13.5. 20:15 B Německo - Finsko 3:2
Po 14.5. 16:15 A Rusko - Slovensko 4:0
Po 14.5. 16:15 B Jižní Korea - Norsko 0:3
Po 14.5. 20:15 A ČESKO - Rakousko 4:3
Po 14.5. 20:15 B Kanada - Lotyšsko 2:1p
Út 15.5. 12:15 A Švýcarsko - Francie 5:1
Út 15.5. 12:15 B Finsko - USA 6:2
Út 15.5. 16:15 A Bělorusko - Slovensko 4:7
Út 15.5. 16:15 B Kanada - Německo 3:0
Út 15.5. 20:15 A Rusko - Švédsko 1:3
Út 15.5. 20:15 B Lotyšsko - Dánsko 1:0

Program playoff MS v hokeji 2018

Čt 17.5. 16:15 ČF1 A2 - B3 ONLINE
Čt 17.5. 16:15 ČF2 B2 - A3  ONLINE
Čt 17.5. 20:15 ČF3 A1 - B4 ONLINE
Čt 17.5. 20:15 ČF4 B1 - A4 ONLINE
So 19.5. 15:15 SF1 semifinále č. 1 ONLINE
So 19.5. 19:15 SF2 semifinále č. 2 ONLINE
Ne 20.5. 15:45 o 3. zápas o 3. místo ONLINE
Ne 20.5. 20:15 F finále ONLINE

Skupina A: tabulka, kompletní rozpis zápasů, výsledky »

Skupina B: tabulka, kompletní rozpis zápasů, výsledky »

Vše o MS v hokeji 2018 v Dánsku »

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze